X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Pastylka Ekspertka
    Postów: 128 72

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach z tymi lekarzami. To by dopiero była niespodzianka jakbym i ja zaszła w ciąże w cyklu bezowulacyjnym. :D

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2018
    CLO od 02.2019
    Letrox 100
    29 lat
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego Ci z całego serca życzę <3

    (offtopic: odpiszę Ci w wolnej chwili, na razie siedzę w bakteriach ;) )

    Pastylka lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • MoominMi Przyjaciółka
    Postów: 121 48

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dzisiaj byliśmy na badaniach nasienia. Mamy wyniki, nawet nie wiem jak je interpretować... ALE! Nie pozwolili mi wejść z mężem! Musiał sobie bidula sam poradzić. Czekałam jak parasol pod klinika i prawie się popłakałam z bezsilności, bo byłam przekonana ze razem przez to przejdziemy... 😞

    Wyniki wkleiłam w dział „meskie sprawy” bo sami nie wiemy jak je zinterpretować. Na pewno z morfologia coś nie halo... 😞

    12 tc :)))

    Starania od 09/2017, 09.02.2018 - poronienie 7/8 tc // Nawracające torbiele, Tarczyca OK.
    Badania nasienia - plemniki za wolne.
    2c z CLO bezskuteczne
  • Oilka Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zrobiłam dziś test i niestety nie ujrzałam 2 kresek... miałam objawy juz typowo na okres ale przeszły. Troche boli mnie popdbrzusze i piersi lekko ale @ brak.... zrobiłam sobie w tym cyklu większe nadzieje przez to że z CLO i Pregnyl ale jak zawsze nic :( zostało czekać na @ i kolejny cykl znowu z CLO... tym razem chyba się nie będę tak nastawiać...

    Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli kochana co u Was? Jak Malutka Alice sobie radzi? ❤💪

  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneTkaa87 wrote:
    Evli kochana co u Was? Jak Malutka Alice sobie radzi? ❤💪

    Hej, bardzo dobrze sobie radzi :)
    W środę została odłączona od respiratora. W końcu usłyszałam jej głosik ♥️ Ma teraz maseczkę wspomagającą oddychanie na nosku. Ładnie trawi moje mleczko (karmiona jest przez sondę). Nauczyła się ssać smoczek, ale z niej dumna byłam jak to zobaczyłam :) Ma prawie 1400gram. Powoli idziemy do przodu :)

    A co u Ciebie?

    Pani Ciasio, Esta, Ewka 111111, Zozo lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli to świetne wieści!! ❤😍 Jaka ona dzielna i silna! Teraz już na pewno będzie coraz lepiej 😊 Jak już ssa smoczek to niedługo sama będzie pić mleczko 😍😊

    A u mnie niestety bez zmian. Umówiłam się tutaj w Norwegii na hsg, tylko teraz zaczęły się urlopy i lekarka powiedziała, że pewnie będzie termin dopiero na jesień, także czekam na list, na szczęście czas szybko leci ;) Może po tym hsg w końcu się uda:)

  • Oilka Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niestety dziś przyszła @ :( 1cykl z CLO nie udany :(

    Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 1 lipca 2019, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Patrycja daj znać, co z torbielą. Trzymam kciuki, żeby już dziada nie było :)


    Pastylka, dobra decyzja :) Mi kiedyś jeden z lekarzy "wymyślił" owulację w prawym jajniku, potem spojrzał na lewy i zmienił zdanie, a jak go zapytałam, co to w takim razie było, skoro nie owulacja, to powiedział "nie wiem". Witki mi opadły wtedy. Więc jak widać stwierdzić owulację to też nie taka prosta sprawa ;) Już nie mówiąc o tym, ile było ciąż z takich "100% bezowulacyjnych" cykli :)
    Kochana czekam na 8 lipca na wizytę bo mój gin wypoczywa... sam znać ;)
    To prawda oni czasem sami nie wiedza co widza wiec ZAWSZE trzeba mieć nadzieje 😃

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • MartaChm. Przyjaciółka
    Postów: 92 35

    Wysłany: 1 lipca 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oilka wrote:
    u mnie niestety dziś przyszła @ :( 1cykl z CLO nie udany :(
    U mnie w środę będzie @ dziś zrobiłam test i jedna kreska.. Juz rano była rozpacz... Tracę nadzieję lekarz był tak optymistycznie nastawiony że nawet nie kazał mi zacząć brać w następnym miesiącu clo mówi uda się napewno są piękne pęcherzyki ale ja już 3 lata się staram

  • MartaChm. Przyjaciółka
    Postów: 92 35

    Wysłany: 1 lipca 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak sobie już radzić z tym... Powoli mam dość..

  • Pastylka Ekspertka
    Postów: 128 72

    Wysłany: 1 lipca 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaChm. to ten lekarz fajnie, że taki optymista, ale kurde mówić osobie która się tyle stara i przejmuje że NA PEWNO się uda to jak dla mnie tragedia. :/ Przecież piękne pęcherzyki to nie jest jedyna składowa potrzebna do ciąży. Jak jest lekarzem to powinien o tym wiedzieć i nie nakręcać cię dodatkowo, bo to tylko więcej szkody dla twojej psychiki przyniesie.

    Ja wiem że to się łatwo mówi, ale nie martw się. Zobacz ile nas tu jest, nie jesteś sama. Każda z nas się doczeka, zobaczysz. Może jeszcze potrzebujesz jakichś badań, drugiej opinii, a może po prostu trochę szczęścia.

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2018
    CLO od 02.2019
    Letrox 100
    29 lat
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 1 lipca 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaChm wiem co czujesz. Ja teraz mam taki czas zwątpienia i w sumie złości na wszystko. Taka frustracja mnie dopadła. Nawet to że mój wiecznie zamknięty w sobie Luby mnie irytuje z tym że mnie nie rozumie. Jeszcze jego siostra co się widzimy pyta czy dać mi namiary na jej lekarza (kilka ciąż poronila ok 10tc taki miała problem a zachodzila bez problemu) ale póki co nie chce do nikogo nowego iść chce zostać i działać w klinice a nie ciągle leczyć bakterie grzyby i inne (mam nadzieję że już ostatni raz będę robić posiew). Jeszczs cykl bez stymulacji pewnie będzie trwac ok 40dni więc już jestem "szczęśliwa" jednym słowem mam wszystko po dziurki w nosie i każdemu kto wiedział o wizytach u lekarza to powiedziałam że już nie chodzimy bo zmieniliśmy zdanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2019, 20:40

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • MartaChm. Przyjaciółka
    Postów: 92 35

    Wysłany: 1 lipca 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy miesiąc po ślubie i wiesz co jest to kiedy dziecko.. Aż chce się powiedzieć po ostatnim poronieniu ciągle się staramy więc jak będzie to się dowiecie... A puste jajo było w październiku 2016

  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 1 lipca 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaChm. wrote:
    My jesteśmy miesiąc po ślubie i wiesz co jest to kiedy dziecko.. Aż chce się powiedzieć po ostatnim poronieniu ciągle się staramy więc jak będzie to się dowiecie... A puste jajo było w październiku 2016

    Miesiąc to bardzo króciutko i ludziom nic do tego kiedy będą dzieci... Zawsze możesz powiedzieć, że przecież dopiero co był ślub, chcecie się z mężem sobą nacieszyć i przyjdzie czas na dzieci.
    A lekarz faktycznie ma dziwne podejście.. robiłaś np hsg? Laparoskopie? Mąż ma dobre wyniki?
    Poza tym jeśli to Cię pocieszy to nie jesteś sama.. mój test też dziś negatywny i zaraz będzie @ do tego staram się już 5lat... Także nie trać nadziei! Ustal sobie plan działania to pomaga. Ja mam trochę ciężej bo mieszkam poza granicami Polski i ciężko cokolwiek zrobić, w tym roku dopiero się odważyłam pójść do tutejszego ginekologa do tego z tłumaczem 🙈 ale trzeba się przemóc i już jestem umówiona na hsg. Także kochana nie ma co płakać, trzeba brać sprawy w swoje ręce, dowiedz się jakie badania możesz zrobić, znajdź poważnego lekarza itp. Głowa do góry, jesteś na miejscu, masz masę możliwości, zobaczysz że będzie dobrze tylko trzeba wywalczyć tą Fasolkę ;)

  • MartaChm. Przyjaciółka
    Postów: 92 35

    Wysłany: 2 lipca 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam nic lekarze mówią że ze mną ok jeden mówił że mój mąż też ale jednak drugi mówi że to że mam mniej niż 4% prawidłowych plemników to nie za dobrze ale raz nam się już udało ale nic z tym nie zrobił tylko ja dostałam CLO a pytałam czy jakieś witaminy dla mojego żeby poprawić to nie...

  • Oilka Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 2 lipca 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaChm. wrote:
    U mnie w środę będzie @ dziś zrobiłam test i jedna kreska.. Juz rano była rozpacz... Tracę nadzieję lekarz był tak optymistycznie nastawiony że nawet nie kazał mi zacząć brać w następnym miesiącu clo mówi uda się napewno są piękne pęcherzyki ale ja już 3 lata się staram

    Póki nie ma @ zawsze jets nadzieja... Ja też byłam bardzo mocno nastawiona na ten cykl. Pierwszy raz ze wsponagaczem. Pecherzyk piękny owu była a i tak nic z tego. Test s zrobiłam w 27 dc i już wtedy ryczalam, 2 dni później przyszła @ i znowu targedia, płacz, załamanie. Wiem co czujesz jak i większość dziewczyn, które tu są... Ja dziś zaczynam na nowo clo jeśli znowu nie wyjdzie to czeka nas iui... Głowa do góry. Jest o co walczyć :*

    Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • Oilka Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 2 lipca 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi dziewczyny kiedy najlepiej mam iść na monitoring. W piątek (12.07.2019) wypada mi 13 dc. W weekend nie mam możliwości pójścia na monitoring i zastanawiam się czy pójść w piątek czy czekać do poniedziałku...

    Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 2 lipca 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oilka wrote:
    Powiedzcie mi dziewczyny kiedy najlepiej mam iść na monitoring. W piątek (12.07.2019) wypada mi 13 dc. W weekend nie mam możliwości pójścia na monitoring i zastanawiam się czy pójść w piątek czy czekać do poniedziałku...
    Poszłabym w piątek. Ja zazwyczaj na pierwszy monitoring idę między 10-12 dc

    Oilka lubi tę wiadomość

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • Niusia3045 Autorytet
    Postów: 766 694

    Wysłany: 2 lipca 2019, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaChm. wrote:
    Nie robiłam nic lekarze mówią że ze mną ok jeden mówił że mój mąż też ale jednak drugi mówi że to że mam mniej niż 4% prawidłowych plemników to nie za dobrze ale raz nam się już udało ale nic z tym nie zrobił tylko ja dostałam CLO a pytałam czy jakieś witaminy dla mojego żeby poprawić to nie...

    A masz aktualne wyniki męża? Morfologia poniżej 4% jest niepokojącym wynikiem. Jak wygląda sprawa z ilością i ruchliwością plemników? Ja ostatnio jestem bardzo uczulona, jeśli chodzi o męską diagnostykę. Przez 8 miesięcy faszerowałam się clo, cała uwaga była skupiona tylko na mnie. Dopiero jak przenieśliśmy się do kliniki, to okazało się, że mamy spory problem ze strony męża. Więc te miesiące na clo były całkowicie bezużyteczne i nie miały szans na powodzenie.
    Na ostatnich wizytach w klinice skupiliśmy się wyłącznie na mężu. Wprowadziliśmy suplementację, zrobiliśmy szereg badań (które niestety nie wyszły dobrze) i czekamy na wizytę 8 lipca.

    🧑'90
    🧔'87
    Czynnik męski: fragmentacja 34%.

    Start in vitro: 2019 r. (długi protokół)
    - punkcja wraz z biopsją jądra 28.09.19
    - zapłodniono 11 komórek - uzyskano dwa zarodki (3.2.2 i 4.2.2)
    - 03.10.2019 - świeży transfer zarodka 3.2.2
    Ciąża! ❤️❤️ 10.06.2020 dziewczynka ❤️❤️

    -13.07.2021 criotransfer zarodka 4.2.2 - beta <0.1 💔

    Podejście nr 2(długi protokół):
    - punkcja 10.10.23
    - zapłodniono 20 komórek - uzyskano 2 zarodki (morula top quality, blastka 4.2.3)
    - transfer 14.10.23 moruli - beta <0.1 💔

    Marzec 2024 przygotowania do criotransferu ❤️
    - 04.04.24 - transfer blastki z 6 doby klasa 4.2.3
    - 10.04.24 - beta 6dpt <0.1 💔
    - 15.04.24 - beta 11dpt <0.1 💔
‹‹ 3251 3252 3253 3254 3255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ