Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko ze wczesbiej staralismy sie naturalnie z leczeniem dopiero teraz zaczelismy 4 cykl...

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • morelka Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja rowniez jestem na Clo , w sumie teraz zaczynam juz 5 cykl. Od zeszlego cyklu doszedl jeszcze pregnyl. Niby po Clo mam zawsze ladny pecherzy itp a mimo tego sie nie udaje, nie wiem juz co robic.

    Niedoczynnosc tarczycy , Hashimoto, Pcos
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro drugi monit. 13 dc. Nie oczekuję cudów.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi prosze kiedy powinnam zaczac brac clo? Tzn wiem ze od 3 do 7 dnia cyklu. Ale u mnie zawsze okres zaczyna sie plamieniem przed obfitszym krwawieniem. Dzisplamie juz 3 dzien. Czy juz powinnam zaczac brac? Czy tak jak ovufriend traktuje okres jako okres dopiero od obfitego krwawienia, poczekac jeszcze 3 dni i dopiero wtedy wziac pierwsza tabletke?

  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszedzie pisze ze okres zaczyna sie od momentu gdy potrzebujemy podpaski zamiast wkladki, mi to pomaga interpretowac , ale pewna nie jestem :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gin powiedział, że 1 dc to ten, w którym plamienie z różowego/brązowego przechodzi w żywą czerwień. Trochę mi to ułatwiło sprawę.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poki jest brudzenie , plamienie to traktuj to jeszcze jako ciaglosc aktualnego cyklu a nie nowy..Tak jak pisza dziewczyny wyzej.Okres to zywoczerwona krew

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za pomoc. No to czekam. Choc doczekac sie nie moge :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja znow bralam od 5-9 i jak tylko mialam plamienie kazal liczyc ze to pierwszy dzien bo swoje mam skape okresy bardziej wygladaja jak plamienia moze 3 dnia wiecej jest ale tak kazal liczyc ...wiec zalezy jaki okres ty masz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another ..Pabelka jak tam postepy !!

  • morelka Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez zawsze biore Clo od 5-9dnia

    Niedoczynnosc tarczycy , Hashimoto, Pcos
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test - czekam na nowy cykl(17). Milego dnia!

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • rotaszek Znajoma
    Postów: 29 11

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Czy któraś z was brała clo dopochwowo?

    Ja biorę również 5-9 dc,ale co miesiąc mam problem z interpretacją plamień - "okresu". Jak pisze pysia, też uznaję okres od momentu użycia podpaski nawet na jeden dzień). Ewentualnie liczę od dnia, w którym było najsilniejsze plamienie/krwawienie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to kazdy interpretuje inaczej ale tak naprawde dzien w ta czy w ta kiedys clo wzielam od 6-10 i bylo ok...

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki za dzisiejszy monit.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz co i jak ;)

  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam czy jeszcze jeden cykl z clo przejść czy odpuścić..;(

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam.
    Endo 5 mm, pęcherzyk 16.5 mm, czyli w dwa dni urósł 4 mm! Czyli jednak jakoś działa na mnie to Clo. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że mam sobie załatwić monit na... niedzielę. Ciekawe gdzie :D Oby doszło do owulki, to będzie dla mnie ogromny sukces :)

    karolinka85, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • karolinka85 Autorytet
    Postów: 1009 1043

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another..kciukam za owulkę :)
    Madziara, jesteś? bo mam pytanie do Ciebie w związku z tym, że jesteś lekarzem ;)
    Miru, ja bym spróbowała ;) bo jak się nie uda w tym to próbuję w następnym z 2tabletkami..choć bardzo bym chciała, żeby nie były potrzebne :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2014, 21:08

    Another lubi tę wiadomość

    Moje dwa aniołki <3
    17.07.2013r. (*) 9tydz4dz
    18.01.2014r. (*) 9tydz4dz
    relgtrd8nl40gy67.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey jestem ...ale jestem pielegniarka ze specjalizacja anestezjologiczna...a co za pytanie...jesli bardzo poufne pisz na priv..

‹‹ 338 339 340 341 342 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ