X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    Mam identyczne odczucia i pewnie nie my jedne. Co gorsza po ostatnich wpisach tutaj dziewczym mam wrażenie, że żadnej na CLO nie wychodzi...


    Katte, Andzia35 ja tez tak mam 😥 nie dość że ma to wszystko okropne skutki uboczne, bo i po Clo I po Ovitrelle czuje się źle to jeszcze nic I tak z tego nie wychodzi 🤦‍♀️ no załamać się można . My w tym miesiącu zrobiliśmy przerwę w sumie dla tego żeby mąż się przebadał bo może jednak nie tylko u mnie będzie coś nie tak , no zobaczymy jak to wszystko wyjdzie 🤷‍♀️ Ale nie powiem, wiązałam z Clo duże nadzieje :/

  • Katte Przyjaciółka
    Postów: 73 23

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz zmienił teraz na letrozele. Ulotka mnie przeraziła, że to w fazie raka piersi się bierze... Oby było ok wszystko. W poniedziałek monitoring

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katte wrote:
    Mi lekarz zmienił teraz na letrozele. Ulotka mnie przeraziła, że to w fazie raka piersi się bierze... Oby było ok wszystko. W poniedziałek monitoring

    O matko😱 trzymam mocno kciuki !

  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem już trochę załamana. Dziś byłam na monitoringu i mam 4 pecherzyki w tym samym miejscu co poprzednio i lekarz mowi ze to moga byc torbiele na stałe.. Dowiem się na kolejnym monitoringu czy były pęknięcia ale wszytskie znaki na niebie wskazuja ze to torbiele.. bo w koncu 3 cykl mam 4 pecherzyki w tych samym miejscach, a dodatkowo w poprzednim cyklu pomimo ovitrelle nie czułam owulacji (brak temperatury i sluzu) Jestem załamana, boje się że wykluczy mnie to na kilka miesiecy ze starań a nie daj boże jeszcze jakieś usuwanie torbieli. Załuje leczenia z CLO, wiecej z tym skutków ubocznych i problemów niż ciąż

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2021, 12:57

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    Ja jestem już trochę załamana. Dziś byłam na monitoringu i mam 4 pecherzyki w tym samym miejscu co poprzednio i lekarz mowi ze to moga byc torbiele na stałe.. Dowiem się na kolejnym monitoringu czy były pęknięcia ale wszytskie znaki na niebie wskazuja ze to torbiele.. bo w koncu 3 cykl mam 4 pecherzyki w tych samym miejscach, a dodatkowo w poprzednim cyklu pomimo ovitrelle nie czułam owulacji (brak temperatury i sluzu) Jestem załamana, boje się że wykluczy mnie to na kilka miesiecy ze starań a nie daj boże jeszcze jakieś usuwanie torbieli. Załuje leczenia z CLO, wiecej z tym skutków ubocznych i problemów niż ciąż
    Andzia, ja byłam stymulowana w zeszlym cyklu clo. Nabawilam się na nim dwoch torbieli. Teraz mam 3dc i biorę przez 21 dni antyki. Wahałam się, ale wolałam się wyoutowac na miesiąc a nie na trzy. Co mowi lekarz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zalamana, kolejny cykl na starty, to już trzeci. Mam już dość. Po clo urosły mi aż 4 pęcherzyki i lekarz mówił, że ten cykl trzeba odpuścić. Na bank zrobią mi się z tego torbiele bo pęcherzyki same nie pękają😭

  • Pocahontas91 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blawatek wrote:
    Ja dzisiaj zaczęłam tabletki antykoncepcyjne na spędzenie tych torbieli. Na letrozolu NIGDY nie miałam tego problemu. Clostilbegyt to jest straszny syf. Straszny. Kosztuje mnie miesiąc zastopowania co srednio znoszę. Staram sie o dziecko i jem tabletki antykoncepcyjne. Zajebiscie.

    Wiem co czujesz. Ja staram się o dziecko, a dostałam tabletkę dzień po, bo miałam aż 4 duże pecherzyki. Cykl do d. i jeszcze więcej syfu. Odstawiam clo.

  • Pocahontas91 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becky123 wrote:
    Jestem zalamana, kolejny cykl na starty, to już trzeci. Mam już dość. Po clo urosły mi aż 4 pęcherzyki i lekarz mówił, że ten cykl trzeba odpuścić. Na bank zrobią mi się z tego torbiele bo pęcherzyki same nie pękają😭

    U mnie to samo. Z tym, ze ja dostałam tabletkę. Załamka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocahontas91 wrote:
    U mnie to samo. Z tym, ze ja dostałam tabletkę. Załamka


    Może z dwojga złego to lepsza tabletka niż kilka torbieli bo w przyszłym cyklu będziesz mogła podjąć starania.

    U mnie to jakiś cyrk porostu albo nie rośnie nic albo nagle są 4 .

    Pocahontas91 lubi tę wiadomość

  • Pocahontas91 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 02:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becky123 wrote:
    Może z dwojga złego to lepsza tabletka niż kilka torbieli bo w przyszłym cyklu będziesz mogła podjąć starania.

    U mnie to jakiś cyrk porostu albo nie rośnie nic albo nagle są 4 .


    Może masz racje... Szkoda tylko, ze lekarze nie tłumacza przyczyn i skutków, jakie mogą wywołać leki, które przepisują... Przynajmniej ja się nie dowiedziałam tego... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocahontas91 wrote:
    Może masz racje... Szkoda tylko, ze lekarze nie tłumacza przyczyn i skutków, jakie mogą wywołać leki, które przepisują... Przynajmniej ja się nie dowiedziałam tego... :/
    Ja tez dwie torbiele po clo i tez cykl przerwy na antykoncepcji. Cholera mnie bierze,ale tak jak ktos napisał wyżej. Lepszy miesiac postoju niż trzy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem mega rozczarowana bo wiazalam z clo mega nadzieję. A tak to kolejny cykl na straty i w sumie to pewnie następny też bo będą torbiele. I jakim sposobem niby mam się doczekać ciąży skoro nawet nie mam się jak o nią starać

  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się - lekarz mi pewnego dnia wypisał receptę i tyle bez żadnego wytłumaczenia ze może to wywołać gorsze konsekwencje i wstrzymanie starań na kilka miesięcy. Nic o skutkach ubocznych, których miałam mnóstwo i tylko pogorszyła sibie sytuacje zamiast polepszyć. Wszystko od tego mojego muszę wyciągać pytaniami - sam nic nie powie ale z tego co widzę większość lekarzy taka sama..juz pal licho ile kasy to Wszystko miesięcznie kosztuje na nich - najgorszy stracony czas. Na ostatniej wizycie lekarz mi wypisał receptę ma Estrofen i tez bez słowa wytłumaczenia po co i dlaczego i sama nie wiem po co mam to brać.

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becky123 wrote:
    Jestem mega rozczarowana bo wiazalam z clo mega nadzieję. A tak to kolejny cykl na straty i w sumie to pewnie następny też bo będą torbiele. I jakim sposobem niby mam się doczekać ciąży skoro nawet nie mam się jak o nią starać
    Nie dostałaś antyków?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becky123 wrote:
    Jestem mega rozczarowana bo wiazalam z clo mega nadzieję. A tak to kolejny cykl na straty i w sumie to pewnie następny też bo będą torbiele. I jakim sposobem niby mam się doczekać ciąży skoro nawet nie mam się jak o nią starać

    Wiem co czujesz:( mi w prawdzie nie zrobiły się torbiele, wręcz przeciwnie wszystko pęka , wszystko idealnie, A ciąży jak nie było tak nie ma ... 🤷‍♀️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blawatek wrote:
    Nie dostałaś antyków?

    Nie, nie dostałam. Mam się zgłosić w kolejnym cyklu żeby zobaczyć czy coś naturalnie urosnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Wiem co czujesz:( mi w prawdzie nie zrobiły się torbiele, wręcz przeciwnie wszystko pęka , wszystko idealnie, A ciąży jak nie było tak nie ma ... 🤷‍♀️

    U mnie ostatnio i nie rośnie a nie pęka wcale. Podjęliśmy z mezem decyzję, że będziemy się zgłaszać do kliniki. Bo to już za długo trwa A efektów żadnych wręcz przeciwnie .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becky123 wrote:
    Nie, nie dostałam. Mam się zgłosić w kolejnym cyklu żeby zobaczyć czy coś naturalnie urosnie.
    No to slabo. Mnie lekarka od razu dala antyki ba muesiac, żeby się nie bujać dłużej niż jeden cykl. Nie było mi to w smak,ale ostatecznie wole haltować miesiac a nie trzy.

  • Katte Przyjaciółka
    Postów: 73 23

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach dziewczyny :(
    Do dupy to jest to wszystko.
    Jak teraz się nam nie uda, to w wakacje przerwa :)

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wracam tutaj po jakimś czasie 😅 trochę odpuściliśmy sobie temat po tym jak z clo nam nie wyszło. Na jutro mam umówiona laparoskopię, żeby sprawdzić drożność jajowodów.
    A dziś robię test, (facelle z rossmana) bo 32dc a okresu nie mam. I co widzę? Dwie kreski 🙆🏻‍♀️ Ale nie wierze w to, robię kolejny test ten z clearblue co pokazuje tydzień i wychodzi negatywny. I już sama nie wiem co mam o tym myśleć 🙆🏻‍♀️ Testy robione nie z porannego moczu. Co byście zrobiły na moim miejscu?🤭

    Gosiar1988 lubi tę wiadomość

‹‹ 3410 3411 3412 3413 3414 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ