Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka ktory dc masz?
    mi pęknął kolo 30 wiec spokojnie:)
    one rosną max 2mm na dobę wiec może za 2 dni będziesz miala owulke??
    ale lekarz idiota Ci powiem.... a to mialaś na NFZ czy płaciłaś?

    natka kurcze nie wiem czemu może być nierówne....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 14:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus 13 dc. To był lekarz w Lux Medzie teoretycznie prywatnie, ale mam wykupiony abonament przez firmę. Wcześniej jedna babka wyszła wściekła i się bałam, ale wyszedł zaraz za nią z uśmiechem i miłym słowem.. więc sobie myślę, że nie będzie źle..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo 13 dc wiec bardzo ładnie! ja w 11 dc mialam 26 mm!!!!
    jeśłi nie pęknie ten 28 to pewnie ten 19 podrośnie i pęknie:))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 15:03

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny odebrałam w końcu prolaktyne
    wynik 7 ng/ml

    Anatolka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus ładna prolaktyna, moja ostatnia też była 7,5 ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Czemu 19 lepszy? Do tej pory miałam takie w okolic 20 mm i jakoś się nie udało, więc liczę po cichu na ten większy..
    Gdzieś kiedyś czytałam, że takie 22mm są najlepsze, i tak pomyślałam że u Ciebie dorośnie do takiego wymiaru.

    Ja też nie wiem czemu nie równe, ale szczerze to już mi się myśleć nie chce o tym, jestem zmęczona tym wszystkim, boje się że moja walka będzie zbyt długo trwać, albo nigdy się nie zakończy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, ręce mi opadają jak słyszę o takich lekarzach, jak ten którego miałaś wątpliwą przyjemność poznać Pirelko. Dziś już się nie liczy "służba" dla zdrowia, tylko kasa. I nawet za kasę to ci łaskę robi, że cokolwiek powie. A gdzie współczucie, takt i zrozumienie dla pacjenta? O poszanowaniu godności nie wspomnę ;/ Świat schodzi na psy...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka spokojnie, może trzeba zmienić na inny lek skoro ten efektów nie daje... lekarz coś na pewno wymyśli, a walkę w końcu wygracie :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Czemu 19 lepszy? Do tej pory miałam takie w okolic 20 mm i jakoś się nie udało, więc liczę po cichu na ten większy..

    Mi też moja ginka mówiła że taki 20-22mm to książkowy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh to mój przerośnięty pewnie :/ w kolejnym cyklu chyba nie będę brać CLO i wtedy zobaczymy jak to wygląda, chociaż nie ma terminów na usg to nie wiem czy w ogóle pójdę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 15:28

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak ale tyle kłód pod nogi ciągle, ileż można.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Eh to mój przerośnięty pewnie :/ w kolejnym cyklu chyba nie będę brać CLO i wtedy zobaczymy jak to wygląda, chociaż nie ma terminów na usg to nie wiem czy w ogóle pójdę :P


    Nie koniecznie, takie też pękają :) I dzidziochy też udane ;) Ale masz 2 więc któryś na pewno będzie szczęśliwy

    Niechcący wcisnęłam "lubię to" na twój poprzedni post

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka wyobrażam sobie co czujesz..u mnie też męczące jest to, że niby wszystko ok a jednak ciąży nadal nie ma i nie wiem co tu jest grane :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    No tak ale tyle kłód pod nogi ciągle, ileż można.


    Natka a jaką masz dawkę? I jak długie są twoje cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Nie koniecznie, takie też pękają :) I dzidziochy też udane ;) Ale masz 2 więc któryś na pewno będzie szczęśliwy

    Niechcący wcisnęłam "lubię to" na twój poprzedni post
    Nie szkodzi ;) 2 mies. temu też były 2 i niestety nie był szczęśliwy żaden :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to nie ma reguły niestety, ja hoduję po 3 i co? Nico ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie :/ ciężkie do ogarnięcia to wszystko, ja już po dzisiaj mam dość :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Natka a jaką masz dawkę? I jak długie są twoje cykle?
    cykle mam wywoływane duphastonem bo inaczej są dłuugie, a dawkę miałam 2x1.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki idę jeść obiadek i zbieram się do pracy. dzisiaj mam na wyjątkowo późno, ale tylko 4,5 więc jakoś dam radę..po tych emocjach.

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 29 września 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz jade, dzis u dziewczyn jakos kiepsko..zle jestescie.Zobaczymy co u mnie:/
    Z moich 23 mm pecherzykow ostatnio nic nie bylo..:/a takie ksiazkowe niby.. ehhh
    Trzymajcie kciuki...

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
‹‹ 504 505 506 507 508 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ