X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Fertimedica Warszawa
Odpowiedz

Fertimedica Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Nieznajoma87 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 2 listopada 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochani dolaczam do Was jako jedna z pacjentek Fertimediki.U Nas problem meski czekamy na nowe wyniki Meza i zobaczymy.U mnie wszystko w porzadku ogolnie trafilam na dr Szymanska ale nie podobalo mi sie Jej podejscie natomiast czy Ktos z Was mial do czynienia z dr Dziadeckim ???

    betty001 lubi tę wiadomość

  • aprill Autorytet
    Postów: 899 572

    Wysłany: 2 listopada 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieznajoma87 witaj :)
    Ja z mezem jestesmy pacjentami dr Dziadeckiego. U dr Szymanskiej mialam ostatni monitoring przed punkcja i sama punkcje, mam co do niej mieszane uczucia, tez nie do konca podoba mi sie jej podejscie.

    km5svcqgdjp9orqj.png
    20.05.2019 - FET blastka 5.1.2 - beta: 9dpt 62,5; 11dpt 152; 13dpt 396; 16dpt 1237; 22dpt 8563
    został 1 ❄️4.2.2
  • Nieznajoma87 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 2 listopada 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszcie mnie.Dostalismy telefon z kliniki ze badanie DNA plemnikow jest nie do wykonania bo.jest bardzo slaba ruchliwosc.Czy Ktos mial ten ptoblem??

  • aprill Autorytet
    Postów: 899 572

    Wysłany: 2 listopada 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie pomogę :( a coś powiedzieli co teraz? Nijak nie da się zbadać?

    km5svcqgdjp9orqj.png
    20.05.2019 - FET blastka 5.1.2 - beta: 9dpt 62,5; 11dpt 152; 13dpt 396; 16dpt 1237; 22dpt 8563
    został 1 ❄️4.2.2
  • alca Autorytet
    Postów: 345 143

    Wysłany: 2 listopada 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieznajoma87 wrote:
    Pocieszcie mnie.Dostalismy telefon z kliniki ze badanie DNA plemnikow jest nie do wykonania bo.jest bardzo slaba ruchliwosc.Czy Ktos mial ten ptoblem??

    Ja też nie wiem nic na ten temat, ale może warto zapytać na jakimś bardziej uczęszczanym wątku?

    4 lata starań i jedna ciąża biochemiczna i jedno poronienie,
    mutacja MTHFR,
    niedoczynność tarczycy,
    leczenie immunologiczne

    IFV ICSI w Fertimedica Warszawa,
    punkcja 29.08, 2 blastocysty, 2 nieudane transfery
  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez jesteśmy pacjentami dr Dziadeckiego , jest rewelacyjny , wszystko wyjaśnia „łopatologicznie „ co do doktor Szymańskiej tez mi nie pasuje jest jakaś taka bezosobowa , wiec jak nasz doktorek ma wolne lub poranek chodzimy do doktor Gondzikowskiej

    Czynnik niepłodności męski
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, jak fajnie ze znalazlam tu kilka osob ktore leczą sie u dr.dziadeckiego. ja znam go z innej kliniki i mam pytanie czy chodzicie do niego tylko ze wzgledu na czynnik meski? Ja znalazlam go w innym miejscu ale chcialam zapytac czy czuecie sie zaopiekowane, czy wg Was dobrze prowadzi i ma pomysl? Moj maz ma dobre ogolne wyniki, za kilka dni idzie na poglebione badania test hialuronowy i fragmentacje ale u niego pewnie wszystko bedzie ok i problem ze mna. Czy dr
    Dziadecki zajmuje sie tez wami kobietami z powodzeniem?

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My trafiliśmy bo mąż ma słabe nasienie , ogólnie po prostu czuje się u niego bardzo dobrze . Wszystko tłumaczy , doradza tak po ludzku podchodzi do człowieka .

    Czynnik niepłodności męski
  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ten wątek został skasowany , czy nikt tu nic nie pisze ?

    Czynnik niepłodności męski
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że wiele osób podczytuje a mnie pisze :)

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • aprill Autorytet
    Postów: 899 572

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    O, jak fajnie ze znalazlam tu kilka osob ktore leczą sie u dr.dziadeckiego. ja znam go z innej kliniki i mam pytanie czy chodzicie do niego tylko ze wzgledu na czynnik meski? Ja znalazlam go w innym miejscu ale chcialam zapytac czy czuecie sie zaopiekowane, czy wg Was dobrze prowadzi i ma pomysl? Moj maz ma dobre ogolne wyniki, za kilka dni idzie na poglebione badania test hialuronowy i fragmentacje ale u niego pewnie wszystko bedzie ok i problem ze mna. Czy dr
    Dziadecki zajmuje sie tez wami kobietami z powodzeniem?
    My trafiliśmy do dr Dz. bo mąż poszedł do niego jako androloga, gdy okazało się że mamy kiepskie wyniki nasienia to już zostaliśmy. Ale np nie rozumiem dlaczego dr w ogole nie zainteresował się mną, moimi jakimikolwiek badaniami, wynikami. Tylko kiepskie nasienie=od razu in vitro. Mam takie wrazenie ze dr bardziej skupia się na mężczyznach...

    km5svcqgdjp9orqj.png
    20.05.2019 - FET blastka 5.1.2 - beta: 9dpt 62,5; 11dpt 152; 13dpt 396; 16dpt 1237; 22dpt 8563
    został 1 ❄️4.2.2
  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na słabe nasienie rady raczej nie ma oczywiście dieta sport , ale na efekty trzeba czekać . Ciesz się ze odrazu Wam polecili in vitro . Mojego męża szprycowała półtora roku lekami które nic nie dały dopiero doktor Dz. Pchnął to wszystko dalej . Jesteśmy zadowoleni ze na niego trafiliśmy

    Rybitwa lubi tę wiadomość

    Czynnik niepłodności męski
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Od jutra będe nową pacjentką, pytanie do was. Na co mam się szykować przy pierwszej wizycie? W inimedzie dostalismy wczesniej ankiety z pytaniami wiec na spokojnie mogłam pomyslec w domu. A tu poprosili nas tylko o zabranie dowodu :) Moze wy macie jakieś złote rady

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Gapcia Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Się naprodukowałam, a większość mojego elaboratu zniknęła przy wysyłaniu hmm więc od nowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 08:58

  • Gapcia Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej! Przeczytałam cały wątek, bo po porannym zastrzyku już nie mogę usnąć, przeklęta ampułkostrzykawka nie ma ostrej igły, a potem jeszcze cholerstwo szczypie :) my nikomu, poza moją mamą, nie mówiliśmy o in bitro, więc nawet nue mam z kim pogadać, a widzę, że na firach dziewczyny się wspierają, to może i mni przygarniecie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 08:59

  • Gapcia Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wpisy mają ograniczoną liczbę słów? Co coś napiszę, to zostaje kawałek... może enterów nie iznają?

  • Gapcia Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo90 - my na pierwszą wizytę zabraliśmy wszystko co mieliśmy, wszystkie wyniki, a trochę ich już było. w związku z tym, że przeszliśmy już roczną walkę z nasieniem, niestety bezskureczną, to doktor jeszcze podjął jedną próbę pidkręcenia wyników, ale mi w międzyczasie kazał już robić brakujące badania do invitro, żeby nie teacić czasu, bo na kariotyp czeka się długo, potem wizyta kontrolna, zapisanie na wizytę, na której dostaliśmy dokumenty do zapoznania, a następna już startowa. A Wy ile się już staracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 09:04

  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabierz wszystko co masz , warto . Do kogo idziecie ?
    liliputkowo90 wrote:
    Hej dziewczyny :) Od jutra będe nową pacjentką, pytanie do was. Na co mam się szykować przy pierwszej wizycie? W inimedzie dostalismy wczesniej ankiety z pytaniami wiec na spokojnie mogłam pomyslec w domu. A tu poprosili nas tylko o zabranie dowodu :) Moze wy macie jakieś złote rady

    Czynnik niepłodności męski
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GochaG wrote:
    Zabierz wszystko co masz , warto . Do kogo idziecie ?
    Zapisaliśmy się do Anny J.C nie ma jej na stronie kliniki więc nie wiem czy to jest nowa lekarka. Ale termin mieliśmy po trzech dniach więc nie marudzę :)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gapcia wrote:
    Liliputkowo90 - my na pierwszą wizytę zabraliśmy wszystko co mieliśmy, wszystkie wyniki, a trochę ich już było. w związku z tym, że przeszliśmy już roczną walkę z nasieniem, niestety bezskureczną, to doktor jeszcze podjął jedną próbę pidkręcenia wyników, ale mi w międzyczasie kazał już robić brakujące badania do invitro, żeby nie teacić czasu, bo na kariotyp czeka się długo, potem wizyta kontrolna, zapisanie na wizytę, na której dostaliśmy dokumenty do zapoznania, a następna już startowa. A Wy ile się już staracie?
    O to szybko działają :) My staramy się od dwóch lat. Trochę sami, póżniej ginekolog miastowy i ten skierował nas do kliniki, trafiliśmy do Invimedu ale działają za wolno jak dla mnie a teraz jesteśmy tu :)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ