X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Super 😍 to teraz nic tylko działać 😜 trzymam kciuki za was 😘☺️


    Ah dziękuję Ci bardzo ❤ ja za Ciebie też trzymam kciuki !

    Kinia97 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    I widzisz jak działają te testy owulacyjne 🙈 szkoda kasy i nerwów 😜

    Hah no dokładnie 🙈 a wprowadziły tylko niepotrzebny zamęt

    Kinia97 lubi tę wiadomość

  • Magda8989 Przyjaciółka
    Postów: 102 20

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekamyNaDrugie wrote:
    Jestem w trakcie pierwszego cyklu stymulowanego CLO. Jakie są wasze doświadczenia? Po jakim czasie się wam udało? A druga rzecz jaki poziom progesteronu 7dpo powinien być i kiedy go zbadać jeszcze raz ? :)

    Ja właśnie kończę drugi cykl - test dziś pokazał jedną kreskę☹️ jakoś przestaje wierzyć już w tę stymulację...

    Ja
    Wiek:33 lata
    Pcos w obrazie USG

    Sonohsg✔️
    3x iui nieudane
    Marzec 23' start invitro
    On
    Wiek 35 lat
  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wróciłam od lekarzy z Polski i dowiedziałam się, że owulacji nie było 🙄. To był cykl na clo i dodatkowo mam swoje naturalne owulacje, clo miało tylko poprawić jakość komórek jajowych....a tu się dowiaduje ze nie ma cialka zoltego ani płynu w zatoce. Test owu bym mega pozytywny. Do tego był skok temperatury. Dziś 6dpo (po pozytywnym tescie) progesteron 13,5ng (norma do 15,9) estradiol 222pg/ml i już sama nie wiem....ktoś zasugerował że mogę mieć LUF ale w zeszłym cyklu miałam owulacje potwierdzona monitoringiem i progesteronem (20.1ng w 7dpo).
    Nie mam pojęcia w takim razie czy w tym obecnym cyklu owulka była czy nie...w zeszłym dwóch lekarzy też mówiło że nic nie było. Jeden dojrzał resztkę płynu...sama nie wiem.

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeniołek wrote:
    Ja właśnie wróciłam od lekarzy z Polski i dowiedziałam się, że owulacji nie było 🙄. To był cykl na clo i dodatkowo mam swoje naturalne owulacje, clo miało tylko poprawić jakość komórek jajowych....a tu się dowiaduje ze nie ma cialka zoltego ani płynu w zatoce. Test owu bym mega pozytywny. Do tego był skok temperatury. Dziś 6dpo (po pozytywnym tescie) progesteron 13,5ng (norma do 15,9) estradiol 222pg/ml i już sama nie wiem....ktoś zasugerował że mogę mieć LUF ale w zeszłym cyklu miałam owulacje potwierdzona monitoringiem i progesteronem (20.1ng w 7dpo).
    Nie mam pojęcia w takim razie czy w tym obecnym cyklu owulka była czy nie...w zeszłym dwóch lekarzy też mówiło że nic nie było. Jeden dojrzał resztkę płynu...sama nie wiem.
    Tak to jest z tymi lekarzami :( Każdy mówi coś innego.. dałabym sobie spokój z mierzeniem temp i testami, bo to dodatkowa presja, a widać że nie zawsze działa. I chodzić faktycznie do jednego lekarza na ten monitoring, bo jak zacznie każdy inaczej gadać to w ogóle zwariujesz :( tez mam teraz taka sytuacje że nie jestem pewna czy tak owulacja w ogóle była, a jak była to kiedy. Jak byłam w 10 dc to były bardzo małe pecherzyki, nie cale 10mm, a jak poszłam do drugiej ginekolog 15 dc to juz nagle był zapadniety pecherzyk, tak jakby ta owulacja była.. niby czułam się jak na owulacje i tez sluz taki miałam, ale jednak to nie jest zawsze wyznacznik. Dlatego zluzowalam, co ma być to będzie 😄

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem tego zdania żeby sobie odpuścić trochę z ta temp. I testami. Sama przez jakiś czas bardzo skrupulatnie z tego korzystałam. Ale mnie np. Mierzenie temp. W drugiej fazie cyklu bardzo stresowało, jak tylko był jakiś spadek to odrazu miałam cały dzień zrąbany. Z testami to samo, nigdy nie mi nie wychodziły pozytywne. Co tez mnie denerwowało. A jak wiadomo stres nie pomaga w dojściu do upragnionego celu 🙆🏻‍♀️
    Dlatego już zrezygnowałam z obu opcji.😃 wam tez polecam, choć na kilka cykli Się od tego po prostu odciąć, odstawić termometr ‚na półkę’😉

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kostka który masz dc? Jak się czujesz? Wyczuwasz już 🐒?

    Ja to powoli zaczynam żałować ze brałam ten clo. Ten cykl jest straszny, objawy w drugiej fazie prawie wszystkie takie jak przy clo 😫 masakra jakaś, nie wiem czy jeszcze na mnie to działało w tym cyklu czy już mi tak zostanie, jakieś nasilone objawy PMS 😩 nigdy przed clo nie miałam noc takiego. Od tygodnia gdzieś, tak mnie codziennie głowa boli ze dramat, boli mnie podbrzusze, kłują jajniki, do tego jakieś zawroty głowy i wybuchy gorąca 🥵 coś strasznego.
    Dziś mam 29DC. Może jutro zrobię test bo serio coś Mi nie gra 😬

  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już sama nie wiem. Tempka wskazuje na owu, prog też. I tak muszę czekać co z tego wyniknie. Od następnego cyklu będę pic ziółka o. Sroki nr 3.

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Kostka który masz dc? Jak się czujesz? Wyczuwasz już 🐒?

    Ja to powoli zaczynam żałować ze brałam ten clo. Ten cykl jest straszny, objawy w drugiej fazie prawie wszystkie takie jak przy clo 😫 masakra jakaś, nie wiem czy jeszcze na mnie to działało w tym cyklu czy już mi tak zostanie, jakieś nasilone objawy PMS 😩 nigdy przed clo nie miałam noc takiego. Od tygodnia gdzieś, tak mnie codziennie głowa boli ze dramat, boli mnie podbrzusze, kłują jajniki, do tego jakieś zawroty głowy i wybuchy gorąca 🥵 coś strasznego.
    Dziś mam 29DC. Może jutro zrobię test bo serio coś Mi nie gra 😬
    Ja mam 27 dc i cały cykl czułam się też jak na clo, tzn może trochę mniej mnie brzuch bolal, ale tak to wszystko to samo. Powinnam do 30 dc dostac okres z moich obliczeń, ale jak będzie to zobaczymy :) a ty który dc?

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 29DC ale już mam plamienie wiec nawet testu nie robię. Dziś cały dzień mnie mdli, myślałam ze to może ten cykl. Ale znów rozczarowanie 🤪

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Ja dziś 29DC ale już mam plamienie wiec nawet testu nie robię. Dziś cały dzień mnie mdli, myślałam ze to może ten cykl. Ale znów rozczarowanie 🤪
    A przed clo miałaś regularne miesiączki? Może faktycznie ta droznosc Ci pomoże, wiele kobiet po zabiegu zachodzi w ciążę :) u mnie akurat nie pomogło, miałam w sumie drozne jajowody, ale może u Ciebie coś zadziała..

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Gosiar1988 Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kostka123 wrote:
    A przed clo miałaś regularne miesiączki? Może faktycznie ta droznosc Ci pomoże, wiele kobiet po zabiegu zachodzi w ciążę :) u mnie akurat nie pomogło, miałam w sumie drozne jajowody, ale może u Ciebie coś zadziała..


    Kostka , Trzymam kciuki , oby to był Twój cykl 🤫😜🍀
    Kinia, jeszcze jak nie masz okresu to szanse wielkie 🍀🍀🍀

    Kostka123, Kinia97 lubią tę wiadomość

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kostka123 wrote:
    A przed clo miałaś regularne miesiączki? Może faktycznie ta droznosc Ci pomoże, wiele kobiet po zabiegu zachodzi w ciążę :) u mnie akurat nie pomogło, miałam w sumie drozne jajowody, ale może u Ciebie coś zadziała..

    Miałam regularne ale dłuższe bo przeważnie 36/38 dni a teraz od początku clo 29/30 dni
    Ja Dziś dostałam okres 😤

    No właśnie liczę na ta drożność, ale szybko jej nie zrobię, pewnie gdzieś czerwiec/lipiec dopiero. O ile lekarz uzna ze trzeba zrobić 🙆🏻‍♀️

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Miałam regularne ale dłuższe bo przeważnie 36/38 dni a teraz od początku clo 29/30 dni
    Ja Dziś dostałam okres 😤

    No właśnie liczę na ta drożność, ale szybko jej nie zrobię, pewnie gdzieś czerwiec/lipiec dopiero. O ile lekarz uzna ze trzeba zrobić 🙆🏻‍♀️

    No ja tez trochę czekałam na droznosc, z powodu covida wszystko wstrzymywali.. niby powinnam dostać 28 miesiączkę według wyliczeń pod względem monitoringu, ale jej brak. Poczekam 2 dni i zrobię test najwyżej. 🤔

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kostka123 wrote:
    No ja tez trochę czekałam na droznosc, z powodu covida wszystko wstrzymywali.. niby powinnam dostać 28 miesiączkę według wyliczeń pod względem monitoringu, ale jej brak. Poczekam 2 dni i zrobię test najwyżej. 🤔


    A przed clo jak długie miałaś cykle?

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    A przed clo jak długie miałaś cykle?
    30, 40, 50 różnie. Bardzo nieregularne i długie zazwyczaj :)

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kostka123 wrote:
    30, 40, 50 różnie. Bardzo nieregularne i długie zazwyczaj :)

    A to ciekawe czy chociaż się wyreguluje od tego. Chociaż jakiś plus brania tych tabletek by był 😅

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    A to ciekawe czy chociaż się wyreguluje od tego. Chociaż jakiś plus brania tych tabletek by był 😅
    No po śluzie i bólu brzucha powinnam zaraz dostać, jeżeli rzeczywiście ta owulacja była 14, 15 dc to juz powinnam dostać 😅

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Maranna Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co się u was zmieniło w cyklach z clo?
    Ja brałam od 2. do 6. dc. W 8 DC byłam na monitoringu, było widać kółka pęcherzyków, największy ok 9-10mm, ale moja lekarka nie zauważyła żadnego dominującego. Od 17 dc bolą mnie piersi, ból pojawił się nagle i szybko nabrał na sile. Na wykresie nie widać rozpoczęcia się fazy wyższych temperatur, a dziś jest już 20 dc. Czuję się jak w fazie lutealnejj.
    A jak to wygląda u was ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2021, 11:28

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maranna wrote:
    Dziewczyny, co się u was zmieniło w cyklach z clo?
    Ja brałam od 2. do 6. dc. W 8 DC byłam na monitoringu, było widać kółka pęcherzyków, największy ok 9-10mm, ale moja lekarka nie zauważyła żadnego dominującego. Od 17 dc bolą mnie piersi, ból pojawił się nagle i szybko nabrał na sile. Na wykresie nie widać rozpoczęcia się fazy wyższych temperatur, a dziś jest już 20 dc. Czuję się jak w fazie lutealnejj.
    A jak to wygląda u was ?
    Troche małe te pecherzyki jak na 8dc cyklu z clo, ja potrafiłam mieć już nawet 17mm, a teraz w naturalnym miałam w 10dc 10 mm i wychodziło z monitoringu ze 15 dc gdzieś miałam owulacje. To by się zgadzało, bo właśnie dzisiaj w 30 dc dostałam miesiączkę :) możliwe że miałaś później owulacje po prostu, ja zawsze miałam na clo w 14dc.

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
‹‹ 3397 3398 3399 3400 3401 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ