X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Nie powiem coś tam było w dniu zastrzyku i w sobotę więc jakieś szanse teraz tylko Patrycjo obie nas czeka czekanie. A kiedy planujesz ewentualnie testować? Bo ja to raczej odpuszczę sobie testowanie bo i temperatura nie zachęca.
    Widzę mamy podobne nastawienie w tym cyklu. Ja tez odpuszczam testowanie. Czekam na okres który powinien przyjść za jakieś 6/7 dni.
    Nie mierze temperatury, wogole się nie oszczędzam bo i po co, dziś wysprzątalam całe mieszkanie wczoraj byliśmy na basenie i w Ikei. Zrobiłam dziś proga ale z ciekawości bardziej. Chociaż wiem ze pewnie (o ile wyjdzie dobry) znów da nadzieje...;-(

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Jeśli bylas rano, na czczo, po przespanej nocy i przez ostatnie 72h nie brałaś biotyny, to się nie przejmuj. 9:00 to umowna godzina, jak się chwilę spóźnisz to nic się nie stanie :)
    Bo rozumiem że mówimy o progesteronie?
    Tak progesteron robiłam;-) czekam jeszcze godzinka i mąż odbierze mi wynik.
    Spałam od 00:30 do 8:30 dlatego na 9 byłam w labolatorium bo się ogarnelam ;) nic nie piłam rano ani nie jadłam. Pobrali mi 9:30 chyba.

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny progesteron 24,30

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chyba od jutra sobie odpuszczę mierzenie szkoda się w weekend budzić o 5 rano.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja to o dobrej porze pobralas. Chyba się pani po prostu trochę czepiała :)
    Ładny Ci ten progesteron wyszedł :) Ponad normę chyba, nie mylę się? Jaki zakres referencyjny ma ten lab?

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Renia34 Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napiszcie mi proszę czy po CLO i Ovitrelle miałyście takie wysokie wyniki
    CLO brałam tylko po pół tabletki od 3 do 7 dc
    A w 7 dpo - progesteron 79,10 ng/ml , estradiol 339 pg/ml

    Nigdy wcześniej nie badałam tych hormonów po takich lekach
    Czy to te leki aż tak podwyższają hormony??

    8 lat starań
    f2w3s65ggpg5kd7e.png
    1 poronienie - 8 t.c. Marysia 💔
    endometrioza Ist (ogniska usunięte 28.11.2019r.)
    nietolerancje - nabiał wszelki, drożdże
    MTHFR C6777T homozygota
    kom NK 21% ; niska IL 10
    H.pylori i Ureoplasma wyleczone
    stosuje: metylowana B12, metylowany kw. foliowy, 5-P-5, wit. D, kwasy Omega 3
    dodatkowo w ciąży: Acard, Clexane, Luteina, Encorton
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Patrycja to o dobrej porze pobralas. Chyba się pani po prostu trochę czepiała :)
    Ładny Ci ten progesteron wyszedł :) Ponad normę chyba, nie mylę się? Jaki zakres referencyjny ma ten lab?
    Tutaj normy - czy coś moze jest nie tak?😱
    https://zapodaj.net/c634441d97d40.jpg.html
    https://zapodaj.net/88f8fd97d8614.jpg.html

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia34 wrote:
    Dziewczyny napiszcie mi proszę czy po CLO i Ovitrelle miałyście takie wysokie wyniki
    CLO brałam tylko po pół tabletki od 3 do 7 dc
    A w 7 dpo - progesteron 79,10 ng/ml , estradiol 339 pg/ml

    Nigdy wcześniej nie badałam tych hormonów po takich lekach
    Czy to te leki aż tak podwyższają hormony??
    Ojej aż 79? A jakie masz normy? Podaj normy proszę ze swojego labolatorium.

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Renia34 Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faza lutealna 1,7-27 ng/ml
    Na usg przed owulacją był jeden pęcherzyk dominujący

    8 lat starań
    f2w3s65ggpg5kd7e.png
    1 poronienie - 8 t.c. Marysia 💔
    endometrioza Ist (ogniska usunięte 28.11.2019r.)
    nietolerancje - nabiał wszelki, drożdże
    MTHFR C6777T homozygota
    kom NK 21% ; niska IL 10
    H.pylori i Ureoplasma wyleczone
    stosuje: metylowana B12, metylowany kw. foliowy, 5-P-5, wit. D, kwasy Omega 3
    dodatkowo w ciąży: Acard, Clexane, Luteina, Encorton
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia34 wrote:
    faza lutealna 1,7-27 ng/ml
    Na usg przed owulacją był jeden pęcherzyk dominujący
    Zapytaj swojego lekarza. Faktycznie wysoki no i ten estradiol... wiem ze taki estradiol jest przed owulka a może jeszcze jakiś pęcherzyk dojrzał? zapytaj napewno wyjaśni. Ja swojemu napisałam wynik - norma w moim labolatorium jest do 15,9 a mam 24 ponad i napisał mi SUPER. Ale niewiem czemu masz aż tak zawyżony wynik. Dopytaj.

    Renia34 lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Tutaj normy - czy coś moze jest nie tak?😱
    https://zapodaj.net/c634441d97d40.jpg.html
    https://zapodaj.net/88f8fd97d8614.jpg.html

    Wszytko jak najbardziej w porządku :*

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzwiewczyny dawno mnie tu nie było ,no ale mam problem no bo po clo jak odstawilam miałam piekny cykl 28 dni @trwała 4 dni i wszystko cacy no i teraz nadal bez hormonów i niby przyszła miesiączka ale to raczej brązowe plamienie jest i trwa już 5dni normalnie wkładka wystarcza , dodam że robiłam testy i nic nie ma ,więc pytanie czy też tak miałyście???
    Przepraszam że pytam ,a w ogóle się nie odzywam ,ale was cały czas podczytuje tylko ja zawiesiłam starania i jakoś nie mam weny do pisania , ale mocno kibicuję .

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    becia1982 wrote:
    Hej dzwiewczyny dawno mnie tu nie było ,no ale mam problem no bo po clo jak odstawilam miałam piekny cykl 28 dni @trwała 4 dni i wszystko cacy no i teraz nadal bez hormonów i niby przyszła miesiączka ale to raczej brązowe plamienie jest i trwa już 5dni normalnie wkładka wystarcza , dodam że robiłam testy i nic nie ma ,więc pytanie czy też tak miałyście???
    Przepraszam że pytam ,a w ogóle się nie odzywam ,ale was cały czas podczytuje tylko ja zawiesiłam starania i jakoś nie mam weny do pisania , ale mocno kibicuję .

    Niestety ciężko mi to porównać do mojej sytuacji, bo ja mam okres tylko 1,5-2 dni, a potem właśnie plamienie :/

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    becia1982 wrote:
    Hej dzwiewczyny dawno mnie tu nie było ,no ale mam problem no bo po clo jak odstawilam miałam piekny cykl 28 dni @trwała 4 dni i wszystko cacy no i teraz nadal bez hormonów i niby przyszła miesiączka ale to raczej brązowe plamienie jest i trwa już 5dni normalnie wkładka wystarcza , dodam że robiłam testy i nic nie ma ,więc pytanie czy też tak miałyście???
    Przepraszam że pytam ,a w ogóle się nie odzywam ,ale was cały czas podczytuje tylko ja zawiesiłam starania i jakoś nie mam weny do pisania , ale mocno kibicuję .
    Ja tez nie pomogę Bo ja jak nie mam owulacji to muszę wywoływać okres duphastonem czy Luteina. A jak mam to równo po 13/14 dniach od owu i trwa jakieś 3/4 dni. Mysle ze lekarz będzie wiedział co robić- może jakieś badania hormonalne zaproponuje.

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w środę dopiero idę do gina ,bo nie chce mi się jezdzić po innych ,a na miejscu mam tylko raz w tygodniu ,więc wytrzymam nic się nie dzieje , Pani Casio ,wlasnie ja tak mialam po 1-2 dni @ jak bylam na clo ,no a potem bez clo i dupfastonu wszystko cacy @ w terminie i książkowo i taka jak należy , a teraz dupa , pozatym czytalam wczesniej że ostatnio piekł cię jajnik ,ja mialam doslownie tak samo w tym cyklu ,normalnie jakby ktoś od wewnątrz mi go przypiekał , troszkę obawiam się by tam mi się żadna torbiel nie przytrafila ,no ale trudno będzie co ma być .

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogóle dziewczyny jakoś wszystko mi jedno teraz ,bylismy na wspólnych wczasach z mojego bratem i już nigdy więcej ,nie zrobie tego błędu , jak już to tylko ja dziecko i mój ,bo teraz to pozostal sam niesmak i ja się też ze starym malo co odzywam ,więc i sexu nie ma .

  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    becia1982 wrote:
    w ogóle dziewczyny jakoś wszystko mi jedno teraz ,bylismy na wspólnych wczasach z mojego bratem i już nigdy więcej ,nie zrobie tego błędu , jak już to tylko ja dziecko i mój ,bo teraz to pozostal sam niesmak i ja się też ze starym malo co odzywam ,więc i sexu nie ma .
    Ale coś konkretnego się stało?;-( przykro mi z powodu nie udanych wakacji...

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    becia1982 wrote:
    w środę dopiero idę do gina ,bo nie chce mi się jezdzić po innych ,a na miejscu mam tylko raz w tygodniu ,więc wytrzymam nic się nie dzieje , Pani Casio ,wlasnie ja tak mialam po 1-2 dni @ jak bylam na clo ,no a potem bez clo i dupfastonu wszystko cacy @ w terminie i książkowo i taka jak należy , a teraz dupa , pozatym czytalam wczesniej że ostatnio piekł cię jajnik ,ja mialam doslownie tak samo w tym cyklu ,normalnie jakby ktoś od wewnątrz mi go przypiekał , troszkę obawiam się by tam mi się żadna torbiel nie przytrafila ,no ale trudno będzie co ma być .

    Też mam nadzieję, że to żadna torbiel. Ale pamiętam, że jak byłam na wakacjach, to też mnie tak straszliwie piekło i pomyślałam sobie nawet, że może coś się szykuje ;) Także nie przejmuję się tym jakoś bardzo, byłam po prostu ciekawa, czy którejś z Was kiedyś się coś podobnego zdarzyło :)
    Co do @, to ja praktycznie zawsze taką mam- tylko na clo była o wiele dłuższa i bardziej bolesna. Ale wtedy też zaliczyłam dwie ciąże biochemiczne, więc może to dlatego :(

    Co się stało na tych wakacjach? I ile lat ma brat Twojego?

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Też mam nadzieję, że to żadna torbiel. Ale pamiętam, że jak byłam na wakacjach, to też mnie tak straszliwie piekło i pomyślałam sobie nawet, że może coś się szykuje ;) Także nie przejmuję się tym jakoś bardzo, byłam po prostu ciekawa, czy którejś z Was kiedyś się coś podobnego zdarzyło :)
    Co do @, to ja praktycznie zawsze taką mam- tylko na clo była o wiele dłuższa i bardziej bolesna. Ale wtedy też zaliczyłam dwie ciąże biochemiczne, więc może to dlatego :(

    Co się stało na tych wakacjach? I ile lat ma brat Twojego?
    Pani Ciasio a mnie dziś bolą jajniki. Raz jeden raz drugi. Niewiem co jest. Sama się martwię czy nie żaden torbiel ale to raczej nie możliwe żeby powstał teraz. Takie kłucie dziwne.
    Jak się czujesz? W poniedziałek idziesz na proga?

    Ja wysłałam męża po maka. Tak wiem- nie zdrowo ale mam taka ochotę ze szok;-)

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Pani Ciasio a mnie dziś bolą jajniki. Raz jeden raz drugi. Niewiem co jest. Sama się martwię czy nie żaden torbiel ale to raczej nie możliwe żeby powstał teraz. Takie kłucie dziwne.
    Jak się czujesz? W poniedziałek idziesz na proga?

    Ja wysłałam męża po maka. Tak wiem- nie zdrowo ale mam taka ochotę ze szok;-)

    Wiesz co,myślę że jajniki mogą kłuć przez cały cykl. Na początku, bo sie pęcherzyk "wykluwa", a potem, bo ciałko żółte działa pełna parą. Albo dlatego, żeby dzidzię ogarnąć :D
    Mnie jajniki z kolei piekły, a wczoraj miałam straszne zawroty głowy i mocne ukłucia w podbrzuszu. Oczywiście wczoraj był dopiero 4dpo, więc o ciąży nie ma mowy, nawet się nie nakrecam :) A na proga pójdę chyba w środę? Na pewno nie jutro, bo już nawet teraz wiem, że się nie zbiorę :p

    Nie przejmuj się, tylko zjedz ze smakiem :) Czasem trzeba :) Ja z kolei zmieniłam dietę- z warzyw i produktów blonnikowych przerzuciłam się na produkty ubogoresztkowe, czyli głównie jaja, mięso i ryby. Dodatkowo zredukowakam gluten niemal całkowicie. I w końcu czuję się dobrze! Do tej pory ciągle miałam problemy żołądkowo-jelitowe, mega wzdęty brzuch, byłam cała opuchnieta (włącznie z palcami i powiekami), już nie mówiąc o tym, że waga albo stała albo szła do gory :/ A w ciągu czterech dni poszło sobie 2,5 kilo. Wiadomo, że to sama woda, ale w koncu! Chociaż śmieje się, że to"dieta kebabowa" :D

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
‹‹ 3269 3270 3271 3272 3273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ