Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ciri86 Autorytet
    Postów: 787 1750

    Wysłany: 12 marca 2021, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!

    Czy któraś z Was składala wniosek o dofinansowanie do IVF w tym roku?
    My złożyliśmy dokładnie miesiąc temu i nadal nie mamy odpowiedzi :/ starsznie długo to trwa...

    age.png
    👱‍♀️38 lat, 🤵43 lata
    AMH-2,55 (03.23)
    KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
    wysoki Cross match 32%,
    Starania od maja 2016
    2018 - 2xIUI ❌
    2020 - CP-metotreksat
    08.2021
    1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
    10.2022
    2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)

    10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
    04.23-08.23 osocze
    05.23- laparoskopia
    06.23-leczenie immuno
    06.23-11.23- aku
    07.23- 5 biopsja 0/10
    08.23-10.23- za cienkie endo

    31.10.23 FET 5.1.1.
    7dpt-56, 9dpt-125
    13dpt-623,15dpt-1402
    20dpt-4409, 24dpt-8616
    29dpt (6+4) -jest ❤️

    38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 12 marca 2021, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    A bralyscie l4 w dniu punkcji.? Czy można jakoś funkcjonować?

    Lepiej wziąć. Ja też brałam, po tym znieczuleniu ciężko jest dojść do siebie w 15min a jeszcze do tego emocje. U mnie na drugi dzień też było ok, ale były tu na forum dziewczyny co tydzień dochodziły do siebie po punkcji (bóle brzucha i podbrzusza, powiększony obwód brzucha itp.) oni na Polnej wystawiają jak się poprosi :)

    MuminkAa lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 12 marca 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    A bralyscie l4 w dniu punkcji.? Czy można jakoś funkcjonować?


    Tak jak dziewczyny napisały, lepiej poprosić, ja akurat po punkcji mam kilka dni wyjętych z życiorysu dłużej dochodzę do siebie i ten odpoczynek w łóżku dużo daje 🙂

    MuminkAa lubi tę wiadomość

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 12 marca 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missi_m wrote:
    Cześć Dziewczyny!

    Czy któraś z Was składala wniosek o dofinansowanie do IVF w tym roku?
    My złożyliśmy dokładnie miesiąc temu i nadal nie mamy odpowiedzi :/ starsznie długo to trwa...


    Co prawda nie w tym roku, ale my czekaliśmy za info o dofinansowaniu około 2 miesięcy

    Ciri86 lubi tę wiadomość

  • Gabrysia89 Koleżanka
    Postów: 59 60

    Wysłany: 12 marca 2021, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga25 - jak jesteś to zobacz proszę na priv, nie chce tu zaśmiecać a mam pytanko ☺️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    18. 04.2021 Antoni 💚Julian 💚
  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 12 marca 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    To i ja zwolniłam brzuszek ☺️

    Dzisiaj w nocy przyszedł na świat nasz Synek Tymon❤️, czujemy się dobrze.


    Gratulacje 🙂, dużo zdrowia dla Was.

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 12 marca 2021, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carojaln - ja po cyklach stymulowanych też czasem czułam większe ciążenie w podbrzuszu, ale to nie w każdym cyklu, nospa nie zaszkodzi, też trzymam ✊✊

    Carolajn lubi tę wiadomość

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 12 marca 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po prenatalnych. Chyba wszystko ok - piszę chyba bo dr Iciek był jakiś małomówny i szczerze rozczarował mnie tym badaniem.
    Za 1,5tyg jeszcze wyniki z krwi, więc mam nadzieję że będzie wszystko w porządku.

    Z nieoficjalnych i jeszcze nie potwierdzonych info: zmalały szanse na powrót dr Macieja 22.03 :/
    Jeszcze nie ma zdjętej ortezy i opóźnia się rehabilitacja, więc agata dała do zrozumienia, że jego powrót w marcu stoi pod dużym znakiem zapytania.

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 12 marca 2021, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    My już po prenatalnych. Chyba wszystko ok - piszę chyba bo dr Iciek był jakiś małomówny i szczerze rozczarował mnie tym badaniem.
    Za 1,5tyg jeszcze wyniki z krwi, więc mam nadzieję że będzie wszystko w porządku.

    Z nieoficjalnych i jeszcze nie potwierdzonych info: zmalały szanse na powrót dr Macieja 22.03 :/
    Jeszcze nie ma zdjętej ortezy i opóźnia się rehabilitacja, więc agata dała do zrozumienia, że jego powrót w marcu stoi pod dużym znakiem zapytania.


    To się cieszę, że wszystko dobrze🙂, ja mam 30 marca pierwsze badania prenatalne a dziś miałam wizytę on line z doktorem, omawialiśmy leki

    Carolajn, Dżoni, Nowa szansa 93 lubią tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 13 marca 2021, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    My już po prenatalnych. Chyba wszystko ok - piszę chyba bo dr Iciek był jakiś małomówny i szczerze rozczarował mnie tym badaniem.
    Za 1,5tyg jeszcze wyniki z krwi, więc mam nadzieję że będzie wszystko w porządku.

    Z nieoficjalnych i jeszcze nie potwierdzonych info: zmalały szanse na powrót dr Macieja 22.03 :/
    Jeszcze nie ma zdjętej ortezy i opóźnia się rehabilitacja, więc agata dała do zrozumienia, że jego powrót w marcu stoi pod dużym znakiem zapytania.


    Super, ze wszystko dobrze ☺️, ja tam czekam na oficjalne info i trzymam trzymam kciuki za szybki powrót doktora.🙂

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 13 marca 2021, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoni - najważniejsze, że wszystko dobrze 🙂, ja mam we wtorek badania prenatalne..

  • aka Ekspertka
    Postów: 146 91

    Wysłany: 13 marca 2021, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wizytę mam 29 marca u doktora. Jest to pierwsza wizyta. Jednak nie wiadomo czy doktor wróci. Zastanawiam się do kogo lepiej się udać jak zaproponują innego lekarza na zastępstwo. Doktor Jacek Brązert czy Doktor Lorenc ? Staramy się dwa lata, u mnie niski progesteron u męża morfologia 3 %. Bardzo się zawiodłam na innych lekarzach. Który lekarza poradzi co dalej i pomoże ?

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 13 marca 2021, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! 3mam kciuki za Wasze prenatalne i testowania ✊😉

    @aka ja bym wybrała raczej prof Jacka Brązerta, bo ma więcej wspólnego z niepłodnościa niż dr lorenc :)

    @Ania0692 napisałam na prv :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2021, 10:52

    aka lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Lalka92 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 13 marca 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aka wrote:
    Hej dziewczyny. Wizytę mam 29 marca u doktora. Jest to pierwsza wizyta. Jednak nie wiadomo czy doktor wróci. Zastanawiam się do kogo lepiej się udać jak zaproponują innego lekarza na zastępstwo. Doktor Jacek Brązert czy Doktor Lorenc ? Staramy się dwa lata, u mnie niski progesteron u męża morfologia 3 %. Bardzo się zawiodłam na innych lekarzach. Który lekarza poradzi co dalej i pomoże ?


    A może wizyta on line? Ja też teraz miałam mieć pierwsza wizytę u doktora i odbyłam właśnie w taki sposób i jestem BARDZO zadowolona, doktor wszystko wytłumaczył, co do dalszej diagnostyki zlecił badania, wystawił recepte, powiedział kiedy się umówić dalej, wizyta trwała około 30 minut.

    aka lubi tę wiadomość

  • Tatosya Przyjaciółka
    Postów: 78 90

    Wysłany: 13 marca 2021, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aka wrote:
    Hej dziewczyny. Wizytę mam 29 marca u doktora. Jest to pierwsza wizyta. Jednak nie wiadomo czy doktor wróci. Zastanawiam się do kogo lepiej się udać jak zaproponują innego lekarza na zastępstwo. Doktor Jacek Brązert czy Doktor Lorenc ? Staramy się dwa lata, u mnie niski progesteron u męża morfologia 3 %. Bardzo się zawiodłam na innych lekarzach. Który lekarza poradzi co dalej i pomoże ?
    Ja bym zastanawilabym się nad wizytą online u dr. Macieja. Jemu niema podobnych.

    aka, Dżoni, Ania0692, Nadzieja88, Gosia9305 lubią tę wiadomość

  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 13 marca 2021, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aka wrote:
    Hej dziewczyny. Wizytę mam 29 marca u doktora. Jest to pierwsza wizyta. Jednak nie wiadomo czy doktor wróci. Zastanawiam się do kogo lepiej się udać jak zaproponują innego lekarza na zastępstwo. Doktor Jacek Brązert czy Doktor Lorenc ? Staramy się dwa lata, u mnie niski progesteron u męża morfologia 3 %. Bardzo się zawiodłam na innych lekarzach. Który lekarza poradzi co dalej i pomoże ?


    W takiej sytuacji też bym zdecydowanie wybrała wizytę On line u doktora Macieja

    PCOS
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 13 marca 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoni - cieszę się, że wszystko dobrze 🙂

    Zdecydowanie wizyta On line u doktora Macieja, ja sama jedna odbyłam na końcu ciąży i dała mi najwięcej spokoju 🙂

  • aka Ekspertka
    Postów: 146 91

    Wysłany: 13 marca 2021, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za rady 😃 jesteście kochane 😍 mam nadzieje że doktor wróci do 29 marca a jak nie to chyba się umówię na wizytę on line.

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 13 marca 2021, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Nadzieja88-Gratulacje ❤️

    A co u mnie - ogarniam ostatnie rzeczy , już coraz mniej czasu, więc się na maxa spinam,🙈 ja to byłam ciężkim kalibrem pesymizmu do przejścia przez tą ciąże😅, ale się udało i jest optymizm, też czekam aż doktor wróci, a tak to wszystko dobrze ☺️


    To najważniejsze, że wszystko dobrze☺️, ja jeszcze jak bylam na ostatnich nogach to ciągle coś domawiałam 🙈, to spokojnej końcówki i szczęśliwego rozwiązania ✊✊

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 13 marca 2021, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziei 88 - dla ciebie i Synka 🙌🙌😘

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ