X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 23 listopada 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Banach mnie naciąga na kasę, takie odniosłam wrażenie.

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 24 listopada 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takasobieja wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was dostała te płatne badania z gamety do wykonania? Mogłabym prosić listę? Bo nie chcę w Gamecie przepłacać. Tam kosztują 2x tyle.

    Ja mam histero na nfz. Wziełam skierowanie od normalnego gina, będę miała w piatek w szpitalu w Inowrocławiu. Chcę jechać z kompletem badań już do gamety żeby nie tracić czasu, pieniedzy... mam 250km do łodzi, trzeba mieć na paliwo plus wizyta. :/
    U mnie profesor działał mega szybko, moment nas zakwalifikował. Mówił, że nie ma na co czekać. Jednak ciężko mi było z nim rozmawiać, jego odpowiedzi były ironiczne, jakbym najlepiej się nie interesowała niczym. Teraz jestem u Banach... i w sumie jest lepiej, ale to chyba jeszcze nie to. Myślę o Połaciu na 3 procedurę
    Które badania masz na myśli? Ja robiłam p/c chlamydii trachomatis iga i igm, hiv combo, vdrl, amh musiałam powtórzyć plus badania przeciwzakrzepowe (te 2 ostatnie zrobiłam w Gamecie)
    Miałam mieć wizytę kwalifikacyjną w środę, ale powiedzieli że najprawdopodobniej będzie przesunięta na początek grudnia. profesor kazał szybko badania robić żeby ze wszystkim zdążyć. Dzwonie wczoraj i mówią, żebym po 6 stycznia zadzwoniła. Więc pytam, po co te badania tak szybko miałam robić? Dlaczego tak kręcą i wprowadzają ludzi w błąd? Czy mają pewność że dostaną środki? Usłyszałam, że nie. A jeśli moje badania stracą ważność to już będzie mój problem. Jeśli w styczniu znów usłyszę, że nic nie wiadomo zabieram się do Białegostoku.
    Specjalnie zaczęłam brać antykoncepcję żeby zrobić tą głupią histeroskopię a teraz okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 24 listopada 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Niestety tak to wygląda - nam kazali robić badania jak jeszcze nie było w planach IUI, do których są wymagane. Wyczytałam, że badania są ważne pół roku i powiedziałam, że musimy to wycyrklowac tak, żeby nie stracić niepotrzebnie kasy. Niestety wygląda to tak, że pacjent musi wiedzieć więcej niż lekarz, bo co to dla lekarza tysiąc na badania. Dla nas to jednak dużo. Niestety kliniki zarabiają na pacjentach, bo nie wszyscy tak szczegółowo analizują sytuację i wiedzą, kiedy badania "wychodzą", jeśli chodzi o ich ważność.

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 24 listopada 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasicaLisica wrote:
    Niestety tak to wygląda - nam kazali robić badania jak jeszcze nie było w planach IUI, do których są wymagane. Wyczytałam, że badania są ważne pół roku i powiedziałam, że musimy to wycyrklowac tak, żeby nie stracić niepotrzebnie kasy. Niestety wygląda to tak, że pacjent musi wiedzieć więcej niż lekarz, bo co to dla lekarza tysiąc na badania. Dla nas to jednak dużo. Niestety kliniki zarabiają na pacjentach, bo nie wszyscy tak szczegółowo analizują sytuację i wiedzą, kiedy badania "wychodzą", jeśli chodzi o ich ważność.
    Dla mnie to nie do pomyślenie tak kręcić. W poprzedniej klinice jak lekarz cos powiedział to tak było. A tu lekarz każe robić badania bo będzie kwalifikacja a się okazuje że jednak nie będzie. W d**** za przeproszeniem mam taką klinikę. Nie szanują pacjenta zupełnie.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    Wiem, ręce opadają. U nas było też tak, że czasem ja się upierałam, że trzeba zrobić jakieś badanie, bo czytałam opracowania medyczne, a lekarz nie kazał. Robiliśy i okazywało się, że wynik ma znaczenie w naszym leczeniu. Pomijam, że na początku słabe szanse na poprawę dramatycznej sytuacji,a dzięki temu co wyczytaliśmy w internecie i książkach dziś wyniki w normie, nawet niektóre parametry świetne. 150 zł za wizytę, a więcej się może człowiek dowiedzieć z neta - tak mawia mój mąż :)

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeski film ;) ale oby te nerwy w Gamecie nam się opłaciły.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Oby, oby :) Nie ma innej opcji!

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 27 listopada 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po histero. Nie brali nawet wycinka bo piekna, gładka macica. Wychodzę dziś bo stekam, że chce do domu :)

    sylvuś lubi tę wiadomość

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 28 listopada 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takasobieja to teraz kolejny jaki etap?

    Czy któraś z Was może wcześniej robiła iui w naszej gamecie i moze powiedziec jakie badania wymagają?

    M&M
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 28 listopada 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    hej, ja robiłam w październiku. Robiliśmy - te wszystkie żółtaczki, chlamydie itd, cytologia była wymaga, ale miałam jeszcze aktualną i hormony niby wymagają, ale z racji tego, że ja wcześniej robiłam przez kilka miesięcy trzy razy w miesiącu poziomy hormonów i było okej, to nie musiałam nowych robić. AMH ode mnie wymagali, ale też miałam sprzed 3 miesięcy i powiedzieli, że okej. Ciekawe jak to teraz wygląda...

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 28 listopada 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie hormony robiłaś?

    M&M
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 28 listopada 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Nie jestem w domu, więc teraz nie mogę zerknąć. To były te najbardziej znane: lh, estriadol, prolaktyna, tsh....

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 28 listopada 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dziękuję. Bo ja moze teraz sie wybiorę w grudniu na wywiad w tej sprawie, ale nowy cykl zaraz zacznę, to bym zrobiła hormony, bo i tak mam hashimoto o muszę badać to za jednym razem.

    M&M
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 28 listopada 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Też się wybieram w grudniu, bo mamy do IUI podchodzić. Nie wiem czy jakieś nowe badania nie doszły, oby nie :)

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 28 listopada 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dowiemy się niebawem:)
    A u kogo się leczycie?
    bo ja byłam u Makowskiej wcześniej, ale to robiłam wtedy tylko hsg i nie myślałam o iui.

    M&M
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 28 listopada 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    U R.B :)

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 28 listopada 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale R.B. to są dwie, więc nie wiem którą masz na myśli :)

    M&M
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 28 listopada 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Młodszą :)

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 28 listopada 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OK :)
    I jesteś zadowolona? Bo ja nie mam pojęcia kogo wybrać, czy zostać u tej co jestem.

    M&M
  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 28 listopada 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jestem zadowolona. Czytałam, że niektóre dziewczyny nie są, ale nie wiem od czego to zależy. Miła, tłumaczy, nie wprowadza paniki, fajna energia...

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ