Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miu możesz też przemywać rumiankiem, delikatnie odkaża, jak się podgoi to wtedy leki jakiś zapodać.

    Miu95 lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 6 października 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus87 wrote:
    lolcia powinien przekraczać 100% kolo 50 myślę będzie spokojnie:D

    Monia a nie mówiłam wow no to masz duże szasne jak 2 pęcherzyki pękły:D
    tylko żeby plemniczki dały rade !

    Miu95 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • figielek Przyjaciółka
    Postów: 82 52

    Wysłany: 6 października 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wszystkim!
    W piątek byłam na wizycie, no i są dwa pęcherzyki ciążowe, ale serduszek jeszcze brak. Mam się pokazać za tydzień w sobotę i wtedy już powinno być wszystko wiadomo.

    Lolcia_81, tulipanna, nick nieaktualny, XxMoniaXx, nick nieaktualny, Miu95, ale.ale, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    UDizp2.png4vvop2.png
  • Lolcia_81 Ekspertka
    Postów: 259 68

    Wysłany: 6 października 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    figielek gratulacje !!! :)

    XII.2015 - ICSI nr 1 - 1komorka, 1 zarodek :-(
    IV.2016 - ICSI nr 2 - 11 komorek, 6 zaplodnionych, dwa zarodki, dwa transfery :-(
    I.2017 histeroskopia, usunięcie przegrody. Emek - fragmentacja 25% :-(
    II.2017 - IMSI - 22komorki,18 dojrzałych, 15 zaplodnilo sie, transfer 511 - :( ale 11 mrozaków :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    figelek tak jak myślałam jupiii:D wiedziałam że będą dwa!:D
    a co do serduszka to spokojnie u mnie było dopiero z 6 tygodniu i 6 dniu:))

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 6 października 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figielku! Podwojne gratulacje!!! Dajesz nam nadzieje;) :-*

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 6 października 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Hej !

    A brzuch już jak na @ pobolewa mnie od 16 dc :/ podobnie jak w I cyklu z CLO.
    Ja jutro idę na progesteron i martwię się, że jak będzie niski to od razu wykluczy ciąże i nici z nadziei :(

    Obawiam się, że cykl mi się wydłuży bo nie bolą mnie piersi, a w poprzednim cyklu bolały już mocno w 18 dc, teraz 20 dc i nic..po 3 tabletkach dupka.
    Owulację też miałam później niż w tamtym cyklu więc może wcale w terminie @ nie być :/
    Pirelko, my bylysmy na tym samym etapie, to jak to mozliwe ze Ty dzis 20dc a ja 19??

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Lolcia_81 Ekspertka
    Postów: 259 68

    Wysłany: 6 października 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety. Beta 10.10

    XII.2015 - ICSI nr 1 - 1komorka, 1 zarodek :-(
    IV.2016 - ICSI nr 2 - 11 komorek, 6 zaplodnionych, dwa zarodki, dwa transfery :-(
    I.2017 histeroskopia, usunięcie przegrody. Emek - fragmentacja 25% :-(
    II.2017 - IMSI - 22komorki,18 dojrzałych, 15 zaplodnilo sie, transfer 511 - :( ale 11 mrozaków :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolcia kurcze bardzo mi przykro:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia_81 wrote:
    No niestety. Beta 10.10

    Przykro :*

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 6 października 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia_81 wrote:
    No niestety. Beta 10.10

    Nie lubię :(

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 6 października 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia_81 wrote:
    No niestety. Beta 10.10
    bardzo, bardzo mi przykro z tego powodu. Zycie jest niesprawiedliwe :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Lolcia_81 Ekspertka
    Postów: 259 68

    Wysłany: 6 października 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wam dziewczyny .
    Pojde się czymś zająć. ..

    Do później.

    XII.2015 - ICSI nr 1 - 1komorka, 1 zarodek :-(
    IV.2016 - ICSI nr 2 - 11 komorek, 6 zaplodnionych, dwa zarodki, dwa transfery :-(
    I.2017 histeroskopia, usunięcie przegrody. Emek - fragmentacja 25% :-(
    II.2017 - IMSI - 22komorki,18 dojrzałych, 15 zaplodnilo sie, transfer 511 - :( ale 11 mrozaków :)
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 6 października 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolcia jej bardzo mi przykro:( to jest chyba najgorsze :( i teraz nie wiadomo czy lepiej było nie wiedzieć:(

    Monia wow 2 pęcherzyki mówisz że pękły to juz połowa sukcesu, teraz czekać na zielony finał:)

    figielek też tak czułam że będzie ciąża bliźniacza:) najważniejsze żebyś wkrótce usłyszała serduszka:) trzymam kciuki:)

    zżera mnie stres, jeszcze pół godzinki i wychodze na monitoring:)

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiek daj nam od razu znać 3mam kciuki:)

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 6 października 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek no 2 szanse ale nasienie gorsze. Ale cuda się zdarzają :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Honik Koleżanka
    Postów: 83 9

    Wysłany: 6 października 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Mnie właśnie w tym cyklu nie bolą jajniki? Czy któraś tak miała? Chyba się zapisze do innego gina na monit, bo do tego mojego mi nie pasuje, a dziwnie mi tak ze nic nie czuje.

    Ja tak miałam w poprzednim cyklu. W ogóle nie bolały mnie jajniki i myślałam, że nic z tego nie będzie. W 13 dniu byłam na USG a tam dwa pęcherzyki ok. 20 mm każdy. Więc to czy boli czy nie, nie oznacza że owulacji nie było.

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 6 października 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam dwa i oba pękły a nic- kompletnie nic nie czułam dlatego byłam pewna, że torbiele będą :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Honik Koleżanka
    Postów: 83 9

    Wysłany: 6 października 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nigdy nie czuję czy pękły, nic mnie nie boli, nawet jak jestem po zastrzyku. Mam nadzieję że pękają bo torbieli nie widać na USG.

  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 6 października 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    figielek wrote:
    hej wszystkim!
    W piątek byłam na wizycie, no i są dwa pęcherzyki ciążowe, ale serduszek jeszcze brak. Mam się pokazać za tydzień w sobotę i wtedy już powinno być wszystko wiadomo.
    GRATULACJE :)

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
‹‹ 529 530 531 532 533 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ