X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    ja nie rozumiem tego naprawdę dlaczego on tego nie widział...o ile w ogóle tam coś jest.a jak nawet nie to nie zmienia to faktu ze ta krew która jest w jamie macicy ( bo ja widział w poniedziałek na usg) musi jakoś zniknąć a jak widać sama nie wylatuje...
    mój umysł nie pojmuje od czego to moze byc a jak nawet cos przychodzi na mysl jak ta pozamaciczna z drugiego jajeczka to..dlaczego on tego nie widział????

    Moze jest zbyt dużo tej krwi w macicy i nie był w stanie tego zobaczyć? Trudno mi powiedzieć, ale skoro beta rośnie to moze byc tak jak pisze Lena. W c.pozamacicznej beta nie rośnie szybko. Przypomnij mi kiedy robiłaś betę i jaka była bo juz zapomniałam.

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Mógł jeszcze nie wiedzieć, czasem tak niestety jest. W redlowie lekarze przyjmują od 11 do 13. Najlepiej idź w tych godzinach. Na pewno cię zbadają i jakby co przyjmą. W samochodzie miej już torbę na wszelki wypadek. Widziałam, ze na łyżeczkowanie dziewczyny musiały się umawiać na konkretny dzień... Ale jeśli jest podejrzenie pozamacicznej to od razu przyjmują. Zbadaj jutro tez może betę - będziesz wiedziała czy rośnie, a jeśli tak to w jakim tempie.
    ja o 12 ide do Czecha...teraz juz poczekam i jak mnie wysle do szpitala to mnie wysle. Zbadam sobie rano bete i chyba w Gamecie bo tam po 2 godz bedzie wynik nie?

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malyprosiaczek wrote:
    Moze jest zbyt dużo tej krwi w macicy i nie był w stanie tego zobaczyć? Trudno mi powiedzieć, ale skoro beta rośnie to moze byc tak jak pisze Lena. W c.pozamacicznej beta nie rośnie szybko. Przypomnij mi kiedy robiłaś betę i jaka była bo juz zapomniałam.
    beta 51 byla ( jak spadła z 67 ) 28.07

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • tinka30 Koleżanka
    Postów: 46 29

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka - wierze, ze jest Ci ciężko i nie chcesz szpitala, ale w tym momencie najważniejsza jesteś Ty i Twoje zdrowie. To są niestety te rzeczy i sytuacje, które po prostu trzeba zrobic i przeżyć. Jestes silna dasz rade cokolwiek lekarz Ci jutro powie. Trzymam kciuki za Ciebie oby to byla juz ostatnia przeszkoda w drodze do Twojego szczęścia ☺

    Hałasianka, Joannanml lubią tę wiadomość

    qb3c3e5et8tzr3qb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halasianka, kolezanka z innego forum jest w takiej samej sytuacji co ty. Beta rosnie a ona czeka na @ bo gin powiedzial ze najlepiej jakby sie sama oczyscila i ze ma tydzien poczekac. I ze to normalne ze beta po poronieniu wzrasta.
    Poza tym jak jest duzo krwi u ciebie to mogl wszystkiego na usg nie zobaczyc. Jesli to jest czysta krew to sie tak szybko stan zapalny nie zrobi wiec nie martw sie. Daj znac co Czech powie. Jestesmy z Toba masz nasze wsparcie, badz dzielna.

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannanml wrote:
    Halasianka, kolezanka z innego forum jest w takiej samej sytuacji co ty. Beta rosnie a ona czeka na @ bo gin powiedzial ze najlepiej jakby sie sama oczyscila i ze ma tydzien poczekac. I ze to normalne ze beta po poronieniu wzrasta.
    Poza tym jak jest duzo krwi u ciebie to mogl wszystkiego na usg nie zobaczyc. Jesli to jest czysta krew to sie tak szybko stan zapalny nie zrobi wiec nie martw sie. Daj znac co Czech powie. Jestesmy z Toba masz nasze wsparcie, badz dzielna.
    aaa no widzisz to nie wiedziałam. Pojechałąm o 8 do Gamety na Bete i progesteron , zeby na 12 na wizyte juz było. Zobaczymy co mi powie
    Rozmawiałam wczoraj z moim szwagrem lekarzem ( niestety nie gin;) i mówi , że sa 2 opcje...albo to pozostałości po poronieniu i kosmówka która została w środku wydziela hcg albo....drugie jajko i ciąża której on przez krew na usg nie widział.

    Boże..tak zle sie czuje , że nie macie pojęcia;(

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannanml wrote:
    Halasianka, kolezanka z innego forum jest w takiej samej sytuacji co ty. Beta rosnie a ona czeka na @ bo gin powiedzial ze najlepiej jakby sie sama oczyscila i ze ma tydzien poczekac. I ze to normalne ze beta po poronieniu wzrasta.
    Poza tym jak jest duzo krwi u ciebie to mogl wszystkiego na usg nie zobaczyc. Jesli to jest czysta krew to sie tak szybko stan zapalny nie zrobi wiec nie martw sie. Daj znac co Czech powie. Jestesmy z Toba masz nasze wsparcie, badz dzielna.
    aaa no widzisz to nie wiedziałam. Pojechałąm o 8 do Gamety na Bete i progesteron , zeby na 12 na wizyte juz było. Zobaczymy co mi powie
    Rozmawiałam wczoraj z moim szwagrem lekarzem ( niestety nie gin;) i mówi , że sa 2 opcje...albo to pozostałości po poronieniu i kosmówka która została w środku wydziela hcg albo....drugie jajko i ciąża której on przez krew na usg nie widział.

    Boże..tak zle sie czuje , że nie macie pojęcia;(

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam wyniki Bety zdzis rano:
    HCG- 992.6 , progesteron 10,817 ng/ml
    to i tak przyrost w ciagu 24 h

    rosnie to eh... a progesteron na granicy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2017, 09:52

    kotek87 lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się. Jesteśmy z Tobą i czekamy na wiadomości...

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    mam wyniki Bety zdzis rano:
    HCG- 992.6 , progesteron 10,817 ng/ml
    to i tak przyrost w ciagu 24 h

    rosnie to eh... a progesteron na granicy
    może faktycznie jest tam drugi zarodek w macicy :)
    czekamy z niecierpliwością na relacje z wizyty :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie lekarz musi to sprawdzić. Który dc miałabyś (pomijając krwawienie poronne)?

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga27.30 wrote:
    Koniecznie lekarz musi to sprawdzić. Który dc miałabyś (pomijając krwawienie poronne)?
    dzis by byl 50 dc, poronienie bylo w 37 dc

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    może faktycznie jest tam drugi zarodek w macicy :)
    czekamy z niecierpliwością na relacje z wizyty :)
    no ja już jetem cała głupia;(( autentycznie
    dam znać po wizycie

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę niski przyrost jak na ciążę, ale 3mam kciuki aby się wszystko wyjaśniło i ułożyło jak najlepiej!

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasinka jak tam?

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarz byl zdziwiony i zdezorientowany
    mowi ze dobrze ze jestem czujna i kontroluje ta bete
    jutro mam zrobic to samo
    i przyjsc rano do niego
    sa 3 opcje
    albo jakis zaśniad czyli powazna gruba sprawa inatychmiast szpital
    albo ciaza pozamaciczna ktorej nie widac ale wylewa sie krew do jamy macicy
    albo ciaza kolejna ( ale i tak niezdrowa, biochemiczna)
    reasumujac....dziwne jak lekarz sam sie zastanawia co i jak i nie wie
    i gdyba
    jescze jakąś torbiel dostrzegl dzis po lewej stronie

    kotek87 lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no do takich wnioskow co lekarz my tu wspolnymi silami tez doszlysmy ;)
    No nic trzeba czekac.
    USG Ci robil tak? Krwawienia nie dostalas? Kurcze dziwna sprawa, wydaje mi sie ze jakby to byla pozamaciczna to bys czula gdzies bol, albo by sie lapaly skurcze. No chyba ze bierzesz nospe regularnie i nie czujesz bolu :(

  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele..czyli dalej nic nie wiadomo :/ czarna dupa..a jutro jak się okaże że beta rośnie, to kieruje Cię do szpitala? Przykro mi Halasianko że takie problemy masz :(
    A za jutrzejszą wizytę masz płacić?

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    lekarz byl zdziwiony i zdezorientowany
    mowi ze dobrze ze jestem czujna i kontroluje ta bete
    jutro mam zrobic to samo
    i przyjsc rano do niego
    sa 3 opcje
    albo jakis zaśniad czyli powazna gruba sprawa inatychmiast szpital
    albo ciaza pozamaciczna ktorej nie widac ale wylewa sie krew do jamy macicy
    albo ciaza kolejna ( ale i tak niezdrowa, biochemiczna)
    reasumujac....dziwne jak lekarz sam sie zastanawia co i jak i nie wie
    i gdyba
    jescze jakąś torbiel dostrzegl dzis po lewej stronie
    dziwna sprawa...wiesz on tez pewnie nie miał takiego przypadku a tez dobrze nie widzi na usg jak jest tam ta krew.
    na którą idziesz??

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaśniad.....cholera wszytsko pasuje

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Za%C5%9Bniad_groniasty

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ