X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    Dziewczyny u mnie niestety @ i to tonę w niej chyba dlatego ze miałam dużo pęcherzyków ( No ale i tak nic z tego) albo może jakieś torbiele były - nie wiem. Chyba będę musiała pampersy zakupić :) Ponieważ to był moj 1 cykl z Clo, a miałam dość duża dawkę ( dwie tabletki) zastanawiam się jak to wpłynęło na endo, czy nie pogorszyło i czy w ogóle będą szanse w kolejnym cyklu. Wiecie mozne na jakim etapie cyklu w monitoringu można sprawdzić grubość endo ?


    Nie lubię 😔 ja za to miałam odwrotnie, bardzo skąpa miesiaczka. Jutro idę na monitoring i spytam właśnie o te endomerium, jak wygląda w tym cyklu

  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 6 maja 2021, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Nie lubię 😔 ja za to miałam odwrotnie, bardzo skąpa miesiaczka. Jutro idę na monitoring i spytam właśnie o te endomerium, jak wygląda w tym cyklu
    Vivian a na jakim etapie cyklu idziesz teraz na monitoring ? Tuż przed owu czy jeszcze wcześniej ?

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2021, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    Vivian a na jakim etapie cyklu idziesz teraz na monitoring ? Tuż przed owu czy jeszcze wcześniej ?

    Tuż przed owu 🙈 jutro mam 14 dc, i lekarz kazał przyjść właśnie w ten dzień, bo później zaczęłam brać Clo (ostatnio brałam od 2 i szłam w 12 dc,a teraz brałam od 4dc i mam przyjść 14 dc) ale juz czuje jajniki tak owulacyjnie właśnie i robiłam też testy owulacyjne i wczoraj obie kreski były tak samo wyraźne, a zrobiłam też dziś i kreska była wyraźniejsza niż kontrolna więc nie wiem kiedy ta owu moze nawet jutro 🙈

    Boję się że przyjdę jutro na wizytę A tam będzie już po owu🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2021, 15:18

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 6 maja 2021, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia zależy od którego dc masz brać Clo i jak długie są twoje cykle, ale najlepiej iść mniej więcej chociaż te 2-3 dni przed owu.

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 6 maja 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a piłyście czerwone wino zalecane na poprawę endo w trakcie brania clo czy dopiero po odstawieniu clo ?nie wiem czy to dobry pomysł mieszać lek z alkoholem ale tyle się pisze o tym czerwonym winie i jego pożytecznych właściwościach na endo...

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 6 maja 2021, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    Dziewczyny a piłyście czerwone wino zalecane na poprawę endo w trakcie brania clo czy dopiero po odstawieniu clo ?nie wiem czy to dobry pomysł mieszać lek z alkoholem ale tyle się pisze o tym czerwonym winie i jego pożytecznych właściwościach na endo...
    Ja nigdy nie piłam wina na endo 😅 A czy można biorąc Clo pić to nawet nie wiem 🙈

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 6 maja 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Tuż przed owu 🙈 jutro mam 14 dc, i lekarz kazał przyjść właśnie w ten dzień, bo później zaczęłam brać Clo (ostatnio brałam od 2 i szłam w 12 dc,a teraz brałam od 4dc i mam przyjść 14 dc) ale juz czuje jajniki tak owulacyjnie właśnie i robiłam też testy owulacyjne i wczoraj obie kreski były tak samo wyraźne, a zrobiłam też dziś i kreska była wyraźniejsza niż kontrolna więc nie wiem kiedy ta owu moze nawet jutro 🙈

    Boję się że przyjdę jutro na wizytę A tam będzie już po owu🙈

    Może będzie jeszcze przed, choć nigdy nie wiadomo 🙈 Ja teraz miałam identyczną sytuacje, tyle że ja liczyłam na to żeby zobaczyć pęknięty pęcherzyk, a on dalej siedział 🤦🏼‍♀️ Testy pozytywne wychodziły mi dzień wcześniej i w dniu monitoringu, a gin powiedziała że jeszcze tego samego dnia, najpóźniej na następny dzień będzie owu 😉 Także szanse masz.

    Vivian lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2021, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Może będzie jeszcze przed, choć nigdy nie wiadomo 🙈 Ja teraz miałam identyczną sytuacje, tyle że ja liczyłam na to żeby zobaczyć pęknięty pęcherzyk, a on dalej siedział 🤦🏼‍♀️ Testy pozytywne wychodziły mi dzień wcześniej i w dniu monitoringu, a gin powiedziała że jeszcze tego samego dnia, najpóźniej na następny dzień będzie owu 😉 Także szanse masz.


    Dziś będzie chwila prawdy 😂🙈

    Dip88 lubi tę wiadomość

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 7 maja 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Dziś będzie chwila prawdy 😂🙈
    Trzymam kciuki 🤞 I daj znać po wizycie 😉

    Vivian lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2021, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 2 dzień z cło i już czuję jajniki mam podwójną dawkę cło mam nadzieję że tego 10 DC już będzie jakiś dominujący 🙈

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2021, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Trzymam kciuki 🤞 I daj znać po wizycie 😉

    No i jeszcze jestem przed owu się okazało 😁 tym razem aż 3 pęcherzyki 🙈 no i dostałam znów zastrzyk Ovitrelle

    Pytałam o endomerium I powiedział że ma 11,2 więc jest dobrze 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2021, 20:08

    Dip88 lubi tę wiadomość

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 7 maja 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    No i jeszcze jestem przed owu się okazało 😁 tym razem aż 3 pęcherzyki 🙈 no i dostałam znów zastrzyk Ovitrelle

    Pytałam o endomerium I powiedział że ma 11,2 więc jest dobrze 😁
    To super, że zdążyłaś z wizytą przed owu, endo bardzo ładne. To teraz kciuki za owocne starania 😉 Do dzieła 🤞🍀

    Vivian lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 7 maja 2021, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Dzisiaj 2 dzień z cło i już czuję jajniki mam podwójną dawkę cło mam nadzieję że tego 10 DC już będzie jakiś dominujący 🙈
    To szybko, ja jajniki ostatnio dopiero czułam przy ostatniej tabletce, no ale ty masz mocniejszą dawkę 🙂

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    To super, że zdążyłaś z wizytą przed owu, endo bardzo ładne. To teraz kciuki za owocne starania 😉 Do dzieła 🤞🍀

    Hah dziękuję 💚 mam nadzieję że tym razem się uda🙈

    Dip88 lubi tę wiadomość

  • Pocahontas91 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 8 maja 2021, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie13 wrote:
    Madlennnn to moze poproś żeby Ci lekarz to wszystko jeszcze raz dokładnie wytłumaczył. Tak jak napisała Dip88 z reguły lekarze mówią żeby się starać od dnia podania zastrzyku.

    Anka trzymam kciuki! To musi być TEN szczęśliwy cykl! 😊

    Pocahontas91 tez trzymam kciuki za bete!

    Dziękuję za Wasze kciukasy, niestety u mnie znów lipa. Trudno, dziś winkuję na smutno, od następnego cyklu walczę dalej. Powodzenia Wam! ✊🏻

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 8 maja 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocahontas91 wrote:
    Dziękuję za Wasze kciukasy, niestety u mnie znów lipa. Trudno, dziś winkuję na smutno, od następnego cyklu walczę dalej. Powodzenia Wam! ✊🏻
    W takim razie powodzenia w nowym cyklu, oby tym razem się udało. Kciuki ✊🍀

    Pocahontas91 lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    To szybko, ja jajniki ostatnio dopiero czułam przy ostatniej tabletce, no ale ty masz mocniejszą dawkę 🙂
    Ja przy jednej dawce wgl nie czułam , w 12 dc był jeden pęcherzyk i to około 12 mm 😏 dlatego poprosiłam doktora czy możemy zwiększyć ☺️

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 8 maja 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ja przy jednej dawce wgl nie czułam , w 12 dc był jeden pęcherzyk i to około 12 mm 😏 dlatego poprosiłam doktora czy możemy zwiększyć ☺️
    No to faktycznie, u mnie po jednej dawce owu była w 13dc. Kciuki za piękną owu, a później bedziemy czekać na efekty ✊

    anka lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2021, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    No to faktycznie, u mnie po jednej dawce owu była w 13dc. Kciuki za piękną owu, a później bedziemy czekać na efekty ✊
    Ale ja mam ogólnie długie cykle więc pewnie też dlatego dziękuję ☺️

  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 8 maja 2021, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś 7dpo zrobiłam badanie krwi. Powiedzcie mi może czy te wyniki są dobre? I jakie są normy?
    Jeszcze nigdy nie miałam takiego wysokiego poziomu tych hormonów. 🙈🙉 jakie są ogólnie normy tych hormonów ?
    Jestem 8dpo ovitrelle. Brałam również clo, były 2 pecherzyki.

    Estradiol 263,4pg/ml
    Progesteron 29,7ng/ml

    Drugie pytanie czy stosowalysciw również Clo z Ovitrelle i udało wam się zajść w ciąże ? Jeżeli tak to kiedy miałyście pozytywny test ?

‹‹ 3403 3404 3405 3406 3407 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ