Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • zielonkavva Koleżanka
    Postów: 56 17

    Wysłany: 29 maja 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coś Ty, nie znikaj! Razem łatwiej :)

  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 29 maja 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielonkavva ja też taki mam. I to od razu po owulacji i już 16 dni się trzyma. Co chwilę patrzę czy nie przyszła @ ale to tylko śluz.
    Podolewa mnie podbrzusze lekko,muszę często siadać i odpoczywać- momentalnie znika ból.

    Kiedy testujesz?

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • zielonkavva Koleżanka
    Postów: 56 17

    Wysłany: 29 maja 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 czerwca
    .

  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 29 maja 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja mam o 19 usg -oby pojawiły się dobre informacje...

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • zielonkavva Koleżanka
    Postów: 56 17

    Wysłany: 29 maja 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki!

    Miru lubi tę wiadomość

  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 29 maja 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za Ciebie :)

    zielonkavva lubi tę wiadomość

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 29 maja 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielonkavva, Miru...ja mam dokładnie to samo. Poczułam wilgoć dziś pobiegłam w stresie do łazienki myśląc że to @, a tam duuużo białego, kremowego śluzu na bieliźnie. Czyli to dobry znak? Od dziś czuję jajby mocniejszy ból typowo miesiączkowy. Ale nie ciągle tylko jakby od czasu do czasu zaboli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2014, 17:09

    zielonkavva lubi tę wiadomość

  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 29 maja 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola podobno dobrze :)
    Mnie dopada ból wieczorem ale na 2-3 minuy i koniec.
    Ja od swojej gin usłyszałam ze jakby mnie bolało to nospę mam wziąść. bo ona nie zaszkodzi a zapobiegnie skurczą macicy które to skurcze doprowadzają do poronienia.
    Póki co nie miała potrzeby.
    A badasz szyjkę Topola?

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • zielonkavva Koleżanka
    Postów: 56 17

    Wysłany: 29 maja 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru, zobaczysz, będą dziś dobre wieści u Ciebie :)

    Ja tam się na nic nie nastawiam, myślę że ten śluz to jakiś wybryk mojego organizmu był, bo teraz zero śluzu i innych objawów. Raz przez może 3sekundy poczułam dziś ból w dole brzucha jak na @ ale słabszy, więc to też żaden objaw.

  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 29 maja 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja zjadłam jogurt- ulubiony. I dwa razy mnie na wymioty naciągnęło... Rośnie mi w gardle. Nie zjadłam...A mój Ł powiedział dzisiaj "Młoda ale Ci piersi urosły"
    No to może cosik w tym jest:)

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 29 maja 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru badam szyjkę. Jest miękka i wczoraj jakby wyżej była. Nie mogę stwierdzić czy jest zamnknięta czy otwarta.

  • zielonkavva Koleżanka
    Postów: 56 17

    Wysłany: 29 maja 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miru, czyli który to by był u Ciebie tc? Kiedy miałaś ostatnią @?

  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 29 maja 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnia @ 19-04
    owulacja niby od 3 mieliśmy się starać.Ale pęcherzyk mógł pęknąć 11-12 -05 bo wtedy mnie bolał jajnik.
    Bete robiłam dzien przed @ to byłoby 9 dni po owulacji- czyli za mało.
    dziś jest 16 dzień po owulacji. 20 dnia po ovu mam USG.

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 29 maja 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą szyjką to nigdzie nie można się doczytać jasnej odpowiedzi. Ja swojej już w ogólenie mogę dosięgnąć. Nigd tak nie miałam .

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 309 :) ale bol brzucha i plamienie...

    Miru, Ingebjorg, pabelka88, karolinka85 lubią tę wiadomość

  • zielonkavva Koleżanka
    Postów: 56 17

    Wysłany: 29 maja 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara, super beta! A plamienia miną, zobaczysz!

    pabelka88 lubi tę wiadomość

  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 29 maja 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Madziara - głowa do góry i walcz :)

    pabelka88 lubi tę wiadomość

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    walczmy wszystkie:)

    pabelka88 lubi tę wiadomość

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia&&&&&

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo tego to sie nie spodziewalam ....w zyciu...tylko nie wiem jak bedzie bo w szpitalu leze bo tym razem krwawienie jest ...juz sie boje jak cholera gin oczami przewraca....


    f2w3rjjghr2wzyk8.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2014, 20:36

    kapturnica, pabelka88, Miru lubią tę wiadomość

‹‹ 326 327 328 329 330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ