X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • karolina7 Przyjaciółka
    Postów: 158 32

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi_91 wrote:
    Karolina7 widzę, że wiele nas łączy:) może to jakiś znak i stymulacja na przełomie września i października nie będzie nam potrzebna 😄 Ja zawsze mówiłam, że bym chciała urodzić w czerwcu, w zeszłym roku się nie udało zdziałać czerwcowego dzidziulka to może w tym roku się uda 😊 także życzę Wam "pracowitego " wyjazdu 😉

    O kurcze! A wiesz, że ja też marzyłam o czerwcowym dzidziusiu? :D teraz już mi wszystko jedno, ale czerwiec zawsze był dla mnie szczególny :)

    Dzięki! I dla Was również pracowitego cyklu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:19

    Letrox 100, Formetic 3x500, dostinex, acard, actifolin, zioła o. Sroki

    06.2019 - sonoHSG (jajowody drożne)
    06.2019 - histeroskopia (macica łukowata, delikatnie dwurożna)
    07.2019 - brak śladu po PCOS (3 miesiące od rozpoczęcia picia ziół o. Sroki)
    08.2019 - pierwszy cykl z CLO - nieudany :(
    10.2019 - drugi cykl z CLO
    11.2019 - trzeci cykl z CLO - ciąża biochemiczna
    12.2019 - inseminacja i <3
    01.2020 - Aniołek w 8 tc [*]
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Pani Ciasio i jak sytuacja?;-) ja Ciagle wierze!!! I trzymam kciuki!!!

    Karolina a u Ciebie?
    Dawajcie znać ;-)


    Witam pozostałe dziewczyny, gratuluje zaciazonym i trzymam kciuki za starające ;-) ja narazie odpoczywam... psychicznie 😃

    U mnie bez zmian ;) Czekam na małpiszona :) I strasznie mi żal kolejnego cyklu bez clo, ale nie chcę już kombinować :/

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Serdecznie
    Czy któraś z Was dostała Clo przy Amh 0,06 ?
    Czy Wam pomogło ?
    dopiero zaczynam przygodę z tym także prosze o informacje
    dziekuje

  • Madziara0208 Koleżanka
    Postów: 54 57

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Madzia a ile dpo robiłaś pierwszy test? U mnie 15dpo test negatyw, @ powinna być najpóźniej dziś a jednak jej nie ma.. Nawet plamienia malenkiego. Tylko sporo śluzu takiego rozwodnionego z niteczkami takiego jakby plodnego. Wcześniej mnie kłuło w podbrzuszu, teraz już nic.. Ale przypuszczam że to faktycznie dupek.. Mam nadzieję że jutro już wredota się pojawi i nie będzie mnie więcej robić w balona


    16 dc mialam owulacje, 29dc test negatywny, a 34 dzień już pozytywny (musialam sprawdzić, bo już nie pamiętałam :))

    MilusińskaMilena lubi tę wiadomość

  • karolina7 Przyjaciółka
    Postów: 158 32

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, czy pamiętacie swój pierwszy okres po pierwszej stymulacji clo? Był dużo bardziej bolesny niż taki przy niestymulowanym cyklu? Ścięło mnie dzisiaj strasznie :( najadłam się paracetamolu, ale i tak skręca mnie z bólu, a w pracy jestem do 16 :( :( nie wiem jak to przeżyje :(

    Letrox 100, Formetic 3x500, dostinex, acard, actifolin, zioła o. Sroki

    06.2019 - sonoHSG (jajowody drożne)
    06.2019 - histeroskopia (macica łukowata, delikatnie dwurożna)
    07.2019 - brak śladu po PCOS (3 miesiące od rozpoczęcia picia ziół o. Sroki)
    08.2019 - pierwszy cykl z CLO - nieudany :(
    10.2019 - drugi cykl z CLO
    11.2019 - trzeci cykl z CLO - ciąża biochemiczna
    12.2019 - inseminacja i <3
    01.2020 - Aniołek w 8 tc [*]
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam właśnie plamić, rano nic nie zapowiadało @, nawet trochę mnie brzuch nie bolał. W tej chwili boli mnie tak jakbym kolejny raz miała hsg robione i właśnie kontrast wstrzyknięty.. Ale przynajmniej cykl mi się nie wydłużył jakoś drastycznie.

    Karolinka tak a propos Twojego pytania. Właśnie rozpoczęła mi się pierwsza miesiączka po clo, jeszcze nie zaczęłam dobrze krwawić a już zwijam się z bólu. Nie wiem ile w tym zasługi clo, bo zazwyczaj mam mocno bolesne @, ale dziś to przesada 😑

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2019, 12:48

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • karolina7 Przyjaciółka
    Postów: 158 32

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Ja zaczęłam właśnie plamić, rano nic nie zapowiadało @, nawet trochę mnie brzuch nie bolał. W tej chwili boli mnie tak jakbym kolejny raz miała hsg robione i właśnie kontrast wstrzyknięty.. Ale przynajmniej cykl mi się nie wydłużył jakoś drastycznie.

    Karolinka tak a propos Twojego pytania. Właśnie rozpoczęła mi się pierwsza miesiączka po clo, jeszcze nie zaczęłam dobrze krwawić a już zwijam się z bólu. Nie wiem ile w tym zasługi clo, bo zazwyczaj mam mocno bolesne @, ale dziś to przesada 😑

    Jeśli Cię to pocieszy, to u mnie było dokładnie tak samo. Z rana prawdziwa masakra, zanim okres rozkręcił się na dobre. Też mi się przypomniało wtedy wpuszczanie kontrastu... :( Ale potem wzięłam dwie tabletki paracetamolu, i jest w miarę znośnie... Czyli pewnie u Ciebie i u mnie to wszystko zasługa clo :(

    Letrox 100, Formetic 3x500, dostinex, acard, actifolin, zioła o. Sroki

    06.2019 - sonoHSG (jajowody drożne)
    06.2019 - histeroskopia (macica łukowata, delikatnie dwurożna)
    07.2019 - brak śladu po PCOS (3 miesiące od rozpoczęcia picia ziół o. Sroki)
    08.2019 - pierwszy cykl z CLO - nieudany :(
    10.2019 - drugi cykl z CLO
    11.2019 - trzeci cykl z CLO - ciąża biochemiczna
    12.2019 - inseminacja i <3
    01.2020 - Aniołek w 8 tc [*]
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina7 wrote:
    Dziewczynki, czy pamiętacie swój pierwszy okres po pierwszej stymulacji clo? Był dużo bardziej bolesny niż taki przy niestymulowanym cyklu? Ścięło mnie dzisiaj strasznie :( najadłam się paracetamolu, ale i tak skręca mnie z bólu, a w pracy jestem do 16 :( :( nie wiem jak to przeżyje :(

    Mój był bardzo bolesny, ale ja niestety te dwa razy po clo miałam ciąże biochemiczne, więc nie wiem, na ile to sam klomifen, a na ile strata...

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowałam się jednak na stymulację w tym cyklu. Nie do końca ufam decyzji pani doktor i wracam do kliniki. Szkoda mi czasu, zwłaszcza że jestem po zabiegu. I jakoś dobrze się czuję z tą decyzją :) Użyło mi :)

    MilusińskaMilena lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nikt mi nie odpisal Wiec tu raczej nikt nie bierze ClO :)

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    Oj nikt mi nie odpisal Wiec tu raczej nikt nie bierze ClO :)

    Tutaj w zasadzie każda bierze albo brała klomifen, stąd taka nazwa wątku ;)
    Ale ja mam wysokie AMH, więc ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie :)

    Merisa, MojeMarzenie lubią tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • ajdas Koleżanka
    Postów: 40 19

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim,
    Dawno się nie odzywałam, ale nadal z Wami jestem, dalej próbując.
    Niestety, 4 cykl z clo nie przyniósł rezultatów, w tym przerwa, bo jestem świeżo co po hsg. I tu moje pytanie - staraliście się od razu w tym samym cyklu co miałyście hsg? Ja na wypisie mam zapis, że nie jest wskazane przez możliwe niepożądane działanie RTG, a do mojego lekarza dopiero za dwa tygodnie idę bo ma urlop...

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ajdas wrote:
    Cześć wszystkim,
    Dawno się nie odzywałam, ale nadal z Wami jestem, dalej próbując.
    Niestety, 4 cykl z clo nie przyniósł rezultatów, w tym przerwa, bo jestem świeżo co po hsg. I tu moje pytanie - staraliście się od razu w tym samym cyklu co miałyście hsg? Ja na wypisie mam zapis, że nie jest wskazane przez możliwe niepożądane działanie RTG, a do mojego lekarza dopiero za dwa tygodnie idę bo ma urlop...

    Ja właśnie z tego powodu wybrałam sonoHSG, bo zamiast RTG używa się USG. Mogłam się starać w tym samym cyklu, natomiast myślę, że po RTG warto odpuścić ten jeden cykl, bo jednak jest to niezdrowe promieniowanie, które na dodatek idzie prosto na brzuszek :(

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Tutaj w zasadzie każda bierze albo brała klomifen, stąd taka nazwa wątku ;)
    Ale ja mam wysokie AMH, więc ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie :)

    Witaj ciasteczko Bardzo Fajnie że mnie chociaż Ty zauważyłaś :)
    Tak Tak zdaje sobie z tego sprawę że każda ja pewnie też będę i chciałam się dowiedzieć czy tu jest któraś z pań co brała z takim jak mój problem..

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie też niestety nie moge się wypowiedzieć bo mam pcos i co za tym idzie wysokie amh. Z mojej ograniczonej wiedzy im mniejsze amh tym ciężej się stymuluje ale nic więcej nie wiem.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    Witaj ciasteczko Bardzo Fajnie że mnie chociaż Ty zauważyłaś :)
    Tak Tak zdaje sobie z tego sprawę że każda ja pewnie też będę i chciałam się dowiedzieć czy tu jest któraś z pań co brała z takim jak mój problem..

    A szukalas też wątku o niskim amh? Jeśli taki jest, to podejrzewam,że tam dziewczyny będą pisały o ich sposobach leczenia, więc pewnie niejedna wspomni o klomifenie :) Oczywiście zostań tu z nami, ale przeszperaj też forum, na pewno coś Ci wpadnie w oko :) A tymczasem może napiszesz coś o sobie?

    A ja melduje @.

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • ajdas Koleżanka
    Postów: 40 19

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Ja właśnie z tego powodu wybrałam sonoHSG, bo zamiast RTG używa się USG. Mogłam się starać w tym samym cyklu, natomiast myślę, że po RTG warto odpuścić ten jeden cykl, bo jednak jest to niezdrowe promieniowanie, które na dodatek idzie prosto na brzuszek :(

    Ja mialam do wyboru albo sono prywatnie, albo zwykle na NFZ. Niestety, koszty prywatnego sono trochę mnie przerosły na tą chwilę :(
    No cóż, mam nadzieję, że to hsg pomoze...

  • Merisa Ekspertka
    Postów: 137 63

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hejka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 09:52

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zwykłe hsg i nie było problemu ze staraniami. Dostaliśmy od razu zielone światło. Ale warunek był taki że hsg musiałam mieć wykonane przed 10dc. Do tego mam późne owulacje..

    Wczoraj po prostu myślałam że zejdę, tak mnie bolało, tabletki nie pomagały. Najgorszy był później ból pleców.. Brzuch do tej pory mnie boli.. W ogóle spodziewałam się obfitej miesiączki po tym jak się okazało że moje endo pod koniec cyklu osiegnelo 2cm a tu powiem Wam że nie ma szału.. No chyba że się rozkręci.. Pierwszy dzień u mnie zawsze nie jest zbyt obfity..

    Ale wiecie dziewczyny jaka jestem pełna energii i motywacji na ten cykl. Jak jeszcze nigdy dotąd, mam przeczucie że wszystko się ułoży. Oczywiście nie wierzę ślepo że w tym cyklu to na pewno się uda, ale jakby czuję że szczęście jest gdzieś blisko, z każdym dniem jestem bliżej..

    Może też dlatego że kokezanka z innego forum powiedziała że każdy kolejny cykl sprawia że jesteśmy bliżej celu, bliżej naszego wymarzonego maleństwa ❤️

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Merisa Ekspertka
    Postów: 137 63

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ja mam podobnie jak koleżanka też niskie tylko suple jestem również na tej grupie lecz ja odpuściłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 09:51

‹‹ 3279 3280 3281 3282 3283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ