X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Gameta Gdynia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę do niego badać krzepliwość. W pierwszych badaniach wyszły mi w dolnej granicy normy, teraz tylko to kontrolujemy. Chodzę, bo mam badania za darmo ;)

  • Koraa Autorytet
    Postów: 287 104

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej rezygnuje na jakiś czas z wizyt w Gamecie . Najbliższa mam 14 września i na nią pójdę a później przerwa. Najprawdopodobniej zmieniam pracę i wiem, że z nią nie uda mi się połączyć wizyt w Gamecie,już teraz miałam problemy.
    Mi cały czas cz . Mówi że nie mam owulacji i daje duphastan żeby wywołać @, z tym że ja nie mam problemów z @.

    Co do szczytów Morskie Oko , Czarny Staw i Gubałówka zdobyte własnymi siłami . Jutro Kasprowy i Giewont , ale na Kasprowy wjedziemy . Mnie góry uspakajają.
    W tym roku jesteśmy na urlopie z teściami , teściowa ma problemy z pamięcią w restauracji zaczęła mi pokazywać przy sąsiednim stoliku dziecko i mówić jak to ja powinnam je mieć. Nie wytrzymałam. Dlaczego to ja mam się tlamaczyc z braku dzieci , czemu nikt nie tlaczy się z tego że je ma .. ciężka ta nasza droga. Serce pęka jak widzę dzieci w wózkach , słodkie małe bamboszki itp. Ale nikt mojego bólu nie rozumie .

    ckaidqk3eepzym33.png

    27 lat
    10.03.17pierwsza wizyta w Gameta/22.06.17 HSG nieudane,podejrzenie endometriozy
    19.07.17 laparoskopia, HSG endometrioza wykluczona
    11.09.17 pozytywny test ciążowy.
    14.09.17 beta 359 / 18.09.17 beta 2566
    19.09.17 pęcherzyk 5,9mm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, polskie góry są piękne :) Wchodząc na Giewont górą można przejść na Kasprowy (myślę, że to z 2 godz drogi maksymalnie) i zjechać kolejką :)

    Przykro mi bardzo, że nawet podczas urlopu musisz myśleć o problemach.

    Z naszymi problemami jest jak z górami. Im wyżej musimy wejść, tym widok piękniejszy ;)

    Zapisałam się na studia podyplomowe. Wychodzę poza strefę komfortu. Zajmę czymś głowę :)

    Malyprosiaczek lubi tę wiadomość

  • taka_jedna Autorytet
    Postów: 309 363

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky1 wrote:
    Taka jedna -teraz to nie możesz się poddawać, pomysł,że to kolejny krok do celu. Zbliża Cie do niego,bo eliminujesz przeszkody. Sądzę,że jak będziesz miała zabieg na endometrium to odrazu zaskoczyła. To pewnie przeszkadzało w zagnieżdżeniu. lekarze odrazu Ci powiedzieli,że coś jest z nim nie tak?nawet taki zwykły ginekolog?mi mój gin i tu w klinice nic o tym nie powiedzieli. Chodzi mi o to czy to na usg tak widać czy bardziej specjalistyczne badanie trzeba miec


    Przez 2 lata zwykły ginekolog wprowadzał mnie w błąd. Mówił,że uda się nam zajść z tym w ciążę. Kazał brać mi ovarin. Na usg widać, ale robiłam też CA125 i wynik podwyższony mam. W końcu poszliśmy do Gamety i tu doktor mówi usuwamy,ale możemy spróbować IUI. Więc próbowaliśmy 4 razy. Jestem dobrej myśli :) usunę ten bałagan i powinno się udać :)

    2012 - początek starań
    2014-2016 beznadziejni lekarze
    styczeń 2017-początek z Gametą
    marzec 2017- usuwany polip
    maj-sierpień 2017- 4 nieudane IUI
    październik 2017- usuwane torbiele z jajnika
    styczeń 2018- usunięta tarczyca
    kwiecień 2018- IUI <3
    08.01.2019 Zostałam mamą Kubusia <3
    qdkko7esx54xqf2r.png
  • taka_jedna Autorytet
    Postów: 309 363

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Laski czy któraś z was miała robioną histeroskopie w szpitalu w Wejherowie?

    Ja miałam w Gdyni Dąbrówce http://www.dabrowka.net/ u dr. Cieplucha. polecam są krótkie terminy. Teraz w październiku w Wejherowie mam laparoskopie. W Wejherowie są dłuższe terminy.

    2012 - początek starań
    2014-2016 beznadziejni lekarze
    styczeń 2017-początek z Gametą
    marzec 2017- usuwany polip
    maj-sierpień 2017- 4 nieudane IUI
    październik 2017- usuwane torbiele z jajnika
    styczeń 2018- usunięta tarczyca
    kwiecień 2018- IUI <3
    08.01.2019 Zostałam mamą Kubusia <3
    qdkko7esx54xqf2r.png
  • taka_jedna Autorytet
    Postów: 309 363

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koraa wrote:
    Co do Czecha mam mieszane uczucia. Mąż jest zly twierdzi że nas naciąga na kasę. ę nie działa w kilku kierunkach za każdym razem skupia się na jednym problemie co wydłuża cała procedurę. Mam wrażenie że mnie nie słucha, znam jednak swoj organizm i czasem dobrze by było gdyby wziął pod uwagę to co mówię o.wprowadziłam was i siebie w błąd. W tym cyklu glulophage i dupek. Coś mi się opierdzieliło. Mam taką straszną niechęć już do leczenia .. mam nadzieję że mi przejdzie
    Właśnie siedzę na balkonie i patrze na krzyż na Giewoncie.

    A jakie jest Wasze zdanie dziewczyny na temat Czecha ?


    Ja też tak go odbieram. Robił mi 3 IUI bez żadnej stymulacji. Dopiero przy 4 zapisał CLO i to wszystko. Teraz po operacji jak wrócę go Gamety idę do dr. Śliwińskiego. Mój mąż też twierdzi, że on jakiś dziwny jest.

    2012 - początek starań
    2014-2016 beznadziejni lekarze
    styczeń 2017-początek z Gametą
    marzec 2017- usuwany polip
    maj-sierpień 2017- 4 nieudane IUI
    październik 2017- usuwane torbiele z jajnika
    styczeń 2018- usunięta tarczyca
    kwiecień 2018- IUI <3
    08.01.2019 Zostałam mamą Kubusia <3
    qdkko7esx54xqf2r.png
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka_jedna wrote:
    Ja miałam w Gdyni Dąbrówce http://www.dabrowka.net/ u dr. Cieplucha. polecam są krótkie terminy. Teraz w październiku w Wejherowie mam laparoskopie. W Wejherowie są dłuższe terminy.

    No właśnie idę 7 września do dr Cieplucha, zobaczymy może zabieg uda się już w październiku. A Ty długo czekałaś?

    Byłam w Wejherowie i tam dopiero koniec października jestem umówiona na wizytę u lekarza, a potem czekać jeszcze raz tyle...

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • taka_jedna Autorytet
    Postów: 309 363

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    No właśnie idę 7 września do dr Cieplucha, zobaczymy może zabieg uda się już w październiku. A Ty długo czekałaś?

    Byłam w Wejherowie i tam dopiero koniec października jestem umówiona na wizytę u lekarza, a potem czekać jeszcze raz tyle...


    Ja w styczniu zapisałam się na konsultacje na luty , a zabieg miałam 16 marca. Więc bardzo szybko. Pewnie będziesz miała zabieg w październiku jak idziesz na początku września. Opieka bardzo dobra, oddział nowoczesny. I niema się co bać :) będzie dobrze :)

    2012 - początek starań
    2014-2016 beznadziejni lekarze
    styczeń 2017-początek z Gametą
    marzec 2017- usuwany polip
    maj-sierpień 2017- 4 nieudane IUI
    październik 2017- usuwane torbiele z jajnika
    styczeń 2018- usunięta tarczyca
    kwiecień 2018- IUI <3
    08.01.2019 Zostałam mamą Kubusia <3
    qdkko7esx54xqf2r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka_jedna wrote:
    Ja też tak go odbieram. Robił mi 3 IUI bez żadnej stymulacji. Dopiero przy 4 zapisał CLO i to wszystko. Teraz po operacji jak wrócę go Gamety idę do dr. Śliwińskiego. Mój mąż też twierdzi, że on jakiś dziwny jest.

    Mnie się doktor S zapytał czy chcę mieć cykl stymulowany czy nie, ale że on zaleca z CLO, bo jednak jest większa szansa. Przez chyba 12 dni mam tez łykać duphaston (tu się zapytał czy wolę luteinę czy duphaston, ale powiedział, że przy problemach immunologicznych ten drugi jest lepszy).

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka_jedna wrote:
    Ja w styczniu zapisałam się na konsultacje na luty , a zabieg miałam 16 marca. Więc bardzo szybko. Pewnie będziesz miała zabieg w październiku jak idziesz na początku września. Opieka bardzo dobra, oddział nowoczesny. I niema się co bać :) będzie dobrze :)

    Dzięki za info :)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 1 września 2017, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Podczytuje Was, bo też chodzę a raczej chodziłam do Gamety. Przed podejściem tam do in vitro chciałabym zasięgnąć porady innego lekarza. Znacie może dr Piątkowskiego? Ile w ogóle liczy sobie za wizytę i jakie macie odczucia względem niego?

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 1 września 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Podczytuje Was, bo też chodzę a raczej chodziłam do Gamety. Przed podejściem tam do in vitro chciałabym zasięgnąć porady innego lekarza. Znacie może dr Piątkowskiego? Ile w ogóle liczy sobie za wizytę i jakie macie odczucia względem niego?

    Ja chodzę do Piątkowskiego, bierze 180 zł za wizytę.

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 1 września 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Jestem na forum nowa, czy mogę się przyłączyć?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Podczytuje Was, bo też chodzę a raczej chodziłam do Gamety. Przed podejściem tam do in vitro chciałabym zasięgnąć porady innego lekarza. Znacie może dr Piątkowskiego? Ile w ogóle liczy sobie za wizytę i jakie macie odczucia względem niego?
    Domili z tego co u Ciebie czytałam chodziłes do Śliwińskiego, czemu nie chcesz już chodzić do niego?

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 1 września 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! :)

    Na forum jestem nowa, właściwie bardzo nowa. Zaczynam przygodę od dzisiaj.
    Mam nadzieję, że mogę się do Was przyłączyć.

    Od jakiegoś czasu szukam informacji o dobrej klinice ivf w Trójmieście i tak oto znalazłam Was. Z tego co zauważyłam klinika ma dobrą opinię.
    Zastanawiałam się jeszcze z mężem nad InVictą w Gdańsku, ale byliśmy tam w styczniu i jakoś mam mieszane odczucia. Dlatego w styczniu/lutym mam zamiar udać się na poradę do Gamety do dr Śliwińskiego.

    Zacznę od początku. Mężatką jestem od 2 lat i (dosłownie) 1 miesiąca. Staramy się o dzidzię 12 miesięcy na poważnie, a wcześniej powiedzmy z przymróżeniem oka. Niestety chociaż prowadzę kalendarzyk, mierzę temperaturę, stosowaliśmy nawet testy owulacyjne, zrobiliśmy badania,które nie wskazały żadnych nieprawidłowości (zrobiłam z mężem podstawowy pakiet w Invicie)to jak ciąży brak tak brak :(
    Czy miał ktoś może podobną sytuację?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 1 września 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi ja byłam w takiej samej sytuacji, tzn wszystkie badania ok, a naturalne starania nic nie dały, nawet na monitoring chodziłam pół roku, i zero efektu..
    Pytanie czy do podstawowych badań zaliczasz też takie badanie jak m.in badanie amh czy hsg, bo nie wiadomo co obejmował ten pakiet?

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w invicta Gdańsk, ale przeniosłam się właśnie do Gamety. Te pierwsze badania to zwykłe naciąganie. Połowa z nich była w złym dniu cyklu zrobiona więc nie mają żadnego znaczenia.

    Wiesz, to może być wszystko. Mogą nie pękać pęcherzyki (test owulacyjny nie pokaże), możesz mieć niedrożne jajowody, mąż może mieć słabą morfologię, może być wrogość śluzu, problemy z immunologią. A może być wszystko ok, a i tak ciąży brak.

    Są tu dziewczyny, które po stymulacji zaszły w ciążę :)

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 1 września 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7- nie miałam na pewno hsg, amh miałam. Skoro miałaś wszystkie badania dobre to czy zaszłaś naturalnie w ciążę? Ja mam mętlik w głowie. Mam 25 lat, rok staram się z mężem o dzidzię poważnie i boję się sytuacji, że lekarz nam powie, że mamy się starć naturalnie jeszcze przez rok...


    Czarna miałam tak samo jak Ty z tym, że badania były zrobione w złym dniu cyklu. Tylko nie wiem dlaczego nikt nam przez tel. nie pow. o tym jak się zapisywaliśmy ;/ Trochę mnie to odstraszyło od tej kliniki. Dlatego szukam innej w Trójmieście. I coraz bardziej przymierzam się do Gamety. W styczniu/ lutym zamierzam iść na 1 wizytę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 10:01

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 1 września 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nigdy nie zaszłam w ciaze naturalnie. Mi udało się tylko przez ivf, ale to nie znaczy że u Ciebie też tak będzie.
    U mnie jeśli chodzi o badania to w 4roku starań znalazłam się u immunologa i tam okazało się że mam za wysoka homocysteine, ale czy ona była faktycznie za to wszystko odpowiedzialna, tego nie mogę być pewna.
    Moim zdaniem nie jesteś dobrze zdiagnozowana..pewnie będziesz musiała powtórzyć te badania, plus zrobić inne..

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 1 września 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 najważniejsze, że jesteś w ciąży i żeby dzidzia była zdrowa :)
    Co do mojej diagnozy to wiem, że długa droga przede mna. Prawdę powiedziawszy chciałam poczekać, aż upłynie rok od starania się żeby lekarz nie powiedział, że przyszłam za wcześniej i wysłałby mnie z kwitkiem do domu. Teraz się pewnie dopiero zaczną badania itp. Najgorsze jest to, że klinika, do której mam zamiar pójść jest, aż 100km od mojego miejsca zamieszkania :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 10:27

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ