X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekamyNaDrugie wrote:
    Dziewczyny, dziś 7dpo zrobiłam badanie krwi. Powiedzcie mi może czy te wyniki są dobre? I jakie są normy?
    Jeszcze nigdy nie miałam takiego wysokiego poziomu tych hormonów. 🙈🙉 jakie są ogólnie normy tych hormonów ?
    Jestem 8dpo ovitrelle. Brałam również clo, były 2 pecherzyki.

    Estradiol 263,4pg/ml
    Progesteron 29,7ng/ml

    Drugie pytanie czy stosowalysciw również Clo z Ovitrelle i udało wam się zajść w ciąże ? Jeżeli tak to kiedy miałyście pozytywny test ?
    te wyniki są jak najbardziej okej :) mowią że miałaś oweulacje :)
    ja brałam tak dwa cykle ale sie nie udało teraz bedzie moj trzeci cykl tyle że teraz clo 2x1

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 8 maja 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w pierwszym cyklu z Clo się udało tylko że ja bez Ovitrelle, póki co pęcherzyki pękają mi same, ale była to ciąża biochemiczna. Test wyszedł mi w 10dpo.
    A wyniki super 😉

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2021, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam od kolejnego cyklu przepisany clo 2x1. Do tej pory bralam lamette i fajnie rosły pecherzyki tylko, że nie mogłam trafić na dwa po prawej stronie ( mam lewy jajowod niedrozny). Amh mam 3. Trochę boje się tej dawki. Rok temu na tabletce dziennie wyhodowalam dwa pecherzyki. Dodatkowo martwię się o endometrium. Czy ktoras z Was bierze taka dawkę? Jak to u Was wygląda?

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 9 maja 2021, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blawatek wrote:
    Dziewczyny, mam od kolejnego cyklu przepisany clo 2x1. Do tej pory bralam lamette i fajnie rosły pecherzyki tylko, że nie mogłam trafić na dwa po prawej stronie ( mam lewy jajowod niedrozny). Amh mam 3. Trochę boje się tej dawki. Rok temu na tabletce dziennie wyhodowalam dwa pecherzyki. Dodatkowo martwię się o endometrium. Czy ktoras z Was bierze taka dawkę? Jak to u Was wygląda?
    Ja zaczynałam od jednej tabletki i tak też zostało, bo podziałała na mnie super :) to zależy wszystko od wyników badań, tzn hormonów. Ja akurat mialam wszystko ok, może u Ciebie coś nie tak ? Czytałam gdzieś ze dziewczyna brala 3 tabletki dziennie i potem właśnie wyszło ze ma bardzo zanizone badania hormonów. :)

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2021, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blawatek wrote:
    Dziewczyny, mam od kolejnego cyklu przepisany clo 2x1. Do tej pory bralam lamette i fajnie rosły pecherzyki tylko, że nie mogłam trafić na dwa po prawej stronie ( mam lewy jajowod niedrozny). Amh mam 3. Trochę boje się tej dawki. Rok temu na tabletce dziennie wyhodowalam dwa pecherzyki. Dodatkowo martwię się o endometrium. Czy ktoras z Was bierze taka dawkę? Jak to u Was wygląda?
    Ja biorę teraz pierwszy raz ta dawkę i też martwię się o Endo . W czwartek mam monitoring więc zobaczymy . Ja przy cło 1x1 miałam tylko jeden pęcherzyk na jajniku więc o ilość się nie martwię .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2021, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kostka123 wrote:
    Ja zaczynałam od jednej tabletki i tak też zostało, bo podziałała na mnie super :) to zależy wszystko od wyników badań, tzn hormonów. Ja akurat mialam wszystko ok, może u Ciebie coś nie tak ? Czytałam gdzieś ze dziewczyna brala 3 tabletki dziennie i potem właśnie wyszło ze ma bardzo zanizone badania hormonów. :)
    Nie, tak jak pisałam. Super reaguje na letrozol, ale nie mogę utrafic dwoch pęcherzyków po drożnej stronie.

  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 9 maja 2021, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blawatek wrote:
    Dziewczyny, mam od kolejnego cyklu przepisany clo 2x1. Do tej pory bralam lamette i fajnie rosły pecherzyki tylko, że nie mogłam trafić na dwa po prawej stronie ( mam lewy jajowod niedrozny). Amh mam 3. Trochę boje się tej dawki. Rok temu na tabletce dziennie wyhodowalam dwa pecherzyki. Dodatkowo martwię się o endometrium. Czy ktoras z Was bierze taka dawkę? Jak to u Was wygląda?
    Ja mam amh 3,8 i lekarz zapisał mi w 1 cyklu 2 tabletki dziennie dla lepszego efekty i efekt.. 4 pecherzyki, dwa pęknięte ale ciąży nie ma. ( 3 były w 1 jajniku) Czułam
    Się kiepsko, cały cykl jajniki mnie pobolewaly i miałam bardzo złe samopoczucie. W tym cyklu już się zreflektował i mam jedna tabletkę dziennie. Narazie Nie wiem jak tamten cykl odbił się na endo i czy nie ma żadnych torbieli. Niepokoi mnie to.

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2021, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    Ja mam amh 3,8 i lekarz zapisał mi w 1 cyklu 2 tabletki dziennie dla lepszego efekty i efekt.. 4 pecherzyki, dwa pęknięte ale ciąży nie ma. ( 3 były w 1 jajniku) Czułam
    Się kiepsko, cały cykl jajniki mnie pobolewaly i miałam bardzo złe samopoczucie. W tym cyklu już się zreflektował i mam jedna tabletkę dziennie. Narazie Nie wiem jak tamten cykl odbił się na endo i czy nie ma żadnych torbieli. Niepokoi mnie to.
    No wlasnie. Zastanawiam się czy 3x1 lametta nie było by lepsze. Jak uważasz? Boje się przestymulowania. Jakoś mam takie wrażenie, że lametta łagodniejsza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2021, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blawatek wrote:
    Dziewczyny, mam od kolejnego cyklu przepisany clo 2x1. Do tej pory bralam lamette i fajnie rosły pecherzyki tylko, że nie mogłam trafić na dwa po prawej stronie ( mam lewy jajowod niedrozny). Amh mam 3. Trochę boje się tej dawki. Rok temu na tabletce dziennie wyhodowalam dwa pecherzyki. Dodatkowo martwię się o endometrium. Czy ktoras z Was bierze taka dawkę? Jak to u Was wygląda?


    Ja biorę 3 tabletki dziennie, to był mój 2 cykl na Clo, mimo tych tabletek to w 1 cyklu miałam 2 pęcherzyki A w 2 cyklu 3 pęcherzyki, natomiast ja mam problem z hormonami, u mnie estradiol I lh jest na mega niskim poziomie :( natomiast odpowiedź na Clo jest bardzo dobra. Co do endomerium nie wiem jakie było przy 1 cyklu ale teraz miałam 11,2 więc jest super 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Ja biorę 3 tabletki dziennie, to był mój 2 cykl na Clo, mimo tych tabletek to w 1 cyklu miałam 2 pęcherzyki A w 2 cyklu 3 pęcherzyki, natomiast ja mam problem z hormonami, u mnie estradiol I lh jest na mega niskim poziomie :( natomiast odpowiedź na Clo jest bardzo dobra. Co do endomerium nie wiem jakie było przy 1 cyklu ale teraz miałam 11,2 więc jest super 😁
    A. Bierzesz coś na Endo?
    Ja się właśnie boje że przy 2 będę miała problem z Endo. Przy jednej tabletce moje Endo było na poziomie 9 ale ja ogólnie raczej tak mam doktor mówił że to ładne endometrium

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    A. Bierzesz coś na Endo?
    Ja się właśnie boje że przy 2 będę miała problem z Endo. Przy jednej tabletce moje Endo było na poziomie 9 ale ja ogólnie raczej tak mam doktor mówił że to ładne endometrium

    W tym cyklu posłuchałam rady Dipp88
    :) i zaczęłam jeść garść orzechów brazylijskich, migdałów, suszonych moreli, no i piłam 1 kieliszek czerwonego wina, ale zaczęłam tak od 8 dc, ale nie wiem czy to zasługa tego 🤷‍♀️😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2021, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    W tym cyklu posłuchałam rady Dipp88
    :) i zaczęłam jeść garść orzechów brazylijskich, migdałów, suszonych moreli, no i piłam 1 kieliszek czerwonego wina, ale zaczęłam tak od 8 dc, ale nie wiem czy to zasługa tego 🤷‍♀️😊
    Spróbuję z migdałami bo reszty nie zjem 😜 no i może winko ☺️

    Vivian lubi tę wiadomość

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 9 maja 2021, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od nowego cyklu też wystartuje morelami i migdałami, bo w tym cyklu jakaś nie ogarnięta byłam i trochę odpuściłam 🤷🏻‍♀️ Nawet ananasa dopiero dziś kupiłam i zjadłam, a to już 6dpo, więc super w porę 😂😂

    Vivian lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Szyszka90 Autorytet
    Postów: 750 585

    Wysłany: 9 maja 2021, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    Trafiłam tutaj zagubiona po wielu niepowodzeniach.
    U mnie prawdopodobnie niedomoga lutealna, prawdopodobnie bo tylko wywiad póki co zrobiony🙄
    Lekarka mówi że spróbujemy z clostilbegytem.

    Czy macie może clo do sprzedania? U mnie za rogiem miesiączka a wizyta u gina dopiero 19 maja i kolejny cykl stracony 😭

    Starania od 03.2020

    09.2021 👼🏼 Agatka - trisomia 22.

    ONA
    Hormony OK
    Wymazy OK

    ON
    Mofrologia 3%
    HBA 21%
    fDNA 11%


    mhsv3e5exoqxv630.png
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 10 maja 2021, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka90 wrote:
    Hej dziewczyny.

    Trafiłam tutaj zagubiona po wielu niepowodzeniach.
    U mnie prawdopodobnie niedomoga lutealna, prawdopodobnie bo tylko wywiad póki co zrobiony🙄
    Lekarka mówi że spróbujemy z clostilbegytem.

    Czy macie może clo do sprzedania? U mnie za rogiem miesiączka a wizyta u gina dopiero 19 maja i kolejny cykl stracony 😭

    Ale Clo chcesz brać na własną rękę ? Na niedomogę nie bierze się Clo 🤨 Pozatym sama nie wiesz o co chodzi z plamieniami i to dziewczyny sugerowały żebyś sprawdziła progesteron 🤦🏼‍♀️
    Na wątku testowym pisałaś, że ostatnio byłaś u gina w lutym i że ci powiedziała, że wszystko jest ok. Zrób sobie najpierw podstawowe badania o których ci pisałyśmy, wtedy do gina i na monitoring cyklu sprawdzić czy masz owulacje. A i gina też lepiej zmień skoro nie zleciła ci nawet zwykłych badań. Nie rób nic na własną rękę, bo możesz sobie jeszcze gorzej zaszkodzić 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2021, 08:35

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Szyszka90 Autorytet
    Postów: 750 585

    Wysłany: 10 maja 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Ale Clo chcesz brać na własną rękę ? Na niedomogę nie bierze się Clo 🤨 Pozatym sama nie wiesz o co chodzi z plamieniami i to dziewczyny sugerowały żebyś sprawdziła progesteron 🤦🏼‍♀️
    Na wątku testowym pisałaś, że ostatnio byłaś u gina w lutym i że ci powiedziała, że wszystko jest ok. Zrób sobie najpierw podstawowe badania o których ci pisałyśmy, wtedy do gina i na monitoring cyklu sprawdzić czy masz owulacje. A i gina też lepiej zmień skoro nie zleciła ci nawet zwykłych badań. Nie rób nic na własną rękę, bo możesz sobie jeszcze gorzej zaszkodzić 🙄

    Dzwoniłam wczoraj do mojej lekarki która prowadziła mi pierwsza ciążę. Przedstawiłam jej moje wyniki badań, objawy, wykresy. To ona zasugerowała niedomogę i mówiła że spróbujemy z clo i duphastonem w drugiej fazie, ale teraz jest na urlopie i dopiero 19 maja mam przyjść. Badania zrobię na własną rękę bo nie zleciła mi nic więcej niż robiłam wcześniej 🙄 ufam tej lekarce No ale sama już nie wiem. Powiedziała że mam się nie martwić że clo załatwi sprawę. Czy rzeczywiście tak to działa?

    Starania od 03.2020

    09.2021 👼🏼 Agatka - trisomia 22.

    ONA
    Hormony OK
    Wymazy OK

    ON
    Mofrologia 3%
    HBA 21%
    fDNA 11%


    mhsv3e5exoqxv630.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2021, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie o mierzenie temperatury, czy Clo I ovitrelle może zaburzać wysokości temperatur? Odkąd biorę Clo to moje wykresy są mega dziwne tzn temperatura wzrasta ale wolno i przez kilka dni i są takie schody. A zazwyczaj miałam tak że temp spadała w dniu owulacji I potem był nagły wzrost. Juz w zeszłym cyklu martwiłam się że owulacji chyba nie było bo 2dpo temperatura spadła i dopiero potem wzrosła, ale owulacje mam potwierdzoną monitoringiem. W tym cyklu w pt dostałam zastrzyk, owulacja powinna być do 36 h i w niedzielę właśnie miałam ból taki owulacyjny, ale dziś temp spadła zamiast wzrosnąć. Nie wiem czy te leki mają jakiś wpływ 🤷‍♀️ jakie macie doświadczenia ?

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 10 maja 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka90 wrote:
    Dzwoniłam wczoraj do mojej lekarki która prowadziła mi pierwsza ciążę. Przedstawiłam jej moje wyniki badań, objawy, wykresy. To ona zasugerowała niedomogę i mówiła że spróbujemy z clo i duphastonem w drugiej fazie, ale teraz jest na urlopie i dopiero 19 maja mam przyjść. Badania zrobię na własną rękę bo nie zleciła mi nic więcej niż robiłam wcześniej 🙄 ufam tej lekarce No ale sama już nie wiem. Powiedziała że mam się nie martwić że clo załatwi sprawę. Czy rzeczywiście tak to działa?
    A No to ok. Myślałam już, że sama chcesz działać coś. Ale mimo wszystko normalny gin nie daje Clo bez zrobienia wcześniejszego monitoringu cyklu, oceny owulacji, bo tylko to daje 100% gwarancji czy potrzebne jest Clo.

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 10 maja 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Dziewczyny mam pytanie o mierzenie temperatury, czy Clo I ovitrelle może zaburzać wysokości temperatur? Odkąd biorę Clo to moje wykresy są mega dziwne tzn temperatura wzrasta ale wolno i przez kilka dni i są takie schody. A zazwyczaj miałam tak że temp spadała w dniu owulacji I potem był nagły wzrost. Juz w zeszłym cyklu martwiłam się że owulacji chyba nie było bo 2dpo temperatura spadła i dopiero potem wzrosła, ale owulacje mam potwierdzoną monitoringiem. W tym cyklu w pt dostałam zastrzyk, owulacja powinna być do 36 h i w niedzielę właśnie miałam ból taki owulacyjny, ale dziś temp spadła zamiast wzrosnąć. Nie wiem czy te leki mają jakiś wpływ 🤷‍♀️ jakie macie doświadczenia ?
    Ooo ... to chyba u mnie to samo 🙈 Wcześniej miałam ładny skok i temp trzymała się jakoś w górze. A od poprzedniego cyklu z Clo mam to samo 🤷🏻‍♀️ I w tym cyklu to samo, mimo że teraz nie brałam Clo, już się zastanawiałam że może jakieś resztki z poprzedniego miesiąca się jeszcze trzymają 😂 No, ale takie wykresy mam pierwszy raz i odkąd biorę Clo 🤨

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2021, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Ooo ... to chyba u mnie to samo 🙈 Wcześniej miałam ładny skok i temp trzymała się jakoś w górze. A od poprzedniego cyklu z Clo mam to samo 🤷🏻‍♀️ I w tym cyklu to samo, mimo że teraz nie brałam Clo, już się zastanawiałam że może jakieś resztki z poprzedniego miesiąca się jeszcze trzymają 😂 No, ale takie wykresy mam pierwszy raz i odkąd biorę Clo 🤨

    Ciekawe czy to przez te leki no nie? 🤷‍♀️ może faktycznie jakoś to zaburza. Ja już całkiem zgłupiałam, chyba nie będę mierzyć tej temperatury

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2021, 11:37

‹‹ 3404 3405 3406 3407 3408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ