Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Dżoni wrote:Ania0692- kurcze, widzę że krwiak nie odpuszcza:/ może tak jak Olivia pisze, jeszcze trochę oszczędnego trybu życia i czasu i sie wchłonie.
Mój o tyle "współpracuje" że jest ale nie mam plamień ani krwawień 🤷♂️pytanie co lepsze, czy żeby się opróżniał jak u Ciebie, czy pozostawał bez odzewu. Marzę żeby tego 22.03 dr powiedział że już go nie ma, za Ciebie też trzymam kciuki ✊
Carolajn- na ile to możliwe myśl pozytywnie, albo postaraj się nie myśleć i spróbuj zresetować głowę 👊
Mam małą nadzieje ze na święta wielkanocne będzie z Nami mały 🐥
Dżoni, Malina1991, Maleszczescie Maleszczescie lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
Nadzieja88-Gratulacje ❤️
A co u mnie - ogarniam ostatnie rzeczy , już coraz mniej czasu, więc się na maxa spinam,🙈 ja to byłam ciężkim kalibrem pesymizmu do przejścia przez tą ciąże😅, ale się udało i jest optymizm, też czekam aż doktor wróci, a tak to wszystko dobrze ☺️Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2021, 09:47
Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Lalka92 wrote:Cześć dziewczyny mam pytanie zapomniałam zapytać dr na wizycie, jestem po pierwszej wizycie u doktora, zlecił badania i teraz czekam na kolejną wizytę, orientujecie się czy mogę zrobić te badania na Ułańskiej? , hormony itd
Można zrobić badania, tylko najlepiej przed zadzwonić i zapytać o godziny 🙂
Lalka92 lubi tę wiadomość
Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Lalka92 wrote:Cześć dziewczyny mam pytanie zapomniałam zapytać dr na wizycie, jestem po pierwszej wizycie u doktora, zlecił badania i teraz czekam na kolejną wizytę, orientujecie się czy mogę zrobić te badania na Ułańskiej? , hormony itd
Mi kiedyś kiedyś ktoś tzn albo Doktor albo Agata - już dokładnie nie pamiętam.... mówili że u nich mogę zrobić badania. Zależy też jakie bo przy niektórych parametry mogą się zmienić przez czas pomiędzy którym bylo pobranie a tym kiedy sama próbka będzie obroniona. Z tego co pamiętam to kurier z Ułańskiej jakoś popoludniu 17...18 odbierał próbki. Najprościej będzie zadzwonić do nich i zapytać 😉 -
Ja123 wrote:Mi kiedyś kiedyś ktoś tzn albo Doktor albo Agata - już dokładnie nie pamiętam.... mówili że u nich mogę zrobić badania. Zależy też jakie bo przy niektórych parametry mogą się zmienić przez czas pomiędzy którym bylo pobranie a tym kiedy sama próbka będzie obroniona. Z tego co pamiętam to kurier z Ułańskiej jakoś popoludniu 17...18 odbierał próbki. Najprościej będzie zadzwonić do nich i zapytać 😉
Dziękuje 🙂 -
Trzymam kciukiCarolajn wrote:Ja dziś wizyta u Profesora, mam skołowane myśli 🤷🏻♀️
7 dzień od zastrzyku Ovitrelle .
Profesor powiedział ze pęcherzyk pękł, endometrium ma 12mm i wszystko wyglada bardzo obiecująco, kazał brać 2 razy dziennie luteinę pod język i na noc dopochwowo.
I kazał czekać, sama nie wiem ci myśleć
Carolajn lubi tę wiadomość
-
Pytanie do dziewczyn, które nie mieszkają w Poznaniu i dojeżdżają na każda wizytę. Czy bierzecie co wizytę urlop w pracy czy tez bierzecie l4 u doktora? Co w sytuacji, gdy trzeba przyjeżdżać co kilka dni, jak sobie radzicie? ☺️28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
Dziewczyny mam takie pytanie czy któraś z Was miała tak jak ja:
Dziś 9 dzień od zastrzyku Ovitrelle i od 2 dni mam od samego rana wzdęty brzuch, takie uczucie ciężkości jak by na jajnikach, czasami takie kłucie, skurcze 🤷🏻♀️ Generalnie czuje się jak wieloryb tak ciężko
Nie wiem co się dzieje czy to tak ma być ? -
Carolajn wrote:Dziewczyny mam takie pytanie czy któraś z Was miała tak jak ja:
Dziś 9 dzień od zastrzyku Ovitrelle i od 2 dni mam od samego rana wzdęty brzuch, takie uczucie ciężkości jak by na jajnikach, czasami takie kłucie, skurcze 🤷🏻♀️ Generalnie czuje się jak wieloryb tak ciężko
Nie wiem co się dzieje czy to tak ma być ?
A może sprobuj z nospa czy pomoże? Ja mialam po pierwszej i drugiej inseminacji, jeszcze bóle podbrzusze to brałam nospe, doktor mówił, że ewentualne skurcze mogą utez utrudniać implantacji, z drugiej strony mogą to być też normalne objawy
Carolajn lubi tę wiadomość
-
***Sikorka*** wrote:Pytanie do dziewczyn, które nie mieszkają w Poznaniu i dojeżdżają na każda wizytę. Czy bierzecie co wizytę urlop w pracy czy tez bierzecie l4 u doktora? Co w sytuacji, gdy trzeba przyjeżdżać co kilka dni, jak sobie radzicie? ☺️
Podczas przygotowania do transferu bo tych wizyt jest znacznie mniej brałam zwolnienie w pracy, też zależy na którą godzinę była wizyta, podczas procedury oceny są z rana więc też albo brałam wolne albo mówiłam w pracy, że będę później, też myślałam o opcji l41 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
MuminkAa wrote:A bralyscie l4 w dniu punkcji.? Czy można jakoś funkcjonować?
Tak ja wzięłam l4, w sumie to cały dzień przeleżałam w łóżku, przespałam, ale następnego dnia już w miarę normalnie funkcjonowałam,różnie jest z tym samopoczuciem
MuminkAa lubi tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270




