X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ostatnio tu cichutko 🤭 Co tam u was dziewczyny?

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Ale ostatnio tu cichutko 🤭 Co tam u was dziewczyny?

    No bardzo cichutko 🙈 Ja teraz jestem drugi cykl na Clo, ale w tym cyklu mam silniejsze skutki uboczne, te fale gorąca są okropne, już nie tylko w dzień Ale i w nocy 😔

    Dip88 A co tam u Ciebie? Jak samopoczucie ?😊

    No i Andzia35 co u Ciebie slychac ? Kiedy testujesz?

  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    No bardzo cichutko 🙈 Ja teraz jestem drugi cykl na Clo, ale w tym cyklu mam silniejsze skutki uboczne, te fale gorąca są okropne, już nie tylko w dzień Ale i w nocy 😔

    Dip88 A co tam u Ciebie? Jak samopoczucie ?😊

    No i Andzia35 co u Ciebie slychac ? Kiedy testujesz?
    U mnie narazie testy negatywne. @ spodziewana w poniedziałek. Cały ten cykl czuje się dziwnie i oczywiście wydaje mi się ze mam masę objawów ciążowych a to pewnie skutki leków :) A to kłucie jajników, bóle podbrzusza, senność, płaczliwość, nerwowość, wysoka temperatura, wodnisty śluz. To moj 1 cykl ze wspomaganiem (clo,ovitrelle,duphaston) a już mi dał popalić. Szacunek dla kobiet bo tyle jestesmy w stanie znieść dla upragnionego maleństwa... Nie nastawiam się bardzo choć pewnie jak przyjdzie @ będę miała dola ale trzeba będzie iść dalej. Vivian ty tez dawaj znać jak w tym cyklu pecherzyki u ciebie. Jaka dawkę masz clo?

    Vivian lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    U mnie narazie testy negatywne. @ spodziewana w poniedziałek. Cały ten cykl czuje się dziwnie i oczywiście wydaje mi się ze mam masę objawów ciążowych a to pewnie skutki leków :) A to kłucie jajników, bóle podbrzusza, senność, płaczliwość, nerwowość, wysoka temperatura, wodnisty śluz. To moj 1 cykl ze wspomaganiem (clo,ovitrelle,duphaston) a już mi dał popalić. Szacunek dla kobiet bo tyle jestesmy w stanie znieść dla upragnionego maleństwa... Nie nastawiam się bardzo choć pewnie jak przyjdzie @ będę miała dola ale trzeba będzie iść dalej. Vivian ty tez dawaj znać jak w tym cyklu pecherzyki u ciebie. Jaka dawkę masz clo?


    Ja tam jeszcze mam nadzieję że u Ciebie to będzie ciąża, trzymam kciuki 🤞💚

    Ja mam dużą dawkę tego bo aż 3 tabletki na dzień, na początku bałam się że to za dużo bo czytałam że zaczyna się nawet od pół tabletki, nawet pytałam lekarza jeszcze raz czy napewno tyle 😅 Ale w końcu to lekarz z kliniki, więc wie co robi😂 ja mam problemy z hornonami niestety 🙁 Ale w poprzednim cyklu dobrze zareagowałam na Clo i mam nadzieję że w tym cyklu będzie tak samo.

    W poprzednim cyklu bralam od 2 dc, teraz natomiast od 4dc bo później miała wizyte, 7 maja idę na monitoring to zobaczę co tam wychodowałam😂 A Ty jaką masz dawkę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2021, 14:14

  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Ja tam jeszcze mam nadzieję że u Ciebie to będzie ciąża, trzymam kciuki 🤞💚

    Ja mam dużą dawkę tego bo aż 3 tabletki na dzień, na początku bałam się że to za dużo bo czytałam że zaczyna się nawet od pół tabletki, nawet pytałam lekarza jeszcze raz czy napewno tyle 😅 Ale w końcu to lekarz z kliniki, więc wie co robi😂 ja mam problemy z hornonami niestety 🙁 Ale w poprzednim cyklu dobrze zareagowałam na Clo i mam nadzieję że w tym cyklu będzie tak samo.

    W poprzednim cyklu bralam od 2 dc, teraz natomiast od 4dc bo później miała wizyte, 7 maja idę na monitoring to zobaczę co tam wychodowałam😂 A Ty jaką masz dawkę?
    U mnie 2 tabletki były od 2 do 6 dnia i tez pytałam lekarza czy ma pewno czy na pewno bo na ulotce było napisane to co wiemy :) Ale w końcu tez mu zaufałam i efekt produkcyjny był dość dobry bo 2 pecherzyki pękły.

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • Katte Przyjaciółka
    Postów: 73 23

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nie wytrzymałam i poszłam ba bete. Wynik 3.98 - 9 dni po zastrzyku ale testy domowe z krwii wychodziły mi negatywne tzn ze juz mialam działania ovitrelle?
    Postaram we wtorek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    U mnie 2 tabletki były od 2 do 6 dnia i tez pytałam lekarza czy ma pewno czy na pewno bo na ulotce było napisane to co wiemy :) Ale w końcu tez mu zaufałam i efekt produkcyjny był dość dobry bo 2 pecherzyki pękły.

    No dokładnie ja miałam tak samo też od 2 do 6 dnia I taki sam efekt 😁 teraz mam lekką obsuwkę ale mam nadzieję że zadziała tak samo dobrze

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katte wrote:
    Dziewczyny ja nie wytrzymałam i poszłam ba bete. Wynik 3.98 - 9 dni po zastrzyku ale testy domowe z krwii wychodziły mi negatywne tzn ze juz mialam działania ovitrelle?
    Postaram we wtorek
    Testy po zastrzyku mogą wyjść pozytywne nawet do 12 dnia po, także trochę szybko zrobiłaś bete. Chociaż jak to się mówi, nigdy nie mów nigdy :)

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Annie13 Ekspertka
    Postów: 236 151

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    ja też drugi cykl z clo ale akurat dla mnie ten cykl jest łaskawszy w skutki uboczne. Miałam tylko lekki ból jajników jednego dnia i dwa dni huśtawki emocjonalnej a w tamtym cyklu miałam masakrę.
    Ja po monitoringu, znowu wyhodowane jedno jajko na prawym jajniku, niestety lewy jajnik u mnie śpi - miał ktoś taką sytuację?
    Ja mam 1 tabletkę od 2 dc ale z tego co mi mówiła Pani Doktor można zwiększać w zależności jak reagują jajniki, u mnie akurat jest ok po 1 tabletce.
    Andzia35 ja sobie myślę tak samo, ile my kobiety jesteśmy w stanie znieść dla dziecka. Trzymam kciuki żebyś pochwaliła się w poniedziałek dwoma kreseczkami.
    Katte chyba trochę za wcześnie na bete, a jeśli byłoby coś na rzeczy to chyba beta powinna być powyżej 5.

    '92 👩
    czekamy na pierwsze 👶🏻 🏳 🏳 🏳

    "wszystko to co mam to ta nadzieja, że życie mnie poskleja..."
  • Katte Przyjaciółka
    Postów: 73 23

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie musiałam dzisiaj zrobić bo później zamknięte. We wtorek zrobię jeszcze raz i 12 dni bez badań ani lekarza bo wyjeżdżam na wakacje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katte wrote:
    Dziewczyny ja nie wytrzymałam i poszłam ba bete. Wynik 3.98 - 9 dni po zastrzyku ale testy domowe z krwii wychodziły mi negatywne tzn ze juz mialam działania ovitrelle?
    Postaram we wtorek

    U mnie zastrzyk utrzymywał się do 12 dni po podaniu, także powtórz jeszcze we wtorek. Trzymam kciuki żeby to była ciąża 🤞

  • Katte Przyjaciółka
    Postów: 73 23

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    U mnie zastrzyk utrzymywał się do 12 dni po podaniu, także powtórz jeszcze we wtorek. Trzymam kciuki żeby to była ciąża 🤞

    Tak bardzo bym chciała... Tym bardziej, że czuje się innaczej, jakby coś swidrowalo lub kuło mnie w macicy

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 1 maja 2021, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    No bardzo cichutko 🙈 Ja teraz jestem drugi cykl na Clo, ale w tym cyklu mam silniejsze skutki uboczne, te fale gorąca są okropne, już nie tylko w dzień Ale i w nocy 😔

    Dip88 A co tam u Ciebie? Jak samopoczucie ?😊

    No i Andzia35 co u Ciebie slychac ? Kiedy testujesz?
    U mnie już powiedzmy ok. Dziś 10dc i od wczoraj dziwnie szybko mam śluz płodny, owulaki ciemnieją i temp chyba powolutku idzie w górę 🤷🏻‍♀️ Także zaczynamy staranka 😅 Mieliśmy wczoraj zacząć, ale obydwoje byliśmy padnięci i odpuściliśmy 😅 Może wcześniejsza owu się szykuje, nie wiem, o ile w ogóle będzie bez Clo 🤨 Mam nadzieje, że w poniedziałek u gina dowiem się co i jak.
    No a u ciebie to nie dobrze z tymi skutkami ubocznymi 😞 Współczuje i mam nadzieje, że jednak przejdą i będzie lepiej.

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 1 maja 2021, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katte wrote:
    Tak bardzo bym chciała... Tym bardziej, że czuje się innaczej, jakby coś swidrowalo lub kuło mnie w macicy
    Kciuki i daj znać jak już będziesz wiedziała co i jak 🤞🍀 Udanych wakacji 😉

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 3 maja 2021, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy po Clo i duphaston miałyście regularne cykle czy może się wydłużyły ? U mnie dzień po spodziewanej miesiączce testy negatywne - nie ma nawet cienia cienia, a @ tez nie widać na horyzoncie. Miałam brać duphaston do @ lub pozytywnego testu i nie wiem czy brać dalej czy odstawiać bo 14 dni po owu nie ma ani jednego ani drugiego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2021, 07:56

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 3 maja 2021, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    Dziewczyny czy po Clo i duphaston miałyście regularne cykle czy może się wydłużyły ? U mnie dzień po spodziewanej miesiączce testy negatywne - nie ma nawet cienia cienia, a @ tez nie widać na horyzoncie. Miałam brać duphaston do @ lub pozytywnego testu i nie wiem czy brać dalej czy odstawiać bo 14 dni po owu nie ma ani jednego ani drugiego...
    Mialas brać duphaston do miesiączki? Dziwne, ja jak brałam luteinę to dzień po spodziewanej miesiączce mialam zrobic test, jeżeli negatywny to odstawiam luteinę, po to żeby przyszła miesiączka. Tego typu leki wstrzymują miesiączkę, nawet jak brałam na wywołanie kiedyś duphaston, to brałam przez chyba 8 dni i później przestawałam.. lepiej zapytaj swojego lekarza czy to tak na pewno ma być. :)

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 3 maja 2021, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kostka123 wrote:
    Mialas brać duphaston do miesiączki? Dziwne, ja jak brałam luteinę to dzień po spodziewanej miesiączce mialam zrobic test, jeżeli negatywny to odstawiam luteinę, po to żeby przyszła miesiączka. Tego typu leki wstrzymują miesiączkę, nawet jak brałam na wywołanie kiedyś duphaston, to brałam przez chyba 8 dni i później przestawałam.. lepiej zapytaj swojego lekarza czy to tak na pewno ma być. :)
    Dzięki, być może źle go zrozumiałam - możliwe ze miał na myśli taki sam tryb jak u ciebie czyli jeżeli test negatywny to tez odstawiam.

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • Annie13 Ekspertka
    Postów: 236 151

    Wysłany: 3 maja 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia 35, tak jak napisała Kostka123, po odstawieniu progesteronu (czy to Duphaston czy Luteina) w ciągu kilku dni powinna pojawić się miesiączką więc lepiej dopytaj lekarza jak to miało być u Ciebie bo teraz to trochę tak jakbyś wydłużała sobie cykl niepotrzebnie albo może dla pewności zrób jutro betę?

    '92 👩
    czekamy na pierwsze 👶🏻 🏳 🏳 🏳

    "wszystko to co mam to ta nadzieja, że życie mnie poskleja..."
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 3 maja 2021, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia dokładnie tak jak piszą dziewczyny, dopytaj lekarza, ale raczej napewno trzeba odstawić jeśli test negatywny, bo inaczej blokuje i opóźnia okres.

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 3 maja 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie dziewczyny za wskazówki - oświeciłyście mnie :)

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
‹‹ 3401 3402 3403 3404 3405 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ