X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Podzamcze Kielce
Odpowiedz

Gameta Podzamcze Kielce

Oceń ten wątek:
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 942 1913

    Wysłany: 15 marca 2023, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Ale tutaj jest cykl naturalny więc nie jest regulowany i przesuwany lekami
    Na wątkach miesięcznych dziewczyny często poprostu miały pusty cykl.
    To jest właśnie wada cyklu naturalnego że jeśli transfer wypada w niedzielę klinika nie pracuje to przepada;(
    Ja też miałam transfer na cyklu naturalnym tylko w Czechach. Przygotowywał mnie na miejscu dr B. Mówił mi wtedy, że właśnie u nas dają leki po to żeby transfer nie wypadł w niedzielę. W moim przypadku jak dr sprawdził po USG to powiedział że transfer może być w niedziele albo poniedziałek (okno implantacyjne) i był faktycznie w poniedziałek...póki co z sukcesem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2023, 11:51

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2023, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ciężko mi powiedzieć czekam cała zestresowana na wieści z kliniki. Ogolnie badalam lh ktory miał wykryć pik. W poniedziałek lh wysokie we wtorek spadlo. Wydawalo mi sie ze owulacja byla w poniedziałek wieczorem bo ją czułam. Po prostu wariuję z braku informacji :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2023, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Romantyczna23 wrote:
    Hejo końcu ktoś mi odpisał 😃
    No doktora biskupa w przyszłym tygodniu mamy wizytę i zastanawia mnie co powie dalej...
    Daj znać jak po wizycie 🙂 my mamy za dwa tygodnie. Też jestem ciekawa co powie u nas...
    Zadowoleni jestescie z dr B?

    Matleena89 lubi tę wiadomość

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 101 9

    Wysłany: 16 marca 2023, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja czekam z niecierpliwością na 22 marca :) będę zaczynać stymulację bo teraz od miesiączki brałam tabletkę antykoncepcyjna

  • Romantyczna23 Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 16 marca 2023, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki33 wrote:
    Daj znać jak po wizycie 🙂 my mamy za dwa tygodnie. Też jestem ciekawa co powie u nas...
    Zadowoleni jestescie z dr B?
    No byliśmy pierwszy raz więc nie mogę ocenić. A wy jak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2023, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Romantyczna23 wrote:
    No byliśmy pierwszy raz więc nie mogę ocenić. A wy jak?
    Też była to nasza pierwsza wizyta, czyli podobny etap mamy🙂 dr B zlecił badania, przekazał duża dawkę wiedzy której nie uzyskałam od poprzedniego lekarza więc oceniam go na plus, zobaczymy jak wszystko pojdzie dalej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2023, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia26 wrote:
    Hej ja czekam z niecierpliwością na 22 marca :) będę zaczynać stymulację bo teraz od miesiączki brałam tabletkę antykoncepcyjna
    Ooo super wiadomość. Czekam na dalsze informacje🙂✊️

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 101 9

    Wysłany: 16 marca 2023, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki33 Będę informować co doktor B mi powie co dalej :)

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 101 9

    Wysłany: 22 marca 2023, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki33 hej byłam dzisiaj u doktora od 24 mam brać zastrzyki i 28 kontrola ciekawe jak to będzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2023, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia26 wrote:
    Miki33 hej byłam dzisiaj u doktora od 24 mam brać zastrzyki i 28 kontrola ciekawe jak to będzie
    Hej, ja mam dopiero 29.03 wizytę. Nic się nie stresuj będzie wszystko ok🙂 dużo tych zastrzyków masz na dzień? W jakich godzinach masz podawać? Mnie też pewnie to czeka. Ale damy rade 🙂✊️

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 101 9

    Wysłany: 22 marca 2023, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki 33 mam dwa opakowania dawka 900 :) mam brać od 7 do 8 rano :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2023, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia26 wrote:
    Miki 33 mam dwa opakowania dawka 900 :) mam brać od 7 do 8 rano :)
    Jeden zastrzyk na dzień? Godzina podania tez Ok.

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 101 9

    Wysłany: 23 marca 2023, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam 5 zastrzyków od 24 do 28. A chciałam zapytać bo wczoraj odstawiłam tabletkę antykoncepcyjna bo miałam takie zalecenie od pana doktora i okres będzie bardzo mocny ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2023, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia26 wrote:
    Tak mam 5 zastrzyków od 24 do 28. A chciałam zapytać bo wczoraj odstawiłam tabletkę antykoncepcyjna bo miałam takie zalecenie od pana doktora i okres będzie bardzo mocny ?
    Nie pomogę w tym temacie😔

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 101 9

    Wysłany: 24 marca 2023, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki33 właśnie jeszcze okresu nie dostałam i dziś pierwszy zastrzyk zrobiłam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2023, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia26 wrote:
    Miki33 właśnie jeszcze okresu nie dostałam i dziś pierwszy zastrzyk zrobiłam :)
    I jak po zastrzyku bardzo ciężko się robi czy do przezycia?🙉 😉

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 101 9

    Wysłany: 25 marca 2023, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki33 bardziej odczuwam jajniki i uczucie takiej pełności :) idzie przeżyć :)

  • Karla19222 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 26 marca 2023, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! To mój pierwszy wpis tutaj! W tamtym roku rozpoczęliśmy diagnostykę w Gamecie, niestety z powodów zdrowotnych musieliśmy przerwać leczenie. Już teraz mamy zielone światło na powrót do kliniki. Czy jest tu osoba, którą prowadzi dr L? Widzę, że większość z Was chodzi do dr B :)

  • Romantyczna23 Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 27 marca 2023, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karla19222 wrote:
    Cześć! To mój pierwszy wpis tutaj! W tamtym roku rozpoczęliśmy diagnostykę w Gamecie, niestety z powodów zdrowotnych musieliśmy przerwać leczenie. Już teraz mamy zielone światło na powrót do kliniki. Czy jest tu osoba, którą prowadzi dr L? Widzę, że większość z Was chodzi do dr B :)
    Hejo. Bo raczej Tylko B przyjmuje i jeszcze doktor R ale rzadko. A doktor L to nie słyszałam o takim.

  • Karla19222 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 27 marca 2023, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Romantyczna23 wrote:
    Hejo. Bo raczej Tylko B przyjmuje i jeszcze doktor R ale rzadko. A doktor L to nie słyszałam o takim.

    Ooo to może coś się pozmieniało... 🤔 W tamtym roku właśnie u dr L byłam ;) dzięki za info!

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ