Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 684

    Wysłany: 27 października 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia, za ile robilas krzywa?

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • Lolcia_81 Ekspertka
    Postów: 259 68

    Wysłany: 27 października 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kathleen cukrowa za 19,90 ta jest tania, insulinowa jest droga bo prawie 100 :(

    XII.2015 - ICSI nr 1 - 1komorka, 1 zarodek :-(
    IV.2016 - ICSI nr 2 - 11 komorek, 6 zaplodnionych, dwa zarodki, dwa transfery :-(
    I.2017 histeroskopia, usunięcie przegrody. Emek - fragmentacja 25% :-(
    II.2017 - IMSI - 22komorki,18 dojrzałych, 15 zaplodnilo sie, transfer 511 - :( ale 11 mrozaków :)
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 684

    Wysłany: 27 października 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przyszla @, cis wcześniej niż normalnie, jeszcze nie skończyłam brać lutki o.O

    No trudno... Od tego cyklu 1x1 clo i sprobojemy donga... No i męża na badania wysle.

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • Lolcia_81 Ekspertka
    Postów: 259 68

    Wysłany: 27 października 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KathleenPL wrote:
    No i męża na badania wysle.

    Kathleen wyślij wyślij, je tez załuję że sowjego wcześniej nie wysłałam, już byśmy po IUI pewnie byli :/

    Głowa do góry :) Doczekamy się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2014, 11:57

    XII.2015 - ICSI nr 1 - 1komorka, 1 zarodek :-(
    IV.2016 - ICSI nr 2 - 11 komorek, 6 zaplodnionych, dwa zarodki, dwa transfery :-(
    I.2017 histeroskopia, usunięcie przegrody. Emek - fragmentacja 25% :-(
    II.2017 - IMSI - 22komorki,18 dojrzałych, 15 zaplodnilo sie, transfer 511 - :( ale 11 mrozaków :)
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 27 października 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co zlego moze zrobic HSG? Samo w sobie chyba nic. Moze napaskudzic jesli nie zrobi sie badania czysosci pochwy przed, bo bakterie moga poplynac glebiej i to kicha by byla... Ale poza tym o zadnych negatywnych skutkach nie slyszalam. No i czesc lekarzy kaze odpuscic cykl, w ktorym robiono badanie, bo to i kontrast i promienie. Sa tez tacy co wrecz nakazuja starania od razu w tym cyklu z hsg, wiec roznie...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 27 października 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolko, powiklania moga byc po kontrascie, albo te narzedzia moga nie byc czyste.W wawie w niektorych miejcaacg kaza zrobic jeszcze hiv i hcv.Narzefzia nie sa jednorazowe, jak Ci wszczepia to tez nie fajnie..

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 684

    Wysłany: 27 października 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to badanie jest ze znieczuleniem robione i w ogóle?

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 27 października 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz, ale to mowa o HSG z rentgenem, czy takim z USG? Bo przy tym drugim trzeba kontrast?

    U mnie dziś spadek, @ za rogiem, humor dość podły. Na szczęście w pracy tyle roboty, że nie ma się kiedy zastanawiać.

    Tulipanna, no, żeby Cię tam nie wysadzili!

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    Anatolko, powiklania moga byc po kontrascie, albo te narzedzia moga nie byc czyste.W wawie w niektorych miejcaacg kaza zrobic jeszcze hiv i hcv.Narzefzia nie sa jednorazowe, jak Ci wszczepia to tez nie fajnie..

    Narzędzia do hsg sa czyste sterylizowane w 4000 stopniach gazu poza tym aparat ma tez części jednorazowe...niebezpieczenstwem może byc to ze wlasnie sie wpusci bakterie z pochwy i kanalu dlatego robi sie flore bakteryjna pochwy ...hiv i hcv dla bezpieczeństwa twojego i służby zdrowia..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2014, 13:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do znieczulenia można w krótkim dozylnym ale on chca robic bez żeby pacjentka współpracowała ...bol jak przy miesiączce do zniesienia...

  • _analiza Autorytet
    Postów: 583 954

    Wysłany: 27 października 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja raczej myślałam o tym ze może po badaniu zrobić się niedrożność gdzieś to czytalam jakiś artykuł jak znajdę to Wam wrzucę... no i o bólu do którego mi się nie bardzo spieszy...:/

    edit: jak na złość nigdzie nie mogę tego znaleźć a dałabym się zabić, że czytałam ze po hsg moze się zrobić tak jakby wtórna niedrożność nawet w pierwotnie drożnym jajowodzie.

    Na pewno spytam o to swego gina w przyszły wtorek na monitoringu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2014, 14:20

    <3 19.07.2016 r. Aleksander <3
    dqpri09ktfkq6z2z.png

    3jgxgzu3myzlo4jg.png
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 27 października 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gdzieś czytałam, że czasami po HSG jak jest jaka mała niedrożność, to się potem odtyka, więc czasem może mieć nawet znaczenie terapeutyczne, oprócz diagnostycznego.

    Ach, też mi się do tego badania nie spieszy, ale jeśli po 3 cyklach z Clo dalej nic nie będzie, to chyba zrobię…

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 27 października 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A niech sie dzieje co chce, idę jutro na ten monitoring. Zobaczę co tam z moich pęcherzyków zostało. A jak ten cykl bedzie stracony to od nowego borowinke, zeby uniknąć hsg.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Angie1212 Ekspertka
    Postów: 189 82

    Wysłany: 27 października 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Mam pytanie, byłam wczoraj na monitoringu 7dc i pęcherzyk miał 4mm. Wiem, że to mało, ale czy jest szansa, że podrośnie.
    Brałam CLO, ale jestem na ten lek oporna.

    h4zpyx8di03rzb31.png

    Aniołek 22.03.2018r. 9tc [*]

    zem3df9hktjtbque.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1212 wrote:
    Cześć Dziewczyny.
    Mam pytanie, byłam wczoraj na monitoringu 7dc i pęcherzyk miał 4mm. Wiem, że to mało, ale czy jest szansa, że podrośnie.
    Brałam CLO, ale jestem na ten lek oporna.
    jest szansa ze urosnie idz za 4 dni i sprawdz.

  • Angie1212 Ekspertka
    Postów: 189 82

    Wysłany: 27 października 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę w środę :) dostałam jeszcze zastrzyki Fostimon. 3 ampułki

    h4zpyx8di03rzb31.png

    Aniołek 22.03.2018r. 9tc [*]

    zem3df9hktjtbque.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 27 października 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    Narzędzia do hsg sa czyste sterylizowane w 4000 stopniach gazu poza tym aparat ma tez części jednorazowe...niebezpieczenstwem może byc to ze wlasnie sie wpusci bakterie z pochwy i kanalu dlatego robi sie flore bakteryjna pochwy ...hiv i hcv dla bezpieczeństwa twojego i służby zdrowia..
    Sterylizacja i autoklawy tak zgadzam sie a zycie zyciem i bledy ludzkie sie zdarzają.Dla bezpieczenstwa kaza sie badac.Ja tam uwazam ze przed kazdyn powazniejszym zabiegiem hcv powinno sie badac i po jakims czasie powtarzac.Dla siebie.Masa ludzi choruje a nie wiedza, bo hcv czesto nie daje zadnych objawow..

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 684

    Wysłany: 27 października 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisalam męża do Novum na czwartek. Po Waszych opowieściach sobie to wyobrazam i nie mogę przestać sie smiac XD Ale jestem w szoku, ze ten mój mąż taki cierpliwy do tych wszystkich moich wymyslow, badan itp.

    Andzia1984 lubi tę wiadomość

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 27 października 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KathleenPL wrote:
    Zapisalam męża do Novum na czwartek. Po Waszych opowieściach sobie to wyobrazam i nie mogę przestać sie smiac XD Ale jestem w szoku, ze ten mój mąż taki cierpliwy do tych wszystkich moich wymyslow, badan itp.
    Aż mi się usmiech cisnął na usta na wspomnienie jak mój P robił badania :) szaleństwo, bo my dowoziliśmy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2014, 16:35

    ale.ale lubi tę wiadomość

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 27 października 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, mnie tez chce sie smiac, zwlaszcza jak musialam zqpierac bluzke bo jak ja zdjelam to rzucialam na COS co bylo na stoliku...przypominalo wygladem hmmmm....lekko zasychajacy czyjs material genetyczny...wylismy ze smiechu:) No i sama akcja..myslelismy ze ze smiechu sie nie uda..ale dalismy rade..:) ufff

    ale.ale, Lolcia_81, Andzia1984 lubią tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
‹‹ 604 605 606 607 608 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ