X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 7 maja 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneTkaa87 wrote:
    Dziewczyny! To jakiś cud! Nie mam już nowotworu! 😭😭
    Nie wiem jak to możliwe, ale wyniki są i jest w nich czysto!!! Boże nie mogę w to uwierzyć!! Myślałam że będę jeszcze trochę walczyć A tu taka niespodzianka 😭😭😭
    Pomyśleć że 19 grudnia chcieli mi usunąć macicę...

    Jejku to cudowne wieści!!! Bardzo się cieszę! ❤️
    Kiedy będziecie rozmawiać z lekarzem o staraniach? 🙂

    AneTkaa87 lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 8 maja 2020, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Jejku to cudowne wieści!!! Bardzo się cieszę! ❤️
    Kiedy będziecie rozmawiać z lekarzem o staraniach? 🙂

    Jeszcze jestem w szoku 😁 Ale dzisiaj w końcu wysłali mi mój wynik na maila i czytam i nie wierzę... to na prawdę prawda 😭

    Ja to bym chciała od razu 🙈
    Ale pierwsze co lekarz który robił mi za bieg to napisał, że teraz za kolejne pół roku kontrola usg i znowu histero, napisałam A co ze staraniami i cisza... czekam co on odpisze, ale mam jeszcze dwóch innych lekarzy i dzisiaj wysłałam im wynik i zobaczymy co oni powiedzą, no i jak będę mieć 3 opinie to już będę myśleć co dalej :)
    Jestem taka szczęśliwa ❤❤❤
    Chyba moim pozytywnym podejściem i wiara że będzie dobrze się udało ❤ wierzę że z ciążą też się uda :)

    Evli, Esta, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 8 maja 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneTkaaa cudownie ❤️❤️❤️ (Swoją droga to gdybys nie skonsultowała tego z innymi lekarzami to byłabyś już bez macicy, masakra 😡)
    Oby teraz Wam dali zielone światło do starań ✊

    AneTkaa87 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 10 maja 2020, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    AneTkaaa cudownie ❤️❤️❤️ (Swoją droga to gdybys nie skonsultowała tego z innymi lekarzami to byłabyś już bez macicy, masakra 😡)
    Oby teraz Wam dali zielone światło do starań ✊

    Dokładnie... mam gęsią skórkę jak o tym pomyśle 😣
    Więc teraz muszę jeszcze trochę poczekać, kilka miesięcy do następnej histero i jeśli znowu będzie czysto to duża szansa ze wracam do gry 😁😁

    Evli lubi tę wiadomość

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 11 maja 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneTkaa to czekamy na wieści od lekarzy :) Jejku, ale super! ❤️❤️❤️

    Evli, a co tam u Ciebie słychać? :)

    AneTkaa87 lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 11 maja 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio w sumie to jakoś leci, liczę dzień za dniem i byleby do sierpnia, lub końca lipca -ciąża będzie już donoszona. Czuje się dobrze, brzuszek rośnie, usg prawidłowe :) A co u Ciebie?

    AneTkaa87, Mad lena lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 11 maja 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneTkaa87 wrote:
    Dziewczyny! To jakiś cud! Nie mam już nowotworu! 😭😭
    Nie wiem jak to możliwe, ale wyniki są i jest w nich czysto!!! Boże nie mogę w to uwierzyć!! Myślałam że będę jeszcze trochę walczyć A tu taka niespodzianka 😭😭😭
    Pomyśleć że 19 grudnia chcieli mi usunąć macicę...

    Bardzo sie ciesze !!! Najlepsza wiadomosc jaka moglam przeczytać :)

    AneTkaa87 lubi tę wiadomość

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Guśka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 11 maja 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Zaczynam przygodę z clo po dwóch latach starań bez wspomagaczy i bez efektu :)

    Mam wrażenie że lekarz zalecił mi końska dawke, ale po dyskusji z mężem doszłam do wniosku że zaryzykuję. mam brać 2 tabletki od 3 do 7 dnia, pomimo że mam swoje owoluacje. Swoją drogą podejrzewam że pęcherzyki pękają mi za późno i dlatego z owulacji nic nie wychodzi.

    Mam do Was pytanie, czy tabletki brać dwie na raz, czy lepiej jedna rano a jedna wieczorem? Jak do tego podchodzilyscie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 14:58

    26l.
    16CS
    Hashimoto, TSH 1,97, Letrox 6x75, 1x0

    Progestoron :
    13.08 (8 dpo) - 26,9
    11.09 (7 dpo) - 24,9
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 11 maja 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka 2 tabletki na raz rano. Powodzenia ✊

    Guśka lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Guśka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 11 maja 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Elvi, jeszcze jedno pytanko. Rano biorę letrox, czy powinnam odczekać jakiś czas, czy to nie ma znaczenia? Czytalam gdzies, że clo lepiej działa naczczo, to prawda?

    26l.
    16CS
    Hashimoto, TSH 1,97, Letrox 6x75, 1x0

    Progestoron :
    13.08 (8 dpo) - 26,9
    11.09 (7 dpo) - 24,9
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 11 maja 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letroxu nie brałam to nie wiem :/ Ja clo nie brałam na czczo bo nic takiego w ulotce nie było, ale wiem że tutaj na forum dziewczyny pisały że lepiej na czczo..
    Będziesz mieć monitoring przy tej dawce? Zastrzyk proponował Ci lekarz?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Guśka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 11 maja 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, monitoring obowiazkowo. Zaczynam od 10dc. O zastrzyku jeszcze nie rozmawialiśmy, ale będzie to pierwszy temat jaki poruszę na wizycie :)

    Evli lubi tę wiadomość

    26l.
    16CS
    Hashimoto, TSH 1,97, Letrox 6x75, 1x0

    Progestoron :
    13.08 (8 dpo) - 26,9
    11.09 (7 dpo) - 24,9
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 11 maja 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka wrote:
    @Elvi, jeszcze jedno pytanko. Rano biorę letrox, czy powinnam odczekać jakiś czas, czy to nie ma znaczenia? Czytalam gdzies, że clo lepiej działa naczczo, to prawda?
    Ja biorę euthyrox. Naczczo brałam euthyrox a po kilku godzinach clo. Np. Ok 5 jedna a ok 8 druga. Mi endokrynolog mówiła żeby po euthyroxie inne leki brać jakąś godzinę później.

    Guśka lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 11 maja 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo wrote:
    Bardzo sie ciesze !!! Najlepsza wiadomosc jaka moglam przeczytać :)


    Zozo, dziewczyny, jestem taka szczęśliwa 😁😁
    Aż niemożliwe że hormony tak super zadziałały, w końcu lekarz, który wykonywał zabieg się odezwał i sam napisał że bardzo ładnie wkładka sobie poradziła 🙈😁😁
    Napisał też, że według niego mogę się starać o ciążę, najlepiej in vitro, bo szybciej i bezpieczniej, a jeśli będę próbować naturalnie to tylko kilka cykli. Mam się udać do kliniki płodności i specjalista ma się mną zająć 😳 nie wiedziałam, że to nastąpi tak szybko, już! Rany!! Ale zwrot akcji, nie spodziewałam się że to już 😯😁😁😁😁

    A jutro mam wizytę u drugiego mojego lekarza i jeśli on potwierdzi to działamy 😆😆😆🙈🙈

    Jest w tym wszystkim też smutna wiadomość... po porodach muszę usunąć macicę, bo jest szansa na wznowę, ale jak już będę mieć dzieci to jakoś to przeżyje ;)

    Teraz pytanie co mam robić, gdzie iść do kliniki płodności, tutaj czy w Norwegii? Ehh te ciągłe dylematy. Za Parę dni muszę tam wracać, a teraz przez tego wirusa jakbym chciała leczyć się w Polsce to kwarantanna 2 tygodnie za każdym razem gdy tu przylecę.. więc nawet do lekarza nie mogę wyjść przed jej zakończeniem. A w Norwegii to z pół roku zanim dostanę się do kliniki płodności 🙈 cholerka zawsze coś 🤔

  • Olalala92 Koleżanka
    Postów: 106 10

    Wysłany: 12 maja 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) dzwoniłam do lekarza, wynik z cytologii jest dobry i mam odebrać przy okazji. Mój lekarz kazał brać mi przez 3 miesiące Miovelie a mojemu nucleox i przyjechać na monitoring jak nie uda się zajść w ciążę.

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 13 maja 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny


    teskniłam bardzo ,znowu zaczynam starania ,boże tyle sie u was działo nie wiem kiedy was nadrobię , ale wszystkim gratuluję co się udalo a za resztę trzymam kciuki .

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 13 maja 2020, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i tyle ciąż :-)

  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 14 maja 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalala92 to super że wynik cytologii dobry!, trzymam kciuki aby niedługo się udało :)

    Cześć Becia :) razem zaczynamy ponowne starania 😊💪

    Dziewczyny! Jestem w szoku bo 2 dni temu lekarz Wyjął mi spiralę i mam czas do 6 miesięcy starać się naturalnie! 😳 jeśli się nie uda to potem odrazu in vitro 😳🙈
    Rany jak wszystko szybko idzie! Rany to już się dzieje 😳😂🙈
    Muszę szybko zregenerować endometrium i modlić się o cud, aby również rak nie wrócił 🙈

    Robiłam też badania tarczycy i są dobre
    Pierwszy raz robiłam również badanie AMH na rezerwę jajnikową i mój wynik jest 3.40. Czytałam że powyżej 3 może on świadczyć o zaburzeniach endokrynologicznych, takich jak zespół policystycznych jajników (ang. Polycystic Ovary Syndrome, PCOS).
    Miała któraś z Was wynik powyżej 3?
    Już wysłałam oczywiście wynik do lekarza i czekam co odpisze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:32

    Evli lubi tę wiadomość

  • Olalala92 Koleżanka
    Postów: 106 10

    Wysłany: 14 maja 2020, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też działam ostro, mam brać Miovelie przez trzy miesiące, jak się nie uda to monitoring 😁😁 trzymam kciuki za nas wszystkie!!! :*

    AneTkaa87 lubi tę wiadomość

‹‹ 3362 3363 3364 3365 3366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ