X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekarz powiedział ze 3 pecherzyki są potencjalnie dobre i jeden się nie nadaje. Podał mi zastrzyk z ovitrelle i jego zdaniem trzeba działać bo są wysokie szanse. Ciąża mnoga mnie przeraża ale tez umęczona jestem oczywiście już tymi staraniami. Dziś mam mega ból jajników wiec podejrzewam ze popękały te pecherzyki po zastrzyku. Trochę mnie zaskoczyła i zestresowała ta sytuacja... nie spodziewałam się ze to clo na mnie tak od razu podziała mocno choć wiem ze to tylko kawałek sukcesu i tak długa droga jeszcze...

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    Dziewczyny, jestem tu nowa. Cykle bezowulacyjne- pierwszy cykl z Cło i 4 pecherzyki. Lekarz chwile dumał nad ryzykiem ciszy mnogiej ale stwierdził ze to okazja ze do rze zareagowałam i ze lepiej próbować i działać. Mówi ze i tak może nic z tego nie wyjść. Miałyście takie doświadczenia ze kilka pęcherzyków ? Jakie efekty ?

    Ja też teraz mam pierwszy cykl z Clo, tylko u mnie były 2 pęcherzyki, ale efekty zobacze w przyszłym tygodniu bądź nie 🙈


    Dostałam też zastrzyk Ovitrelle, niby na ulotce pisze że utrzymuje się do 10 dni, ale czy macie jakieś doświadczenia? Pewnie będę testować wcześniej bo nie wytrzymam 🙈 Ale boję się że test będzie fałszywy :/

  • Annie13 Ekspertka
    Postów: 236 151

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 działaj, nie musi być tak ze zapłodnione zostaną wszystkie 3 komórki jajowe ale clo niesie ryzyko mnogiej ciąży. Ja byłam trochę zawiedziona ze jest tylko 1 pęcherzyk. 🙈😂
    Vivian, robiłam test 9 dni po podaniu Ovitrelle i było biało ale to chyba bardzo indywidualne jest.

    '92 👩
    czekamy na pierwsze 👶🏻 🏳 🏳 🏳

    "wszystko to co mam to ta nadzieja, że życie mnie poskleja..."
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie teraz były 2 pęcherzyki, także co będzie to się okaże 🤭

    Zuuuz lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie13 wrote:
    Vivian, robiłam test 9 dni po podaniu Ovitrelle i było biało ale to chyba bardzo indywidualne jest.


    Ja zrobiłam test żeby sprawdzić czy jeszcze się utrzymuje I wyszła druga bladziutka kreska taki cień cienia to 11 dzień po zastrzyku, ale dopiero 9 dpo to chyba za wcześnie, więc raczej myślę że to będzie pozostałość po zastrzyku

  • Syl Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras z Was miala taka sytuacje po clo ze pecherzyk graffa byl nieregularnych ksztaltow?

  • Zuuuz Przyjaciółka
    Postów: 61 121

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Przyłącze się do wątku.

    Co do ovitrelle u mnie zostawiał ślady nawet do 10 dni po zastrzyku, dopiero po 12 zobaczyłam biel. Wiec naprawdę to zależy od organizmu. U mnie teraz trzeci cykl stymulowany i wiem, że nie zrobie weczesniej testu niż 28 dc, bo to jednak niepotrzebne nadzieje sobie robiłam.

    A co do ciąży mnogiej, to w tym cyklu 2 jajeczka, także może będzie festiwal ciąż mnogich tutaj 😅
    A tak na serio to mój doktorek powiedział, ze dość rzadko się zdarza, że wszystkie komórki są zapłodnione, ale powiedział tez ze największy odsetek ciąż mnogich jest właśnie ze stymulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 23:05

    Starania od 05.2020

    PCOS❌
    Drożność ✔️

    od 01 2021 Letrozole = co mc owu
    Ovitrelle
    teraz: Duphaston, Estrofem
  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety mam spadek tempki i plamienie więc niestety....najbliższy cykl robię tylko na ziołach o.Sroki. Tylko i wyłącznie. Dość mierzenia temperatury, dość obliczania i wyliczania.

    Kinia97 lubi tę wiadomość

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
  • Maranna Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeniołek wrote:
    Ja niestety mam spadek tempki i plamienie więc niestety....najbliższy cykl robię tylko na ziołach o.Sroki. Tylko i wyłącznie. Dość mierzenia temperatury, dość obliczania i wyliczania.
    Dobrze Cię rozumiem, chociaz ja bez mierzenia temperatury dopiero bym się przejmowała - bez tego nie miałabym kontroli nad tym, kiedy rozpoczyna się faza lutealna i kiedy mogę się spodziewać ewentualnej miesiączki.
    Jak długo się już starasz?

  • Annie13 Ekspertka
    Postów: 236 151

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Ja zrobiłam test żeby sprawdzić czy jeszcze się utrzymuje I wyszła druga bladziutka kreska taki cień cienia to 11 dzień po zastrzyku, ale dopiero 9 dpo to chyba za wcześnie, więc raczej myślę że to będzie pozostałość po zastrzyku

    Ja myśle ze może już nie zastrzyk bo może bylo wczesne zagnieżdżenie i... trzymam kciuki. Idziesz na betę?

    '92 👩
    czekamy na pierwsze 👶🏻 🏳 🏳 🏳

    "wszystko to co mam to ta nadzieja, że życie mnie poskleja..."
  • Annie13 Ekspertka
    Postów: 236 151

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syl wrote:
    Dziewczyny czy ktoras z Was miala taka sytuacje po clo ze pecherzyk graffa byl nieregularnych ksztaltow?
    Ja nie miałam, a pytałaś lekarza co to oznacza?

    '92 👩
    czekamy na pierwsze 👶🏻 🏳 🏳 🏳

    "wszystko to co mam to ta nadzieja, że życie mnie poskleja..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie13 wrote:
    Ja myśle ze może już nie zastrzyk bo może bylo wczesne zagnieżdżenie i... trzymam kciuki. Idziesz na betę?

    Dziękuję 😊 Ja się nie nastawiam bo to jeszcze mógł być zastrzyk, choć mam nadzieję że nie 🙈 zaczekam chyba jeszcze I zrobię test w środę to bedzie 12 dc czyli 14 dni po zastrzyku i zobacze czy wyjdzie bialy czy bedzie jakas kreseczka

  • Annie13 Ekspertka
    Postów: 236 151

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Dziękuję 😊 Ja się nie nastawiam bo to jeszcze mógł być zastrzyk, choć mam nadzieję że nie 🙈 zaczekam chyba jeszcze I zrobię test w środę to bedzie 12 dc czyli 14 dni po zastrzyku i zobacze czy wyjdzie bialy czy bedzie jakas kreseczka
    Daj znać koniecznie. 😊

    Vivian lubi tę wiadomość

    '92 👩
    czekamy na pierwsze 👶🏻 🏳 🏳 🏳

    "wszystko to co mam to ta nadzieja, że życie mnie poskleja..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie13 wrote:
    Daj znać koniecznie. 😊

    Chyba nic z tego 😢 mierze temperatury i zamiast utrzymywać się wysoko to pomału spada :( więc w tym cyklu chyba się nie udało

  • Annie13 Ekspertka
    Postów: 236 151

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie na taka wiadomość czekałam. ☹️ Ale dopóki nie ma okresu wszystko jest możliwe.

    U mnie dzisiaj oficjalnie pierwszy dzień cyklu. 🙈

    '92 👩
    czekamy na pierwsze 👶🏻 🏳 🏳 🏳

    "wszystko to co mam to ta nadzieja, że życie mnie poskleja..."
  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 20 kwietnia 2021, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam dziś na monitoringu i z 4 pęcherzyków pękły mi dwa w jednym jajniku. Czy szanse na mnoga są wysokie ? (Bo chyba będę myśleć tylko o tym przez kolejne dwa tygodnie)

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie13 wrote:
    Nie na taka wiadomość czekałam. ☹️ Ale dopóki nie ma okresu wszystko jest możliwe.

    U mnie dzisiaj oficjalnie pierwszy dzień cyklu. 🙈

    No i tak test aż razi bielą🙈 więc tamta blada kreska to był jeszcze zastrzyk, eh ja pewnie dołącze do Ciebie za 2 dni .. aktualnie koniec testów czekam na @ powinna być w pt

    Andzia35 szanse napewno są, ale ja np miałam też teraz 2 pęcherzyki z jednego jajnika I u mnie chyba się nie udało wcale 😔 trzymam kciuki żeby u Ciebie było inaczej i żeby się udało 💚

    Andzia35 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Dziewczyny moja temp nie dawała mi spokoju, bo dziwnie wysoka jest i zrobiłam test, tylko to nie jest z pierwszego moczu i po opiciu się kawą 😅 Wyszedł mega bladzioch, że nawet na zdjęciu ledwo go łapałam i nie wiem czy się dopatrzycie tu czegoś 🙈 Narazie się nie nastawiam, @ powinna być za 2-3 dni i jutro rano powtórzę jeszcze test. Jestem w szoku i nie chce mi się wierzyć, że odrazu w pierwszym cyklu z Clo by się udało 🤭

    79-E8-C27-C-0395-4043-AAD0-526-D0-D9-A5-DB6.jpg

    Dip88 a co tam u Ciebie ?

  • Annie13 Ekspertka
    Postów: 236 151

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    No i tak test aż razi bielą🙈 więc tamta blada kreska to był jeszcze zastrzyk, eh ja pewnie dołącze do Ciebie za 2 dni .. aktualnie koniec testów czekam na @ powinna być w pt
    Szkoda ze się nie udało ☹️

    Właśnie Dip88 co u Ciebie? 🤞🏻

    Andzia35 szanse na mnoga ciąże są zawsze a zwłaszcza przy stymulacji. 😊

    '92 👩
    czekamy na pierwsze 👶🏻 🏳 🏳 🏳

    "wszystko to co mam to ta nadzieja, że życie mnie poskleja..."
  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    No i tak test aż razi bielą🙈 więc tamta blada kreska to był jeszcze zastrzyk, eh ja pewnie dołącze do Ciebie za 2 dni .. aktualnie koniec testów czekam na @ powinna być w pt

    Andzia35 szanse napewno są, ale ja np miałam też teraz 2 pęcherzyki z jednego jajnika I u mnie chyba się nie udało wcale 😔 trzymam kciuki żeby u Ciebie było inaczej i żeby się udało 💚
    Vivian widzę ze mamy podobna historie. U mnie tez poronienie we wrześniu 2020 potem cykle bezowulacyjne a teraz w kwietniu pierwszy raz z Clo i dwa pecherzyki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2021, 21:12

    Vivian lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
‹‹ 3399 3400 3401 3402 3403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ