Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moich odczuć wynika, że chyba była dzień wcześniej niż zaznaczyło OF. No to się okaże :)
    Dzięki za odp.
    Pozdrawiam i dobranoc

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 6 września 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Tulipanna super :)moze cos sie zadzieje.

    Niech się stanie...

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 6 września 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka trzymam kciuki za pozytywna bete :*


    Nie wiem czy to po clo, bo nigdy tak nie miałam, ale mam boli mnie na dole, nie wiem już czy to jest jajnik, czy macica, czy cos z tego promieniuje na siebie. Ból nie jest mocny, 2/10. Coś jakby skurcze.
    Myślałam ze owulka była wczoraj, więc to już powinno przejść...

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    renieczka trzymam kciuki za pozytywna bete :*


    Nie wiem czy to po clo, bo nigdy tak nie miałam, ale mam boli mnie na dole, nie wiem już czy to jest jajnik, czy macica, czy cos z tego promieniuje na siebie. Ból nie jest mocny, 2/10. Coś jakby skurcze.
    Myślałam ze owulka była wczoraj, więc to już powinno przejść...


    Miałam takie odczucia w okolicach owulacji, nawet 2 dni po. A teraz czasem też coś tam czuję, ale to bardziej przypomina bóle jak na @

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 7 września 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlet.. ? OvuSis dodalam Cie do kumpelek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2014, 09:15

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • izaboo Przyjaciółka
    Postów: 64 67

    Wysłany: 7 września 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Zdarzyło mi się coś dziwnego. Otóż w zapowiedzianym terminie owulacji wyznaczonym przez lekarza(10-14 dzień cyklu)owulacja nie wystąpiła. 16 dnia cyklu w dzień wyjazdu nad morze miałam badanie usg na którym wykazało że pęcherzyk owulacyjny ma 21 mm. Nad morzem nie miałam jak sprawdzać owulacji ale po powrocie lekarz stwierdził że "pęcherzyka brak więc musiał pęknąć a mam powiększoną macice co się zdarza w przypadku ciąży". Teraz kazał mi testu ciążowego nie robić dziś mam 36 dzień cyklu, okresu brak, bolą mnie piersi oraz mam bóle i zawroty głowy. Mam mieć usg "dowcipne" w czwartek aby wykluczyć bądź potwierdzić ciąże. Jestem w szoku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2014, 10:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test mysle ze to będzie dobry pomysl ...po co sie stresowac i czekać...;)testy juz mogą wykryć 8 dni po owu...;) swoja droga dziwny lekarz ze nie kazał testu robic...
    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2014, 10:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaboo jej rób test:D mam dobre przeczucia!:D

  • izaboo Przyjaciółka
    Postów: 64 67

    Wysłany: 7 września 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewam że mówił o tym by testu nie robić bo on był ginekologiem mojej siostry jak ona była w ciąży test jej tego nie wykazał

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rob .....kochana...a nóż widelec;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZABOO bo tylko usg potwierdzi czy byl pecherzyk i czy pekł. Owu to tylko program. Powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Mam pytanko od piątku biorę CLO. Dokładnie w piątek to był 5 dzień cyklu skończyła mi się @ już nie plamiłam, a od soboty znów wróciły plamienia. Czytałam o takich działaniach niepożądanych , czy to normalne?? We wtorek idę do gina.

  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4347

    Wysłany: 8 września 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    renieczka trzymam kciuki za pozytywna bete :*


    Nie wiem czy to po clo, bo nigdy tak nie miałam, ale mam boli mnie na dole, nie wiem już czy to jest jajnik, czy macica, czy cos z tego promieniuje na siebie. Ból nie jest mocny, 2/10. Coś jakby skurcze.
    Myślałam ze owulka była wczoraj, więc to już powinno przejść...


    Mnie przy CLO też bolało. Miałam takie uczucie ciągnięcia -rozciągania. Czasem przypominało to coś w rodzaju bólu @ trudno powiedzieć. Faktycznie nie był mocny. Teraz podobnie mam przy Dupku. Dziś mam temperaturę powyżej 37 ładnie mi rośnie ale nie chce się napędzać bo już tak miałam wprawdzie aż tak ładych temperatur nie miałam ale boję się. Nie wiem może w czwartek zatestuje pierwszy raz. Boję się.... no a jak nie wyjdzie to kolejny cykl

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaboo i jak !?

    Muminka powodzenia temp ladna ;) dupek nie podnosi temp wiec jest ok:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2014, 10:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Witajcie! Mam pytanko od piątku biorę CLO. Dokładnie w piątek to był 5 dzień cyklu skończyła mi się @ już nie plamiłam, a od soboty znów wróciły plamienia. Czytałam o takich działaniach niepożądanych , czy to normalne?? We wtorek idę do gina.

    Jest to możliwe i normalne ja tak miałam ...
    Poza tym rzadnych skutków ubocznych tylko promieniowanie jajnika...i owulki odczuwalne...

  • figielek Przyjaciółka
    Postów: 82 52

    Wysłany: 8 września 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    przyszłam się dopisać do wątku starających się z clo. Obecnie drugi cykl z Clo, pęcherzyki były aż 4, podany ovitrell. Czas pokaże, czy coś się udało, ale wielkich nadziei nie mam. 3 pęcherzyki były po stronie gdzie prawdopodobnie niedrożny jajowód.
    Mam już dzięki clo córeczkę, właśnie skończyła 2 latka :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    UDizp2.png4vvop2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Figielku
    A to miałaś prawdziwą hodowlę :) aż 4 sztuki :) Ale, tak naprawdę do szczęścia potrzebujesz tylko jednego! :) Powodzenia :)

  • figielek Przyjaciółka
    Postów: 82 52

    Wysłany: 8 września 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję renieczko :* Trochę naniosłam, to fakt. Pierwszy raz mi się zdarzyła taka klęska urodzaju ;) Wcześniej maks 2 pęcherzyki po clo z dawką 2xdziennie.

    renieczka, ty betujesz w tym tygodniu chyba? Trzymam kciuki!

    W ogóle mam jeszcze pytanie, jak bierzecie clo? mi ostatnio lekarz kazał 4-8 dc; wcześniej brałam 5-9 dc u innej lekarki. Jest na to jakaś reguła, czy każdy lekarz ma swój pomysł?

    UDizp2.png4vvop2.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 8 września 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    figielek, ja brałam clo od 5-9 dc w dawkach 2x1, teraz zaczynam leczenie w klinice i przed IUI lekarz kazał mi brać od 3-7 dc ale tylko pół tabletki rano

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    figielek wrote:
    dziękuję renieczko :* Trochę naniosłam, to fakt. Pierwszy raz mi się zdarzyła taka klęska urodzaju ;) Wcześniej maks 2 pęcherzyki po clo z dawką 2xdziennie.

    renieczka, ty betujesz w tym tygodniu chyba? Trzymam kciuki!

    W ogóle mam jeszcze pytanie, jak bierzecie clo? mi ostatnio lekarz kazał 4-8 dc; wcześniej brałam 5-9 dc u innej lekarki. Jest na to jakaś reguła, czy każdy lekarz ma swój pomysł?
    mozna brac i od 3 dc, zalezy jak lekarz przepisuje reguly nie ma zazwyczaj...Mi lekarz mowil ze do 10 dc. mozna brac po 10d.c bez sensu, chyba ze sie powtarza na wywolanie owulki.

‹‹ 457 458 459 460 461 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ