Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Amberla Autorytet
    Postów: 1195 3386

    Wysłany: 27 września 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak jak aszka mówi - usg to tak jakbys radio do brzucha przyłożyła i w początkowej ciąży zalecane jest dopochwowe bo na brzusznym nie zobaczysz dokladie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z racji o tylosci mialam baaaardzo dlugo tylko dopochwowe chyba po 6-7 msc juz zwykle tylko;)
    USG nie pormieniuje
    pytam bo lekarka powinna sie upewnić że ciąża jest w macicy a nie np na jajniku skoro tam wyskoczyla taka duża torbiel
    nie strasze bron boze tylko mowie ze tak by bylo lepiej

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 27 września 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście Katarzyna idzie do nowego lekarza...

    Jakoś tu dzisiaj cichutko :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 19:44

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 27 września 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna - sobota jest ;p

    Dokładnie, zmieniam lekarza i pojde - mam nadzieję - zobaczyc mój przecinek - na początku mniej więcej tak fasol będzie wygladał ;p

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tyle dobrego. A ja zaczynam clo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny do dopiero niedawno wróciłam.
    Powiem Wam, że lekko czuję podbrzusze, ale nie jakoś specjalnie a ucisk jakiś i taka jestem napuchnięta, ale to może też od jedzenia..
    Nic w sumie nadzwyczajnego, ale podejrzewam, że jutro albo w poniedziałek będzie owulka. Ciekawe czy ją poczuję :P bo w tamtym mies. czułam pulsowanie jajnika, kłucie, a później jak ręką odjął :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się niedzielnie :) i miłego dnia życzę !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego :) Pirelka raczej na pewno bedziesz czuc, przynajmniej u mnie tez czuc.

  • Amberla Autorytet
    Postów: 1195 3386

    Wysłany: 28 września 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam rano test... 10 dpo, jest cien cienia - albo cien. Nie wysle no na zdjeciu nie wyjdzie, bo pod kątem widać..
    nie wiem co mam myśleć..

    Katarzyna87, nick nieaktualny, nick nieaktualny, tulipanna lubią tę wiadomość

  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 28 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Mnie czw i pt zalewało a wczoraj może 3-4 krople...hmm nie wiem co myśleć...do tego żadnych skrzepów, nic...sama świeża krew...nakręcam się już totalnie...mam nadzieję, że się jednak oczyściło po utracie ciąży. Wczoraj wzięłam CLo- 1 tabl...dzisiaj i jutro wezmę 1,5 i 6 i 7 dnia po 1...może coś z tego będzie...

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 28 września 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amberla wrote:
    Zrobilam rano test... 10 dpo, jest cien cienia - albo cien. Nie wysle no na zdjeciu nie wyjdzie, bo pod kątem widać..
    nie wiem co mam myśleć..
    Poczekaj jeszcze 2 dni i zrób betę to będzie najpewniejsze :) Trzymam kciuki :)

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia1984 wrote:
    Witam :) Mnie czw i pt zalewało a wczoraj może 3-4 krople...hmm nie wiem co myśleć...do tego żadnych skrzepów, nic...sama świeża krew...nakręcam się już totalnie...mam nadzieję, że się jednak oczyściło po utracie ciąży. Wczoraj wzięłam CLo- 1 tabl...dzisiaj i jutro wezmę 1,5 i 6 i 7 dnia po 1...może coś z tego będzie...

    Musi cos byc...tylko dobrze:) powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amberla wrote:
    Zrobilam rano test... 10 dpo, jest cien cienia - albo cien. Nie wysle no na zdjeciu nie wyjdzie, bo pod kątem widać..
    nie wiem co mam myśleć..

    Zrób za dwa dni powinno być juz widac dobrze :)

  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 28 września 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    Musi cos byc...tylko dobrze:) powodzenia
    Kiedyś mnie to dobre spotka- wierze w to...może w październiku...skoro wrzesień nie był dla mnie dobry :)

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ze tak ...kiedys musi byc lepiej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Miłego :) Pirelka raczej na pewno bedziesz czuc, przynajmniej u mnie tez czuc.
    U mnie rzadko czuć :P w tamtym cyklu czułam pierwszy raz tak wyraźnie pulsujące kłucie i spokój później jak do czasu przed @. Teraz czuję się spuchnięta w podbrzuszu i czuję taki dyskomfort.
    Dzisiaj przy podcieraniu się w śluzie była odrobina krwi (?).. i tyle w sumie.

    Ambrela Kochana tylko się nie napalaj.. miałam to samo w tamtym cyklu, mimo to mocno trzymam kciuki by to była fasolka :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka moze to na implantacje :p
    Amberla rob za kilka dni, będzie wiadomo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka nie nakręcam się na to, bo to chyba za szybko :P

    Już obczaiłam jak jutro dojechać do przychodni ;P pierwszy raz tam jadę i kawałek muszę przejść :P już mam stresa :D

  • Amberla Autorytet
    Postów: 1195 3386

    Wysłany: 28 września 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka, nie napalam się :)Ale zawsze miałam ze jak nie bylo to nic, nawet cienia cienia tylko biale. pirelka, co mialas w zeszłym msc?

‹‹ 500 501 502 503 504 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ