X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becky123 wrote:
    Dziewczyny a czy clo wpływa na długość cyklu? Zapomniałam zapytać o to lekarza 😑
    samo clo nie, ale jeżeli będziesz brała duphaston/luteine w drugiej fazie to może wydłużyć cykl (ale to też kwestia indywidualna)

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becky123 wrote:
    Dziewczyny a czy clo wpływa na długość cyklu? Zapomniałam zapytać o to lekarza 😑

    Mi np branie Clo od 2 dnia cyklu przyspieszyło owulacje, zazwyczaj jak u mnie występowała naturalnie, to było to koło 17 dc, A po Clo w 12 dc miałam już ładne pęcherzyki I dostawałam Ovitrelle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    No wlanie nie bardzo tutaj z ta beta :/
    Czekam jeszcze cierpliwie kilka dni i powtórzę test

    Kinia97 I jak tam sytuacja u Ciebie? :)

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Kinia97 I jak tam sytuacja u Ciebie? :)

    Okresu nie mam nadal🙆🏻‍♀️ Ale wczoraj testy negatywne, wiec już raczej bez szans na powodzenie w tym cyklu. Czekam na okres, ale narazie się nie zapowiada 😬 dziś 41 dc od bardzo dawna nie miałam tak długiego cyklu. Może serio ta narkoza i zabieg miały na to wplyw.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Okresu nie mam nadal🙆🏻‍♀️ Ale wczoraj testy negatywne, wiec już raczej bez szans na powodzenie w tym cyklu. Czekam na okres, ale narazie się nie zapowiada 😬 dziś 41 dc od bardzo dawna nie miałam tak długiego cyklu. Może serio ta narkoza i zabieg miały na to wplyw.

    No 41 dc to juz sporo. A u mnie dziś 33 dc I dalej czekam 🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 07:57

  • Annie13 Ekspertka
    Postów: 233 150

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, zajrzałam do Was i liczyłam na same dobre wieści 😔

    '92 👩
    czekamy na pierwsze 👶🏻 🏳 🏳 🏳

    "wszystko to co mam to ta nadzieja, że życie mnie poskleja..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety @ się rozkręca. Mężowi za to wyszedł niski testosteron z tych badań, więc pewnie będzie musiał go uzupełnić plus dostał jeszcze jakies leki na poprawe parametrów nasienia. Narazie działamy naturalnie może coś jednak zaskoczy i lipiec będzie szcześliwszy 🤞😊

    Plan jest taki, że leczymy męża a jak parametry się trochę poprawią to wracam do Clo, chyba że uda się wcześniej 😊

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyn, Bo chce zrobić sobie te wyniki na wszystkie hormony i zastanawiam się czy jest sens brac clo, żeby wyniki były wiarygodne 🤔
    Wydaje mi się ze lepiej się wstrzymać. Co myślicie? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 13:44

  • Katte Przyjaciółka
    Postów: 73 23

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie patrzcie na wynikitestow z moczu, bo ja miałam 7 negatywny! Nie bladych, tylko negatywnych! Poszłam na betę a tam wynik taki wysoki ze byłam w 10 tc :) także wiecie, ja już tylko biegam ne betę :)

    Kinia97 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 wrote:
    Dziewczyn, Bo chce zrobić sobie te wyniki na wszystkie hormony i zastanawiam się czy jest sens brac clo, żeby wyniki były wiarygodne 🤔
    Wydaje mi się ze lepiej się wstrzymać. Co myślicie? :)

    Ja bym się chyba wstrzymała z tym Clo

    Kinia97 lubi tę wiadomość

  • Kinia97 Przyjaciółka
    Postów: 254 27

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Ja bym się chyba wstrzymała z tym Clo


    No właśnie tak tez myśle. Nie wiem kiedy dostanę ten okres żeby zacząć brac, a pod koniec lipca jedziemy na urlop do polski i wtedy chce zrobić badania. To chyba lepiej już się wstrzymać ten cykl. I tak to nic u mnie nie zmieni…

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki
    Jakbym Was mogła prosić, abyście mi coś opowiedziały, jak wyglądał wasz pierwszy.cykl na clo... głównie zależy mi na informacjach osób, które go brały przy długich cyklach. Ja mam 40 dniowe, owulacja średnio 21-26dc 😖
    W jakich dniach go bralyscie? W którym dniu pierwszy monitoring? Kiedy nastąpiła owulacja? Brałyście tez zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka czy raczej naturalnie doszło do pęknięcia pęcherzyków?
    Boje się strasznie, ze jak się pokuszę na stymulację, to później strasznie rozreguluja mi się moje cykle i już w ogóle nie będę w stanie dojść do ładu i składu z tym wszystkim, a co gorsza, ze będę musiała na nowo poznawać swój organizm 🥴 mam okropny mętlik w głowie 🥴

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Hej kobietki
    Jakbym Was mogła prosić, abyście mi coś opowiedziały, jak wyglądał wasz pierwszy.cykl na clo... głównie zależy mi na informacjach osób, które go brały przy długich cyklach. Ja mam 40 dniowe, owulacja średnio 21-26dc 😖
    W jakich dniach go bralyscie? W którym dniu pierwszy monitoring? Kiedy nastąpiła owulacja? Brałyście tez zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka czy raczej naturalnie doszło do pęknięcia pęcherzyków?
    Boje się strasznie, ze jak się pokuszę na stymulację, to później strasznie rozreguluja mi się moje cykle i już w ogóle nie będę w stanie dojść do ładu i składu z tym wszystkim, a co gorsza, ze będę musiała na nowo poznawać swój organizm 🥴 mam okropny mętlik w głowie 🥴

    U mnie raz na jakiś czas występuje owulacja Ale większość podobno jest bez owulacyjnych, jeśli ta owu jest to zazwyczaj ok 17 dc. Dostałam Clo na symulację od 2 do 6 dc I potem od 12-15 dc miałam się zgłosić na monitoring, ja zazwyczaj chodziłam 12 dc I pęcherzyki były już na tyle duże I ładne że dodawałam Ovitrelle na pęknięcie :) u mnie w sumie to przyspieszyło owulacje, no ale efektów narazie nie ma :<

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2021, 07:55

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2023, 11:25

    Annie13 lubi tę wiadomość

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Annie13 Ekspertka
    Postów: 233 150

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia97 moze sie wstrzymaj, zwłaszcza ze różne hormony bada się w różnych dniach cyklu wiec może lepiej żeby to był taki „zwykły” cykl bez clo.
    Może to nic nie zmieni ale niespodzianki się zdarzają. 😉

    abrakadabra śmiało dołączaj, ja tu tez już gościnnie bo juz po stymulacji ale trzymam kciuki za dziewczyny.
    Tez mam raczej niski estradiol ale „taka moja uroda” bo i bez Clo owu są i endometrium raczej ładne. Clo brałam na podkręcenie owulacji (u nas raczej nasienie jest przyczyną na tym etapie diagnostyki) i mam mieszane uczucia, u mnie ani nie podkręciło mega owu bo zawsze jeden pęcherzyk był, ani nie pogorszyło endometrium a u wielu dziewczyn wpływa negatywnie. Także tak… Kazda z nas jest inna wiec moze u Ciebie zadziala. 🤞🏻

    Kinia97 lubi tę wiadomość

    '92 👩
    czekamy na pierwsze 👶🏻 🏳 🏳 🏳

    "wszystko to co mam to ta nadzieja, że życie mnie poskleja..."
  • Katte Przyjaciółka
    Postów: 73 23

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj coś mnie podkusiło. 10 dzień po zaatrzhku, zrobiłam w środku dnia test, blada krecha wyszła. Dopiero w poniedziałek na betę mogę ale boję się cxy to może być po ovitrelle? W poprzednich cyklach robiłam dużo wcześniej testy z ciekawości i były negatywne a teraz blady cień

    Vivian lubi tę wiadomość

  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 11 dpo beta poniżej 0,2. A były 4 pęknięte pecherzyki i maz ma świetne nasienie. Łzy już mi się cisną do oczu z bezsilności.

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • Katte Przyjaciółka
    Postów: 73 23

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    U mnie 11 dpo beta poniżej 0,2. A były 4 pęknięte pecherzyki i maz ma świetne nasienie. Łzy już mi się cisną do oczu z bezsilności.
    To straszne :(
    Musimy być silne! Kiedyś się uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    U mnie 11 dpo beta poniżej 0,2. A były 4 pęknięte pecherzyki i maz ma świetne nasienie. Łzy już mi się cisną do oczu z bezsilności.

    Przykro mi 🙁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katte wrote:
    Dziewczyny dzisiaj coś mnie podkusiło. 10 dzień po zaatrzhku, zrobiłam w środku dnia test, blada krecha wyszła. Dopiero w poniedziałek na betę mogę ale boję się cxy to może być po ovitrelle? W poprzednich cyklach robiłam dużo wcześniej testy z ciekawości i były negatywne a teraz blady cień

    Daj znać jak tam wyniki bety 😊 robiłaś jeszcze jakieś testy?

‹‹ 3413 3414 3415 3416 3417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ