X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Pocahontas91 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 4 maja 2021, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Raczkuję jeśli chodzi o clo + ovitrelle + duphaston. To mój pierwszy cykl. Nie mam żadnej koleżanki w pobliżu, która przechodziłaby przez to samo. Albo żadna się nie przyznaje. Nie mam kogo zapytać, liczę na Wasze doświadczenia <3

    Lekarz kazał mi zrobić test 15 dni po zastrzyku ovi, ale oczywiście nie mogę już wytrzymać. Dziś jestem 11 dni po. Jest sens testować? Jeśli wyjdzie negatyw, to nie ma już szans na druga kreskę? Boję się, ze znów się rozczaruje.

    Czy przy duphastonie macie normalne objawy jak na @? Czy zaczynaja się dopiero, jak go odstąpicie? Ja od kilku dni mam bóle brzucha, kłucie jajników, wzdęcia i wiiiilczy apetyt. To pms? Myślałam, ze duphaston go wygłuszy. A może skutki uboczne duphastonu?

    I jeszcze jedno... Czy po zastrzyku przytulacie się kilka dni z rzędu? Czy 1-2 dni? Przytulanie jest miłe, ale jak się je planuje z zegarkiem w ręku, zaczynaja się schody :///

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2021, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocahontas91 wrote:
    Hej Dziewczyny! Raczkuję jeśli chodzi o clo + ovitrelle + duphaston. To mój pierwszy cykl. Nie mam żadnej koleżanki w pobliżu, która przechodziłaby przez to samo. Albo żadna się nie przyznaje. Nie mam kogo zapytać, liczę na Wasze doświadczenia <3

    Lekarz kazał mi zrobić test 15 dni po zastrzyku ovi, ale oczywiście nie mogę już wytrzymać. Dziś jestem 11 dni po. Jest sens testować? Jeśli wyjdzie negatyw, to nie ma już szans na druga kreskę? Boję się, ze znów się rozczaruje.

    Czy przy duphastonie macie normalne objawy jak na @? Czy zaczynaja się dopiero, jak go odstąpicie? Ja od kilku dni mam bóle brzucha, kłucie jajników, wzdęcia i wiiiilczy apetyt. To pms? Myślałam, ze duphaston go wygłuszy. A może skutki uboczne duphastonu?

    I jeszcze jedno... Czy po zastrzyku przytulacie się kilka dni z rzędu? Czy 1-2 dni? Przytulanie jest miłe, ale jak się je planuje z zegarkiem w ręku, zaczynaja się schody :///

    Cześć 🖐 mi np zastrzyk utrzymuje się długo, tak do 12 dni po podaniu, więc może poczekaj jeszcze, ale ja wiem jak to jest z tym czekaniem🙈 😅 Możesz spróbować testować ale weź na to poprawkę że to może być dalej zastrzyk

  • Pocahontas91 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 5 maja 2021, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Cześć 🖐 mi np zastrzyk utrzymuje się długo, tak do 12 dni po podaniu, więc może poczekaj jeszcze, ale ja wiem jak to jest z tym czekaniem🙈 😅 Możesz spróbować testować ale weź na to poprawkę że to może być dalej zastrzyk

    No właśnie... czekanie - brzmi jak niemożliwe 🙈😃

    Zrobiłam test, negatyw. Powtórzę jeszcze w piątek dla pewności, ale chyba niestety nici, znów.

  • Annie13 Ekspertka
    Postów: 236 151

    Wysłany: 5 maja 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób betę. ☺️
    U mnie 9 dnia po Ovitrelle już nie było śladu.
    Negatywny test o niczym nie świadczy bo zarodek dopiero mógł sie zagnieździć a testy maja różną czułość i mógł niskiego stężenia hcg nie wykryć. 😉
    Dopóki nie ma okresu wszystko sie moze wydarzyc.

    Pocahontas91 lubi tę wiadomość

    '92 👩
    czekamy na pierwsze 👶🏻 🏳 🏳 🏳

    "wszystko to co mam to ta nadzieja, że życie mnie poskleja..."
  • Madlennnn Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 5 maja 2021, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, to mój pierwszy post. Staramy się od około 6 miesięcy, z przerwą na usunięcie polipa trzonu macicy. Na początku tego cyklu zapisaliśmy się do kliniki, badanie nasienia ok, moje hormony też, amh 1,5 - ale prawy jajnik niedrożny. Od 3 dnia cyklu przez 5 dni brałam clo, 11dc największy pęcherzyk 19mm, 12dc dostałam ovitrelle. Lekarz polecił nam próbować 14, 15 i 16dc. Co dla mnie jest dziwne, bo zalecane są w dniu zastrzyku i dzień po. Około 36h po zastrzyku bardzo bolał mnie lewy jajnik. I wtedy najpewniej miałam owulację. To było w nocy 13dc. Pytałam lekarza wczesniej dlaczego tak późno, to stwierdził że tak zaleca nie wytłumaczył. Powiedział tylko że 13 dnia też możemy, ale akurat nie mieliśmy wtedy warunków. Ale jestem zła bo jakby powiedział od początku że 13dc też to może inaczej bym się nastawiła. Ponad to poszłam dodatkowo do innego lekarza na usg 16dc, pecherzyk już pękł. Mam wrażenie że za późno zaczęliśmy i cykl zmarnowany, ale tak zalecał lekarz, więc może był tego jakiś powód. Następna wizyta za parę dni. Do tego mam mętlik w głowie, bo 15dc był bardzo płodny śluz, jak białko, 16dc jeszcze rozciągliwy ale mętny. Przepraszam że tak chaotycznie, następna szansa za 2 miesiące przez ten jajnik niedrożny :( dodam że to lekarz z bociana, więc renomowana klinika.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2021, 11:37

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 5 maja 2021, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlennnn wrote:
    Cześć dziewczyny, to mój pierwszy post. Staramy się od około 6 miesięcy, z przerwą na usunięcie polipa trzonu macicy. Na początku tego cyklu zapisaliśmy się do kliniki, badanie nasienia ok, moje hormony też, amh 1,5 - ale prawy jajnik niedrożny. Od 3 dnia cyklu przez 5 dni brałam clo, 11dc największy pęcgerzyk 19mm, 12dc dostałam ovitrelle. Lekarz polecił nam próbować 14, 15 i 16dc. Co dla mnie jest dziwne, bo zalecane są w dniu zastrzyku i dzień po. Około 36h po zastrzyku bardzo bolał mnie lewy jajnik. I wtedy najpewniej miałam owulację. To było w nocy 13dc. Pytałam lekarza wczesniej dlaczego tak późno, to stwierdził że tak zaleca nie wytłumaczył. Powiedział tylko że 13 dnia też możemy, ale akurat nie mieliśmy wtedy warunków. Ale jestem zła bo jakby powiedział od początku że 13dc też to może inaczej bym się nastawiła. Ponadto poszłam dodatkowo do innego lekarza na usg 15dc, pecherzyk już pękł. Mam wrażenie że za późno zaczęliśmy i cykl zmarnowany, ale tak zalecał lekarz, więc może był tego jakiś powód. Następna wizyta za parę dni. Do tego mam mętlik w głowie, bo 14dc był bardzo płodny śluz, jak białko, 15dc jeszcze rozciągliwy ale mętny. Przepraszam że tak chaotycznie, następna szansa za 2 miesiące przez ten jajnik niedrożny :( dodam że to lekarz z bociana, więc renomowana klinika.
    Jak dla mnie to jakiś dziwny ten lekarz 🤦🏼‍♀️ Moim zdaniem powinniście się starać już w dniu zastrzyku i dzień po, to na 100% Czyli 12,13 dc. Później szanse już są mniejsze, plemniki też potrzebują czasu na dotarcie, a komórka jajowa wiecznie czekać nie będzie. Co do płodnego śluzu to ja też czasami mam go jeszcze na następny dzień po owu. Pisałaś, że możliwe że owu mogła być w 13 dc w nocy, komórka jajowa jak jest dobrej jakości może przetrwać max 24 godz, więc w 14 dc spokojnie mogłaś mieć taki śluz 😉

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Madlennnn Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 5 maja 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki, źle napisałam. 14dc przeźroczysty ale mniej. 15dc był jak białko i dużo, najbardziej płodny. 16dc jak białko ale już mętny. Ale też wydaje mi się, że owulacja była 13dc w nocy. Najgorzej że lekarzowi nie chciało się wytłumaczyć swojego podejścia. Ciekawe co powie w piątek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jutro zaczynam 3 cykl z clo plus ovitrelle :)

    Pocahontas91, Dip88, Annie13, Vivian lubią tę wiadomość

  • Pocahontas91 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 5 maja 2021, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie13 wrote:
    Zrób betę. ☺️
    U mnie 9 dnia po Ovitrelle już nie było śladu.
    Negatywny test o niczym nie świadczy bo zarodek dopiero mógł sie zagnieździć a testy maja różną czułość i mógł niskiego stężenia hcg nie wykryć. 😉
    Dopóki nie ma okresu wszystko sie moze wydarzyc.

    Drżę przed betą, ale chyba tak zrobię. Dzięki!

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 5 maja 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    a ja jutro zaczynam 3 cykl z clo plus ovitrelle :)
    Ja teraz mam jeden cykl przerwy i jak coś to w nowym cyklu znów startuje z Clo, oby nie, ale nie wydaje mi się żeby teraz było coś z tego cyklu 🤷🏻‍♀️

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Annie13 Ekspertka
    Postów: 236 151

    Wysłany: 5 maja 2021, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlennnn to moze poproś żeby Ci lekarz to wszystko jeszcze raz dokładnie wytłumaczył. Tak jak napisała Dip88 z reguły lekarze mówią żeby się starać od dnia podania zastrzyku.

    Anka trzymam kciuki! To musi być TEN szczęśliwy cykl! 😊

    Pocahontas91 tez trzymam kciuki za bete!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2021, 20:25

    Pocahontas91, anka lubią tę wiadomość

    '92 👩
    czekamy na pierwsze 👶🏻 🏳 🏳 🏳

    "wszystko to co mam to ta nadzieja, że życie mnie poskleja..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2021, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocahontas91 wrote:
    Drżę przed betą, ale chyba tak zrobię. Dzięki!

    Daj znać jak wyniki 😁

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 5 maja 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocahontas91 wrote:
    Drżę przed betą, ale chyba tak zrobię. Dzięki!
    Trzymam kciuki i daj znać 🤞🍀

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2021, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Ja teraz mam jeden cykl przerwy i jak coś to w nowym cyklu znów startuje z Clo, oby nie, ale nie wydaje mi się żeby teraz było coś z tego cyklu 🤷🏻‍♀️
    Byłaś już stymulowana kilka cykli że przerwa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2021, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za kciuki ale jakoś się nie nastawiam ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    a ja jutro zaczynam 3 cykl z clo plus ovitrelle :)

    Trzymam kciuki 🤞 ja właśnie jestem w trakcie 2 cyklu na Clo 😁


    Andzia35 co tam u Ciebie, jak sytuacja się rozwinęła ?😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2021, 22:26

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 5 maja 2021, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Byłaś już stymulowana kilka cykli że przerwa?
    Jestem dopiero po pierwszym cyklu na Clo i odrazu ciąża, ale biochemiczna i dlatego mam ten cykl odczekać do @ 😉

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Trzymam kciuki 🤞 ja właśnie jestem w trakcie 2 cyklu na Clo 😁


    Andzia35 co tam u Ciebie, jak sytuacja się rozwinęła ?😊
    To kciuki ✊✊

    Vivian lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Jestem dopiero po pierwszym cyklu na Clo i odrazu ciąża, ale biochemiczna i dlatego mam ten cykl odczekać do @ 😉
    Rozumiem, przykro mi eh

  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 6 maja 2021, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie niestety @ i to tonę w niej chyba dlatego ze miałam dużo pęcherzyków ( No ale i tak nic z tego) albo może jakieś torbiele były - nie wiem. Chyba będę musiała pampersy zakupić :) Ponieważ to był moj 1 cykl z Clo, a miałam dość duża dawkę ( dwie tabletki) zastanawiam się jak to wpłynęło na endo, czy nie pogorszyło i czy w ogóle będą szanse w kolejnym cyklu. Wiecie mozne na jakim etapie cyklu w monitoringu można sprawdzić grubość endo ?

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
‹‹ 3402 3403 3404 3405 3406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ