X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bogna87 wrote:
    Zadowolona jesteś z J.M.?
    Byłam w miarę, ale i tak planowałam zmianę po zakończeniu procedury ivf i zmieniłam.

    M&M
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mogłabyś mi napisać co skłoniło Cię do zmiany?

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bogna87 wrote:
    A mogłabyś mi napisać co skłoniło Cię do zmiany?
    Trzymanie się jednego lekarza prawie 3 lata. Chciałam zobaczyć co powie inny na naszą sytuację, a że akurat z poronieniem trafiłam do innego lekarza to już u niego zostałam w kolejnej ciąży.

    M&M
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli to IP pomógł zajść?

  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ja też nie powinnam trzymać się jednego kurczowo. Choć nie jestem zadowolona do końca to trwam przy tym samym z myślą że nas zna, nasz przypadek i że będzie wiedział co i jak ale może niesłusznie...

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bogna87 wrote:
    Czyli to IP pomógł zajść?

    Nie pomógł, bo u nas to jest Cudowna Wpadka roku :)

    aniab2205 lubi tę wiadomość

    M&M
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super <3

  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się jeszcze pozalekcyjnych, do tej pory miałam niby wszystkie badania ok, czekam na wyniki immunologi a raczej jej podstaw... I co znalazłam w swoich wynikach? - kuwa anty TPO =300 :/ DLACZEGO NIKT PRZEZ PÓŁTORA ROKU NIE ZWRÓCIŁ NA TO UWAGI czy naprawdę to jest nieważne?

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz chorą tarczycę? Bo wynik sugeruje hashimoto.

    M&M
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że tsh mi skacze to ok wiedziałam bo mi powiedział gin na podstawie wyników że jest za wysokie na zajście ale dlaczego nie zwrócił uwagi na Anty TPO??? Tsh mam już wyregulowac, biorę euthyrox 75 ale o z tego jak to anty TPO takie wielkie. I co jeśli znajdę w ciążę to jestem skazana na poronienie? Ciągle o tym myślę i nie wiem co robić... Jesteśmy w trakcie przygotowań do iui a ginka nic o tym nie powiedziała :( no płakać mi się chce cały dzień

    aniab2205 lubi tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashimoto się nie leczy, bo to stan zapalny tarczycy. Leczy się konsekwencje czyli niedoczynność. Anty tpo nie spadnie, a jak już to niewiele. Ważne jest tsh, ft3 i ft4 do utrzymania ciąży. Anty tpo nie masz jakiegoś wielkiego, bo ja miałam 700, a teraz w ciąży 200.

    M&M
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli u Ciebie jednak spadło... Ft3 i ft4 chyba dawno nie badalam a jestem już po 2 poronienia Ch i nie wiem o mogło byc przyczyną. Nie dość że mam problem z zajściem to jeszcze z utrzymaniem :/

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdabaj ana i homocysteinę.
    Ja zaszlam dwa miesiące po rozpoczęciu regulowania homocysteiny. A jak ana będą wysokie to immunolog przepisze encorton dodatkowo.

    M&M
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli do kogo radzisz się udać? I w jaki sposób regulowana jest homocysteina? A no i najważniejsze jak dokładnie nazywa się to badanie

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób ANA 1 i 2 i homycysteinę. Może to coś pomoże. A która to Twoja iui i ile się staracie?

    M&M
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dziecko z 3 iui. Potem przy drugim podejściu 2 pierwsze udane ale doszło do poronien i kolejne dwie nieudane

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co jest powodem iui, nasienie?

    M&M
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dokładnie

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bogna87 wrote:
    Tak, dokładnie
    Lekarze polecają 3-5 iui, potem to już sensu nie ma. A skoro masz poronienia za sobą to radzę szukać przyczyny, bo tak to może każda kolejna iui się kończyć.

    M&M
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie... My teraz niby przygotowujemy się do kolejnej ale dostaliśmy skierowanie na badania Apa ANA APL p/c kardiolipinowe, antyfosfolipidowe, beta 2 GLIKOPROTEINIE i właśnie myślę sobie ze lepiej jakby się przyczyną znalazła i dopiero próbować a nie tak na oślep i w końcu powiedzą mi że koniec z iui. Pewna osoba mi radzi żebym sama zaaplikowala sobie Acard Clexane i Encorton ale chyba tak sama to trochę się boję

‹‹ 949 950 951 952 953 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ