X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok ale jesli nie dojdzie to kasa przepada?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 20:55

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • ancoma Autorytet
    Postów: 792 185

    Wysłany: 17 listopada 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IVA wrote:
    liczy sie dni od 1 dnia przyjmowania anty?
    Liczy sie od rozpoczecia przyjmowania menopuru itp
    ale chyba niepotrzebnie sie nad tym zastanawiuasz , lekarz Ci powie czy jest ok czy nie

  • IVA Ekspertka
    Postów: 170 259

    Wysłany: 17 listopada 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancoma wrote:
    Liczy sie od rozpoczecia przyjmowania menopuru itp
    ale chyba niepotrzebnie sie nad tym zastanawiuasz , lekarz Ci powie czy jest ok czy nie

    Tak, ancoma, dziękuję za odpowiedz.
    Bylam dziś na wizycie,estradiol 5;)Stymulujemy się dalej.

    Pozdrowienia dla Was dziewczyny i trzymam za wszystkie mocno kciuki;*

  • IVA Ekspertka
    Postów: 170 259

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie zdanie na temat mrożenia komórek?

    Chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat.

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 18 listopada 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, jako że informacje od lekarzy w Gamecie są mocno niespójne, mam do Was pytanie. Kiedy robiłyście histeroskopię? W cyklu poprzedzającym stymulację czy troszkę wcześniej z racji na trudność zaplanowania daty stymulacji (brak środków itd) ?
    Rozpoczynam nowy cykl i mogłabym już histero zrobić, ale nie jestem jeszcze zakwalifikowana do programu. Teoretycznie kwalifikacja ma nastąpić w przyszłym tygodniu. Nie wiem czy czekać jeszcze kolejny cykl czy już robić.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 18 listopada 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam histeroskopię w cyklu, w którym zaczęłam procedurę - 7 dni po histero zaczęłam przyjmować gonapeptyl. Kwalifikację przeszłam dopiero po histeroskopii. Mallina - a zrobią Ci kwalifikację skoro na razie nie maja środków?

    Agniesia
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez byłabym ostrożna... zrobisz histero a okazę się potem, że nie ma kasy. Lonia miała chyba taką sytuację?

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 19 listopada 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego postanowiłam na razie się wstrzymać, zaraz rozpocznę nowy cykl ale już na tabletkach antykoncepcyjnych żebym mogła zrobić histeroskopię w grudniu nie zależnie od dnia cyklu. Pod koniec listopada/na początku grudnia mają już robić kwalifikacje, a kasę dostaną w styczniu. Do tej pory było tak, że mieli tyle kasy, że nikt nie czekał (takie informacje dostałam wczoraj przez telefon).

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 19 listopada 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaczęłam brać tabletki anty przed histeroskopią i mimo to w szpitalu patrzyli na dzień cyklu, więc na Twoim miejscu dowiedziałabym się jak do tego podchodzą w miejscu gdzie chcesz robić histeroskopię.

    Agniesia
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 19 listopada 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki a a histero robicie u siebie majac skierowanie z gamety czy latwicie skierowanie od innego giną?

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Dlatego postanowiłam na razie się wstrzymać, zaraz rozpocznę nowy cykl ale już na tabletkach antykoncepcyjnych żebym mogła zrobić histeroskopię w grudniu nie zależnie od dnia cyklu. Pod koniec listopada/na początku grudnia mają już robić kwalifikacje, a kasę dostaną w styczniu. Do tej pory było tak, że mieli tyle kasy, że nikt nie czekał (takie informacje dostałam wczoraj przez telefon).
    Ja od RB usłyszałam ze kwalifikacje sa dopiero po nowym.roku bo musza wiedzieć ile dostana i zawsze jest chętnych więcej niż srodkow

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Agniesia30 Autorytet
    Postów: 657 122

    Wysłany: 19 listopada 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz mieć skierowanie z gamety albo od innego lekarza. Tylko z doświadczenia wiem, że nie wszędzie przyjmują skierowanie. Ja obdzwoniłam wiele szpitali, szukając szybkiego terminu. W jednym powiedzieli, że nie przyjmą skierowania i mam zapisać się do przychodni przyszpitalnej po skierowanie, a w jeszcze innym, że trzeba najpierw umówić się na kwalifikację do histeroskopii (oczywiście w godzinach porannych). Ale ostatecznie znalazłam szpital, gdzie przyjęli skierowanie i termin był od razu. A zabieg robił mi lekarz zajmujący się leczeniem niepłodności, także trafiłam bardzo dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 13:37

    Agniesia
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesia30 wrote:
    Ja też zaczęłam brać tabletki anty przed histeroskopią i mimo to w szpitalu patrzyli na dzień cyklu, więc na Twoim miejscu dowiedziałabym się jak do tego podchodzą w miejscu gdzie chcesz robić histeroskopię.
    Akurat mój lekarz który ma mi robić histeroskopię nie widzi problemu, sam dał mi tabletki więc jakoś to przebrniemy.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka1990 wrote:
    Ja od RB usłyszałam ze kwalifikacje sa dopiero po nowym.roku bo musza wiedzieć ile dostana i zawsze jest chętnych więcej niż srodkow
    Ci lekarze sami nie wiedzą co mówią a potem się z tego wycofują lub udają, że nic takiego nie mówili. A wszystko okaże się w praktyce.
    Ja wcześniej chodziłam dr. Banach ale szkoda było moich nerwów, teraz chodzę do profesora, może lepiej nasza współpraca się potoczy.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 19 listopada 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Co człowiek to inny przypadek i opinia. Moja koleżanka chodziła do profesora i nie była zadowolona, a wizyty mega drogie. Ciągle mówił, że tylko in vitro, a Banach powiedziała im, że będzie ciąża naturalna, tylko potrzeba czasu. Kilka miesięcy i ciąża się pojawiła.

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 20 listopada 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasicaLisica wrote:
    Co człowiek to inny przypadek i opinia. Moja koleżanka chodziła do profesora i nie była zadowolona, a wizyty mega drogie. Ciągle mówił, że tylko in vitro, a Banach powiedziała im, że będzie ciąża naturalna, tylko potrzeba czasu. Kilka miesięcy i ciąża się pojawiła.
    Gratulacje dla koleżanki że się jednak udało. Mi dr. Banach kazała próbować inseminacji do skutku najlepiej u nich i tracić pieniądze na coś zupełnie bezsensownego. Natomiast profesor na dzień dobry powiedział, że nie mam najmniejszych szans na in vitro, a później się z tego wycofał.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 20 listopada 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    My też mieliśmy kontakt z nią, nam powiedziała rzeczowo, że poleca do 4 IUI, później ewentualnie in vitro. Tłumaczyła jak interpretować wyniki, byliśmy zadowoleni.

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 22 listopada 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z kolei Banaszczyk sama z siebie nic mi nie zaproponowała. Jak wyszło, że mam endometriozę to tylko powiedziała, że jest to wskazanie do IUI lub In vitro. Ale sama z siebie nic nie podpowiedziała. Ciągniemy ją cały czas za język

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 23 listopada 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was dostała te płatne badania z gamety do wykonania? Mogłabym prosić listę? Bo nie chcę w Gamecie przepłacać. Tam kosztują 2x tyle.

    Ja mam histero na nfz. Wziełam skierowanie od normalnego gina, będę miała w piatek w szpitalu w Inowrocławiu. Chcę jechać z kompletem badań już do gamety żeby nie tracić czasu, pieniedzy... mam 250km do łodzi, trzeba mieć na paliwo plus wizyta. :/
    U mnie profesor działał mega szybko, moment nas zakwalifikował. Mówił, że nie ma na co czekać. Jednak ciężko mi było z nim rozmawiać, jego odpowiedzi były ironiczne, jakbym najlepiej się nie interesowała niczym. Teraz jestem u Banach... i w sumie jest lepiej, ale to chyba jeszcze nie to. Myślę o Połaciu na 3 procedurę

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 23 listopada 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    O Połaciu słyszałam dobre opinie. Wybieram się z męże do niego w styczniu, najpóźniej w lutym. Wyniki nam się poprawiły i chciałam się skonsultować z nim. Banach nie jest najgorsza, ale u nich wszystkich pewnie wiele zależy od dyspozycji dnia.

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ