X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gameta Rzgów, Łódź ivf
Odpowiedz

Gameta Rzgów, Łódź ivf

Oceń ten wątek:
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za odpowiedzi, muszę pomyśleć i w końcu wybrać... Ehhh chciałoby się żeby było dobrze i dlatego chciałabym wybrać najlepszego lekarza ale to nie takie proste bo tak jak piszecie chyba o wszystkim trzeba się przekonać na własnej skórze. Szkoda że Gameta nie robi ivf dla województwa :/

  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka1700 wrote:
    Musisz sama spróbować. Ja chodziłam do R.B-S. miła babka ale mam mieszane uczucia.

    Ja właśnie u niej jestem, o nasza pierwsza procedura i trudno mi cokolwiek o niej powiedzieć. Na pewno jest bardzo kontaktowa - wszystko tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, ma czas, nie karmi złudzeniami, mówi jak jest. Ale na pochwały za wcześnie.

    Byłam też u Makowskiej raz i tez miła kobieta, tłumaczy, odpowiada na pytania, sama dopytuje. Nie zostaliśmy u niej, ponieważ już byliśmy zdecydowani na RBS, ale ze względu na jej urlop poszłam do M.

    Bogna, wiem z czym się zmagasz - mam to samo... Powodzenia!

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • Joannaaaa Przyjaciółka
    Postów: 74 37

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecę dr Banach. Od samego początku wzbudziła u nas wielkie zaufanie. Mimo, że dwa transfery się nie udały... Nie mieliśmy poczucia że mogła to być jej wina. Dlatego przy drugiej procedurze nie zrezygnowalismy z niej i udało się. Wiadomo każdy będzie chwalił lekarza, który mu pomógł. Przeszlam przez wielu i z czystym sumieniem Panią Renate mogę polecić :)

    Starania od 2014r.
    29 lat
    Słabsze nasienie męża
    2016r. - 2 IUI - brak ciąży
    06.2018r. - IMSI - 2 zarodki
    07.2018r. - criotransfer 1 zarodka - ciąża biochemiczna
    08.2018r. - criotransfer 2go zarodka - :(
    10.2018 - 2 IMSI, brak ❄️, transfer 3dniowego zarodka - 12dpt beta 715!
    16ud6vgc3f6ods0i.png
  • aniab2205 Autorytet
    Postów: 1560 781

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chodziłam do różnych lekarzy, wszystkie 3 et robił Połać, 2 się nie udały, ale nie mam poczucia, że z jego winy. On zrobił wszystko, co tylko mógł, wiele razy klepał głupoty, ale w sytuacjach ważnych, czy kryzysowych, potrafił rozluźnić atmosferę, podnieść na duchu, zmotywować albo okazać współczucie i zrozumienie. On prowadził mi ciążę. Nie jest ideałem, ale to MÓJ lekarz. Gdybym nie miała możliwości iść do niego, poszłabym do Banachowej. Makowską bardzo lubię, ale jest zamotana, trzeba ją pilnować z receptami i umawianymi terminami. Za to skrupulatnie odpowiada na wszelkie pytania, w tym telefonicznie. M. R. to dla mnie nieporozumienie, działał na mnie stresująco, może i dobry lekarz, ale nie ufałam mu, spinałam się przy nim.

    Prawie 5 l. starań, 3 stymulacje do ivf+ próba na oocytach, 1.08- beta 237.90, 03.08- beta 456.59, 17.08 26dpt- wizyta pęcherzykowa i jest ❤, 29.09 usg prenatalne,24.11 usg połówkowe,26.01 ostatnie usg genetyczne, 13.04- narodziny naszego szczęścia :)
    08.18r-et nieudany
    09.18r- próba na 6 oocytach,0blastek
  • jożin Znajoma
    Postów: 19 16

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj na wizycie i okazało się że będę miała refundację na leki :) bardzo się ucieszyłam. Czyli liczy się albo fsh albo amh.

    alaw87, Bella93, Fantasmagoria lubią tę wiadomość

  • Ewka1700 Autorytet
    Postów: 1044 273

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantasmagoria wrote:
    Ja właśnie u niej jestem, o nasza pierwsza procedura i trudno mi cokolwiek o niej powiedzieć. Na pewno jest bardzo kontaktowa - wszystko tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, ma czas, nie karmi złudzeniami, mówi jak jest. Ale na pochwały za wcześnie.

    Byłam też u Makowskiej raz i tez miła kobieta, tłumaczy, odpowiada na pytania, sama dopytuje. Nie zostaliśmy u niej, ponieważ już byliśmy zdecydowani na RBS, ale ze względu na jej urlop poszłam do M.

    Bogna, wiem z czym się zmagasz - mam to samo... Powodzenia!


    To tak, ale jak dla mnie R.B-S. bagatelizuje inne sprawy. Po wykryciu u mnie torbieli stwierdziła, że endometrioza jest do końca życia i nie ma się czym przejmować a taka torbiel nie daje żadnych objawów bólowych i spokojnie mogę podchodzić do ivf. Podczas kolejnej miesiączki był hardcor i jest tylko gorzej, na razie odpuściłam.

    endometrioza IV
    starania od 2016 r.
    Marzec 2019 ICSI :(
    Marzec 2020 CP
    usunięty prawy jajowód
  • MonkaB Ekspertka
    Postów: 146 98

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a orientujecie się co z dofinansowaniem do ivf? Dzwoniłam ostatnio zarówno do Gameta jak i do urzędu miasta i nikt mi nie jest w stanie powiedzieć kiedy podpiszą nowe umowy na 2019/2020. Te 5 tys dużo by nam pomogło ...

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonkaB wrote:
    Dziewczyny a orientujecie się co z dofinansowaniem do ivf? Dzwoniłam ostatnio zarówno do Gameta jak i do urzędu miasta i nikt mi nie jest w stanie powiedzieć kiedy podpiszą nowe umowy na 2019/2020. Te 5 tys dużo by nam pomogło ...
    Chyba musisz próbować co jakiś czas

    M&M
  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka1700 wrote:
    To tak, ale jak dla mnie R.B-S. bagatelizuje inne sprawy. Po wykryciu u mnie torbieli stwierdziła, że endometrioza jest do końca życia i nie ma się czym przejmować a taka torbiel nie daje żadnych objawów bólowych i spokojnie mogę podchodzić do ivf. Podczas kolejnej miesiączki był hardcor i jest tylko gorzej, na razie odpuściłam.

    Niedobrze, też mam endomendę. Zobaczymy co dalej.

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • alaw87 Ekspertka
    Postów: 249 125

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Dziewczyny w piątek mam punkcje
    Jak się ona odbywa
    Pozdrawiam

    III IUI nie udane
    I et 😢
    II et 😢
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alaw87 wrote:
    Witam
    Dziewczyny w piątek mam punkcje
    Jak się ona odbywa
    Pozdrawiam
    Na górze zakładają wenflon lub na sali zabiegowej. Potem szybka wizyta u lekarza, który robi punkcje tego dnia, zabierają na salę zabiegą, a partner czeka na korytarzu, aż go poproszą na oddanie nasienia.
    Ty się rozbierasz w toalecie tak jak na wizycie i proszą na salę zabiegowa. Dają leki i znieczulenie. Budzisz się po na sali wybudzen lub w trakcie przewożenia na nią.

    M&M
  • alaw87 Ekspertka
    Postów: 249 125

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję
    Pozdrawiam

    Bella93 lubi tę wiadomość

    III IUI nie udane
    I et 😢
    II et 😢
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a miała któraś z Was IuI w Gamecie? To standard że nie robią usg w dniu inseminacji?

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to standard. Przynajmniej ja nie miałam przy iui.

    M&M
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alaw87 wrote:
    Bardzo dziękuję
    Pozdrawiam
    &&

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka i zawsze miałaś coś w tym stylu np w poniedziałek rano monitoring wieczorem zastrzyk i w środę iui? I na jakiej wielkości pecherzykach?

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak.
    Już rozmiaru nie pamiętam, bo iui miałam prawie 3 lata temu, ale około 15-18 miały.

    M&M
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi się wydaje że kojarzę Cię z wątku inseminacja 2016 a do kogo chodzilas w Gamecie? Wiele razy już słyszałam że w innych klinikach robią usg tuż przed iui a w Gamecie właśnie nie.

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bogna87 wrote:
    Tak mi się wydaje że kojarzę Cię z wątku inseminacja 2016 a do kogo chodzilas w Gamecie? Wiele razy już słyszałam że w innych klinikach robią usg tuż przed iui a w Gamecie właśnie nie.
    J.M., a ciążę prowadzę u I.P.

    M&M
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadowolona jesteś z J.M.?

‹‹ 948 949 950 951 952 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ