X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 13 listopada 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abianka wrote:
    Witaj Agnieszko,
    ja też ostatnio mam nienajlepszy czas, co chwila stres więc współczuje Ci :)
    Może to plamienie to owulacja?

    Sama nie wiem, ale nic w tym miesiącu w jajnikach nie czułam.
    Dziś znowu plamienie mam. Nigdy tak nie miałam w środku cyklu.

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 13 listopada 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DziewcZyny trzymajcie kciuki,bo w poniedziałek będę dzwoniła do kliniki tak jak kazali! Mam nadzieję że rozmowa pójdzie w odpowiednim kierunku! :-)

    Reni, Asiula86 lubią tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 13 listopada 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_A. wrote:
    Sama nie wiem, ale nic w tym miesiącu w jajnikach nie czułam.
    Dziś znowu plamienie mam. Nigdy tak nie miałam w środku cyklu.
    Kochanie może idź na podglądanie? Ja myślę że to owu...prZecież organizm uwielbia platac nam figle...ale ja na Twoim miejscu Aga wybrała bym się do gina,i będziesz miała jasność ;-) powodzenia!

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    DziewcZyny trzymajcie kciuki,bo w poniedziałek będę dzwoniła do kliniki tak jak kazali! Mam nadzieję że rozmowa pójdzie w odpowiednim kierunku! :-)
    Trzymamy :) daj znać po rozmowie jaki macie plan działania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka, tak jak Pabelka mówi, ja też bym na twoim miejscu poszła na podglądanie ;)

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 13 listopada 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny. Jakoś mi na razie do gina nie po drodze :P
    Zobaczę jak będzie się sytuacja rozwijała. Zresztą po przebojach tego roku może i mój organizm świruje :P

  • Abianka Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 13 listopada 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pabelka trzymam kciuki :)
    Agnieszko, przyczyny plamienia mogą być rózne: owulacja, implantacja zarodka, kłopoty z progesteronem, a nawet torbiel, endometrium czy schorzenia narządów rodnych dlatego dziewczyny mają rację najlepiej pomoze ci lekarz. Może uda ci się jednak umówić na wizytę i rozwiejesz swoje wątpliwości :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 12:39

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane! Jak to dobrze ze juz piątek :) ja jestem w 2dpo przed ostatniego cyklu staraniowego naturalne a @ ma sie pojawic w moje urodziny a wiec jak na złość pewnie będzie punktualna ;) ale co tam przynajmniej sobie popije na imprezie urodzinowej ;)


    Odliczamy kochane,odliczamy jeszcze 1,5 miesiaca ;)!!!!

  • Abianka Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak przygotwujecie się do podejścia, co łykacie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abianka wrote:
    Dziewczyny jak przygotwujecie się do podejścia, co łykacie?
    Ja tylko witaminy prenatalne, kwas foliowy, magnez i teraz w okresie szalejących wirusów dodatkową dawkę wit. C

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abianka wrote:
    Dziewczyny jak przygotwujecie się do podejścia, co łykacie?

    Mi lekarz zalecił Glucopgage 1000 2 razy dziennie, kwas foliowy 1,5 tal. 5mg, witaminę D na receptę dwa razy dziennie. Dodatkowo łykam magnez.
    I to tyle :)

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abianka wrote:
    Pabelka trzymam kciuki :)
    Agnieszko, przyczyny plamienia mogą być rózne: owulacja, implantacja zarodka, kłopoty z progesteronem, a nawet torbiel, endometrium czy schorzenia narządów rodnych dlatego dziewczyny mają rację najlepiej pomoze ci lekarz. Może uda ci się jednak umówić na wizytę i rozwiejesz swoje wątpliwości :)

    Teraz już nic nie ma. Może uda mi się przed miesiączką zapisać. Zobaczę.
    Póki co już jest ok i nic nie boli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abianka wrote:
    Dziewczyny jak przygotwujecie się do podejścia, co łykacie?
    A ja tylko kwas foliowy ale, chyba zaopatrzę się w witaminę C i magnez :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abianka wrote:
    Dziewczyny jak przygotwujecie się do podejścia, co łykacie?
    ja witamine d 2000, kwas foliowy 5mg, dhea eljot, acard, zelazo 28 mg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 16:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem na stronie mz i dane na 3 listopada sa takie ze w programie zostało puki co wykorzystane 150 mln zł a ogolnie cała pula to 247mln zł czyli te 97 mln jest na ostatnie transze , w porownaniu do poprzednich transz to chyba ta jest najwieksza nie? czy sie myle?

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 13 listopada 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    jestem na stronie mz i dane na 3 listopada sa takie ze w programie zostało puki co wykorzystane 150 mln zł a ogolnie cała pula to 247mln zł czyli te 97 mln jest na ostatnie transze , w porownaniu do poprzednich transz to chyba ta jest najwieksza nie? czy sie myle?
    Nie mam pojęcia,ale to chyba dobrze!! :-)

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • Abianka Znajoma
    Postów: 27 14

    Wysłany: 16 listopada 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszko cieszę się, że już lepiej ale przy najbliższej wizycie u lekarza zasięgnij informacji :)
    Ja łykam kwas foliowy, wit.A+E, femibion-1, WitD3, tran, matformax i magnez.
    Ania1986, chyba dobrze myślisz teraz na koniec będzie największa transza tez tak kiedyś czytałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 08:33

  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 16 listopada 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abianka wrote:
    Agnieszko cieszę się, że już lepiej ale przy najbliższej wizycie u lekarza zasięgnij informacji :)
    Ja łykam kwas foliowy, wit.A+E, femibion-1, WitD3, tran, matformax i magnez.
    Ania1986, chyba dobrze myślisz teraz na koniec będzie największa transza tez tak kiedyś czytałam :)

    Zasięgnę na pewno, bo okazało się, że to jednak okres w 18 dc nadszedł.

  • IVA Ekspertka
    Postów: 170 259

    Wysłany: 16 listopada 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do Was pytanie,ide jutro rano na estradiol do ICSI 2 godz. przed wizytą,aby na wizyte miec juz wynik. Moje pytanie czy musze być na czczo?

    Bo nie dopytałam, z góry dziękuję za odpowiedz;)

    Miłego i optymistycznego dnia życzę;)

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IVA nie musisz być na czczo.

    A ja jutro wybieram się na wizytę do nowego lekarza, ma to być konsultacja przed histero, mam nadzieję, że uda mi się też ustalić jakiś konkretny termin. A tak dobrze mi było bez lekarzy, badań, ehhhh trzeba powoli wracać do normalności...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 10:18

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ