X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • Marta_NE Koleżanka
    Postów: 111 15

    Wysłany: 9 listopada 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A długo juz czekasz? Ja podpisalam regulaminy w dniu dziecka 1 czerwca... Powoli trace nadzieje na ten telefon;/

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 9 listopada 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni pytanko lekarz od nowa zlecił Ci te badania ponownie i jakie jeśli można spytać. Ja czekam na cholerny telefon, że są dla mnie pieniążki, ale nic nie mówili o badaniach. Może powinnam się umówić z embriologiem i dopytać?

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 10 listopada 2015, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta_NE wrote:
    A długo juz czekasz? Ja podpisalam regulaminy w dniu dziecka 1 czerwca... Powoli trace nadzieje na ten telefon;/
    Ja czekam kochana na kwalifikacje dopiero.

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta_NE wrote:
    A długo juz czekasz? Ja podpisalam regulaminy w dniu dziecka 1 czerwca... Powoli trace nadzieje na ten telefon;/
    Marta a podpisalas umowe czy same regulaminy, mialas wogule wizyte kwalifikacyjna?

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 10 listopada 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wkleję Wam tutaj, co napisałam na wątku IVF. Ja teżczekam na styczeń...

    oglądałam dziś rozmowę z politykiem PIS - nie pamiętam nazwiska. Mówił o planach partii na najbliższe sto dni (te słynne pierwsze 100 dni rządów). Prowadzący zapytał go wprost o kwestię in vitro. Odpowiedział, że mają teraz wiele innych priorytetów, a sprawa in vitro nie jest jednym z nich i nie będą się nią na razie zajmować. Ponadto powiedział też, że budżet na 2015 rok jest już uchwalony i mimo mozliwości modyfikacji go przez nowy rząd, czas nie bardzo na to pozwala. Oni w pełni odpowiadać będą za budżet na 2017 rok.
    To wszystko pozwala mieć nadzieję, że możemy być spokojne o program rządowy, przynajmniej do tego czerwca.

    pabelka88, Julita76, ewlinaaa85, Reni, Tosia 1981, Asiula86, Abianka lubią tę wiadomość

    age.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 10 listopada 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było by cuuudownie!

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieję że to nie mydlenie oczu i faktycznie zajmą się innymi "ważnymi" sprawami

    Reni lubi tę wiadomość

  • Marta_NE Koleżanka
    Postów: 111 15

    Wysłany: 10 listopada 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Ja czekam kochana na kwalifikacje dopiero.


    Ja dokładnie tak samo.. Czekam od 1.06.2015... i cisza..

  • Marta_NE Koleżanka
    Postów: 111 15

    Wysłany: 10 listopada 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Marta a podpisalas umowe czy same regulaminy, mialas wogule wizyte kwalifikacyjna?

    Same regulaminy.. Jestem przed kwalifikacja.. i sama nie wiem czy ona w ogole nastapi..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również czekam na kwalifikację dopiero. wizytę mam 18.11 mam nadzieję że będzie miała pozytywny wynik ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 09:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To to faktycznie macie patowa sytuacje jak jestescie przed kwalifikacja, bo jesli program będzie do czerwca to szanse sie zmniejsza bardzo na kwalifikacje bo invicta zapowiedziala ze jesli program zakończy sie w czerwcu to kwalifikacji nie wznowiom, ja dzieki Bogu chodz na 1 procedure sie zalapie.

    Abianka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jeśli będzie tak jak lipa wspomniala ze budżet na nowy rok juz jest to jest szansa ze program do konca 2016 roku dotrwa a tym samym i Wy kochane bez problemu się zakwalifikujecie :)

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och im bliżej tej pierwszej wizyty tym bardziej się martwię czy w ogóle mam jakieś szanse na kwalifikacje :( zrobiłam już wszystkie badania, w piątek jadę jeszcze na usg a we wtorek wizyta obawiam się że, wszystkie starania na nic pójdą :(

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 10 listopada 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Miejmy nadzieję że to nie mydlenie oczu i faktycznie zajmą się innymi "ważnymi" sprawami

    muszą stołki kolesiom porozdzielać, wyjaśnić kwestię mgły, udowodnić zamach, aresztować wszystkich przeciwników pis, założyć podsłuchy, szukać haków na poprzedni rząd, zeby móc powiedzieć, że to ich wina, że coś nie wyszło
    no fakt.. trochę im się zejdzie :-), więc jest szansa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 11:07

    ewlinaaa85, Tosia 1981, adrenalina, Julita76, Angela B-D lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 10 listopada 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    Reni pytanko lekarz od nowa zlecił Ci te badania ponownie i jakie jeśli można spytać. Ja czekam na cholerny telefon, że są dla mnie pieniążki, ale nic nie mówili o badaniach. Może powinnam się umówić z embriologiem i dopytać?

    no wszystkie te podstawowe lh, fsh, dheas, prolaktyna, progesteron, tarczycowe, wirusy
    okaże się co jeszcze
    ja wcześniej cały komplet hormonów miałam z VI.2013

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Marta_NE Koleżanka
    Postów: 111 15

    Wysłany: 10 listopada 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    To to faktycznie macie patowa sytuacje jak jestescie przed kwalifikacja, bo jesli program będzie do czerwca to szanse sie zmniejsza bardzo na kwalifikacje bo invicta zapowiedziala ze jesli program zakończy sie w czerwcu to kwalifikacji nie wznowiom, ja dzieki Bogu chodz na 1 procedure sie zalapie.

    a skad to wiesz?? Jak ja dzwonie do invicty to nikt nic nie wie.. tak mnie to wqrza..
    a jesli chodzi o budzet na 2016 to PISiury napewno nie rusza naszego programu.. ale w 2017 to juz mozna zapomniec.. Czarnogrod zabierze nam i da 500zl na dziecko..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta_NE wrote:
    a skad to wiesz?? Jak ja dzwonie do invicty to nikt nic nie wie.. tak mnie to wqrza..
    a jesli chodzi o budzet na 2016 to PISiury napewno nie rusza naszego programu.. ale w 2017 to juz mozna zapomniec.. Czarnogrod zabierze nam i da 500zl na dziecko..
    U mnie w klinice informowali nowe pary ze nie wznowiom kwalifikacji w styczniu ( tak gadali przed przedluzeniem programu) bo musza się wyrobic z obecnymi pacjentami a przede wszystkim dopuscic do procedury osoby zakwalifikowane które nie podeszly jeszcze do żadnej procedury( takie jak ja,kwalifikacje dostalismy 1 września i czekamy)

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 10 listopada 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem bardzo ciekawa czy oni zdążą obskoczyć wszystkie te osoby, które się zakwalifikowały i czekają na start

    a tak swoją drogą czy skoro mamy zagwarantowane 3 procedury, a z nich nie skorzystamy, bo np od stycznia jednak dalej nie będzie kasy, bo coś tam wymyślą jak to obejść, to czy możemy dochodzić prawnie do tego?
    Pamiętacie jak to w regulaminie czy umowie było sformułowane?

    lipa lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 10 listopada 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można powiedzieć, że każdemu mówią coś innego, albo raczej to co chciałby usłyszeć :/ . Nam powiedzieli, że faktycznie w najtrudniejszej sytuacji są osoby zapisane na listę do kwalifikacji, bo najpierw muszą uporać się z rozpoczętymi procedurami, ale jeśli zostanie czas i kasa to kwalifikacje będą prowadzić. Sama jestem ciekawa jak im to wyjdzie w praktyce, bo prawda jest taka że w Invikcie czasem różne cuda się zdarzają ;) pozostaje czekać...

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 10 listopada 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dlaczego nie działali z procedurami już rozpoczętymi, tylko kwalifikowali ile wlezie i teraz płacz, że tyle ludzi i szukanie winnych
    wszystko to jakies takie popieprz.ne

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ