X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2021, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    U mnie drugi cykl z Clo, cztery pecherzyki, dwa pęknięte, urlop i beta 0,2 😯 to tak chyba jest ze jak zaczyna się stymulację człowiek ma wielka wiarę i nadzieje jak widzi te pecherzyki a później zderzenie z rzeczywistością i cudów nie ma... przyczyna niepowodzeń pewnie leży gdzieś indziej 😨triche nie wiem sama czy dalej cisnąć clo, czy poszerzac diagnostykę ( choć lekarz nie widzi potrzeby bo przeciez wszystkie wyniki mamy super...)czy proponować zmianę leku, a może podchodzić już do inseminacji.
    Clo dla mnie w tym cyklu to wielkie rozczarowanie. Po 2x1 wyhodowalam JEDEN 27 mm pomimo amh 3. Od nastepnego cyklu wracam do letrozolu. Dla mnie szkoda czasu na ten syf.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2021, 07:04

  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 27 maja 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blawatek wrote:
    Clo dla mnie w tym cyklu to wielkie rozczarowanie. Po 2x1 wyhodowalam JEDEN 27 mm pomimo amh 3. Od nastepnego cyklu wracam do letrozolu. Dla mnie szkoda czasu na ten syf.
    A jakie miałaś efekty po tym letrozolu i co to jest możesz więcej napisać :)?

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! To mój trzeci cykl na clo + ovitrelle, trzeci nieudany 😒 kiedy czytam co piszecie to mam coraz większe wątpliwości co do mojego lekarza. U mnie wygląda to tak że od 3 do 7 dc biorę 1x clo i ok 10-12dc idę na USG. Lekarz wyznacza termin zastrzyku i tyle. Żadnej wizyty kontrolnej czy pęcherzyki pękły ani badania progesteronu ani czegokolwiek... Zastanawiam się czy to normalne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2021, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    U mnie drugi cykl z Clo, cztery pecherzyki, dwa pęknięte, urlop i beta 0,2 😯 to tak chyba jest ze jak zaczyna się stymulację człowiek ma wielka wiarę i nadzieje jak widzi te pecherzyki a później zderzenie z rzeczywistością i cudów nie ma... przyczyna niepowodzeń pewnie leży gdzieś indziej 😨triche nie wiem sama czy dalej cisnąć clo, czy poszerzac diagnostykę ( choć lekarz nie widzi potrzeby bo przeciez wszystkie wyniki mamy super...)czy proponować zmianę leku, a może podchodzić już do inseminacji.

    Przykro mi :< ja też miałam ogromne nadzieję związane z Clo, jestem po dwóch cyklach piękne pęcherzyki, wszystko pęka, progesteron ładny i nic... 🤷‍♀️ w poprzednim cyklu nawet temperatura mnie totalnie zmyliła. W tym cyklu odpuściłam Clo, za to mąż idzie na badania trzymajcie kciuki 🙈 hmm może rozszerzyć jednak badania albo spróbować innego leku, może lekarz Wam coś doradzi :)

  • Pocahontas91 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 29 maja 2021, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy któraś z Was dostała tabletkę „dzień po” po przestymulowaniu clo? Gdy dojrzałych pęcherzyków było za dużo?

  • Maranna Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dziewczyny, ja w temacie działań niepożądanych CLO. Czy którejś z Was pogorszył się wzrok? Od dziecka mam niewielka krótkowzroczność, która od lata utrzymuje się stałym poziomie, wada wzroku nie pogłębia się. Ale od czasu rozpoczęcia przyjmowania CLO zauważyłam, że okulary/soczewki przestaly wystarczać, by widzieć ostro. Trochę mnie to martwi. Mam nadzieję, że jest to odwracalne. Czy która z Was miała taki problem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2021, 10:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maranna wrote:
    Hej! Dziewczyny, ja w temacie działań niepożądanych CLO. Czy którejś z Was pogorszył się wzrok? Od dziecka mam niewielka krótkowzroczność, która od lata utrzymuje się nie stałym poziomie, wada wzroku nie pogłębia się. Ale od czasu rozpoczęcia przyjmowania CLO zauważyłam, że okulary/soczewki przestaly wystarczać, być widzieć ostro. Trochę mnie to martwi. Mam nadzieję, że jest to odwracalne. Czy która z Was miała taki problem?

    Ja nie miałam takiego problemu, ale w ulotce jest inf, że problemy ze wzrokiem to częsty efekt uboczny. :/ Znalazłam też inf: "W przypadku wystąpienia jakichkolwiek zaburzeń widzenia, należy przerwać leczenie i przeprowadzić badanie okulistyczne." Może lepiej jeśli skontaktujesz się ze swoim lekarzem? :)

  • Asiuleeeek Przyjaciółka
    Postów: 78 160

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, przede mną pierwszy cykl z Clostilbegyt. Mam do Was pytanie techniczne. Mam brać od 3 dnia cyklu 1 tabl przez 5dni. Nie dopytalam czy pora dnia jest istotna, czy trzeba brać przed czy po posiłku? Może to nie jest istotne, ale jesteście bardziej doświadczone w tym temacie może podpowiedziecie jak wy bierzecie 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiuleeeek wrote:
    Witam, przede mną pierwszy cykl z Clostilbegyt. Mam do Was pytanie techniczne. Mam brać od 3 dnia cyklu 1 tabl przez 5dni. Nie dopytalam czy pora dnia jest istotna, czy trzeba brać przed czy po posiłku? Może to nie jest istotne, ale jesteście bardziej doświadczone w tym temacie może podpowiedziecie jak wy bierzecie 😊

    Hej , to też będzie mój pierwszy cykl z Clo, mnie lekarz powiedział, że pora dnia nie ma znaczenia. Ale też chętnie się dowiem jak u Was najlepiej się t to sprawdza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiuleeeek wrote:
    Witam, przede mną pierwszy cykl z Clostilbegyt. Mam do Was pytanie techniczne. Mam brać od 3 dnia cyklu 1 tabl przez 5dni. Nie dopytalam czy pora dnia jest istotna, czy trzeba brać przed czy po posiłku? Może to nie jest istotne, ale jesteście bardziej doświadczone w tym temacie może podpowiedziecie jak wy bierzecie 😊

    Ja nie za bardzo podpowiem, bo ja miałam 3 tabletki, ale brałam 1 rano i 2 wieczorem

  • Katte Przyjaciółka
    Postów: 73 23

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba drugi cykl też stracony, nic z tego :( dzisiaj trochę krwii było ale tak jakby wodnej :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety cykl stracony, jakaś infekcja się przypałętała :/ A dziś 14 dc także chyba tuż przed owu 😢 za 2 tyg mąż ma badania to do kolejnego cyklu będziemy już wiedzieć jak tam wyniki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 26dc i mam dwie torbiele 21mm i 34mm po clo. Załamka:(

  • Asiuleeeek Przyjaciółka
    Postów: 78 160

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od dzisiaj zaczynam pierwszy cykl z clo. Aż się boję bo ja również mam niepekajace pęcherzyki i ciągle robią mi się torbiele. W kwietniu miałam histeroskopie i lekarz chce obserwować czy pęcherzyki teraz będą pękać. Zaznaczę, że zmieniłam lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy więcej tego syfu nie wezmę. Bralam letrozol i było ok, to mi lekarz zmienil. Szkoda słów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też problem z pękaniem a do tego jeszcze ostatnio nie chcą rosnąć pęcherzyki.

  • Katte Przyjaciółka
    Postów: 73 23

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mieć siły na cokolwiek dalej? Dwa lata starań i nic.
    Aż mi się nie chce już dzwonić do lekarza, że znowu okres, znowu clo, znowu monitoring, znowu zastrzyk...

  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katte wrote:
    Jak mieć siły na cokolwiek dalej? Dwa lata starań i nic.
    Aż mi się nie chce już dzwonić do lekarza, że znowu okres, znowu clo, znowu monitoring, znowu zastrzyk...
    Mam identyczne odczucia i pewnie nie my jedne. Co gorsza po ostatnich wpisach tutaj dziewczym mam wrażenie, że żadnej na CLO nie wychodzi...

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • Asiuleeeek Przyjaciółka
    Postów: 78 160

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więcej strachu niż nadziei. Z tego co tu czytam waszych historii to chyba nie jest lek dla mnie. Ciągle LUF i jeszcze endometrium słabe często miałam. Ale trudno już zaczęłam brać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zaczęłam tabletki antykoncepcyjne na spędzenie tych torbieli. Na letrozolu NIGDY nie miałam tego problemu. Clostilbegyt to jest straszny syf. Straszny. Kosztuje mnie miesiąc zastopowania co srednio znoszę. Staram sie o dziecko i jem tabletki antykoncepcyjne. Zajebiscie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2021, 20:26

‹‹ 3409 3410 3411 3412 3413 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ