Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj biorę ostatnią tabletkę CLO i czekam na rozwój wydarzeń :D
    Zbieram się do pracy, miłego dnia :*
    Do napisania później Kochane !

    Ps. Swoją drogą paradoks, kupiliśmy żel Conceive Plus i odkąd go mamy jakoś nie potrzebujemy już któryś raz z kolei :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 07:16

    Lolcia_81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia powodzenia, a moze sie uda :)


    Pirelka probuj probuj :p ja juz mam @ i tez niedlugo 3 cykl z clo.

    XxMoniaXx, Miu95 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    jakieś nowe wieśći ?:D

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 września 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Lolcia_81 Ekspertka
    Postów: 259 68

    Wysłany: 24 września 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    pirelka, a tez żel działa ?
    bo u mnie śluzu tyle co kot napłakał, zastanawiam się czy warto zainwestowac ;)

    XII.2015 - ICSI nr 1 - 1komorka, 1 zarodek :-(
    IV.2016 - ICSI nr 2 - 11 komorek, 6 zaplodnionych, dwa zarodki, dwa transfery :-(
    I.2017 histeroskopia, usunięcie przegrody. Emek - fragmentacja 25% :-(
    II.2017 - IMSI - 22komorki,18 dojrzałych, 15 zaplodnilo sie, transfer 511 - :( ale 11 mrozaków :)
  • Amberla Autorytet
    Postów: 1195 3386

    Wysłany: 24 września 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po inofolicu mialam taki nawal śluzu ze sie wręcz wybaczcie doslownosc, wylewalo ze mnie :)

  • Lolcia_81 Ekspertka
    Postów: 259 68

    Wysłany: 24 września 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja inofolic biore drugi cykl i akurat w kwestii śluzu nie widzę poprawy :(
    łykam wiesiołek i piję siemię (pierwszy cykl) ale że tak powiem szału nie ma...

    za to po inofolicu troche chyba schudłam ;) dzinsy mam luźne ;)

    A któraś z was dziewczyny próbowała ten żel Conceive Plus? Działa to to ?

    A może faktycznie zacznę się zmuszac wypijać dziennie duuuuużo wody, to podobno podstawa na sluz....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 10:18

    XII.2015 - ICSI nr 1 - 1komorka, 1 zarodek :-(
    IV.2016 - ICSI nr 2 - 11 komorek, 6 zaplodnionych, dwa zarodki, dwa transfery :-(
    I.2017 histeroskopia, usunięcie przegrody. Emek - fragmentacja 25% :-(
    II.2017 - IMSI - 22komorki,18 dojrzałych, 15 zaplodnilo sie, transfer 511 - :( ale 11 mrozaków :)
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 24 września 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tez probowalam zelu. Role nawilzacza spelnia bdb. Faktycznie jest zblizony konsystencja dla plodnego sluzu.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, ja wczoraj po ostatniej dawce położyłam się spać, w ogóle zasnąć nie mogłam tak mnie jajniki bolały, raz jeden raz drugi potem ból jak na okres i luneło znów ze mnie, dobrze że to ostatni dzień clo był.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jajniki nie bolą podczas brania leku, ale tak 3-4 dni przed owulacja zaczynam je czuć :) Mam nadzieję że to jajeczka się rozpychają :) Jutro monit, oby coś tam było :) Pozdrawiam was :*

  • _analiza Autorytet
    Postów: 583 954

    Wysłany: 24 września 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lolcia
    To moze ja tez zainwestuje bo cos mi sie dzis prxybralo nuespodziewsnie na wadze :)
    Nie wiem czy to przed okresem czy ze stresu :) musze sobie zapisac ten infolic :)

    Ja dzis juz coraz mnie czyje bole podbrzusza za to od paru dni (wieczorem zwlaszcza) zauwazylam ze jak mnie juz lapie glod - to taki niemozliwy do zagluszenia :) wczoraj z lozka o polnocy musialam sie zwlec zeby 3 gryzy kanapki zjesc :) paranoja jakas :)

    Aa no i powiem Wam ze mam dzis taki cudowny nastroj, ze po prostu za przeproszeniem "żygam tęczą":) taki chill od rana, ze mam wrazenie, ze nic nie moze mnie zmartwic:) nie ten cykl, to następny! :)
    Wysyłam Wam pozytywne wibracje! :*

    <3 19.07.2016 r. Aleksander <3
    dqpri09ktfkq6z2z.png

    3jgxgzu3myzlo4jg.png
  • figielek Przyjaciółka
    Postów: 82 52

    Wysłany: 24 września 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam żel conceive plus. Swoją rolę nawilżającą spełnia w miarę ok. Natomiast, czy działa jakoś dodatkowo tego nie mogę stwierdzić. Teraz akurat go nie używaliśmy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    UDizp2.png4vvop2.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 24 września 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dzis wzielam ostatni dzien Clo, zmiennie, raz tak a raz nie pobolewa mnie lewy jajnik..Rzadziej prawy.Wczoraj nic a dzis juz tak.Co do napadow jedzenia to i ja latam glodna..tylko ze ja pochlonelabym najchętniej fabrykę czekolady :-)Dobrze, ze waze nieduzo to nie zaszkodzi:)

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 24 września 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak zaczniecie pic ocet jablkowy to chcec na slodycze minie. Ja juz nie pamietam kiedy cokolwiek slodkiego zjadalm. Nie ciagnie mnie wcale, a tez jestem drobna, wiec moglabym sobie pozwolic :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Lolcia_81 Ekspertka
    Postów: 259 68

    Wysłany: 24 września 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka ten ocet jabłkowy tez jest na mojej liście od następnego cyklu (jeśli taki będzie ;) ) a czy on nie zakwasza śluzu ? Bo u mnie nie dośc że śluzu tyle co nic to jeszcze jakby miał kwaśny być to dopiero ;)
    Może glupie pytanie ;) ale tak jakoś m się skojarzyło, że jak ocet, to zakwasza ;)

    XII.2015 - ICSI nr 1 - 1komorka, 1 zarodek :-(
    IV.2016 - ICSI nr 2 - 11 komorek, 6 zaplodnionych, dwa zarodki, dwa transfery :-(
    I.2017 histeroskopia, usunięcie przegrody. Emek - fragmentacja 25% :-(
    II.2017 - IMSI - 22komorki,18 dojrzałych, 15 zaplodnilo sie, transfer 511 - :( ale 11 mrozaków :)
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 24 września 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jablkowy akurat odkwasza organizm-poczytaj sobie na necie :)

    Albo tu masz link do forumowego tematu o occie: https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/ocet-jablkowy,2002.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 13:07

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 24 września 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwasne srodowisko naturalnie jest u nas w pochwie, lepiej zeby nie bylo zasadowe.Za kwasne wiadomo tez nie.Ale zeby ocet pic? Wole wode z cytryna..

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 24 września 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest zwykly ocet. Jablkowy a nie spirytusowy.

    W okresie owulacji naturalnie zmienia sie na zasadowe. W kwasnym plemniki padaja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 14:37

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. ja w tym cyklu też pierwszy raz na Clo. Byłam na monitoringu i pęcherzyk pękł i było piękne ciałko żółte:0 Teraz oczekuje na termin @ mam nadzieję że jednak nie przyjdzie. Pozdrawiam i Trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 15:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolllka wrote:
    Hej dziewczyny. ja w tym cyklu też pierwszy raz na Clo. Byłam na monitoringu i pęcherzyk pękł i było piękne ciałko żółte:0 Teraz oczekuje na termin @ mam nadzieję że jednak nie przyjdzie. Pozdrawiam i Trzymam kciuki
    Witam i trzymam kciuki żeby @ nie przyszła

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 490 491 492 493 494 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ