X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Fertimedica Warszawa
Odpowiedz

Fertimedica Warszawa

Oceń ten wątek:
  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie !!jest spoko bolą mnie plecy tak w dole i mam jazdy zapachowe , boję się myśleć pozytywnie . Pan doktor pocieszył mnie że rzadko jego pacjentki powtarzają całą procedurę . Tego się trzymam bo nie mamy więcej zamrożonych zarodków

    Czynnik niepłodności męski
  • Gapcia Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba być dobrej myśli i zaufać doktorkowi, bo bez podstaw na pewno nie dawałby nadziei, chociaż doskonale Cię rozumiem, że trudno jest myśleć pozytywnie. Zwyke w życiu wychodzę z założenia, że lepiej się miło zdziwić, niż przeżyć zawód, ale to jest tak ważny temat, że z jednej strony chciałoby się myśleć, że na pewno się uda, a z drugiej ten strach...
    a ja natomast leżę pod dwoma kocami i mi zmino, i senna jestem, to pewnie ten progesteron...

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83xxx wrote:
    To jest ta nowa doktor? Anna Jabłonka-Cieślik? Jeśli tak to świetna ginekolog! :) Znam ją z innych klinik :)
    Zgadza się :) jaka to cudowna kobieta!! ma zupełnie inne podejscie od mojej poprzedniej doktor. W sobotę była inseminacja pęcherzyk 22mm i 2.02 testujemy :)

    83xxx, GochaG lubią tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1667 3083

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Hej dziewczyny! Ja jutro wybieram się na pierwszą wizytę w klinice Fertimedica. Mam nadzieję, że nam się w końcu uda :)

    Nuch jak po wizycie?

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 81 :o

    Gapcia, 83xxx lubią tę wiadomość

    Czynnik niepłodności męski
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gocha!!! gratulacje :)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jakie macie opinie i czy któraś z was chodziła bądź chodzi do Pani Dr. Sz? Byłam pod opieką Pani Dr i jestem bardzo niezadowolona nie czuła się zaopiekowania o wszystkim musiałam przypominać i o wszystko pytać. Przy ostatniej IUI miała podany zastrzyk 2 godziny przed inseminacja ( co podanie zastrzyku mija się z celem) potem musiałam przypominać o lekach które omawialiśmy na wizycie oczywiście wizyta max 15 min. Nie miałam robionych monitoringów po inseminacji tylko w dniu inseminacji czy są pęcherzyki. Po zmianie kliniki pierwsze co przy inseminacji tzn przed i po miałam monitoring i co się okazało że pomimo podania zastrzyku 25 godzin przed inseminacja pęcherzyk nie pęka. Na drugi dzień po inseminacji czyli prawie 40 godzin po zastrzyku pęcherzyk nadal nie pękał. Widocznie coś u mnie z pęcherzykami. Więc ja jestem zawiedziona FertiMedica

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
  • Leelou Przyjaciółka
    Postów: 72 25

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Dr E.G.:) Ma wg mnie perfekcyjną organizację pracy. Zawsze pamięta co się dzieje z pacjentką i jest ogólnie bardzo dobrym lekarzem. Może jest nieco powściągliwa w relacjach i ogólnie nie jest wylewna ale jak dla mnie to nawet na plus:)

    26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

    Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje <3 w poniedziałek sprawdzenie jak beta rośnie . Vip0 byłam u tej pani na monitoringu i tez mi nie pasowała , chyba taki typ człowieka . Ja jestem u dr w.dz i jak widać jest skuteczny ;)

    Czynnik niepłodności męski
  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GochaG wrote:
    Dziękuje <3 w poniedziałek sprawdzenie jak beta rośnie . Vip0 byłam u tej pani na monitoringu i tez mi nie pasowała , chyba taki typ człowieka . Ja jestem u dr w.dz i jak widać jest skuteczny ;)

    GochaG tak bardzo specyficzna osoba. Zero kontaktu z pacjentem , zero pomysłu na leczenie aby odchaczyc pacjenta tak jak wcześniej pisałam podałam mi zastrzyk 2 godziny przed inseminacja bez monitoringu co zdaniem nowej naszej Pani Dr prowadzącej jest beznadziejnym postępowaniem. Zastrzyk powinien być podany około 30 godzin przed iui. O lekach musiałam przypominać poprostu pokładałam wielkie nadzieje w Pani Dr Sz. Z FertiMedica ale bardzo się na niej zawiodłam nie polecam jej

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vip0 wrote:
    GochaG tak bardzo specyficzna osoba. Zero kontaktu z pacjentem , zero pomysłu na leczenie aby odchaczyc pacjenta tak jak wcześniej pisałam podałam mi zastrzyk 2 godziny przed inseminacja bez monitoringu co zdaniem nowej naszej Pani Dr prowadzącej jest beznadziejnym postępowaniem. Zastrzyk powinien być podany około 30 godzin przed iui. O lekach musiałam przypominać poprostu pokładałam wielkie nadzieje w Pani Dr Sz. Z FertiMedica ale bardzo się na niej zawiodłam nie polecam jej

    Ja się nie mogę zgodzić co do negatywnej opinii o dr Sz. Czułam się bardzo zaopiekowana. Odpowiadała na wszelkie moje pytania. Zawsze dostawałam rozpiskę z lekami, od kiedy brać, jaką dawkę itp. Była ze mną w stałym kontakcie telefonicznym. Zawsze oddzwaniała w odpowiedzi na mojego smsa. Nie mogę złego słowa powiedzieć na dr

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morał z tego taki że każdy ma inny pogląd na daną osobowość :) jednemu pasuje drugiemu nie, dlatego ciężko czasami polegać na opiniach innych osób. Trzeba sie samemu przekonać

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 12 lutego 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem że to nie miejsce ale zostało mi opakowanie Orgalutran 0,25 /05 ml data 2020-11 , Bemfola 150 IU/0,25 2020-10 może któraś potrzebuje ?

    Czynnik niepłodności męski
  • Dzejlun Nowa
    Postów: 1 2

    Wysłany: 15 lutego 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Przeczytałam cały wasz wątek i bardzo się cieszę że w poszukiwaniach info o ifv.forum znalazłam. Póki co jesteśmy po 2 wizytach w invicie, ale nie przekonuje mnie to miejsce mimo sympatii do lekarza, Będę Was podczytywać na pewno, nasz problem niepłodność czynnik męski, obecnie szukamy przyczyny i zanim podejdziemy do ifv chcemy miec pewność że nie ma nic co może mieć bezpośredni wpływ na niską ilość żołnieży, typu żylaki np.
    Wasze historie i opinie o Ferti brzmią na tyle dobrze że ja to kupuję i jak zrobimy wszystkie zlecone wyniki sprawdzimy jak tam jest na wizycie. Mam już 31l wiec czuje ze to najlepszy czas żeby powalczyć, nigdy nie przypuszczałam że możemy mieć takie problemy, ale nikt tego nie zakłada i życie zaskakuje.
    Trzymam za Was kciuki i jestem z Wami myślami i gratuluje bardzo tym z Was którym już się udało daje to dużą nadzieję dla innych.

    83xxx, GochaG lubią tę wiadomość

    Niepłodność: czynnik męski
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 19 lutego 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzejlun wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Przeczytałam cały wasz wątek i bardzo się cieszę że w poszukiwaniach info o ifv.forum znalazłam. Póki co jesteśmy po 2 wizytach w invicie, ale nie przekonuje mnie to miejsce mimo sympatii do lekarza, Będę Was podczytywać na pewno, nasz problem niepłodność czynnik męski, obecnie szukamy przyczyny i zanim podejdziemy do ifv chcemy miec pewność że nie ma nic co może mieć bezpośredni wpływ na niską ilość żołnieży, typu żylaki np.
    Wasze historie i opinie o Ferti brzmią na tyle dobrze że ja to kupuję i jak zrobimy wszystkie zlecone wyniki sprawdzimy jak tam jest na wizycie. Mam już 31l wiec czuje ze to najlepszy czas żeby powalczyć, nigdy nie przypuszczałam że możemy mieć takie problemy, ale nikt tego nie zakłada i życie zaskakuje.
    Trzymam za Was kciuki i jestem z Wami myślami i gratuluje bardzo tym z Was którym już się udało daje to dużą nadzieję dla innych.
    witamy Cię serdecznie i trzymamy kciuki!!!

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 20 lutego 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Chciałabym dołączyć jeśli można ;)
    Podjęliśmy z mężem decyzję, że czas na klinikę i padło na FertiMedica. Przeczytałam wątek i czuję, że tam nam pomogą :) gratuluję wszystkim zafasolkowanym <3 i trzymam kciuki za resztę :)
    Mam pytanie co do pierwszej wizyty: czy ma być w konkretnej fazie cyklu czy nie ma to znaczenia, bo to będzie rozmowa, omawianie dotychczasowych badań i planu działania?

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartitaS wrote:
    Hej dziewczyny :) Chciałabym dołączyć jeśli można ;)
    Podjęliśmy z mężem decyzję, że czas na klinikę i padło na FertiMedica. Przeczytałam wątek i czuję, że tam nam pomogą :) gratuluję wszystkim zafasolkowanym <3 i trzymam kciuki za resztę :)
    Mam pytanie co do pierwszej wizyty: czy ma być w konkretnej fazie cyklu czy nie ma to znaczenia, bo to będzie rozmowa, omawianie dotychczasowych badań i planu działania?

    MartitaS - napisze jak było w moim przypadku.. byłam z mężem na tej wizycie. Omawialiśmy wyniki badań zarówno moje jak i męża ( każde wypowiadało się za siebie)pytała o tryb życia, charakter pracy i na koniec dr omówiła plan działania. Było też badanie gin. - bo byłam jakoś w połowie cyklu. Chciałą podejrzeć jak się sprawy mają :)

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 20 lutego 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83xxx wrote:
    MartitaS - napisze jak było w moim przypadku.. byłam z mężem na tej wizycie. Omawialiśmy wyniki badań zarówno moje jak i męża ( każde wypowiadało się za siebie)pytała o tryb życia, charakter pracy i na koniec dr omówiła plan działania. Było też badanie gin. - bo byłam jakoś w połowie cyklu. Chciałą podejrzeć jak się sprawy mają :)
    Dziękuję za odpowiedź :)
    Lekarz, do której chcę się zapisać ma najbliższy termin akurat podczas @. Poczekam na taki termin, żeby był już po @ albo pójdę do kogoś innego.

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas było trochę inaczej gdyż nasze starania byłby bezowocne sami postanowiliśmy najpierw zbadać męża. Wszystko stało się jasne :słabe nasienie . Kuracja potem podejście do inseminacji ten sam doktor prowadził jego i mnie i to było rewelacyjne . Nigdy nas nie poganiał zawsze rzeczowo odpowiadał i sprawiał ze czuliśmy się zaopiekowani. Teraz prowadzi naszą ciąże .

    Czynnik niepłodności męski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:38

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ