X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?
Odpowiedz

CLOSTIBEGYT jakie są wasze opinie?

Oceń ten wątek:
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 5 marca 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gogola test wygląda obiecująco, ja widzę jasną druga kreskę więc jest nadzieja:) Trzymam kciuki żeby się udało.

    Ja testy owulacyjne robiłam kiedyś dawno w jednym cyklu ale nie było wtedy w ogóle owulacji ( ani temp nie podskoczyła ani testy nie wyszły). Teraz jak mam cykle stymulowane to nie próbowałam testów. Musze o tym pomyśleć w następnym cyklu, chyba że jakimś cudem się uda w tym miesiącu, ale wątpię bo ten mój wykres taki kiepski w tym miesiącu, słaby wzrost tempki i nie wiem czy ta owu w końcu była czy nie. Jutro z rana monitoring więc się okaze co i jak. Tak swoją drogą to te starania mnie kosztują ok 600 zł miesięcznie - leki monitoringi badania - masakra jakaś.

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:42

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Anusi_a Koleżanka
    Postów: 39 9

    Wysłany: 5 marca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w o tyle dobrej sytuacji, że mamy ginekologa w rodzinie, a w związku z tym monitoring mam gratis. Z drugiej strony ciężko sugerować, że może zróbmy jakieś dodatkowe badania, albo może coś innego przeszkadza w zajściu. Jak mówi mój mąż wszystko ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne. Ale jak skończę batalię na polu zawodowym to chyba sama sobie zrobię te hormony i tarczyce bo nigdy nie miałam tego robionego. No chyba, że w tym miesiącu zaskoczę, choć jakoś słabo mi się to widzi. Zawsze od brania samego duphastonu piersi mi "rosły" a w tym miesiącu nic...

    .
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta 55,5!!! W piątek kolejna i w sobote kontrola czy rośnie. ..jeju zwby rosła a nje spadała :/

    Caroline, Bella93 lubią tę wiadomość

    relgx1hplp93ekbb.png
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gogola gratuluje!!!! Cieszę się bardzo, że się udało i oby tak pozostało:) Ja też tak chce...

    Anusia to masz monitoringi na zawołanie i do tego jeszcze gratis. Super sprawa. Chociaż nie wiem czy bym się nie krępowała kogoś z rodziny, ale to już kwestia indywidualna.

    Bella to widzę że nie jestem jedyna w wydawaniu kasy na lekarzy. Z jednej strony to sobie powtarzam że to wszystko dl a dziecka , a na to nie będę żałować, zresztą jak będzie dziecko to wydatki jeszcze bardziej pójdą w górę.
    Ja kiedyś też chodziłam do lekarza na NFZ i nie byłam zadowolona, oni patrzą jak tylko zbyć człowieka i nic więcej.

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gogola wrote:
    Dziewczyny beta 55,5!!! W piątek kolejna i w sobote kontrola czy rośnie. ..jeju zwby rosła a nje spadała :/

    Gogola wspaniale:) gratulacje wielkie!!! rosnijcie zdrowo i spokojnie:*

    Gogola lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala na razie nie dziekuje żeby nie zapeszyć ;)

    relgx1hplp93ekbb.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 5 marca 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:42

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Morela86 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, ja staram sie 8 miesięcy. Pierwszy cykl z CLO, 9 dzień cyklu i nic nie rośnie:/ czuje straszną presję z każdej strony. A to rodzina a to praca. Ciężko mi i czasami mam czarne myśli. Mam cudownego męża, kocham go, pomaga mi. Żeby nie myśleć uciekam w pracę.Czasami zastanawiam się dlaczego niektóre kobiety bez problemu zachodzą w ciąże a my musimy walczyć. Walczę i się nie poddam.

    Instruktorka fitness, Dwie dusze, jedno serce.
  • Morela86 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje z całego serca tym, którym się udało. Nie ukrywam że pragnę być w tym gronie.

    Instruktorka fitness, Dwie dusze, jedno serce.
  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gogola wrote:
    Dziewczyny beta 55,5!!! W piątek kolejna i w sobote kontrola czy rośnie. ..jeju zwby rosła a nje spadała :/
    Gogola, jeszcze nie gratuluje, ale przyznam, że codziennie obserwuję forum i czekam na twoje wieści jak na szpilkach :)
    Musi sie udać! Gadasz, gadasz, doradzasz, pocieszasz...i proszę... terazm my ciebie wspieramy! :)

  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morela86 wrote:
    Cześć Dziewczyny, ja staram sie 8 miesięcy. Pierwszy cykl z CLO, 9 dzień cyklu i nic nie rośnie:/ czuje straszną presję z każdej strony. A to rodzina a to praca. Ciężko mi i czasami mam czarne myśli. Mam cudownego męża, kocham go, pomaga mi. Żeby nie myśleć uciekam w pracę.Czasami zastanawiam się dlaczego niektóre kobiety bez problemu zachodzą w ciąże a my musimy walczyć. Walczę i się nie poddam.
    Morela, po pierwszym cyklu z clo rzadko komu się udaje, nie stresuj sie. Piszesz, ze uciekasz w prace. Moze nieswiadomie cie to stresuje jeszcze bardziej? moze za duzo tej pracy? a moze za duzo fitnessu?
    Nawiazuje do dzisiejszej porady dnia, moze tu problem. Wyluzuj troszke psychicznie, odetchnij i poczekaj. Starasz sie dopiero 8 miesiecy, pisze "dopiero", bo ja juz dwa lata i tez nic. Nie łam się, zobaczysz, ze someday... Trzymam kciuki :)

  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, trzymam kciuki, zeby cycki ci nie odpadly a @ spoznila sie o 9 miesiecy :)

  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki,

    Gogola trzymam kciuki za przyrost.

    U mnie dziś 5 dzień CLO - jutro pierwszy monitoring w 9dc. Boję się strasznie.

    To u mnie pierwszy cykl z CLO więc jakoś dziwnie się czuję - boli mnie podbrzusze, lekko mi niedobrze..czuję się taka wzdęta ...

  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do plamien, to Izunia30 w innym temacie, napisała:

    "Plamienia moga być z róznych powodów. Ja dość długo mam takie plamienia przed, po i w srodku cyklu. Plamienia przed miesiaczką w moim przypadku są rozkręcająca sie miesiaczka, po miesiaczce się oczyszcza jeszcze i mój lekarz twierdzi, ze to normalne zjawisko i nie trzeba sie tym przejmowac ( no chyab, ze macie problemy z hormonami), natomisat w srodku cyklu to owulacja ( pękniecie pecherzka) lub przerosniety juz pecherzyk, który nie pękł. I jak najbardziej przy plamieniach przed miesiaczką mozna zajsc w ciaże bo sama tego doświadczyłam.Pozdrawiam"

    Im wiecej czytam o waszych problemach (i na innych forach), to coraz bardziej dochodze do wniosku, ze nie wiadomo jak bardzo bedziemy wszystko monitorowac to i tak nasz organizm ma swoje zycie i swoje "widzimisie". Nic nam nie da stres, ze nawet przy wspomaganiu nam nie wychodzi. Nasz organizm sam musi zechciec byc "mama" i pozwoli zaciazyc kiedy uzna, ze to ten moment.

    A jeszcze jak Gogoli sie uda, to juz oficjalnie zatwierdze, ze po co sie katowac, skoro wystarczy troszke luzu i lżejszego podejscia :)

    Nie poddawajmy sie, ale tez nie zadreczajmy. Moze tu jest klucz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 20:01

  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _sky_ wrote:
    Cześć Dziewczynki,

    Gogola trzymam kciuki za przyrost.

    U mnie dziś 5 dzień CLO - jutro pierwszy monitoring w 9dc. Boję się strasznie.

    To u mnie pierwszy cykl z CLO więc jakoś dziwnie się czuję - boli mnie podbrzusze, lekko mi niedobrze..czuję się taka wzdęta ...
    Sky daj znac co pokazał monitoring :)

  • Morela86 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki motylek32, faktycznie może masz racje. Musze się zrelaksować i wyluzować. Mnie też bolało podbrzusze po CLO to normalny objaw, w 9dc nie było widać dominującego pęcherzyka. Następny monitoring mam 13dc. może coś już się zadzieje!!! Buziaki Laski

    _sky_ lubi tę wiadomość

    Instruktorka fitness, Dwie dusze, jedno serce.
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morela86 wrote:
    Dzięki motylek32, faktycznie może masz racje. Musze się zrelaksować i wyluzować. Mnie też bolało podbrzusze po CLO to normalny objaw, w 9dc nie było widać dominującego pęcherzyka. Następny monitoring mam 13dc. może coś już się zadzieje!!! Buziaki Laski

    Mnie jajniki bolą tak, że mam wrażenie jakby urosło tam całe stado pęcherzyków i już się nie mieszczą hehehe :) Monitoring prawdę powie... :)

  • Morela86 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapomniałam dodać że oczywiście mam niedoczynność tarczycy i pcos, Damy Rade kochane!!!

    Instruktorka fitness, Dwie dusze, jedno serce.
  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morela86 wrote:
    Dzięki motylek32, faktycznie może masz racje. Musze się zrelaksować i wyluzować. Mnie też bolało podbrzusze po CLO to normalny objaw, w 9dc nie było widać dominującego pęcherzyka. Następny monitoring mam 13dc. może coś już się zadzieje!!! Buziaki Laski
    Moze cos sie zadzieje, ale nie nastawiaj sie na to za bardzo. Lepiej jak sie mile zaskoczyc niz jak mega rozczarujesz, bo sie nakrecilas, ze moze juz cos.
    Daj sobie troche czasu z clo. Twoj organizm musie sie najpierw z nim zaprzyjaznic :)

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ