X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Dzisiaj coś mnie podbrzusza ćmi szczególnie po prawej stronie gdzie był pecherzyk. Jestem ciekawa co na jutrzejszej wizycie mi powie stary lekarz na moje wyniki. Chciałabym usg żeby dowiedzieć się czy pęcherzyk pękł no i oczywiście coś na infekcje (co prawda gynoxin trochę pomog ale muszę to wyleczyć do końca). Najbardziej mnie interesuje co dowiem się na temat nadkrzepliwosci i czy powie to samo co mój lekarz z kliniki.
    Daj znać po wizycie ;-) trzymam kciuki jestem pewna ze pękł pęcherzyk;-)

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoominMi wrote:
    U nas chyba stabilnie. Od 2 dni rzygam jak kot... chociaż fizycznie czuje się okropnie, to psychicznie wiem, że chyba powinno być dobrze :)
    Super! Napewno jest wszystko dobrze ❤️❤️ Odpoczywaj 🥰😘

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Mi skoczyła temperatura! :D
    Także progesteron to raczej dopiero w przyszłym tygodniu zrobię. Ale cieszę się bardzo :)

    Wiem też, jaki błąd robiłam przy owulakach- ja je z przyzwyczajenia robiłam z pierwszego moczu, wiec pewnie dlatego te wyniki "prawie pozytywne" wychodziły. Normalnie pewnie byłaby kreska na tyle słaba, że nie miałabym żadnych wątpliwości ;)

    Patrycja, kiedy testujesz?
    Super;-) ja w tym cyklu nie mierzyłem temperatury... i to prawda ze owulaki robić popołudniami ;-) teraz już wiesz na przyszłość chociaż może nie będzie to już potrzebne 😘😘😘

    Ja w piątek progesteron a okres powinnam dostać w przyszły czwartek/piątek. Także zobaczymy. Piersi ćmią. Żywię nadzieje ze będzie dobry progesteron w piątek, naprawdę się stresuje.

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Super;-) ja w tym cyklu nie mierzyłem temperatury... i to prawda ze owulaki robić popołudniami ;-) teraz już wiesz na przyszłość chociaż może nie będzie to już potrzebne 😘😘😘

    Ja w piątek progesteron a okres powinnam dostać w przyszły czwartek/piątek. Także zobaczymy. Piersi ćmią. Żywię nadzieje ze będzie dobry progesteron w piątek, naprawdę się stresuje.

    Coś czuję, że ten Twój progesteron będzie pod sam sufit ;)
    Ja to z kolei okres miałam mieć także jakoś w przyszły piątek, no ale podejrzewam, że przez tą owulację przesuniętą wszystko się poplącze :/ Czekanie jest najgorsze :P

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Coś czuję, że ten Twój progesteron będzie pod sam sufit ;)
    Ja to z kolei okres miałam mieć także jakoś w przyszły piątek, no ale podejrzewam, że przez tą owulację przesuniętą wszystko się poplącze :/ Czekanie jest najgorsze :P
    Chciałabym ale wiesz jak to jest. Czasem przy takich oczywistych cyklach mogą być hocki klocki. Piersi są tkliwe- zobaczymy w sumie już przebieram nogami....
    napewno przez ta przesunięta owulacje będziesz miała okres troszkę później bo faza lutealna zaczęła Ci się później. Ale tez mysle ze na początku tyg możesz proga śmiało zrobić ;-)

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • wisieninka_89 Autorytet
    Postów: 1051 391

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wpadłam tylko zameldowac, ze 06.08 urodzilam synka, ciaza w pierwszym cyklu brania clo :-) trzymam kciuki aby Wam tez sie udalo :-)

    Ewka 111111, Pani Ciasio, Madziara0208, Patrycja201501, Esta lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpk730yji7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisieninka_89 wrote:
    Hej dziewczyny, wpadłam tylko zameldowac, ze 06.08 urodzilam synka, ciaza w pierwszym cyklu brania clo :-) trzymam kciuki aby Wam tez sie udalo :-)

    Gratulacje :) duzo zdrowka dla Was :)

    Ja tez mialam nadzieje, jajniki mnie bolala ciagle od owu, piersi tez ale test nie daje zludzen juz :(
    Akurat jutro wybieram sie na wizyte do nowego lekarza moze on mnie cos poprowadzi i da konkretny plan. Przede mna nowy cykl moze akurat :)

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisieninka_89 wrote:
    Hej dziewczyny, wpadłam tylko zameldowac, ze 06.08 urodzilam synka, ciaza w pierwszym cyklu brania clo :-) trzymam kciuki aby Wam tez sie udalo :-)

    Gratulujemy kochana <3 <3 <3 Cudownie słyszeć takie dobre wieści :)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie albo torbiel krwotoczna albo zespół luf. Niby płyn w zatoce jest ale nic nie wiadomo. Na temat badań nadkrzepliwosci się nie wypowiedział. W każdym razie na początku cyklu usg żeby sprawdzić czy jest torbiel czy już jej niema zanim zacznę brać clo.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Po wizycie albo torbiel krwotoczna albo zespół luf. Niby płyn w zatoce jest ale nic nie wiadomo. Na temat badań nadkrzepliwosci się nie wypowiedział. W każdym razie na początku cyklu usg żeby sprawdzić czy jest torbiel czy już jej niema zanim zacznę brać clo.

    To taka dość rozbieżna diagnoza szczerze mówiąc :/ Czy powiedział coś więcej, zaproponował jakieś leczenie dla obydwu opcji? I co z tą nadkrzepliwością, po prostu nic nie powiedział?

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie obserwować. W 3 dc zrobić usg i zobaczyć czy jest czy się wchloneła. To jest pierwszy cykl kiedy sprawdzam więc za bardzo nie ma jak się odnieść będę musiała teraz sprawdzać co się dzieje po zastrzyku. O nadkrzepliwosci powiedział że najgorszych wad nie mam ale on proponuję spotkanie z genetykiem. Ale i tak zostanę pod opieką kliniki on taki dodatkowy będzie bo łatwiej się do niego dostać. Po za tym stwierdził że owulacja raczej była z lewego jajnika a zmiana jest na prawym.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Narazie obserwować. W 3 dc zrobić usg i zobaczyć czy jest czy się wchloneła. To jest pierwszy cykl kiedy sprawdzam więc za bardzo nie ma jak się odnieść będę musiała teraz sprawdzać co się dzieje po zastrzyku. O nadkrzepliwosci powiedział że najgorszych wad nie mam ale on proponuję spotkanie z genetykiem. Ale i tak zostanę pod opieką kliniki on taki dodatkowy będzie bo łatwiej się do niego dostać. Po za tym stwierdził że owulacja raczej była z lewego jajnika a zmiana jest na prawym.
    Kurczę a kiedy powinnaś dostać @?

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jest tydzień po zastrzyku więc jakiś jeszcze 7-8 dni do @ niestety wypada gdzieś w okolicach długiego weekendu (mam nadzieję że już po tym weekendzie) i pójdę na to usg a jak będę mieć wizytę u lekarza z kliniki porozmawiam z nim o tym.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis trzymam kciuki, żeby torbiel się wchłonęła, a o lufie nie było mowy ✊✊✊

    Mi of już "oficjalnie" wyznaczył owulację na zeszły wtorek, bo dzisiaj trzeci dzień wysokiej temperatury :) Wczoraj za to jajnik zaczął mnie piec. Miała któraś coś takiego?

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Teraz jest tydzień po zastrzyku więc jakiś jeszcze 7-8 dni do @ niestety wypada gdzieś w okolicach długiego weekendu (mam nadzieję że już po tym weekendzie) i pójdę na to usg a jak będę mieć wizytę u lekarza z kliniki porozmawiam z nim o tym.
    Nie przekreślają tego cyklu. Ja miałam torbiel krwotoczna po owulacji- potwierdzonej wysokim progesteronem. Także naprawdę spokojnie... jedziemy widzę podobnie. Ja zastrzyk brałam w czwartek wczoraj minął tydzień. Mój lekarz widzi na usg skrzepiki i odrazu mówi ze to torbiel krwotoczna. Luf ma inna osłonkę wg mojego lekarza. Może popytaj w klinice. Tak czy siak po @ (której Ci nie życzę ;-) ) torbiel się wchłania.

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przekreślam bo w weekend przypałętała mi się grzy ica więc niewiele się działo. Lekarz stawia bardziej na luf ale nie wyklucza torbieli. Tak więc czekam do końca następnego tygodnia i się wszystko okaże ale nie liczę na zbyt wiele. Postaram się o usg w 3 dc i potem będę rozmawiać z lekarzem prowadzącym. W każdym razie muszę teraz sprawdzać co się dzieje po zastrzyku. A lekarz który mi robił usg kiedyś pracował w klinice więc chyba wie co widzi (mam taką nadzieję).

    A zastrzyk też robiłam w czwartek więc dokładnie ten sam schemat mamy 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2019, 09:29

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Przekreślam bo w weekend przypałętała mi się grzy ica więc niewiele się działo. Lekarz stawia bardziej na luf ale nie wyklucza torbieli. Tak więc czekam do końca następnego tygodnia i się wszystko okaże ale nie liczę na zbyt wiele. Postaram się o usg w 3 dc i potem będę rozmawiać z lekarzem prowadzącym. W każdym razie muszę teraz sprawdzać co się dzieje po zastrzyku. A lekarz który mi robił usg kiedyś pracował w klinice więc chyba wie co widzi (mam taką nadzieję).

    A zastrzyk też robiłam w czwartek więc dokładnie ten sam schemat mamy 😀
    Jeśli miałaś zastrzyk to stawiam na torbiel krwotoczna. Lekarz mi tłumaczył ze przy pękaniu pęcherzyka uszkadza się jakieś naczynko krwionośne i wylewa się krew tworząc tzw torbiel krwotoczna.
    A co do przekreślania cyklu. Moja kuzynka brała lamette i nie pojechała na monitoring. W całym miesiącu przytulali się max 2/3 razy i to bez konkretnych dni. I zaszła w ciąże. Także nie trać nadzieji. Mogłaś zrobić proga miałabyś odpowiedz czy to luf czy torbiel krwotoczna. Przy luf nie miałabyś go wysokiego a kto wie ....;)

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dziewczyny po pobraniu. Babka w recepcji powiedziała ze powinnam mieć pobrana krew do 9:00 bo mogą być później sfałszowane wyniki. Wystraszyłam się.
    P.S dziś już mnie tak cycki bolą ze jak spałam na brzuchu to je czułam.

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powiem coś tam było w dniu zastrzyku i w sobotę więc jakieś szanse teraz tylko Patrycjo obie nas czeka czekanie. A kiedy planujesz ewentualnie testować? Bo ja to raczej odpuszczę sobie testowanie bo i temperatura nie zachęca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2019, 10:52

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Jestem dziewczyny po pobraniu. Babka w recepcji powiedziała ze powinnam mieć pobrana krew do 9:00 bo mogą być później sfałszowane wyniki. Wystraszyłam się.
    P.S dziś już mnie tak cycki bolą ze jak spałam na brzuchu to je czułam.

    Jeśli bylas rano, na czczo, po przespanej nocy i przez ostatnie 72h nie brałaś biotyny, to się nie przejmuj. 9:00 to umowna godzina, jak się chwilę spóźnisz to nic się nie stanie :)
    Bo rozumiem że mówimy o progesteronie?

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
‹‹ 3268 3269 3270 3271 3272 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ