Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Cześć Dziewczyny!
Czy któraś z Was składala wniosek o dofinansowanie do IVF w tym roku?
My złożyliśmy dokładnie miesiąc temu i nadal nie mamy odpowiedzi
starsznie długo to trwa...

👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
MuminkAa wrote:A bralyscie l4 w dniu punkcji.? Czy można jakoś funkcjonować?
Lepiej wziąć. Ja też brałam, po tym znieczuleniu ciężko jest dojść do siebie w 15min a jeszcze do tego emocje. U mnie na drugi dzień też było ok, ale były tu na forum dziewczyny co tydzień dochodziły do siebie po punkcji (bóle brzucha i podbrzusza, powiększony obwód brzucha itp.) oni na Polnej wystawiają jak się poprosi
MuminkAa lubi tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
MuminkAa wrote:A bralyscie l4 w dniu punkcji.? Czy można jakoś funkcjonować?
Tak jak dziewczyny napisały, lepiej poprosić, ja akurat po punkcji mam kilka dni wyjętych z życiorysu dłużej dochodzę do siebie i ten odpoczynek w łóżku dużo daje 🙂
MuminkAa lubi tę wiadomość
2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
missi_m wrote:Cześć Dziewczyny!
Czy któraś z Was składala wniosek o dofinansowanie do IVF w tym roku?
My złożyliśmy dokładnie miesiąc temu i nadal nie mamy odpowiedzi
starsznie długo to trwa...
Co prawda nie w tym roku, ale my czekaliśmy za info o dofinansowaniu około 2 miesięcy
Ciri86 lubi tę wiadomość
-
My już po prenatalnych. Chyba wszystko ok - piszę chyba bo dr Iciek był jakiś małomówny i szczerze rozczarował mnie tym badaniem.
Za 1,5tyg jeszcze wyniki z krwi, więc mam nadzieję że będzie wszystko w porządku.
Z nieoficjalnych i jeszcze nie potwierdzonych info: zmalały szanse na powrót dr Macieja 22.03
Jeszcze nie ma zdjętej ortezy i opóźnia się rehabilitacja, więc agata dała do zrozumienia, że jego powrót w marcu stoi pod dużym znakiem zapytania.Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dżoni wrote:My już po prenatalnych. Chyba wszystko ok - piszę chyba bo dr Iciek był jakiś małomówny i szczerze rozczarował mnie tym badaniem.
Za 1,5tyg jeszcze wyniki z krwi, więc mam nadzieję że będzie wszystko w porządku.
Z nieoficjalnych i jeszcze nie potwierdzonych info: zmalały szanse na powrót dr Macieja 22.03
Jeszcze nie ma zdjętej ortezy i opóźnia się rehabilitacja, więc agata dała do zrozumienia, że jego powrót w marcu stoi pod dużym znakiem zapytania.
To się cieszę, że wszystko dobrze🙂, ja mam 30 marca pierwsze badania prenatalne a dziś miałam wizytę on line z doktorem, omawialiśmy leki
Carolajn, Dżoni, Nowa szansa 93 lubią tę wiadomość
-
Dżoni wrote:My już po prenatalnych. Chyba wszystko ok - piszę chyba bo dr Iciek był jakiś małomówny i szczerze rozczarował mnie tym badaniem.
Za 1,5tyg jeszcze wyniki z krwi, więc mam nadzieję że będzie wszystko w porządku.
Z nieoficjalnych i jeszcze nie potwierdzonych info: zmalały szanse na powrót dr Macieja 22.03
Jeszcze nie ma zdjętej ortezy i opóźnia się rehabilitacja, więc agata dała do zrozumienia, że jego powrót w marcu stoi pod dużym znakiem zapytania.
Super, ze wszystko dobrze ☺️, ja tam czekam na oficjalne info i trzymam trzymam kciuki za szybki powrót doktora.🙂Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Hej dziewczyny. Wizytę mam 29 marca u doktora. Jest to pierwsza wizyta. Jednak nie wiadomo czy doktor wróci. Zastanawiam się do kogo lepiej się udać jak zaproponują innego lekarza na zastępstwo. Doktor Jacek Brązert czy Doktor Lorenc ? Staramy się dwa lata, u mnie niski progesteron u męża morfologia 3 %. Bardzo się zawiodłam na innych lekarzach. Który lekarza poradzi co dalej i pomoże ?
-
Dzięki dziewczyny! 3mam kciuki za Wasze prenatalne i testowania ✊😉
@aka ja bym wybrała raczej prof Jacka Brązerta, bo ma więcej wspólnego z niepłodnościa niż dr lorenc
@Ania0692 napisałam na prv
Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2021, 10:52
aka lubi tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
aka wrote:Hej dziewczyny. Wizytę mam 29 marca u doktora. Jest to pierwsza wizyta. Jednak nie wiadomo czy doktor wróci. Zastanawiam się do kogo lepiej się udać jak zaproponują innego lekarza na zastępstwo. Doktor Jacek Brązert czy Doktor Lorenc ? Staramy się dwa lata, u mnie niski progesteron u męża morfologia 3 %. Bardzo się zawiodłam na innych lekarzach. Który lekarza poradzi co dalej i pomoże ?
A może wizyta on line? Ja też teraz miałam mieć pierwsza wizytę u doktora i odbyłam właśnie w taki sposób i jestem BARDZO zadowolona, doktor wszystko wytłumaczył, co do dalszej diagnostyki zlecił badania, wystawił recepte, powiedział kiedy się umówić dalej, wizyta trwała około 30 minut.
aka lubi tę wiadomość
-
Ja bym zastanawilabym się nad wizytą online u dr. Macieja. Jemu niema podobnych.aka wrote:Hej dziewczyny. Wizytę mam 29 marca u doktora. Jest to pierwsza wizyta. Jednak nie wiadomo czy doktor wróci. Zastanawiam się do kogo lepiej się udać jak zaproponują innego lekarza na zastępstwo. Doktor Jacek Brązert czy Doktor Lorenc ? Staramy się dwa lata, u mnie niski progesteron u męża morfologia 3 %. Bardzo się zawiodłam na innych lekarzach. Który lekarza poradzi co dalej i pomoże ?
aka, Dżoni, Ania0692, Nadzieja88, Gosia9305 lubią tę wiadomość
-
aka wrote:Hej dziewczyny. Wizytę mam 29 marca u doktora. Jest to pierwsza wizyta. Jednak nie wiadomo czy doktor wróci. Zastanawiam się do kogo lepiej się udać jak zaproponują innego lekarza na zastępstwo. Doktor Jacek Brązert czy Doktor Lorenc ? Staramy się dwa lata, u mnie niski progesteron u męża morfologia 3 %. Bardzo się zawiodłam na innych lekarzach. Który lekarza poradzi co dalej i pomoże ?
W takiej sytuacji też bym zdecydowanie wybrała wizytę On line u doktora MaciejaPCOS -
Moli27 wrote:Nadzieja88-Gratulacje ❤️
A co u mnie - ogarniam ostatnie rzeczy , już coraz mniej czasu, więc się na maxa spinam,🙈 ja to byłam ciężkim kalibrem pesymizmu do przejścia przez tą ciąże😅, ale się udało i jest optymizm, też czekam aż doktor wróci, a tak to wszystko dobrze ☺️
To najważniejsze, że wszystko dobrze☺️, ja jeszcze jak bylam na ostatnich nogach to ciągle coś domawiałam 🙈, to spokojnej końcówki i szczęśliwego rozwiązania ✊✊




