X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Fertimedica Warszawa
Odpowiedz

Fertimedica Warszawa

Oceń ten wątek:
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po jestem zachwycona! Nikt nas nie pospieszał milion pytań i rzeczowe odpowiedzi. Tego włąśnie szukałam. Zaczynamy monitoring do inseminacji trzymajcie kciuki :)

    GochaG lubi tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Gapcia Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Już po jestem zachwycona! Nikt nas nie pospieszał milion pytań i rzeczowe odpowiedzi. Tego włąśnie szukałam. Zaczynamy monitoring do inseminacji trzymajcie kciuki :)

    To dobrze, że miejsce Ci odpowiada, moim zdaniem to ważne i to pierwszy krok do sukcesu. Dawaj znać, jak się sprawy mają, mam nadzieję, że będzie się dobrze układać. A ja zaraz zbieram się na monitoring, może dzisiaj będzie wiadomo coś więcej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2019, 13:48

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki Gapcia!

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i jak wasze monitoringi ? Ja jutro kolejny może ostatni i w następnym tygodniu transfer.

    Czynnik niepłodności męski
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja monitoring mam 17 więc jeszcze kawał czasu. Gocha daj znać jak po dzisiejszym monitoringu

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam , jajeczko nie chce pęknąć :/ jutro kolejny monitoring . Oby ostatni i transfer .

    Czynnik niepłodności męski
  • Gapcia Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj miałam ostatni monitoring, w sobotę punkcja. Doktor powiedział, że teraz kwestia progesteronu, czy transfer nie będzie odroczony, więc znowu chwila niepewności (na poprzednim podejrzewał polipa, ale teraz go nie bylo uf), ale na szczęście wyniki są ok, więc transfer w przyszłym tygodniu. Trochę zaczynam się jednak niepokoić, ale to chyba taki pozytywny niepokój. GohaG, a dlaczego musisz czekać, aż pęknie jajeczko? Tak jest przy transferze odroczonym?

  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Transfer będzie mrożonego zarodka 5 dniowego . Jestem na naturalnym cyklu wiec od pęknięcia czekamy 5 dni . Trzymam kciuki za punkcję oby wszystko poszło gładko i by było dużo zdrowych komórek jajowych :)

    Czynnik niepłodności męski
  • Gapcia Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz, jeszcze o crio nie wiem za wiele, bo to nasze pierwsze podejście i jak dalej będzie szło ok, to pierwszy transfer (czy ostatni to się okaże) będzie świeżego zarodka. Ale jak miałam podejrzenie polipa, to doktor mówił, że są podejrzenia, że transfery mrożonych zarodków częściej kończą się sukcesem, więc nawet jak by transfer był odroczony, to nie ma się co martwić :)

  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę transfer :)

    Czynnik niepłodności męski
  • Gapcia Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super!!! Będę trzymać kciuki. My czekamy na info czy dojdzie do transferu, a jak tak tak, to najpóźniej będzie w czwartek.

    GochaG lubi tę wiadomość

  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :)

    Czynnik niepłodności męski
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo się cieszę i trzymam za was mocno kciuki!!!

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gapcia i jak ? My już mamy na pokładzie śnieżynkę :)
    Gapcia wrote:
    Super!!! Będę trzymać kciuki. My czekamy na info czy dojdzie do transferu, a jak tak tak, to najpóźniej będzie w czwartek.

    Czynnik niepłodności męski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:38

    Malinowa91 lubi tę wiadomość

  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia mam nadzieję że będziesz zadowolona :)

    Nuch lubi tę wiadomość

    Czynnik niepłodności męski
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Nuch :) jutro podejscie do ineminacji zobaczymy. Doktor Jabłonka to najcudowniejsza kobieta pod słoncem. Wczoraj do 22 konsultowała moje wyniki badań z innymi lekarzami żeby tylko nie przepadł nam termin. Jestem jej strasznie wdzięczna takiej osobistej opieki w tej klinice się nie spodziewałam.

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Witamy Nuch :) jutro podejscie do ineminacji zobaczymy. Doktor Jabłonka to najcudowniejsza kobieta pod słoncem. Wczoraj do 22 konsultowała moje wyniki badań z innymi lekarzami żeby tylko nie przepadł nam termin. Jestem jej strasznie wdzięczna takiej osobistej opieki w tej klinice się nie spodziewałam.

    To jest ta nowa doktor? Anna Jabłonka-Cieślik? Jeśli tak to świetna ginekolog! :) Znam ją z innych klinik :)

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Gapcia Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GochaG wrote:
    Gapcia i jak ? My już mamy na pokładzie śnieżynkę :)

    U mnie też już blastka siedzi, ciekawe, czy sobie umości posłanko, czy nie... Jak sie GochaG trzymasz? bo ja to nie wiem, jak do przyszłej soboty dotrwam

  • Gapcia Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie wkurza, że z tel nie można dodawać emotek phi

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ