Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Podzamcze Kielce
Odpowiedz

Gameta Podzamcze Kielce

Oceń ten wątek:
  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 102 9

    Wysłany: 28 marca 2023, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Miki33 dzisiaj byłam na wizycie pecherzyki są na prawym jest 11 a na lewym 5 :) mam jeszcze zastrzyk brać i drugi orgalutran i wizyta w piątek u innego doktora :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2023, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia26 wrote:
    Hej Miki33 dzisiaj byłam na wizycie pecherzyki są na prawym jest 11 a na lewym 5 :) mam jeszcze zastrzyk brać i drugi orgalutran i wizyta w piątek u innego doktora :)
    Hej, super wiadomość 🙂 trzymam kciuki. Ja mam jutro wizytę i dowiem się co dalej🙂

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 102 9

    Wysłany: 28 marca 2023, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki33 Dobrze jak coś będziesz wiedzieć to pisz co jutro ci powie pan doktor :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2023, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia26 wrote:
    Miki33 Dobrze jak coś będziesz wiedzieć to pisz co jutro ci powie pan doktor :)
    Hej. Czeka nas invitro. Doktor konkretny, wszystko wyjaśnił.
    A co u Ciebie? Dajesz rade z zastrzykami?🙂

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 102 9

    Wysłany: 30 marca 2023, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki 33 powiem ci ze te drugie zastrzyki bolesne i później zaczerwienienie jest i swędzi potem to miejsce ze aż masz ochotę się podrapać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2023, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia26 wrote:
    Miki 33 powiem ci ze te drugie zastrzyki bolesne i później zaczerwienienie jest i swędzi potem to miejsce ze aż masz ochotę się podrapać :)
    Ooo rany🙉 dasz radę. Jutro chyba masz podgląd? Daj znać czy wszystko Oki 🙂✊️

  • ABK Autorytet
    Postów: 5079 4044

    Wysłany: 30 marca 2023, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia26 wrote:
    Miki 33 powiem ci ze te drugie zastrzyki bolesne i później zaczerwienienie jest i swędzi potem to miejsce ze aż masz ochotę się podrapać :)

    Wolniej dawaj, przed i po zastrzykiem przykładaj lód.
    Ważne żeby skóra była dobrze napięta i pewnie wbijać igłę

    Powodzenia 🤞

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    age.png
  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 102 9

    Wysłany: 31 marca 2023, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki33 tak dzisiaj mam wizytę o 11 ale właśnie u innego pana doktora :) dam na pewno znać :)

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 102 9

    Wysłany: 31 marca 2023, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki33 jestem już po wizycie i mam teraz przyjść w poniedziałek na kontrole trochę urosły pecherzyki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2023, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Wolniej dawaj, przed i po zastrzykiem przykładaj lód.
    Ważne żeby skóra była dobrze napięta i pewnie wbijać igłę

    Powodzenia 🤞

    Hej, ABK co u ciebie słychać? Wszystko Oki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2023, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia26 wrote:
    Miki33 jestem już po wizycie i mam teraz przyjść w poniedziałek na kontrole trochę urosły pecherzyki :)
    Hej, czyli kilka wizyt jest na kontrolę pecherzykow. A powiedz mi gdzie kupiłaś zastrzyki do stymulacji?🙂🙃🙂 Ja już zbieram informację 🤭

  • ABK Autorytet
    Postów: 5079 4044

    Wysłany: 31 marca 2023, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki33 wrote:
    Hej, ABK co u ciebie słychać? Wszystko Oki?

    Hey, my już po Nifty pro i po prenatalnych, mamy Zosię z niskimi ryzykami, poza rynkiem wcześniejszego porodu.

    Podczytuje cały czas co u Ciebie, leki jest w Chęcinach apteka zaopatrzona pod klinike, jesli chcesz sprawdzic gdzie jest dany lek polecam stronę gdzie po lek, ja swoje leki do stymulacji kupowałam na raty bo nie było całej recepty na raz.
    Także w przeciętnej aptece w mieście powiatowym może takich leków nie być. Także możesz zapytać Pan na recepcji, albo na stronie sprawdzić.

    Wizyt do stymulacji przeciętnie jest 2-3, zależy też jak zareagujesz na leki i jaka będzie odpowiedź jajników. Ja punkcję miałam przesuwana 3 razy bo nie rosły.

    Trzymam za Ciebie kiucki 🤞😘

    Mysza01 lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2023, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Hey, my już po Nifty pro i po prenatalnych, mamy Zosię z niskimi ryzykami, poza rynkiem wcześniejszego porodu.

    Podczytuje cały czas co u Ciebie, leki jest w Chęcinach apteka zaopatrzona pod klinike, jesli chcesz sprawdzic gdzie jest dany lek polecam stronę gdzie po lek, ja swoje leki do stymulacji kupowałam na raty bo nie było całej recepty na raz.
    Także w przeciętnej aptece w mieście powiatowym może takich leków nie być. Także możesz zapytać Pan na recepcji, albo na stronie sprawdzić.

    Wizyt do stymulacji przeciętnie jest 2-3, zależy też jak zareagujesz na leki i jaka będzie odpowiedź jajników. Ja punkcję miałam przesuwana 3 razy bo nie rosły.

    Trzymam za Ciebie kiucki 🤞😘

    Super, że wszystko ok u Was 🥰😘
    Dzięki za informację na temat lekow.
    Więcej napisze na priv🙂

  • Magra3 Autorytet
    Postów: 946 1923

    Wysłany: 31 marca 2023, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki33 wrote:
    Hej, czyli kilka wizyt jest na kontrolę pecherzykow. A powiedz mi gdzie kupiłaś zastrzyki do stymulacji?🙂🙃🙂 Ja już zbieram informację 🤭
    Ja leki kupowałam w Kielcach w aptece Gemini róg Warszawskiej i IXwieków. Tylko tam zawsze mieli wszystko. Powodzenia

    Miki33, MaggieMay lubią tę wiadomość

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 102 9

    Wysłany: 31 marca 2023, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki33 Panie w recepcji dały mi namiar na ich aptekę i tam maja te leki nazywa się : NA DOLNYM RYNKU Chęciny ulica Stefana Żeromskiego 3 :) wizyt jest kilka zależy właśnie jak rosną pecherzyki w poniedziałek mam kolejna zobaczyć czy punkcją będzie w środę czy czwartek

    MaggieMay lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia26 wrote:
    Miki33 Panie w recepcji dały mi namiar na ich aptekę i tam maja te leki nazywa się : NA DOLNYM RYNKU Chęciny ulica Stefana Żeromskiego 3 :) wizyt jest kilka zależy właśnie jak rosną pecherzyki w poniedziałek mam kolejna zobaczyć czy punkcją będzie w środę czy czwartek
    Dziękuję za informacje🙂 ooo to punkcja w tym tygodniu, zlecialo😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    Ja leki kupowałam w Kielcach w aptece Gemini róg Warszawskiej i IXwieków. Tylko tam zawsze mieli wszystko. Powodzenia
    Dziękuję za informację 🙂

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 102 9

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki33 jak w poniedziałek będzie dobrze to będzie pan doktor ustalał właśnie czy środa albo w czwartek będzie punkcją :)

  • Magra3 Autorytet
    Postów: 946 1923

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny później po transferze to się bardzo oszczędzajcie. Ja się bardzo dobrze czułam ale uważałam na to co robię i jestem na zwolnieniu, a mimo to z nudów postanowiłam trochę posprzątać w domu. Poschylałam się trochę, odkurzałam a popołudniu dostałam aż krwotoku i aktualnie w szpitalu jestem. Dbajcie o siebie

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    Dziewczyny później po transferze to się bardzo oszczędzajcie. Ja się bardzo dobrze czułam ale uważałam na to co robię i jestem na zwolnieniu, a mimo to z nudów postanowiłam trochę posprzątać w domu. Poschylałam się trochę, odkurzałam a popołudniu dostałam aż krwotoku i aktualnie w szpitalu jestem. Dbajcie o siebie
    Oj...czyli trzeba się bardzo oszczędzać i uważać. Magra trzymam kciuki, aby było wszystko dobrze u Ciebie🙂😘

    Magra3 lubi tę wiadomość

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ