X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Pietruszciulka Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, czy tylko ja mam problem z zaktualizowaniem opisu? Jak go dodaję i odświeżam, to znika...

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Tak czy inaczej jedziemy na jednym wózku :) Robisz testy czy czekasz na @?

    U mnie @dobiega już ku końcowi. Dziś wezmę 4 tabletkę clo. Prawdopodobnie w czwartek pojadę na monit zobaczyć co tam się dzieje, czy jest szansa na wcześniejszą owu.
    Ogólnie testów ciążowych staram się nie robić, lepiej wtedy znoszę porażkę. W poprzednim cyklu zrobiłam test w dniu spodziewanej @ tylko dlatego że nie czułam zbliżającej się wredoty i tempka trzymała się dość wysoko.. W tym cyklu postanowiłam się wspomagać tylko testami owu, żadnych ciążowych, chyba że @ będzie się spóźniać 3/5dni 🙂

    Jak tam u Was samopoczucie przy poniedziałku? Mnie się koszmarnie nie chce, pracuje w tym tygodniu na nocki w dodatku po 10h 😭

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężki poniedziałek zimno w pracy ciepło na dworze więc katar mi towarzyszy od kilku tygodni. Jutro już biorę ostatnia tabletkę clo ale już dzisiaj dobrze się czuje tylko jakoś mega mnie wysypuje.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis, mnie to samo. Wyskakują mi takie bolące gule i drobne krostki na twarzy i dekolcie.
    W środę jadę na monit, kurcze prosto po nocce będę musiała wsiąść w busa jechać 60km do gina, potem wrócić i znów do pracy na 10h..
    Przeciez bez energetyka się nie obejdzie.. 😑

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Jeszcze nic nie przekreślaj :) Ja miałam zawirowania w poprzednim cyklu, sądziłam, że może jakaś "nieśmiała" była ta owulacja, a może po prostu był bezowulacyjny- i nagle, jak już miałam odpuszczać, wyszedł pozytywny owulak ;) Także zdarza się, że nam ciało figle płata ;)

    Oj tak to prawda, czuje ciagle jajniki raz mocniej raz slabiej 17dc i dalej nic. Zreszta i tak nic juz bysmy nie zdzialali bo moj pojechal wraca w piatek. Ale w glowie siedzi, ze moze bezowulacyjny i zaraz zmartwienie :p

    A co do pryszczy to mi tez znowu jakis wysyp sie porobil, strasznie po poronieniu mialam jakos w miare przeszlo i teraz znowu. Najgorzej ze to takie ropne co blizny zostawiaja szlag. Ale jutro ide do dermatologa moze jakas masc mi przypisze i wrazie co jak juz cos bedzie chcialo wysloczyc znowu zeby odrazu smarowac.

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie przykro słyszeć o twojej sytuacji. Wiadomo że nie każdy jest w stanie zdecydować się na kd. Jedno jest pewne próbujcie może się uda a resztę na spokojnie przemyślcie i sami zdecydujecie na co jesteście wstanie się zgodzić.

    MulusińskaMilena ja mam monitoring w piątek i już czekam na wizytę jak na szpilkach. Jestem ciekawa co będzie a dwa to już 3 cykl na clo więc chcę się dowiedzieć co dalej jakby co.

    Zozo ja wiem ze mój trądzik jest przez zaburzenia hormonalne więc nie wiem czy coś by pomogło. Ale napisz co ci dermatolog powie bo moze i ja pomyślę o jakiejś wizycie. Chociaż zastanawiam się czy nie kupić sobie olejku weotyczowego bo zielarka mówiła że dobrze dziala na zmiany skórne.

    MojeMarzenie lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz Nobis tez ciekawe nie slyszalam o tym . Jak cos sensownego mi powie to pewnie ze napisze :)

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    MojeMarzenie przykro słyszeć o twojej sytuacji. Wiadomo że nie każdy jest w stanie zdecydować się na kd. Jedno jest pewne próbujcie może się uda a resztę na spokojnie przemyślcie i sami zdecydujecie na co jesteście wstanie się zgodzić.







    NNo przykre to jest ile juz łez wylałam jeszcze tak lekarz podchodzi do Ciebie jakby nie chciał pomimo niskiego Amh pecherzyki sa wiec nie jest chyba az tak zle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 22:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u pewnej Pani profesor od dermatologii to mnie chciała przez pół roku antybiotykami faszerować i lekami z dużą dawką Wit. A. Od razu wyrzuciłam receptę do kosza... Nie docierało do niej że jesteśmy w trakcie staran.

    MojeMarzenie lubi tę wiadomość

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to jest "kd"?

    A ja dostałam pracę :) Jestem na równi szczęśliwa i przerażona. W tym momencie chyba nawet bardziej przerażona ;)
    W związku z tym ten cykl jeszcze będzie na clo, a później odpuszczamy starania na kilka miesięcy.

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio gratuluje nowej pracy! Nie kojarzę od kiedy sie staracie, czy po długim czasie robisz przerwe, ale mysle ze wyjdzie Ci na dobre ;) napisz cos więcej o nowej pracy w porównaniu do obecnej i dlaczego chciałaś zmienić. Ja zmieniłam prace w maju po prawie 1,5 roku starań, moja poprzednia praca była bardzo wyczerpująca psychicznie i fizycznie, a nie przynosiła wysokich zarobków, nawet nie przyzwoitych, zastanawiałam sie, bo właśnie podpisałam umowę na czas nieokreślony, ale nie żałuje, bo teraz pracuje bez nadgodzin, z lepsza pensja i nie mam takiego stresu (po cichu liczę, ze moze mi owulacje wrócą). Takze spokojnie czekam do czasu po urlopie i w październiku/listopadzie wracamy do starań ze wspomaganiem. Umowę na czas nieokreślony bede jak wszystko dobrze pójdzie podpisywać w maju, wiec kto wie, moze mi sie to wszystko ładnie zazebi, albo stała praca mnie tak wyluzuje, ze wtedy sie uda! :)
    Trzymam kciuki za Twoja nowa prace! Ps chcecie sie zabezpieczać czy starać bez wspomagania?

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Co to jest "kd"?

    A ja dostałam pracę :) Jestem na równi szczęśliwa i przerażona. W tym momencie chyba nawet bardziej przerażona ;)
    W związku z tym ten cykl jeszcze będzie na clo, a później odpuszczamy starania na kilka miesięcy.
    KD to komórka dawczyni.

    Bardzo dobrze ze zmieniłaś pracę każda zmiana na lepsze jest tego warta. Rozumiem twoje odczucia nowe miejsce nowe obowiązki wszystko nowe ale jak zaczniesz chodzić do nowej pracy z czasem to minie. Chyba zetrafisz na taką atmosferę co ja 4 lata temu to zajmie trochę dłużej trzymam kcieki wszystko będzie dobrze.
    Też powoli przymierzam się do zmiany pracy tyle że w urzędach nie ma teraz nic ciekawego więc tak czas leci.

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się raczej poddaję nie będę brała lametty nie widzę siły do walki.

  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    Ja się raczej poddaję nie będę brała lametty nie widzę siły do walki.
    Ale dlaczego chcesz sie poddać? Ile cykli stymulowanych masz za soba? Mozna zmieniać leki przecież... długo sie staracie? Jak nie dajesz rady to moze przerwa i pózniej powrót do walki? :)

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie może spróbuj cykl zobaczysz czy reagujesz i wtedy zdecyduj co dalej? Wiem że trudna decyzja przed wami ale warto zobaczyć czy te piguły pomogą? Nie chce kopać leżącego ale przy twoim amh to czas nie jest sprzymierzeńcem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 09:39

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaJaaa wrote:
    Ale dlaczego chcesz sie poddać? Ile cykli stymulowanych masz za soba? Mozna zmieniać leki przecież... długo sie staracie? Jak nie dajesz rady to moze przerwa i pózniej powrót do walki? :)
    jeszcze wogole nie probowałam kochana bo sie boje ...
    Mam wiele negatywnych mysli
    Np . ze zajde i znow poronie
    ze jest ryzyko bardzo duze poronienia bo mam Amh tylko 0,08 po tygodniu powtórka robilam Amh 0,05.

    Nobis - Dodam że Dhea wyszlo mi Wysokie ponad norme każdy mi mówił bym brała Dhea a wyszlo na to ze to inny hormon jak tlumaczyl mi lekarz
    Dhea (dehydroepiandrosteron) a nie DHEA-s (siarczan dehydroepiandrosteronu).
    Powinnam zmierzyc poziom dehydroepiandrosteron a nie S .....i jak tu widzicie wierzyć to tak jak np majac bol glowy czytasz w necie dlaczego pisza że "rak" wiec lepiej polegac na lekarzu.
    a jak napisalam ze mam zawyżony mówili że juz mam nie brac tu na forum a lekarz mowil iz brac bo to inny hormon .
    Dał mi rowniez praktycznie zerowe szanse na poczecie dziecka naturalnie a ja Majac juz 41lat Majac juz dzieci tez na to patrze inaczej Choć chcialabym mieć dziecko jeszcze bo corka jest z innym partnerem (męzem) no ale wiek badania Amh robi swoje i mowił mi ze stymulacja to dla mnie strata pieniedzy :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 09:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaJaaa wrote:
    Ale dlaczego chcesz sie poddać? Ile cykli stymulowanych masz za soba? Mozna zmieniać leki przecież... długo sie staracie? Jak nie dajesz rady to moze przerwa i pózniej powrót do walki? :)
    Jeśli chodzi o Twe pytania ciąża planowana najpoerw badania wyszly źle starania hm jakby Ci to powiedzieć 1x w tym miesiącu hah i koniec załamała się wynikami i nie chce mi się sexu czuje się bezużyteczna nie mam z tego takiej przyjemności jak kiedyś. Bo wiem że z tego nic nie będzie. Wczoraj lekarz przepisał pierwsze leki na stym kazał zrobić badanie estradiol lecz już też nie zrobiłam olałam to recepty nie wykupiłem jak wspomniałam szansę dał zerowe bo Amh i tylko invitro wyskoczył i z cennikiem jak odmówiłam inv olał mnie i nie chciał dalej gadać wiadomo kasa. M

  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio gratulacje nowej pracy :) ja tez za tydzien zaczynam tyle, ze ja nie pracowalam od 3 lat i w koncu udalo mi sie znalesc :D

    Nobis tak mi sie jeszcze przypomnialo co do tych wypryskow, ze jak urodzilam corke to tez mnie zaczynalo wysypywac tak jak teraz mam. Moze tez ma to zwiazek z hormonami i wiem ze tez chodzilam do dermatologa i kosmetyczki i mnie wyleczyli. I teraz mam to samo :/

    MojeMarzenie, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaJaa my się staramy ponad trzy lata, a tak "poważnie" to około 1,5-2 lat. Pracę zmieniam, bo studiowałam i miałam pracę dorywczą. Teraz szukałam pracy w zawodzie, w którym się szkoliłam i w końcu się udało :) Długo nikt nie dzwonił, a tymczasem wczoraj miałam rozmowę podczas której zostałam przyjęta, a dzisiaj już kolejna osoba dzwoniła ;)
    Co do tej pracy to wiem, że będzie szalenie wymagająca, będę musiała się mocno podszkolić w tej dziedzinie; będzie też zapieprz, tego jestem pewna. Z tego powodu mam lekkie wątpliwości, czy podołam, bo jestem świeżaczkiem i czeka mnie sporo nowości :) Ale może to pozwoli mi oderwać myśli od starań ;)

    Zozo dziękuję :) W jakiej branży znalazłaś pracę i kiedy zaczynasz? Ja za około dwa tygodnie :)

    Nobis niestety wakacje to padaka jeśli chodzi o oferty pracy, długo czeka się na odpowiedź. Ale spokojnie, sprawdzaj oferty, na pewno wyłapiesz dobry moment :) A może nawet jakaś inna branża Cię skusi? ;)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:

    Zozo dziękuję :) W jakiej branży znalazłaś pracę i kiedy zaczynasz? Ja za około dwa tygodnie :)

    Ja po fizjoterapii :) bede pracowac w szpitalu, kiedys tam pracowalam rok czasu ale praktycznie tylko na fizykoterapii teraz bede na sali rehabilitacyjnej wykonywac same cwiczenia z pacjentem i tez mam stres, bo studia konczylam 10 lat temu i w swoim zawodzie pracowalam tylko rok czasu <masakra> takze czuje pustke w glowie i poniekad tez jestem jak swiezak zaczynam wszystko od zera i az mi glupio ze mam studia a czuje sie jakbym w ogole ich nie robila. Gdybym wskoczyla na fizyko to ogarniam ale z tym gorzej 😰 zaczynam od wtorku. Mala do szkoly a ja do pracy :D

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
‹‹ 3282 3283 3284 3285 3286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ