X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bardzo małe endo. Zobaczymy jak będzie w przyszłym cyklu.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe trzymam kciuki za tłuste endo i wie krechy na teście!

    Madziara jak dzisiaj?

    Robotka, AnBe tem mam wysoką prolaktyne i podobnie jak Wy biorę 0,5 bromergonu - nie wiem jak wynik teraz bo lekarz nie kazał robić kontroli.

    Dzisiaj u mnie tempka znowu niska ale zauważyłam ślady śluzu bardziej rozciągliwego - dosłownie kapka ale coś tam jest. Do tego cały czas boli prawy jajnik i lewy cycek :)

    relganli06k8eu81.png
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja na endo przy clo biorę dong quai (zawsze mam bardzo ładne). To jest wyciąg z dzięgla chińskiego czyli roślinny estrogen. Dodatkowo (i tu dla Robotki), jak stwierdziła moja gin, poradzi on sobie z prolaktyną, gdyby skoczyła. To można kupić bez recepty, ale polecałabym się najpierw zapytać lekarza, czy koreluje to z pozostałymi lekami.

    AnBe lubi tę wiadomość

  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili a gzie to można kupić?

    relganli06k8eu81.png
  • malgo31 Ekspertka
    Postów: 149 137

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh... dziewczyny wpadam po dłuuugiej 3 miesięcznej przerwie od clo, myślałam, że wrócę do tej stymulacji, ale niestety nie. Po clo ladnie rosły mi pęcherzyki ale nie pękały- nawet z pregnylem 10000j. Jestem po wizycie u mojego ginka i już w następnym cyklu będę miała laparoskopię (ponakłuwają mi jajniki i sprawdzą drożność) Wg niego moje jajniki nie pracują jak trzeba bo mają za grube ścianki,a to nakłuwanie powinno przywrócic owulację na jakiś czas. Liczę, że uda mi się wtedy zajść, troszkę się boję ale dla dzidzi wszystko!
    Kochane nie jestem w stanie pocieszyć każdej z osobna, ale bardzo mocno trzymam za was kciuki i serdecznie gratuluje szczęśliwie zaciążonym :)
    Pozdrawiam :D

    Aniołek [*] [8/08/2014] 10tc
    Aniołek [*] [9/11/2017] 6tc
    Isabella nasze szczęscie urodzona 25/04/2016 waga 3700g <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ingebjorg wrote:
    Lili a gzie to można kupić?


    http://www.doz.pl/apteka/s0_0-Szukaj?value=dong+quai :)

    napiszę dziś maila do mojego ginekologa i zapytam czy mogę brać.

  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgo!!! No nareszcie! Zastanawiałam się co się z tobą dzieje, bo nie mogłam podejrzeć wykresu :) Tak czy inaczej wracasz do gry - super!
    Dong Quai kupuję w aptece. Byłam święcie przekonana, ze to na receptę (bo zawsze dostawałam na tej samej co clo), ale jak wspomniałam lekarce, żeby mi przepisała, bo się skończył, to mnie oświeciła, ze mogę sobie sama kupić.
    Ja nie miałam takich plamień. Mogłyby wskazywać na owulację, tylko dziwne, ze test nie wyszedł. Nie mam pojęcia, co ci poradzić moja droga :/

    malgo31 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili wrote:
    Dziewczyny ja na endo przy clo biorę dong quai (zawsze mam bardzo ładne). To jest wyciąg z dzięgla chińskiego czyli roślinny estrogen. Dodatkowo (i tu dla Robotki), jak stwierdziła moja gin, poradzi on sobie z prolaktyną, gdyby skoczyła. To można kupić bez recepty, ale polecałabym się najpierw zapytać lekarza, czy koreluje to z pozostałymi lekami.

    Lili, stosujesz to przez cały cykl?

  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 1 dnia do owulki, bo to jest estrogen, więc nie wolno go brać w fl.

    AnBe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzis nic lekkie skurcze jajnika i nic ...poza tym...a co bedzie to bedzie....

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie Madzia, bo przynajmniej zbliża ci się koniec czekania, albo będzie @, albo albo. Ja mam dopiero 5 dpo i już mnie trafia, non stop spotykamy się z różnymi znajomymi, wszystkie baby w ciąży z terminem na styczeń-luty, więc wyglądają cudownie. Chłopy piwkują, a ja siedzę, ani w ciąży, ani alkoholu bo być może.. Już mnie to zaczyna wkur... Zawsze nasze życie towarzyskie rozkwita w mojej drugiej połowie cyklu i zawsze muszę wymyślać różne wymówki dlaczego nie spróbuję kapki pysznego winka, albo naleweczki, a wewnętrznie jęzor wywalony po kostki. Już mnie te wewnętrzne ograniczenia zaczynają męczyć :( Teraz aktualnie próbuję się wyleczyć z porządnego przeziębienia herbatką z miodem i jakoś nie bardzo mi idzie :( A i tak mam przeczucie, że to wszystko na nic. No może kiedyś umrę zdrowsza od tych wszystkich ziół i uważania na szkodliwe żarcie.

    Się rozpisałam...

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam dzisiaj załamanie...

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka mam tak samo - od września męczę się z chorymi zatokami - nie biorę silnych leków bo może jestem w ciąży, nie pij bo może ciąża, nie biorę p. bólowych bo może. Ciągle to może, może , może :(

    olka30 lubi tę wiadomość

    relganli06k8eu81.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie i co miesiąc złość, bo może jednak NIE..
    Chociaż w tym miesiącu zeżarłam ze smakiem fast fooda, przyznaję się bez bicia :) Tyle, że mój żołądek się chyba odzwyczaił, bo na następny dzień skończyło się w kibelku, niezbyt przyjemnie. Przynajmniej doszłam do wniosku że chyba jednak coś w tym jest, że nie wiadomo co do takiego jedzenia jest dodawane.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2014, 21:20

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak jak wy...czuje sie okropnie...psychicznie ...dzis po serduszkowaniu rozbeczalam sie jak nie wiem... Oczywiscie pierwsza mysl dlaczego nie moge miec wlasnego dziecka nie moge urodzic jak moje kolezanki...dzis zauwazylam lekki plyn z brodawki jeszcze mi tylko raka brakuje ...nie pije alkoholu nie pale ..oszczedzam sie i co...gown...a dzis na gin do mnie trafila pacjentka w 16 tyg ciazy to druga ciaza...ale to nic ..niby normalne...a tu narkomanka..a tu czlowiek oddal by wszystko...

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia ja cię proszę, tylko mi tu bez raków.
    Widzę, że twoja psyche naprawdę kuleje, niedobrze.. Myślę, że naprawdę lepiej czasem odpuścić, tak na serio i brać życie takim jakie jest. Też mam okresy załamania, tylko czy to coś da?
    A wyciek z brodawki może być od skaczącej prolaktyny, sama wiesz..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz mi wirtualnie skopać tyłek jak chcesz, ale bez takich czarnych myśli, prooszę :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, a ja właśnie zgłębiam artykuł o immunologii (strasznie to skomplikowane). Postaram się was zmotywować, zebyście porzuciły smuteczki! :) Otóż w w/w artykule piszą jak nasz organizm zaczyna fiksować, kiedy tracimy nadzieję, pogrążamy się w beznadziei, wpadamy w melancholii. Nasze komórki stworzone do obrony organizmu zostają zawieszone w powietrzu, a w naszym organizmie szaleją czynniki zmniejszające również naszą płodność.
    ..."stwierdzono, że te kobiety, które czuły się kochane, wspierane i nie poddały się przygnębieniu, miały bardziej waleczne komórki NK niż te, które czuły się osamotnione, porzucone i przybite emocjonalnie.Powyższe badania świadczą o tym, że komórki NK oraz limfocyty T i B są szczególnie wrażliwe na poczucie bezradności i przekonanie, że nie da się nic zrobić w celu pokonania choroby. Odnalezienie w sobie woli życia często stanowi punkt zwrotny w przebiegu choroby. " To jest akurat o limfocytach i komórkach NK, których wyniki dziś odebrałam, ale myślę, ze ni tylko one cierpią na naszej depresji. Także dziewczyny uszy do góry!!!!! i walczymy dalej!!! :D
    Ps. A z tym odmawianiem sobie wszytskiego doskonale was rozumiem. Co miesiąc przed @ mam okropne migreny, ale nie biorę tabletek, bo może ciąża. Późnie pukam się w czoło jaka głupia jestem :P
    Dobranoc <3

    malgo31 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Możesz mi wirtualnie skopać tyłek jak chcesz, ale bez takich czarnych myśli, prooszę :)

    za co dziekuje ....ja jestem silna psychicznie tylko czasem mam takie dni...

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jest chyba taki dzień, że wszystkie popadamy w zły nastrój.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ