X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    Dziewczyny muszę sprostować moje poprzednie wypowiedzi. Dziś byłam na monitoringu poowulacyjnym - pękły mi 4 pecherzyki, nie ma żadnych torbieli. Owulacja potwierdzona, tempka cały czas lekko podwyższona. To moj 3 cykl z clo - jeśli nie wyjdzie to raczej szykuje się do inseminacji.

    Jejku trzymam mocno kciuki, żeby ten cykl to był szczęśliwy 🤞🤞 kiedy testujesz ?

    Ja w tym cyklu zrobiłam przerwę od clo i także od monitoringu, mierzenia temperatury, testów owulacyjnych, wszystkiego, a teraz nawet nie wiem kiedy była owulacja ani czy wgl była 🙈 od kilku dni bolą mnie jajnik czuje takie kłucie I piersi ale nawet nie wiem kiedy mogłabym spróbować testować 🤷‍♀️ dziś 26dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2021, 12:31

  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Jejku trzymam mocno kciuki, żeby ten cykl to był szczęśliwy 🤞🤞 kiedy testujesz ?

    Ja w tym cyklu zrobiłam przerwę od clo i także od monitoringu, mierzenia temperatury, testów owulacyjnych, wszystkiego, a teraz nawet nie wiem kiedy była owulacja ani czy wgl była 🙈 od kilku dni bolą mnie jajnik czuje takie kłucie I piersi ale nawet nie wiem kiedy mogłabym spróbować testować 🤷‍♀️ dziś 26dc
    Myślę, że warto zrobić przerwę od tego szaleństwa - ja też rozważam przerwę na jakieś dwa cykle naturalnie i jak nie to inseminacja. Myślę, że już możesz testować. Ja to chodzę już tylko na Betę z krwi, od razu wszystko wiadomo. Te testy z moczu mnie za bardzo frustrują a cenowo tak samo wychodzi :)

    Vivian lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • Asiuleeeek Przyjaciółka
    Postów: 78 160

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki ✊✊ w końcu musi zaświecić słońce 😊 inaczej mijają dni jak jest jakakolwiek nadzieja.

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po wizycie. jajowody drożne, endometriozy nie mam. Wszystko jest pięknie.
    Okresu nadal nie mam 🙆🏻‍♀️ Ale test dziś robiłam i nadal biało 😣 dziś 36dc normalnie mam 30dniowe cykle.
    Gin powiedziała ze może to być przez narkozę i upały. No ale ja nie jestem pewna…
    Dostałam znów clo, od nowego cyklu startujemy ponownie. Jakoś bez większych nadzieji na powodzenie… mam wrażenie ze ginekolog już mi w niczym nie pomoże, naciskałam na dokładne badania hormonalne na wszystkie hormony ale nic z tego. Muszę zrobić na własny koszt. Widziałam ze w Polsce to koszt około 250zl wiec nie majątek. A jak narazie to opcja z hormonami wydaje Mi się najbardziej prawdopodobna. Ewentualnie wrogi śluz ale to już musimy się wybrać do kliniki… 😣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Ja dziś po wizycie. jajowody drożne, endometriozy nie mam. Wszystko jest pięknie.
    Okresu nadal nie mam 🙆🏻‍♀️ Ale test dziś robiłam i nadal biało 😣 dziś 36dc normalnie mam 30dniowe cykle.
    Gin powiedziała ze może to być przez narkozę i upały. No ale ja nie jestem pewna…
    Dostałam znów clo, od nowego cyklu startujemy ponownie. Jakoś bez większych nadzieji na powodzenie… mam wrażenie ze ginekolog już mi w niczym nie pomoże, naciskałam na dokładne badania hormonalne na wszystkie hormony ale nic z tego. Muszę zrobić na własny koszt. Widziałam ze w Polsce to koszt około 250zl wiec nie majątek. A jak narazie to opcja z hormonami wydaje Mi się najbardziej prawdopodobna. Ewentualnie wrogi śluz ale to już musimy się wybrać do kliniki… 😣


    To dobrze że badania wyszły dobre 💪 trzymam kciuki żeby następny cykl był dla was szczęśliwy 🍀

    U nas już są wyniki męża, ilość plemników jest bardzo dobra, ale 60 % jest martwych :( mąż musi jeszcze wykonać badania hormonów teraz, bo podobno tu może być problem :/ z lepszych wieści była w tym cyklu owulacja I jest grube endomerium Ale czy cokolwiek z tego wyjdzie raczej wątpię :/ nic teraz cel podleczyc męża

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez musimy powtórzyć badania nasienia. Ostatnie robiliśmy rok temu. Była mała aglutynacja ale lekarz powiedział wtedy ze i tak jest Ok.

    Paula29 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    Myślę, że warto zrobić przerwę od tego szaleństwa - ja też rozważam przerwę na jakieś dwa cykle naturalnie i jak nie to inseminacja. Myślę, że już możesz testować. Ja to chodzę już tylko na Betę z krwi, od razu wszystko wiadomo. Te testy z moczu mnie za bardzo frustrują a cenowo tak samo wychodzi :)


    Dziś z ciekawości zrobiłam test I jest bielusieńki🤷‍♀️ A dziś 29 dc :) Ale nie wiem kiedy ta owu mogła być.

    Andzia35 Ty kiedy testujesz? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Ja dziś po wizycie. jajowody drożne, endometriozy nie mam. Wszystko jest pięknie.
    Okresu nadal nie mam 🙆🏻‍♀️ Ale test dziś robiłam i nadal biało 😣 dziś 36dc normalnie mam 30dniowe cykle.
    Gin powiedziała ze może to być przez narkozę i upały. No ale ja nie jestem pewna…
    Dostałam znów clo, od nowego cyklu startujemy ponownie. Jakoś bez większych nadzieji na powodzenie… mam wrażenie ze ginekolog już mi w niczym nie pomoże, naciskałam na dokładne badania hormonalne na wszystkie hormony ale nic z tego. Muszę zrobić na własny koszt. Widziałam ze w Polsce to koszt około 250zl wiec nie majątek. A jak narazie to opcja z hormonami wydaje Mi się najbardziej prawdopodobna. Ewentualnie wrogi śluz ale to już musimy się wybrać do kliniki… 😣


    I jak tam sytuacja u Ciebie?? 😊

  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Dziś z ciekawości zrobiłam test I jest bielusieńki🤷‍♀️ A dziś 29 dc :) Ale nie wiem kiedy ta owu mogła być.

    Andzia35 Ty kiedy testujesz? :)
    A wracasz do Clo czy narazie nie ? Ja testuje około piątku chyba najwcześniej. Temperatura cały czas mnie trzyma 37 a wcześniej tak nigdy nie miałam. To był tez 1 cykl w którym włączyłam acard bo zrobiłam badania na trombofilie i wyszły mi te mutacje które powodują nadkrzepliwość a które utrudniają zagnieżdżenie i doprowadzają do poronień ( a mam jedno za sobą). Vivian ty po poronieniu tez może warto sprawdzić.

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    A wracasz do Clo czy narazie nie ? Ja testuje około piątku chyba najwcześniej. Temperatura cały czas mnie trzyma 37 a wcześniej tak nigdy nie miałam. To był tez 1 cykl w którym włączyłam acard bo zrobiłam badania na trombofilie i wyszły mi te mutacje które powodują nadkrzepliwość a które utrudniają zagnieżdżenie i doprowadzają do poronień ( a mam jedno za sobą). Vivian ty po poronieniu tez może warto sprawdzić.


    Narazie mamy przerwę, bo szukamy przyczyny słabych wyników męża, teraz miał badane hormony jeszcze. I pewnie jak podleczymy troche męża to wrócę do Clo, choć powiedział że naturalnie teraz dalej się starać I jakbym była w ciąży to odrazu mam się zgłosić. A Sama robiłaś to badanie czy miałaś zlecone od lekarza ? Moze faktycznie też powinnam je wykonać, żaden lekarz mi tego nie zaproponował :/

    Jejku mocno trzymam za Ciebie kciuki żeby ten cykl był szczęśliwy 🍀 U mnie też temp teraz na poziomie 37,2 nawet ale nie wiem kiedy była owulacja 🤷‍♀️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem, że testów nie powinno oglądać się po czasie, rano swiezo po zrobieniu byl bialy, ale teraz widzę jakiś cień. Gołym okiem jest lepiej widoczny, nie wiem czy tu cokolwiek widać

    https://zapodaj.net/e21f0f71711ef.jpg.html

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Dziewczyny wiem, że testów nie powinno oglądać się po czasie, rano swiezo po zrobieniu byl bialy, ale teraz widzę jakiś cień. Gołym okiem jest lepiej widoczny, nie wiem czy tu cokolwiek widać

    https://zapodaj.net/e21f0f71711ef.jpg.html

    Ja widzę jakiś tam cień 😊 trzymam kciuki! 🥰

    U mnie nadal okresu brak. Dziś 38dc. Testowałam w piątek nie z porannego moczu i biało. Nie mam kompletnie żadnych objawów, ani na okres ani ciążowych. Kompletnie nie wiem co myśleć 🙈 szyjka macicy wysoko, twarda i zamknięta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Ja widzę jakiś tam cień 😊 trzymam kciuki! 🥰

    U mnie nadal okresu brak. Dziś 38dc. Testowałam w piątek nie z porannego moczu i biało. Nie mam kompletnie żadnych objawów, ani na okres ani ciążowych. Kompletnie nie wiem co myśleć 🙈 szyjka macicy wysoko, twarda i zamknięta.

    A masz możliwość zrobienia bety? Dziwne no, może się coś przesunęło🤷‍♀️

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    A masz możliwość zrobienia bety? Dziwne no, może się coś przesunęło🤷‍♀️

    No wlanie nie bardzo tutaj z ta beta :/
    Czekam jeszcze cierpliwie kilka dni i powtórzę test

    Vivian lubi tę wiadomość

  • Katte Przyjaciółka
    Postów: 73 23

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki ;)
    Może i mnie już clo nie dotyczy, ale jesteście wspaniałe i chce wiedzieć co u was :)

    Kinia97 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katte wrote:
    Dziewczyny trzymam kciuki ;)
    Może i mnie już clo nie dotyczy, ale jesteście wspaniałe i chce wiedzieć co u was :)

    Nie miałam testu więc pojechałam na bete :) ostatnio też testy były negatywne A beta 40 😂 Ale nie wiem czy to nie był problem z tamtą ciążą. Zobaczymy, jeśli beta nie wyjdzie to znaczy że test mnie oszukał.

    Powiedz co tam u Ciebie? 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2021, 08:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety beta zerowa :/ więc czekam na @

  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Niestety beta zerowa :/ więc czekam na @
    ☹️

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian, przykro mi 😔


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy clo wpływa na długość cyklu? Zapomniałam zapytać o to lekarza 😑

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2021, 09:29

‹‹ 3412 3413 3414 3415 3416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ