Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Podzamcze Kielce
Odpowiedz

Gameta Podzamcze Kielce

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia26 wrote:
    Miki33 jak w poniedziałek będzie dobrze to będzie pan doktor ustalał właśnie czy środa albo w czwartek będzie punkcją :)
    Oki, czekam na dalsze informacje od Ciebie🙂

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 102 9

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki33 dobrze będę informować :)

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 102 9

    Wysłany: 3 kwietnia 2023, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem właśnie po wizycie dużo jest pęcherzyków i punkcję mam na środę na 10:40 :) ale zarodki odroczone na następny cykl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia26 wrote:
    Hej jestem właśnie po wizycie dużo jest pęcherzyków i punkcję mam na środę na 10:40 :) ale zarodki odroczone na następny cykl
    Super, czekam na dalsze wiesci🙂

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 102 9

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki 33 hej już po wszystkim w piątek będą do mnie dzwonić ile będzie zarodków :

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia26 Super, że masz już to za sobą. Dlugo trwalo pobieranie jajeczek, dr B robil punkcję? I jak samopoczucie, wszystko Oki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2023, 17:35

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 102 9

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki33 krótko i ja bardzo dobrze się czułam po zabiegu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia26 wrote:
    Miki33 krótko i ja bardzo dobrze się czułam po zabiegu :)
    To świetnie🙂
    Powiedz mi jeszcze jaki koszt wyszedł do tego momentu.

  • Sylwia26 Koleżanka
    Postów: 102 9

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki33 tak doktor B. Robił zabieg :) 9650 zapłaciliśmy teraz wiec już za wizyty nie płacimy jedynie w poniedziałek pobieranie krwi to 60 zł :)

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 10 kwietnia 2023, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karla19222 wrote:
    Cześć! To mój pierwszy wpis tutaj! W tamtym roku rozpoczęliśmy diagnostykę w Gamecie, niestety z powodów zdrowotnych musieliśmy przerwać leczenie. Już teraz mamy zielone światło na powrót do kliniki. Czy jest tu osoba, którą prowadzi dr L? Widzę, że większość z Was chodzi do dr B :)


    Hej, ja chodzę do dr L 🙃

  • Karla19222 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 10 kwietnia 2023, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    Hej, ja chodzę do dr L 🙃


    I jesteś zadowolona ? My czekamy na wizytę, mamy za tydzień 🤗

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 10 kwietnia 2023, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karla19222 wrote:
    I jesteś zadowolona ? My czekamy na wizytę, mamy za tydzień 🤗


    Tak, jestem zadowolona. Ma podejście. Jest konkretny. Od razu przechodzi do rzeczy. Jak czegoś nie będziesz wiedziała lub będziesz miała wątpliwości to pytaj odpowie na wszystko.
    I to co ważne gdyby cos się działo zawsze mam kontakt sms

  • Karla19222 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    Tak, jestem zadowolona. Ma podejście. Jest konkretny. Od razu przechodzi do rzeczy. Jak czegoś nie będziesz wiedziała lub będziesz miała wątpliwości to pytaj odpowie na wszystko.
    I to co ważne gdyby cos się działo zawsze mam kontakt sms

    Super! Bardzo Ci dziękuję 🤗

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karla19222 wrote:
    Super! Bardzo Ci dziękuję 🤗
    Na jakim etapie jesteście?

  • Karla19222 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    Na jakim etapie jesteście?


    My dopiero wracamy do Kliniki.. więc w sumie zaczynamy od 0. W tamtym roku już byliśmy, aczkolwiek musieliśmy przerwać starania, ponieważ po drodze wyszły inne schorzenia, silne leki. Zdecydowałam się na doktora L, ponieważ cały czas jestem pod kontrolą u doktora L taty😉.

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karla19222 wrote:
    My dopiero wracamy do Kliniki.. więc w sumie zaczynamy od 0. W tamtym roku już byliśmy, aczkolwiek musieliśmy przerwać starania, ponieważ po drodze wyszły inne schorzenia, silne leki. Zdecydowałam się na doktora L, ponieważ cały czas jestem pod kontrolą u doktora L taty😉.
    Rozumiem. 😉 tez początkowo chodziłam do taty doktora L. Myślę, że będziesz zadowolona. Może to głupio zabrzmi ale po każdej wizycie i rozmowie z dr L mam jakąś taka motywację. I nawet, kiedy czasem mam slabsze dni powtarza "nie poddajemy się! "

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2023, 18:43

  • Karla19222 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    Rozumiem. 😉 tez początkowo chodziłam do taty doktora L. Myślę, że będziesz zadowolona. Może to głupio zabrzmi ale po każdej wizycie i rozmowie z dr L mam jakąś taka motywację. I nawet, kiedy czasem mam slabsze dni powtarza "nie poddajemy się! "

    W tamtym roku jak byłam w klinice u doktora L też odniosłam takie wrażenie jak Ty! 🤗 Wyszłam z wizyty z nadzieją i lepszym nastawieniem... Bo naprawdę człowiek czasem traci nadzieję 😢

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karla19222 wrote:
    W tamtym roku jak byłam w klinice u doktora L też odniosłam takie wrażenie jak Ty! 🤗 Wyszłam z wizyty z nadzieją i lepszym nastawieniem... Bo naprawdę człowiek czasem traci nadzieję 😢


    Bardzo często traci się nadzieję. Ale ja wtedy myślę że taka długa drogę już przeszliśmy i mam się poddać? O co to, to nie.
    Trzeba zawsze myśleć pozytywnie beż względu na to co będzie. Pamiętaj, że wchodząc pod górkę musisz pozwiedzać trochę widoków po drodze żeby na samej górze dostrzec cel 🙂

  • Karla19222 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    Bardzo często traci się nadzieję. Ale ja wtedy myślę że taka długa drogę już przeszliśmy i mam się poddać? O co to, to nie.
    Trzeba zawsze myśleć pozytywnie beż względu na to co będzie. Pamiętaj, że wchodząc pod górkę musisz pozwiedzać trochę widoków po drodze żeby na samej górze dostrzec cel 🙂

    Bardzo mądre słowa !! Zapamiętam je sobie ! 🤗

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karla19222 wrote:
    Bardzo mądre słowa !! Zapamiętam je sobie ! 🤗


    Ja wiem, że to są proste słowa ale uwierz one mi cały czas towarzyszą podczas kolejnego cyklu. I wierzę, że tam na tym szczycie kiedyś sie znajdziemy. Grunt to się nie poddawać.
    Trzymam kciuki ! Daj znać jak po wizycie 🙂😉

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ