X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    Ja pierdziele..czyli dalej nic nie wiadomo :/ czarna dupa..a jutro jak się okaże że beta rośnie, to kieruje Cię do szpitala? Przykro mi Halasianko że takie problemy masz :(
    A za jutrzejszą wizytę masz płacić?
    nie powiedział tegp wprost, tylko że jak beta jutro wzrosie duzo powyzej 1000 to wtedy to wskazuje na zaśniad albo pozamaciczną i do szpitala
    wynika z tegoj ak czytam ze komórka została zle zapłodniona przez 2 plemniki i sie porobiło...
    nie płacę jutro za wizytę , mam przyjsc do kontroli i powie mi co dalej

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    dziwna sprawa...wiesz on tez pewnie nie miał takiego przypadku a tez dobrze nie widzi na usg jak jest tam ta krew.
    na którą idziesz??
    na 8 beta i na 11.30 wizyta

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannanml wrote:
    no do takich wnioskow co lekarz my tu wspolnymi silami tez doszlysmy ;)
    No nic trzeba czekac.
    USG Ci robil tak? Krwawienia nie dostalas? Kurcze dziwna sprawa, wydaje mi sie ze jakby to byla pozamaciczna to bys czula gdzies bol, albo by sie lapaly skurcze. No chyba ze bierzesz nospe regularnie i nie czujesz bolu :(
    nic mnie nie boli, nie ma krawienia i nie biorę no- spy zrobił usg i zozbaczyl ta torbiel ( a 2 dni temu jej nie widzial eh)
    i tak w sumie nie wiem czemu czeka bo i tak i tak czeka mnie szpital

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halasianka nie czytaj internetow, nie martw sie kochana. Nie wyslal Cie od razu do szpitala, bo pewnie woli sam potwierdzic diagnoze i od razu wypisac na skierowaniu aby podjeli wlasciwe dzialania.
    Zaufaj mu. W szpitalu wiesz jak traktuja czlowieka, nie przejmuja sie ze nie mozesz miec dzieci...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czytaj internetów! Wszystko można sobie przypasować! Całe szczeście, że zrobiłaś tę betę i zobaczyłaś, że jest wysoka.

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannanml wrote:
    Halasianka nie czytaj internetow, nie martw sie kochana. Nie wyslal Cie od razu do szpitala, bo pewnie woli sam potwierdzic diagnoze i od razu wypisac na skierowaniu aby podjeli wlasciwe dzialania.
    Zaufaj mu. W szpitalu wiesz jak traktuja czlowieka, nie przejmuja sie ze nie mozesz miec dzieci...
    No wiem wlasnie tak sobie staram to tlumaczyc. Dlatego chcialam poczekac do dzis na wizyte a nie od razu jechac do szpitala bo tam by mnie polozyli od razu i na łyżki

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak dziewczyny piszą. Nie czytaj internetu bo tam jest pełno głupot. Co do ciąży pozamacicznej to jej nie czuć. Poczuć można dopiero jak rozerwie jajowod i wtedy jest wielki ból ( tak mi mowil lekarz ). Dobrze ze poszłaś na ta wizytę i jesteś pod kontrola

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czułam ogromny ból w krzyżu, głowę mi rozsadzało. Dla mnie to był znak, że to koniec mojej ciąży, potem się okazało, że to CP. Gdzieś czytałam, że przy CP jest wysokie ciśnienie i głowę rozsadza - ale to wyczytane w internetach wiec wiecie...

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    Ja czułam ogromny ból w krzyżu, głowę mi rozsadzało. Dla mnie to był znak, że to koniec mojej ciąży, potem się okazało, że to CP. Gdzieś czytałam, że przy CP jest wysokie ciśnienie i głowę rozsadza - ale to wyczytane w internetach wiec wiecie...
    mi to niestety wszystko wskazuje na ten zaśniad...czyli najgorsza opcja z tych 3 ;(

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lezalam w szpitalu z dziewczyna, ktora miala CP. Miala momenty ze zwijala sie z bolu w klebek i mdlala, bo krecilo jej sie w glowie. Lekarze trzymali ja 3-4dni w szpitalu zanim podjeli decyzje co zrobic. Codziennie miala bete i usg i jakies tam jeszcze wyniki. Az w koncu byli pewni, ze to CP i zrobili jej operacje.

  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannanml wrote:
    Lezalam w szpitalu z dziewczyna, ktora miala CP. Miala momenty ze zwijala sie z bolu w klebek i mdlala, bo krecilo jej sie w glowie. Lekarze trzymali ja 3-4dni w szpitalu zanim podjeli decyzje co zrobic. Codziennie miala bete i usg i jakies tam jeszcze wyniki. Az w koncu byli pewni, ze to CP i zrobili jej operacje.
    No właśnie ale w sumie skoro to albo CP albo ten zaśniad to i tak powinnam iść do szpitala bo trzeba to wyskrobac;( brzydko mówiac juz
    Chociaz w sumie po coś czeka zeby sprawdzić co to było bo to ma wpływ na przyszłość i ew badania poźniej

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • meg86 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka podczytuje i bardzo ci współczuję :-( :-( :-(
    A powiedz jak się czujesz? Nie pytam o kondycję psychiczną tylko bardziej fizyczną?czujesz się jakoś inaczej? Ciazowo ?
    Bo skoro ta beta rośnie może ..Może jakas kruszynka jest tam i rośnie
    Już mi takie myśli przeszły przez głowę :-(

    Mało mnie tu bo okres nadchodzi i już się okropnie czuję :-( dlatego podczytuje a mało się udzielam

    Warto walczyć o marzenia
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meg86 wrote:
    Hałasianka podczytuje i bardzo ci współczuję :-( :-( :-(
    A powiedz jak się czujesz? Nie pytam o kondycję psychiczną tylko bardziej fizyczną?czujesz się jakoś inaczej? Ciazowo ?
    Bo skoro ta beta rośnie może ..Może jakas kruszynka jest tam i rośnie
    Już mi takie myśli przeszły przez głowę :-(

    Mało mnie tu bo okres nadchodzi i już się okropnie czuję :-( dlatego podczytuje a mało się udzielam
    Niestety ta opcja nie wchodzi w grę bo jeżeli juz to jest to biochemiczna;( nadal za mała beta jak na ten czas
    Nie czuję nic tylko stres i strach więc..psychicznie totalny dół a fizycznie bez zmian całkowicie....;(

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Stokrotkaaaa Ekspertka
    Postów: 281 82

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinka gratuluje pozytywnego wyniku badania:):):)

    Koraa co u Ciebie, przyszła @???

    Hałasianka trzymaj się kochana, zobaczysz wszystko będzie dobrze i posłuchaj dziewczyn i nic już nie czytaj w necie bo tylko bedziesz wpadać w większego doła.

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    8p3odqk32c0wu4w8.png
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane przygotowuje sie powoli do kolejnej 4 stymulacji tym razem bez refundacji lekow. Potrzebuje menopur moze ktoras z was ma juz niepotrzebny niewykorzystany w lodowce chetnie odkupie. Prosze o info :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2017, 19:47

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • meg86 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hałasianka wrote:
    Niestety ta opcja nie wchodzi w grę bo jeżeli juz to jest to biochemiczna;( nadal za mała beta jak na ten czas
    Nie czuję nic tylko stres i strach więc..psychicznie totalny dół a fizycznie bez zmian całkowicie....;(

    Przytulam

    Hałasianka lubi tę wiadomość

    Warto walczyć o marzenia
  • Koraa Autorytet
    Postów: 287 104

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka, wczoraj miałam małe plamienie dziś cisza ..

    Hałasinka ..będzie dobrze !!

    ckaidqk3eepzym33.png

    27 lat
    10.03.17pierwsza wizyta w Gameta/22.06.17 HSG nieudane,podejrzenie endometriozy
    19.07.17 laparoskopia, HSG endometrioza wykluczona
    11.09.17 pozytywny test ciążowy.
    14.09.17 beta 359 / 18.09.17 beta 2566
    19.09.17 pęcherzyk 5,9mm
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hałasinka trzymam kciuki za wizyte i daj znac co i jak?

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    hałasinka trzymam kciuki za wizyte i daj znac co i jak?
    Czekam na bete....mam nadzieję, że ona już nie urosła bo będzie źle;(

    kotek87 lubi tę wiadomość

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 1170 ;(

    Masakra to jest pewnie ten pieprzony zaśniad!!!

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ