Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 1 marca 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dziewczyny chyba luteina dopochwowa mnie uczuliła. Ostatnio dr zwiększył mi dawkę na 3x100 i na początku było ok, ale od dzisiaj turbo piecze 🤷‍♂️ nie chce już o tej godzinie pisać do dr ale myślicie że mogę wziąć np. Progesteron besins który mam jeszcze po procedurach ivf? To w końcu też progesteron więc chyba nic się nie stanie...
    Miała może któraś taką sytuację i pamięta co dr zalecił?
    Oprócz luteiny biorę też duphaston ale boję się zostawic tylko duphaston, bo jednak cały czas brałam końskie dawki tego progesteronu.
    No i jeszcze pytanie, czy te skutki uboczne luteiny same przeszły czy konieczne były jakieś leki?

    Jasne że możesz wziąć progesteron besins, on jest nawet lepszy niż zwykła luteina, bo ma strukturę bardziej kremową. Luteina jest twardą tabletką i przy takiej dużej dawca mogłaś podrażnić skórę.
    Pisz do doktora w sprawie stanu zapalnego, bo szkoda żebyś się męczyła. Doktor jeszcze w tym tygodniu nie pracuje, więc szybko Ci odpisze. Jakby co to profilaktycznie możesz smarować się clotrimazolum.

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 1 marca 2021, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Ja się tylko zameldować,ze dziś do południa zostałam mama 🙂, na świat przyszedł Franek ❤️

    Tak jak się bałam, że samo się nie zacznie tak wczoraj się modliłam aby mąż zdążył mnie dowieść na Polna mamy kawałeczek do Poznania

    Walczcie dziewczyny o Wasze szczęścia 🙂

    Carolajn ✊✊ za monitoring.

    Gratulujemy z Różą 🥰 ja się modliłam żeby mąż zdarzył przyjechać na porodowke zanim panna przywita świat🙈

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 1 marca 2021, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Jasne że możesz wziąć progesteron besins, on jest nawet lepszy niż zwykła luteina, bo ma strukturę bardziej kremową. Luteina jest twardą tabletką i przy takiej dużej dawca mogłaś podrażnić skórę.
    Pisz do doktora w sprawie stanu zapalnego, bo szkoda żebyś się męczyła. Doktor jeszcze w tym tygodniu nie pracuje, więc szybko Ci odpisze. Jakby co to profilaktycznie możesz smarować się clotrimazolum.

    Dzięki, już właśnie napisałam bo stwierdzam że oszaleje. Mam nadzieję że szybko odpisze. Czytałam żeby clotrimazolum nie stosowac w 1trym, więc narazie się wstrzymuje bo trochę się boję. Kurcze a dopiero co przyszedł wynik biocenozy i wszystko było ok, tylko lactovaginal dr zalecił żeby podnieść liczbę pałeczek kwasu mlekowego... A może kurde to ten lactovaginal mnie uczulił 🤷‍♂️ no nic, pozostaje mi czekać na info od dra.

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 1 marca 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dzięki, już właśnie napisałam bo stwierdzam że oszaleje. Mam nadzieję że szybko odpisze. Czytałam żeby clotrimazolum nie stosowac w 1trym, więc narazie się wstrzymuje bo trochę się boję. Kurcze a dopiero co przyszedł wynik biocenozy i wszystko było ok, tylko lactovaginal dr zalecił żeby podnieść liczbę pałeczek kwasu mlekowego... A może kurde to ten lactovaginal mnie uczulił 🤷‍♂️ no nic, pozostaje mi czekać na info od dra.


    Pisz, pisz, do mnie oddzwonił po 3 minutach

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 1 marca 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Ja się tylko zameldować,ze dziś do południa zostałam mama 🙂, na świat przyszedł Franek ❤️

    Tak jak się bałam, że samo się nie zacznie tak wczoraj się modliłam aby mąż zdążył mnie dowieść na Polna mamy kawałeczek do Poznania

    Walczcie dziewczyny o Wasze szczęścia 🙂

    Carolajn ✊✊ za monitoring.


    Gratulacje ☺️, dużo zdrówka dla Was 🙂

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 1 marca 2021, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Ja się tylko zameldować,ze dziś do południa zostałam mama 🙂, na świat przyszedł Franek ❤️

    Tak jak się bałam, że samo się nie zacznie tak wczoraj się modliłam aby mąż zdążył mnie dowieść na Polna mamy kawałeczek do Poznania

    Walczcie dziewczyny o Wasze szczęścia 🙂

    Carolajn ✊✊ za monitoring.


    Gratulacje ❤️

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 1 marca 2021, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Ja się tylko zameldować,ze dziś do południa zostałam mama 🙂, na świat przyszedł Franek ❤️

    Tak jak się bałam, że samo się nie zacznie tak wczoraj się modliłam aby mąż zdążył mnie dowieść na Polna mamy kawałeczek do Poznania

    Walczcie dziewczyny o Wasze szczęścia 🙂

    Carolajn ✊✊ za monitoring.


    Gratulacje i dużo zdrowia ❤️

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 1 marca 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja - Gratulacje ❤️, cieszcie się sobą 🙂

    A ja mam do Was pytanko czy ma któraś z Was jaka sprawdzana dietę albo przepisy przy cukrzycy ciążowej? Przy końcówce mnie dopadla ajuz nie mam pomysłów

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 1 marca 2021, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia89 wrote:
    Alicja - Gratulacje ❤️, cieszcie się sobą 🙂

    A ja mam do Was pytanko czy ma któraś z Was jaka sprawdzana dietę albo przepisy przy cukrzycy ciążowej? Przy końcówce mnie dopadla ajuz nie mam pomysłów


    Znajoma jest na fb, forum cukrzyca ciążowa bez strachu i książka kucharska czy jakoś tak i sobie chwali.

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 1 marca 2021, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Gratulujemy z Różą 🥰 ja się modliłam żeby mąż zdarzył przyjechać na porodowke zanim panna przywita świat🙈


    Ja dostałam takich bolesnych skurczy, że się ruszyć nie mogłam, dzwoniłam nawet do dr czy mam karetkę wzywać czy co bo mam kawelek na Polna, jeszcze mój mąż zapomniał dokumentów 🙈🙈i się cofaliśmy 😳 ale to już wszystko nieważne, pozdrawienia dla Różyczki 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie może czy doktor już będzie od przyszłego tygodnia czy jeszcze nie?

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 1 marca 2021, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jeszcze Pani z recepcji mówiła że nie wiadomo 🤷‍♂️

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 1 marca 2021, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Wiecie może czy doktor już będzie od przyszłego tygodnia czy jeszcze nie?


    Mi Agata mówiła, że doktor prosił aby nie odwoływać tych wizyt od 8 marca, ale trzeba czekać

    MilenaMi lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Mi Agata mówiła, że doktor prosił aby nie odwoływać tych wizyt od 8 marca, ale trzeba czekać
    Rozumiem, dziękuję :) pewnie pod koniec tygodnia będzie coś więcej wiadomo

  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 1 marca 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Rozumiem, dziękuję :) pewnie pod koniec tygodnia będzie coś więcej wiadomo
    Ja mam wizytę 10 marca i mi doktor mówił w zeszły piątek, że będzie tego dnia w gabinecie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Ja mam wizytę 10 marca i mi doktor mówił w zeszły piątek, że będzie tego dnia w gabinecie.
    Oo to może już od tego 8 będzie, mam nadzieję zobaczymy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Oo to może już od tego 8 będzie, mam nadzieję zobaczymy :)


    Ja mam 8 marca, w szpitalu dłużej Go nie będzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Ja mam 8 marca, w szpitalu dłużej Go nie będzie
    Rozumiem, to bardziej się nastawie na tą wizytę tego 8 ☺️

  • Ciri86 Autorytet
    Postów: 787 1750

    Wysłany: 1 marca 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Ja mam 8 marca, w szpitalu dłużej Go nie będzie

    To ciekawe co z IVF u Doktora w poradni :/
    Wiesz może to kiedy nie będzie Doktora w szpitalu?

    age.png
    👱‍♀️38 lat, 🤵43 lata
    AMH-2,55 (03.23)
    KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
    wysoki Cross match 32%,
    Starania od maja 2016
    2018 - 2xIUI ❌
    2020 - CP-metotreksat
    08.2021
    1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
    10.2022
    2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)

    10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
    04.23-08.23 osocze
    05.23- laparoskopia
    06.23-leczenie immuno
    06.23-11.23- aku
    07.23- 5 biopsja 0/10
    08.23-10.23- za cienkie endo

    31.10.23 FET 5.1.1.
    7dpt-56, 9dpt-125
    13dpt-623,15dpt-1402
    20dpt-4409, 24dpt-8616
    29dpt (6+4) -jest ❤️

    38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missi_m wrote:
    To ciekawe co z IVF u Doktora w poradni :/
    Wiesz może to kiedy nie będzie Doktora w szpitalu?


    Mogę Ci napisać na priv 🙂, znajoma teraz miała podchodzić to jest na cyklu z antykoncepcja.

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ