X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Czekając na styczeń ( IVF)....
Odpowiedz

Czekając na styczeń ( IVF)....

Oceń ten wątek:
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 27 listopada 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, i ja czekam na styczeń. Właśnie w Gamecie. Ale jeśli chodzi o kasę u nich to i tak nie wiadomo czy dostaną, ile dostaną i dla kogo starczy. A też nieźle kręcą, zmieniają zdanie i wprowadzają ludzi w błąd. Sama osobiście rozważam opcje podchodzenia komercyjnie w Białymstoku.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 27 listopada 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kręcą bo nie wiedzą na czym stoją. kasę mają obiecaną ale przelewów nie dostają. w zeszłym roku pomimo że kasa fizycznie przyszła w styczniu kliniki rozpoczynały procedury w listopadzie-grudniu bo wiedziały że i tak dostaną kasę, teraz pewności podobno nie ma :( a co do kwalifikacji nowych w mojej klinice mówili, że nie ma szans bo dużo par czeka już po zakwalifikowaniu a i dla nich wszystkich nie wystarczy kasy :( takie info ja dostałam

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja coraz bardziej zastanawiam sie nad ivf darmowym w zamian za komórki, dla mnie 4 reszta dla kliniki. Bo w sumie i tak zgodzilam sie oddać ewentualny nadmiar przy ivf rzadowym. A tu bym miala wszystko za darmo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja coraz bardziej zastanawiam sie nad ivf darmowym w zamian za komórki, dla mnie 4 reszta dla kliniki. Bo w sumie i tak zgodzilam sie oddać ewentualny nadmiar przy ivf rzadowym. A tu bym miala wszystko za darmo.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze jakby w mojej klinice też tak robili aby mi się nie udało też bym sie nadtym zastanawiała

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Dziewczyny ciężko jest to w ogóle opisać.Nie chcę tutaj oczerniać ani lekarza ani tej kliniki ale do standardów przynajmniej podstawowych bardzo dużo im brakuje.Na miejscu byliśmy o 13 00 lekarz miał przyjechać na 13 30 Natomiast wizytę mieliśmy zaplanowaną na 14 30.Doktor przyjechał o 16 00 więc tyłki bolały od siedzenia w poczekalni.W łazience w umywalce Nie było wody a sama klinika to trzy pomieszczenia wydzielone w piwnicy domu jednorodzinnego.Lekarz co pacjentka wychodził na papierosa wszystko przesiąknięte smrodem papierosów a w samej poczekalni aż siwo.Paranoja.Za samą tę chorą wizytę zapłaciliśmy 450 zł a dodatkowo mąż źle zaparkował przed kliniką i dostaliśmy mandat.Nie poddamy się w drugiej połowie grudnia Kazano nam zadzwonić do bociana do Warszawy Witam może się nam uda Oby tylko były na to pieniądze.Dziękuję za miłe słowa i wsparcie ja nadal trzymam za wszystkie was kciuki.:-*


    strasznie mi przykro co za gnuj i dupek jaka to klinika Kraków ??
    kurcze to nie fer u mnie tez dr .chciał na iui naciągnąć i to 3 iui przed ivf do tego badania wrogości śluzu itd ...:( wspieram ...

    Anna1986 też o tym myślałam ale sie nie zgłębiłam w to za bardzo tak samo jak badania kliniczne w klinice np .novum itd ... jak masz jakies info chetnie sie dowiem jak to wygląda ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 18:23

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    Anna1986 też o tym myślałam ale sie nie zgłębiłam w to za bardzo tak samo jak badania kliniczne w klinice np .novum itd ... jak masz jakies info chetnie sie dowiem jak to wygląda ...
    http://www.polmedis.pl/refundacja.html

    tu na "dziale" jest watek o tym i laska jest z polmedisu, rozważa te opcje,moze cos konkretnego napisze

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza Genesis Bydgoszcz.Dziewczyny dziekuje za mile słowa.ja nadal i niezmiennie trzymam paluchy zacisniete za Was :-*

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Mysza Genesis Bydgoszcz.Dziewczyny dziekuje za mile słowa.ja nadal i niezmiennie trzymam paluchy zacisniete za Was :-*
    ale chyba nas tu nie zostawisz i nadal czekasz z nami na styczen?;)

    pabelka88 lubi tę wiadomość

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 27 listopada 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ale chyba nas tu nie zostawisz i nadal czekasz z nami na styczen?;)
    Oczywiście że czekam z Wami! W kupie siła! Razem zdecydowanie raźniej ;-)

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 27 listopada 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Dziewczyny ciężko jest to w ogóle opisać.Nie chcę tutaj oczerniać ani lekarza ani tej kliniki ale do standardów przynajmniej podstawowych bardzo dużo im brakuje.Na miejscu byliśmy o 13 00 lekarz miał przyjechać na 13 30 Natomiast wizytę mieliśmy zaplanowaną na 14 30.Doktor przyjechał o 16 00 więc tyłki bolały od siedzenia w poczekalni.W łazience w umywalce Nie było wody a sama klinika to trzy pomieszczenia wydzielone w piwnicy domu jednorodzinnego.Lekarz co pacjentka wychodził na papierosa wszystko przesiąknięte smrodem papierosów a w samej poczekalni aż siwo.Paranoja.Za samą tę chorą wizytę zapłaciliśmy 450 zł a dodatkowo mąż źle zaparkował przed kliniką i dostaliśmy mandat.Nie poddamy się w drugiej połowie grudnia Kazano nam zadzwonić do bociana do Warszawy Witam może się nam uda Oby tylko były na to pieniądze.Dziękuję za miłe słowa i wsparcie ja nadal trzymam za wszystkie was kciuki.:-*
    dziewczyny, weszłam tu przypadkiem poczytać i widzę, że na tapecie obie "kliniki" z Bydgoszczy. Siedzę cicho i czytam co tam dalej będziecie pisać zdziwiona, że ktoś tam w ogóle "chciał bardzo być". Ale ok. No i proszę- co za piękny post...

    Pabelka- przykro mi że tego doświadczyłaś. To jednak utwierdza mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałam broniąc się rękami i nogami przed obiema tymi klinikami. Sama jestem z Bydgoszczy, jeździliśmy jednak z mężem do Gdyni. Ile ja się nasłuchałam i naczytałam o tej Bydgoszczy.... Dramat. Wystarczy pogrzebać trochę na forach. Widzę że nic się nie zmieniło 9czytałam stare posty, chyba z 2013 roku). To co opisałaś jest poniżej wszelkiej krytyki a poziom sięgnął niżej niż ta piwnica o której pisałaś, a myślałam że już niżej nie może sięgać... Smutne to jest... Kiedyś w gazecie (wyborczej?) był taki ranking klinik z całej Polski. Na 25 klinik Genesis zajmuje miejsce 19, a Zdrówka wcale nie ma w tym rankingu. No i środków finansowych Ministerstwo też im za wiele nie przyznało.

    Jeśli możesz gdzieś dojeżdżać to naprawdę polecam. Od razu mówię- w Gamecie Gdynia miejsca będą dopiero na lipiec (cyt. "o ile program rzeczywiście będzie przedłużony"). My z mężem w ostatniej chwili załapaliśmy się na Kraków- tylko tam jeszcze kwalifikowano w listopadzie. Standard w klinice tylko na plus- całkiem odmienny od tego co opisujesz. Fakt- mamy prawie 500 km, ale w Krakowie mamy też rodzinę, nie jest najgorzej. Szukaj dziewczyno jakiejś szansy, czuję się moralnie zobowiązana przestrzec przed Bydgoszczą. Za wszystkie dziewczyny które tam jednak tkwią- naprawdę szczerze zaciskam kciuki! życzę powodzenia! szkoda że w takich warunkach- lokalowych i siły medycznej takiej a nie innej. Oby było owocnie!

    Skuteczność deklarują na poziomie 34,5 % ciąż klinicznych w 2014 roku, tj. 71 sztuk. Nie wiem co tam komu potrzebne z metod wspomaganego rozrodu ale np., co dla mnie było ważne przy czynniku męskim, w Genesis nie robią IMSI (a takie właśnie otrzymaliśmy na starcie w Artvimedzie), nie robią AH ani PICSI.

    Trzymam kciuki za was wszystkie. Kurczę, może mi tych kciuków nie wystarczyć to będę trzymać na zmiany ;)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 27 listopada 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa, jeszcze coś dodam od siebie.
    do obu bydgoskich klinik starałam się ostatnio dodzwonić aby zapytać czy może mi wymaz pobiorą albo chociaż usg zrobią, bo potrzebuję. w końcu klinika to klinika. do żadnej z nich się nie dodzwoniłam. strony internetowe "przepełnione informacjami"- no nic się z nich nie dowiesz... no i jeszcze to nagranie w automatycznej sekretarce: dodzwoniłeś się do centrum medycznego (to nieważne że to coś ma całkiem inną nazwę), jeśli chcesz coś tam cos tam... w sprawach prywatnych do rodziny Szymańskich wduś...". Ja pierdziu- czy naprawdę nie mogli sobie osobnej linii założyć prywatnie? Czułam się jakbym dzwoniła do prywatnego domu a nie do kliniki. No i tak było- szumnie nazywanymi kliniką są te pomieszczenia w domu prywatnym w piwnicy... Ja rozumiem jeśli ktoś ma chałupę jak w Hollywood, ale nie sądzę aby to takie cudo było... No w każdym razie- nie dodzwoniłam się, nie załatwiłam i już tam nawet nie będę próbowała strony ich otwierać. Jak mnie ktoś pyta czy u mnie nie ma jakiejś kliniki to odpowiadam że nie ma.

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 27 listopada 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpisuję się pod wszystkim co napisalas! Widzisz do wizyty w tym chrym miejscu zmusila nas sytuacja...nie mielismy na te chwilę innego wyjścia.Tak mi pieknie pani przez telefon mówiła że aż uwierzyłam.Niestety zostalismy perfidnie,i bezczelnie oszukani...tę resztę płomienia nadzieji którą mieliśmy zgaszono n jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.Mam tylko nadzieję że w styczniu faktycznie tak jak obiecują inne kliniki bedzie możliwość kwalifikacji...a Genesis? Szkoda słów...

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 27 listopada 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pabelka- smutne to jest. Dla nas też by było najwygodniej leczyć się na miejscu. Rozumiem Cię. Do stycznia już nie tak daleko, oby wam się udało <3

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • SzewskaPasja Autorytet
    Postów: 320 413

    Wysłany: 27 listopada 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki pabelka i cometomebaby, tak bardzo liczylam, ze cos zwolni sie w Bydgoszczy, bo jestem ze Szczecina i do tej pory jezdzilam do Wrocławia, a w okolicach Bydgoszczy mam całą rodzinę, więc marzyłam o jakims wolnym miejscu żeby się przenieść. Dzięki Wam już wiem, że wpadłabym z deszczu pod rynnę :(.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    Invicta Wrocław I procedrua -brak komórek, II procedura 4 komórki, 2 zarodki :(, :(
    wrzesień 2016 - Vitrolive Szczecin - krótki protokół, priming estrogenowy, 12 komórek, 5 zarodków

    2qx4tls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Come i Ty tutaj :)
    Pabelka dziewczyny mają rację może jednak warto spróbować w innej klinice?
    Podpisuję się pod tym co come napisała o Krakowie. Zadzwoń dowiedz się może akurat by was w grudniu zakwalifikowali.
    Tam to wszystko idzie jak burza, przy pierwszej wizycie już miałam kwalifikacje a od grudnia już stymulacja.
    A powiem Ci że dojeżdżają tam dziewczyny z końca polski :)
    Będę mocno trzymała za Ciebie kciuki

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 28 listopada 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Come i Ty tutaj :)
    a tak się szwędam ;)

    ewlinaaa85, pabelka88 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Come i Ty tutaj :)
    Pabelka dziewczyny mają rację może jednak warto spróbować w innej klinice?
    Podpisuję się pod tym co come napisała o Krakowie. Zadzwoń dowiedz się może akurat by was w grudniu zakwalifikowali.
    Tam to wszystko idzie jak burza, przy pierwszej wizycie już miałam kwalifikacje a od grudnia już stymulacja.
    A powiem Ci że dojeżdżają tam dziewczyny z końca polski :)
    Będę mocno trzymała za Ciebie kciuki
    Dzwoniłam juz ,kazano szwonic pod koniec grudnia,lub na poczatku stycznia.A do tego czasu mam nadzieje ze w Bocianie juz bedzie cos wiadomo ;-) jestescie kochane! :-)

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 28 listopada 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Dzwoniłam juz ,kazano szwonic pod koniec grudnia,lub na poczatku stycznia.A do tego czasu mam nadzieje ze w Bocianie juz bedzie cos wiadomo ;-) jestescie kochane! :-)
    nooo, pewnie. trzymamy kciuki.

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 28 listopada 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeTToMeBaby rozumienm że z Pabelką nie polecacie Genesis a co możesz powiedzieć o klinice Zdrówko ?? Bo nie powiem ale podcięłaś mi skrzydła tym swoim wpisem. Wiem ze żadna klinika nie jest idealna każda ma wady czy zalety , bo nigdy nikomu w 100% się nie dogodzi . Komuś się uda będzie zachwalał a jak nie będzie odradzał . Chciałam żebyś mi napisała co jest tam nie tak na co mam zwracać szczególną uwagę ? Ja niestety musiałam wybrać opcje jak najbliżej domu a zasadzie pracy . Dodatkowo u mnie nikt nie wie że podchodzimy do ivf a ja pracuje w rodzinnej firmie razem z mężem wiec wyjazd zwalniania się nie wchodzą w gre . Nawiasem mówiąc moja rodzina to PIS wiec nie będe ich oświecać co i jak bo szkoda mojego zdrowia.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ