Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 1 marca 2021, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missi_m wrote:
    To ciekawe co z IVF u Doktora w poradni :/
    Wiesz może to kiedy nie będzie Doktora w szpitalu?


    Ja mam przełożona histeroskopie operacyjna i odbędzie się za niecały miesiąc

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 1 marca 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Ja dostałam takich bolesnych skurczy, że się ruszyć nie mogłam, dzwoniłam nawet do dr czy mam karetkę wzywać czy co bo mam kawelek na Polna, jeszcze mój mąż zapomniał dokumentów 🙈🙈i się cofaliśmy 😳 ale to już wszystko nieważne, pozdrawienia dla Różyczki 🙂

    A dziękuję i również przesyłamy pozdrowienia dla nowego kolegi 😁 ja się śmieje, że tamtej nocy to przez godziny pomiędzy jednym przebudzenie na toaletę a drugim gdzie mi wody odeszły to się bardziej wyspałam niż przez dwie poprzednie noce 😂

  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 2 marca 2021, 04:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja - Gratulacje!

    Gabrysia - również polecam te strony na Fb.

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 2 marca 2021, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 - jak u Ciebie?

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 2 marca 2021, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Nadzieja88 - jak u Ciebie?


    A dziękuję, że pytasz 🙂, ja się jeszcze trzymam bardzo dobrze 😅, chodzę na ktg na Ułańska i cisza zobaczymy co mi doktor powie w przyszłym tygodniu jak do tego czasu nie urodze, ale coś czuję, że nie

    Alicjaaa, Nowa szansa 93, Dżoni lubią tę wiadomość

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 2 marca 2021, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    A dziękuję, że pytasz 🙂, ja się jeszcze trzymam bardzo dobrze 😅, chodzę na ktg na Ułańska i cisza zobaczymy co mi doktor powie w przyszłym tygodniu jak do tego czasu nie urodze, ale coś czuję, że nie


    To trzymam ✊✊, z jednej strony zazdroszczę, że to już zaraz☺️

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 3 marca 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, właśnie Agata mi powiedziała że dr nie będzie najprawdopodobniej do 22.03 😳

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dziewczyny, właśnie Agata mi powiedziała że dr nie będzie najprawdopodobniej do 22.03 😳
    Kurde słabo już się nslastawilam :(
    A do nikogo innego nie mam potrzeby iść trudno...

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 3 marca 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam wczoraj na wizycie u Profesora Jacka Brązerta, i szczerze ? Cudowny człowiek , cudowne podejście ❤️
    Zastępstwo za dr.Macieja tak samo czuje się spokojna jak po jego wizycie .
    22 dzień cyklu pęcherzyk 22mm prawdopodobnie owulacja się przesunęła dostałam zastrzyk i czekamy ✊🏻
    We wtorek kontrola 🍀🌱

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 3 marca 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dziewczyny, właśnie Agata mi powiedziała że dr nie będzie najprawdopodobniej do 22.03 😳
    😵 Dziewczyny, mega słabo! Czy któraś z Was ma termin porodu w najbliższym czasie albo rodziła teraz gdy doktor jest na zwolnieniu? Mam termin porodu w marcu i chciałam jeszcze wszystko ustalić z doktorem. Moja ostatnia wizyta u dr Milewskiej w zastępstwie była średnia, to nie to samo co dr Maciej. Załamka...

  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 3 marca 2021, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Ja byłam wczoraj na wizycie u Profesora Jacka Brązerta, i szczerze ? Cudowny człowiek , cudowne podejście ❤️
    Zastępstwo za dr.Macieja tak samo czuje się spokojna jak po jego wizycie .
    22 dzień cyklu pęcherzyk 22mm prawdopodobnie owulacja się przesunęła dostałam zastrzyk i czekamy ✊🏻
    We wtorek kontrola 🍀🌱


    Ja też byłam u Profesora na ciążowej i wyszłam mega spokojna ☺️

    Kciuki ✊✊✊✊

    Carolajn lubi tę wiadomość

    PCOS
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 3 marca 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    😵 Dziewczyny, mega słabo! Czy któraś z Was ma termin porodu w najbliższym czasie albo rodziła teraz gdy doktor jest na zwolnieniu? Mam termin porodu w marcu i chciałam jeszcze wszystko ustalić z doktorem. Moja ostatnia wizyta u dr Milewskiej w zastępstwie była średnia, to nie to samo co dr Maciej. Załamka...


    Ja rodziłam 🙂, jak coś to pytaj 🙂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 3 marca 2021, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Ja też byłam u Profesora na ciążowej i wyszłam mega spokojna ☺️

    Kciuki ✊✊✊✊

    Dobrze wiedzieć :) jakby co może kolejnym razem się do prof umowie, choć u dr lorenc też dzisiaj było spoko :)

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 3 marca 2021, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dobrze wiedzieć :) jakby co może kolejnym razem się do prof umowie, choć u dr lorenc też dzisiaj było spoko :)


    Ja akurat do dr Lorenc chodzę na te badania prenatalne, też jest spoko 🙂, ale już odliczam te dni do 22 marca 🙈

    PCOS
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 3 marca 2021, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Ja rodziłam 🙂, jak coś to pytaj 🙂
    Wysłałam zaproszenie do Ciebie żeby dziewczynom nie robić tutaj śmietnika 🙃

  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 3 marca 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Ja też byłam u Profesora na ciążowej i wyszłam mega spokojna ☺️

    Kciuki ✊✊✊✊


    Mnie i chłopaków też na zastępstwo przejął Profesor, również wychodzę spokojna 🙂

    Carolajn - czyli jednak warto mieć nadzieję do końca ✊✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2021, 13:16

    Carolajn, Dżoni lubią tę wiadomość

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 3 marca 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Wysłałam zaproszenie do Ciebie żeby dziewczynom nie robić tutaj śmietnika 🙃


    Przyjęłam

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 3 marca 2021, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia89 wrote:
    Mnie i chłopaków też na zastępstwo przejął Profesor, również wychodzę spokojna 🙂

    Carolajn - czyli jednak warto mieć nadzieję do końca ✊✊✊

    Chyba warto ❤️ Cykl nie jest stracony ale endo małe Profesor mówił ale tez mówi każda kobieta jest inna próbujemy

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 3 marca 2021, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa :) mam kilka pytań. Jakiś czas temu odbyła się moja pierwsza wizyta u dr Macieja. Dostałam skierowanie na różne wyniki, oraz usg piersi. Na kolejnej wizycie mam doktorowi przedstawić wyniki i mamy rozpisać stymulacje do in vitro. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglądają następne kroki leczenia u doktora? czy stymulacje rozpoczyna się od 1 dnia cyklu czy od owulacji i ile ona mniej wiecej trwa, oraz po jakim czasie oczywiscie orientacyjnie jest wykonywana punkcja oraz sam transfer? Chciałabym sobie to mniej więcej poukładać w głowie i wiedzieć na kiedy mam się nastawiać na transfer <3 Nie pytałam o to doktora z tych wszystkich emocji ;)

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2021, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz weszłam na znanego lekarza na profil doktora i widzę że jest włączona konsultacja online? Czy jak wam przekładali wizytę to coś wspomniało o tym? Bo skoro doktora ma nie być do tego 22 to myślę o ten online wizycie

‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ