Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Hm..dzisiaj dopiero 23 dc, chociaż wczoraj widziałam wykres Mamuśki, której pozytywny test wyszedł w 24 dc ;)
    No ale ja chciałam robić test po dupku na następny dzień rano czyli w poniedziałek. Bosze jak ja wytrzymam :P chcę już wiedzieć, ale mega się boję :(
    mysl poztywnie i sie nie nastawiaj, lepiej sie rozczarowac poztywnie :) ale trzymam kciuki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki aszka ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wróciłam z apteki i wydałam 90 zł na dupka :P ale będę mieć zapas :D
    Z rana Was tak mało tu pisze, a jak wracam wieczorem to nadrobić ledwo mogę posty :D

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 9 października 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co do testow owu to ja nie robie. Robilam dwa cykle od 10-20 dc. Kiedy jeszcze bralam tylko dupka.U mnir bylo tak, ze 5poerwszych wychodzino negatywnych a 5 kolejnych w czasie brania dupka-pozytywnych.Moja owczesna gin powiedziala ze ewidentnie dupek falszuje wyniki wiec juz nie robie bo i szkoda kasy na to

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna ja jeszcze nigdy nie robiłam testów owulacyjnych, ale kusiło mnie jeśli nadal by się miało nie udać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna ale dupka bierzesz dopiero po owulce a po owulce nie bada sie juz testami owulacyjnymi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus87 wrote:
    tulipanna ale dupka bierzesz dopiero po owulce a po owulce nie bada sie juz testami owulacyjnymi
    Też o tym pomyślałam, że po co po owulacji nadal robić testy owu? a dupka się bierze przecież po..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pojechałam na bete zobaczymy kolo 17:00 wynik dzisiaj 13 dpo wynik już bedzie pewny
    zasłabłam dzisiaj w lab chyba za dużo nerwów przez debilną wypłate ehhh

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 9 października 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Dobrej nocy Nadzia :* daleko masz do pracy :(
    Daleko, daleko...ale co zrobić jak u nas na wiosce tak ciężko o prace :-(

    Dzis pozytywnie jestem nastawiona...miałam rozmowę z szefowa i jest nowa nadzieja...moze nie zostanę na lodzie...ale bez bezrobocia sie nie obejdzie.

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 9 października 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale.ale. wrote:

    Andzia, współczuję pobudki o 5 rano, ja cierpię już jak budzik dzwoni o 6:45.
    Dobranoc :*
    Oj pospalo by się jeszcze ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2014, 12:01

    ale.ale lubi tę wiadomość

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus czekam z niecierpliwością na wynik Twojej bety i mocno zaciskam kciuki!
    Współczuję zasłabnięcia :( może to bobo?

  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 9 października 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus87 wrote:
    nie wie czy pojade dzisiaj na bete nie mam sily przyszła wyplata ale pomimo nocek ( cały miesiąc ) i 2 sobót przyszła wręcz fatalna
    ide wyć
    mam zły dzień zły :(
    Przytulam :-* u mnie tez bez premii bo ponoć inwentaryzacja ze starego punktu wyszla fatalnie :-(

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 9 października 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KathleenPL wrote:
    Czytam o tych Waszych pracach... Matko, toć to niewolnictwo. Gdzie Wy dziewczyny pracujecie?!
    W Polsce...

    nick nieaktualny, Miu95 lubią tę wiadomość

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pewnie dzisiaj dostanę wypłatę, ale na wiele nie liczę. Zero premii tylko czyste wyrobione godziny :/ człowiek haruje jak wół a na opłaty ledwo starcza.

  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 9 października 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _analiza wrote:
    No też Wam dziewczyny nie zazdroszczę tych prac- wiadomo ze stres nie pomaga przy staraniach. Niestety w naszej Polsce mamy pracuj albo głoduj :(
    Ja wczoraj byłam na drugim monitoringu po clo i od gina prawie na skrzydłach wyleciałam :) myślałam że nic już nie będzie ale ładnie mi urosły trzy pęcherzyki prawy ma dwa 17 i 18 a lewy jeden 20. Więc szanse jakby nie było chyba maksymalne z mojej strony ; p

    Zaleceniem jest serduszkowanie w piątek i niedzielę-nie wcześniej. Pytałam czemu tak a nie wcześniej - powiedział ze mam przestać zaglądać do internetu i zdać się na jego zalecenia. Powiedział ze plemniki żyją te 48 h i jak jajeczko jest jeszcze nie uwolnione to bez sensu liczyć na cud. No i nie dał w tym cyklu Ovitrelle bo ponoć z tych nie dojrzałych zrobiłby się torbiele...

    W przyszłym cyklu mam zakaz CLO bo za dużo puścił tych jajek :)

    Śmiałam się dzisiaj z moim M ze teraz to mogą nam się trojaczki przydarzyć :) dostalibyśmy za to 10 kg cukru przynajmniej :)
    To będzie sie działo...kciuki zaciśnięte :-)

    Miu95 lubi tę wiadomość

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus ja tez dzis poszlam na bete, 33 dzien cyklu, chociaz nie wiem po co, bo leciutko plamie od wczoraj. Ale bylam robic tsh i prolaktyne i stwierdzilam, a co tam, zobacze jak to wyglada bo NIGDY nie robilam :-) nigdy dwoch kresek na oczy nie widzialam. Ale za Ciebie trzymam kciuki :-*

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 9 października 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus87 wrote:
    pojechałam na bete zobaczymy kolo 17:00 wynik dzisiaj 13 dpo wynik już bedzie pewny
    zasłabłam dzisiaj w lab chyba za dużo nerwów przez debilną wypłate ehhh
    Zaciskam kciuki!!!!

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 9 października 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    scarllet wrote:
    Amus ja tez dzis poszlam na bete, 33 dzien cyklu, chociaz nie wiem po co, bo leciutko plamie od wczoraj. Ale bylam robic tsh i prolaktyne i stwierdzilam, a co tam, zobacze jak to wyglada bo NIGDY nie robilam :-) nigdy dwoch kresek na oczy nie widzialam. Ale za Ciebie trzymam kciuki :-*
    Zatem również zaciskam kciuki :-)

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    scarllet za Ciebie też mocno kciukam :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus Scrallet trzymamy kciuki.

‹‹ 541 542 543 544 545 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ