X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ajdas wrote:
    Cześć wszystkim,
    Dawno się nie odzywałam, ale nadal z Wami jestem, dalej próbując.
    Niestety, 4 cykl z clo nie przyniósł rezultatów, w tym przerwa, bo jestem świeżo co po hsg. I tu moje pytanie - staraliście się od razu w tym samym cyklu co miałyście hsg? Ja na wypisie mam zapis, że nie jest wskazane przez możliwe niepożądane działanie RTG, a do mojego lekarza dopiero za dwa tygodnie idę bo ma urlop...
    Ja tez mialam Sonohsg i moglam sie starac w tym samym cyklu ale lekarz mowil ze jak bym miala wybrac ta druga opcje z rtg to wtedy kazal ten cykl z hsg odpuscic. Wiec lepiej poczekac do nastepnego cyklu.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    MojeMarzenie też niestety nie moge się wypowiedzieć bo mam pcos i co za tym idzie wysokie amh. Z mojej ograniczonej wiedzy im mniejsze amh tym ciężej się stymuluje ale nic więcej nie wiem.
    Dzień dobry moje natomiast niskie i już sama nie wiem co lepsze.. 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    A szukalas też wątku o niskim amh? Jeśli taki jest, to podejrzewam,że tam dziewczyny będą pisały o ich sposobach leczenia, więc pewnie niejedna wspomni o klomifenie :) Oczywiście zostań tu z nami, ale przeszperaj też forum, na pewno coś Ci wpadnie w oko :) A tymczasem może napiszesz coś o sobie?

    A ja melduje @.
    Dzień dobry.
    Tak jestem na tym forum tam w tamtym okienku doardzily suple suple o suple po badaniu dhea mam je za wysokie mega wysoki poziom ponad normę więc nie badając wyników witamin można sobie nawet zaszkodzić bo pytalam lekarza a miałam niby brać bo doardzily. No ale sama zobacz nie każdy ma tak samo porada poradą lecz trzeba też z głową na to spojrzeć.
    Ja już jestem Panią starsza mająca dzieci lat 41 lecz chciałabym zapewnić dzieciom rodzeństwo jak się nie uda trudno to takie Marzenie starszej pani heh lecz szansę raczej małe

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szanse zawsze są ale być może mniejsze może będzie trudniej 😀

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam hsg ale mnie nie poinformowal zaden lekarz zeby odczekac w razie co jeden cykl. Dopiero po fakcie bo staralismy sie tez odrazu tu na forum przypadkiem to wyczytalam. No ale nam po hsg i tak sie nie udalo. Teraz gdybym wiedziala to tez bym odczekala ten jeden cykl :)

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja 14dc ale testy owu jeszcze negatywne, pewnie w tym cyklu sie nie wstrzelimy bo moj bedzie tylko do niedzieli :(

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Szanse zawsze są ale być może mniejsze może będzie trudniej 😀
    HM sądzisz że jest nadzieja z takim amh

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo wrote:
    A ja 14dc ale testy owu jeszcze negatywne, pewnie w tym cyklu sie nie wstrzelimy bo moj bedzie tylko do niedzieli :(

    Jeszcze nic nie przekreślaj :) Ja miałam zawirowania w poprzednim cyklu, sądziłam, że może jakaś "nieśmiała" była ta owulacja, a może po prostu był bezowulacyjny- i nagle, jak już miałam odpuszczać, wyszedł pozytywny owulak ;) Także zdarza się, że nam ciało figle płata ;)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co sądzicie o testach owu? Sprawdzają się?

  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi po hsg kazali się starać odrazu. Mówili że owszem rtg jest groźne jak już dojdzie do zapłodnienia, jak się dzielą komorki, przed nie.. Co lekarz to inna opinia.

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli kochana jak tam u Was?

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaaJaaa zostałam wyczajona :D
    U nas w sumie ok. Co prawda to już 95 dzień w szpitalu ale pomału zbliżamy się do wyjścia :)
    Dwa dni temu Mała ważyła już 2610g, już fajny kurczaczek :) Jeszcze musi nauczyć się sama jeść, walczymy z butelką ;) Juz się nie mogę doczekać :)

    Pani Ciasio, Madziara0208 lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ajdas Koleżanka
    Postów: 40 19

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mysle, że chyba pójdziemy na żywioł. Nie mam monitoringu w tym cyklu, wiec nie wiem, czy bedzie owu. Moje pęcherzyki nie pękają same, zwykle są wspomagane ovitrelle.
    Co ma być to będzie ;) Nie będziemy specjalnie celować w środek cyklu, zobaczymy, jak nas poniesie ;)

  • ajdas Koleżanka
    Postów: 40 19

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evil trzymam za was kciuki, żebyście jak najszybciej byli wszyscy w domu <3

    Evli lubi tę wiadomość

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    NowaaJaaa zostałam wyczajona :D
    U nas w sumie ok. Co prawda to już 95 dzień w szpitalu ale pomału zbliżamy się do wyjścia :)
    Dwa dni temu Mała ważyła już 2610g, już fajny kurczaczek :) Jeszcze musi nauczyć się sama jeść, walczymy z butelką ;) Juz się nie mogę doczekać :)

    Jejku, jak ten czas leci :) Masz dla niej wszystko przygotowane w domku? Ponad dwa i pół kilo to już duża dziewczynka, proszę pani :) Bardzo się cieszę :*

    Evli lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio praktycznie wszystko już jest brakuje tylko mademoiselle :)


    MojeMarzenie mi testy się sprawdzały ale nawet wiedząc kiedy owu to zeszło mi dwa lata :/

    MojeMarzenie, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Pani Ciasio praktycznie wszystko już jest brakuje tylko mademoiselle :)


    MojeMarzenie mi testy się sprawdzały ale nawet wiedząc kiedy owu to zeszło mi dwa lata :/
    właśnie sie nad nimi zastanawiam :)

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    HM sądzisz że jest nadzieja z takim amh
    Zawsze jest nadzieja jeśli jest owulacja. Może nie będzie to łatwe ale trzeba próbować. Poradź się jeszcze lekarza dla pewności.

    Od dzisiaj biorę clo że względu na torbiel krwotoczna aż jestem ciekawa jak będzie w tym cyklu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 23:35

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis też od dziś zaczęłam clo 🙂 ciekawe w którym dc teraz będzie owu, bo w poprzednim była w 20dc. Mam nadzieję że będzie szybciej..

    Rano mówiłam że moje krwawienie nie jest zbyt obfite. No cóż.. Nastąpił obrót o 180 stopni, co 1,5godz musiałam chodzić podpaske wymieniać. Tampony u mnie odpadają przez skrzepy. Ale teraz to nie zwykłe skrzepy tylko całe kawałki endo. Wybaczcie za tak szczegółowy opis, ale jest masakra. Aż się boję co w nocy będzie się działo 😑

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Nobis też od dziś zaczęłam clo 🙂 ciekawe w którym dc teraz będzie owu, bo w poprzednim była w 20dc. Mam nadzieję że będzie szybciej..

    Rano mówiłam że moje krwawienie nie jest zbyt obfite. No cóż.. Nastąpił obrót o 180 stopni, co 1,5godz musiałam chodzić podpaske wymieniać. Tampony u mnie odpadają przez skrzepy. Ale teraz to nie zwykłe skrzepy tylko całe kawałki endo. Wybaczcie za tak szczegółowy opis, ale jest masakra. Aż się boję co w nocy będzie się działo 😑

    Ja też znów zalalam bieliznę, piżamę i pościel, mimo że miałam tampon i podpaskę :/ Wczoraj z kolei miałam przymusowe pranie spodni :/ Ale u mnie to chyba po zabiegu, bo clo dopiero będę brała.

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
‹‹ 3280 3281 3282 3283 3284 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ