Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 16 marca 2021, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn - no nie po zostało Ci nic innego jak "cierpliwie" czekać jak się rozwinie sytuacja ✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2021, 07:16

    Carolajn lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 16 marca 2021, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Carolajn - no nie po zostało Ci nic innego jak "cierpliwie" czekać jak się rozwinie sytuacja ✊
    Może za szybko pobiegłam na ta betę 🤦🏼‍♀️ Bo jak liczyłam to był albo 9-10 dzień po owulacji

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 16 marca 2021, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Może za szybko pobiegłam na ta betę 🤦🏼‍♀️ Bo jak liczyłam to był albo 9-10 dzień po owulacji


    No ja 12 dni po UIU miałam dopiero bhcg 32, te kilka dni jeszcze sobie daj.

    Carolajn lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 16 marca 2021, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    No ja 12 dni po UIU miałam dopiero bhcg 32, te kilka dni jeszcze sobie daj.
    Tak zrobię , będę brać luteinę i duphostan i pójdę w czwartek zbadać przyrost

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 16 marca 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za dzisiejsze prenatalne bo czytałam, że są ✊✊

    Carolajn - w sumie cisną mi się na usta te same słowa co napisała Ja123

    Carolajn lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 16 marca 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn - bierz luteinę i spokojnie czekaj :) chyba że rozkręci ci się miesiaczka. Wynik 1,14 to nie 0,1 więc coś tam się dzieje, może to być po zastrzyku ale może trafiłaś na baaaardzo wczesny początek. 🙏

    Dziewczyny kciuki za prenatalne 🍀

    Carolajn lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 16 marca 2021, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Carolajn - bierz luteinę i spokojnie czekaj :) chyba że rozkręci ci się miesiaczka. Wynik 1,14 to nie 0,1 więc coś tam się dzieje, może to być po zastrzyku ale może trafiłaś na baaaardzo wczesny początek. 🙏

    Dziewczyny kciuki za prenatalne 🍀

    Dziękuje za nadzieje ✊🏻🍀
    Plamienie ustało ✊🏻
    Od zastrzyku minęło 13 dni już
    Cierpliwie czekam do czwartku

    Dżoni lubi tę wiadomość

  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 16 marca 2021, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po prenatalnych wszystko dobrze uff, jeszcze czekam na wyniki z krwi.

    Dobrego popołudnia 🙂

    Carolajn, Ania0692, ZosiaM, Olivia27, Dżoni, Alicjaaa, Tatosya, Zaba90, Gabrysia89, Nadzieja88, Moli27, Karina89 lubią tę wiadomość

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 16 marca 2021, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    U nas po prenatalnych wszystko dobrze uff, jeszcze czekam na wyniki z krwi.

    Dobrego popołudnia 🙂


    To super 🙂


    Ja zmniejszam Prolutex do 1 x dziennie , ale doktor powiedział, że możemy zejść z dawki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2021, 16:13

    Dżoni, Alicjaaa, Karina89 lubią tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże... Ten cykl nie był stymulowany i bez zastrzyku 8 marca pęcherzyk miał 18 mm i test owu pozytywny więc myślałam że 9 owu.. ale dzisiaj próg pokazał że żadnej owu nie było podejrzewam że nie pękł.. próg 0,300 😔

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 16 marca 2021, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Boże... Ten cykl nie był stymulowany i bez zastrzyku 8 marca pęcherzyk miał 18 mm i test owu pozytywny więc myślałam że 9 owu.. ale dzisiaj próg pokazał że żadnej owu nie było podejrzewam że nie pękł.. próg 0,300 😔


    No u Ciebie to chyba cykle stymulowane bo miałaś ładnego proga jak pamiętam , wskazującego na przebytą owulacji, ja teraz startuje ze stymulacja cyklu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2021, 16:25

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 16 marca 2021, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, macie jakieś informacje czy doktor będzie przyjmował osobiście od 22 marca w gabinecie? Widzę że jeszcze w piątek i właśnie 22.3 ma wizyty online ale tylko do 12:40, więc może jednak będzie od 13 w gabinecie.

  • ZosiaM Ekspertka
    Postów: 123 96

    Wysłany: 16 marca 2021, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Dziewczyny, macie jakieś informacje czy doktor będzie przyjmował osobiście od 22 marca w gabinecie? Widzę że jeszcze w piątek i właśnie 22.3 ma wizyty online ale tylko do 12:40, więc może jednak będzie od 13 w gabinecie.


    Nie jeszcze nie będzie w gabinecie

    10dp bhcg 49
    12dp bhcg 110
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaM wrote:
    No u Ciebie to chyba cykle stymulowane bo miałaś ładnego proga jak pamiętam , wskazującego na przebytą owulacji, ja teraz startuje ze stymulacja cyklu.
    no raczej tak :( poprzednie mimo że pecherzyki wolno rosly i owu pozno to byla bo cialka zolte też byly i prog wtedy 12 wiuec okej.
    doktor ostatnio na online mowil że jak teraz sie nie uda to mam brać od nastepnego clo 2x1 .

  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 16 marca 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Dziewczyny, macie jakieś informacje czy doktor będzie przyjmował osobiście od 22 marca w gabinecie? Widzę że jeszcze w piątek i właśnie 22.3 ma wizyty online ale tylko do 12:40, więc może jednak będzie od 13 w gabinecie.


    Doktor najprawdopodobniej zacznie przyjmować od 29 marca, cały przyszły tydzień jeszcze dr nie ma, dziś się pytałam bo 29 mam wizytę u doktora

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2021, 16:38

    PCOS
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 16 marca 2021, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    U nas po prenatalnych wszystko dobrze uff, jeszcze czekam na wyniki z krwi.

    Dobrego popołudnia 🙂

    Super 😊 dobre wieści ❤️

    @Anka u Ciebie to chyba faktycznie tylko z zastrzykiem pęka. A sprawdzałaś estradiol tak w okolicy połowy cyklu?

    Kurcze ja właśnie miałam mieć 22.03 wizytę i kolejna mi przepadnie u dr :( ehh i znowu kombinacje z zastępstwami.

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 16 marca 2021, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Super 😊 dobre wieści ❤️

    @Anka u Ciebie to chyba faktycznie tylko z zastrzykiem pęka. A sprawdzałaś estradiol tak w okolicy połowy cyklu?

    Kurcze ja właśnie miałam mieć 22.03 wizytę i kolejna mi przepadnie u dr :( ehh i znowu kombinacje z zastępstwami.[/QUOTE

    Ale najważniejsze, że jest duża nadzieja, że od 29 marca już doktor będzie, dziś tak Panie mówiły w rejestracji i wszystko zacznie wracać na właściwe tory 🙂

    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Super 😊 dobre wieści ❤️

    @Anka u Ciebie to chyba faktycznie tylko z zastrzykiem pęka. A sprawdzałaś estradiol tak w okolicy połowy cyklu?

    Kurcze ja właśnie miałam mieć 22.03 wizytę i kolejna mi przepadnie u dr :( ehh i znowu kombinacje z zastępstwami.
    no chyba faktycznie tylko zastrzyki bo te poprzednie to ladne byly .. :/
    nie sprawdzałam bo nwm w sumie dokladnie kiedy mialalbym iść :/ moje cykle na stymulacji są ladne bo trwają do 30 dni faza lutealna 11 dni wtedy wynosi a teraz bez tej owulacji podejrzewam że sobie na tą malpe poczekam :/

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 16 marca 2021, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa szansa 93 wrote:
    U nas po prenatalnych wszystko dobrze uff, jeszcze czekam na wyniki z krwi.

    Dobrego popołudnia 🙂


    Super wiadomość 😊


    Anka - możesz zrobić jutro estradiol albo pojutrze to nie ma znaczenia w takim przypadku.


    Olivka - to oby ten 29 marzec był dniem powrotu doktora 🙂🙂

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Super wiadomość 😊


    Anka - możesz zrobić jutro estradiol albo pojutrze to nie ma znaczenia w takim przypadku.


    Olivka - to oby ten 29 marzec był dniem powrotu doktora 🙂🙂
    To aż żałuję że nie zrobiłam go dzisiaj.. skoro progesteron jest taki niski to miesiączką chyba na dniach powinna być...
    Ja byłam pewna że będzie po owu bo piersi mnie bardzo bolały...

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ