Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 17 października 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miedzianna wrote:
    Nadzieja !!!😍❤️🌹 gratulacje ogromniaste !!! I chłopiec ..🥰🥰🥰🤗 a macie już imię ? My cały czas się zastanawiamy..🤔😎


    U nas będzie Tymek albo Julian. 🙂

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 17 października 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    To się cieszę, że u Was wszystko dobrze 🙂, ja mam wizytę serduszkowa w przyszłym tygodniu i mam nadzieję, że będzie ok 🙂

    Dziewczyny ciężkie czasy z tym Covidem, ale trzeba jakoś przerywać, czasem się piwsciekac tak po kobiecemu na to wszystko 😜i walczyć dalej 💪


    To trzymam kciuki za wizytę i dobre wieści ✊

  • Drzewko90 Przyjaciółka
    Postów: 91 104

    Wysłany: 17 października 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn - doskonle Ciebie rozumiem, też mieliśmy w planach podchodzić do inseminacji no ale zobaczymy jak to będzie, czekam spokojnie na wizytę u doktora i zobaczyny co powie, nie ukrywam też się trochę powkurzalam, no ale są coraz większe obostrzenia, może odpoczynek psychiczny też dobrze zrobi 🙂

  • Udało się Koleżanka
    Postów: 57 27

    Wysłany: 17 października 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Miedzianna❤️!!, myslalam ostatnio co tam u Ciebie, cieszę się, że, wszystko dobrze,!!! my dzisiaj usłyszeliśmy serduszko, ❤️ popłakałam się że szczęścia, doktor mówi, że wszystko jest dobrze.


    Gratulacje 🙂

    U nas też jest ❤️

    Kciuki za dziewczyny wizytujące i dużo cierpliwość i spokoju na ten czas 🙂

    Alicjaaa, Moli27 lubią tę wiadomość

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 17 października 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzewko90 wrote:
    Carolajn - doskonle Ciebie rozumiem, też mieliśmy w planach podchodzić do inseminacji no ale zobaczymy jak to będzie, czekam spokojnie na wizytę u doktora i zobaczyny co powie, nie ukrywam też się trochę powkurzalam, no ale są coraz większe obostrzenia, może odpoczynek psychiczny też dobrze zrobi 🙂

    Jak już emocje po czwartku opadły dziś tez podchodzę do tego już na spokojnie 🙂 Poczekam na wizytę w listopadzie zobacze co doktor powie 🙂
    Może faktycznie odpoczynek psychiczny dobrze mi zrobi pd ciągłego myślenia o stymulacji i trzymaniu diety 🙈

    Dużo siły dla Nas wszystkich teraz ❤️

    Alicjaaa lubi tę wiadomość

  • Mysza1231 Koleżanka
    Postów: 31 24

    Wysłany: 18 października 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂

    Troszkę tutaj nie zaglądałam, gratulacje nowym mamusia i nieustanne kciuki za staraczki również życzę dużo sił na te czasy, dacie radę ❤️💪

    Pozdrawiamy z miesiączna Gaja 🙂, ja niedługo mam wizytę kontrolna, czas leci jak szalony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2020, 13:46

    Alicjaaa, Moli27, Olivia27 lubią tę wiadomość

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 18 października 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miedzianna wrote:
    Alicjaaa- trzeba przetrwać ,dzidzia najważniejsza . Takie plamienia często się zdarzają , kwestia doboru leków i zaleceń lekarza . Ja musiałam troche leżeć i przetrwać to wszystko. Ale potem pojechaliśmy na tydzień nad Bałtyk,nawdychałam się jodu ,pospacerowalismy bo już mogłam i doszłam do siebie. To już niedługo poznacie płeć ?🙃daj znać koniecznie 😍
    Żaba -wielkie gratulacje 🥰🥰🥰 Cieszę się ze udało się za pierwszym transferem i ze prenatalne tez okey jak u Alicji , nas teraz czekają powoli drugie, troche stresik znów jest, wiadomo. Po drodze kolejne badania krwi , a przez covida boje się chodzić do tych wszystkich laboratoriów ,wszędzie kolejki masakra co się porobiło 🤦‍♀️ Onier tez się przeniósł ,jak dziewczyny wcześniej pisały , szpitale przekształcają się na zakaźne , oby dla rodzących zostało miejsca 🤦‍♀️Nie mówiąc już o pacjentach onkologicznych , wczoraj miasto chciało przekształcić szpital MSWiA na zakaźny ale na szczęście personel się zbuntował . W kraju chaos,rząd nie radzi sobie. Troche jestem przerażona tym wszystkim ... A gdzie stymulacje, punkcje,kontrole , zabiegi ... niepłodność nie poczeka 😓


    Pewnie ze przetrwam 🙂, już sobie pościągałam filmy, książki, będzie czym zająć czas 🙂

    Olivka no jakoś zaciskam zeby po tej luteinie, aczkolwiek dziś miałam odruch wymiotny 🙈, może później wrócimy do tej formy dopochwowe, zobaczymy co doktor zadecyduje. 🙂

    Olivia27 lubi tę wiadomość

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 18 października 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Jak już emocje po czwartku opadły dziś tez podchodzę do tego już na spokojnie 🙂 Poczekam na wizytę w listopadzie zobacze co doktor powie 🙂
    Może faktycznie odpoczynek psychiczny dobrze mi zrobi pd ciągłego myślenia o stymulacji i trzymaniu diety 🙈

    Dużo siły dla Nas wszystkich teraz ❤️


    Carolajn - damy radę kto jak nie my? 💪💪

    Carolajn lubi tę wiadomość

    PCOS
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 18 października 2020, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    To się cieszę, że u Was wszystko dobrze 🙂, ja mam wizytę serduszkowa w przyszłym tygodniu i mam nadzieję, że będzie ok 🙂

    Dziewczyny ciężkie czasy z tym Covidem, ale trzeba jakoś przerywać, czasem się piwsciekac tak po kobiecemu na to wszystko 😜i walczyć dalej 💪


    Będzie dobrze🍀, daj znać🙂 czekamy na wieści 🙂

    Olivia27, Alicjaaa91 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 18 października 2020, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Miedzianna❤️!!, myslalam ostatnio co tam u Ciebie, cieszę się, że, wszystko dobrze,!!! my dzisiaj usłyszeliśmy serduszko, ❤️ popłakałam się że szczęścia, doktor mówi, że wszystko jest dobrze.


    Gratulacje ❤️!

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2020, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy doktor zawiesił w marcu- kwietniu przyjmowanie pacjentek? Oczywiście chodzi mi o nieciezarne

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 19 października 2020, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Czy doktor zawiesił w marcu- kwietniu przyjmowanie pacjentek? Oczywiście chodzi mi o nieciezarne


    Już nie pamiętam dokładnie jak to było, alę był taki czas, że tylko ciężarne doktor przyjmował.

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2020, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Już nie pamiętam dokładnie jak to było, alę był taki czas, że tylko ciężarne doktor przyjmował.
    No i właśnie tego się obawiałam ale dzięki

  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 19 października 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Czy doktor zawiesił w marcu- kwietniu przyjmowanie pacjentek? Oczywiście chodzi mi o nieciezarne


    Moja znajoma, ale z innego miasta ma zawieszony start procedury do ivf, więc chyba wszędzie takie klimaty niedługa będą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2020, 08:16

  • LilianaBa Znajoma
    Postów: 16 11

    Wysłany: 19 października 2020, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Czy doktor zawiesił w marcu- kwietniu przyjmowanie pacjentek? Oczywiście chodzi mi o nieciezarne


    Ja na chwilę obecną mam zaplanowana wizytę na grudzień i nic nie odwoływali....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2020, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LilianaBa wrote:
    Ja na chwilę obecną mam zaplanowana wizytę na grudzień i nic nie odwoływali....
    No ja też mam właśnie w grudniu.. i się boje że odwołają po prostu.. i nie wiadomo na ile..

  • LilianaBa Znajoma
    Postów: 16 11

    Wysłany: 19 października 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    No ja też mam właśnie w grudniu.. i się boje że odwołają po prostu.. i nie wiadomo na ile..


    Na razie nic nie mówią i tego się trzymamy 🙂, znajoma ma 30 listopada to zobaczymy jak będzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LilianaBa wrote:
    Na razie nic nie mówią i tego się trzymamy 🙂, znajoma ma 30 listopada to zobaczymy jak będzie...
    No jedyne to pozostaje czekać :) liczę że jednak wszystko będzie okej

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 19 października 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Carolajn - damy radę kto jak nie my? 💪💪

    No jasne ze musimy dać radę nie ma wyjścia 💪🏻

    Ja mam dziewczyny wizytę 16 listopada miał być to start z kolejną stymulacja lecz niestety na pewno jej nie będzie.
    Ale pojadę porozmawiać jaki plan dalszy i czy czekamy na HSG czy co dalej

  • Drzewko90 Przyjaciółka
    Postów: 91 104

    Wysłany: 19 października 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    No jasne ze musimy dać radę nie ma wyjścia 💪🏻

    Ja mam dziewczyny wizytę 16 listopada miał być to start z kolejną stymulacja lecz niestety na pewno jej nie będzie.
    Ale pojadę porozmawiać jaki plan dalszy i czy czekamy na HSG czy co dalej


    To czekamy 🙂💪, ja mam 9 listopada

    Carolajn lubi tę wiadomość

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ