Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 9 marca 2021, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Ania0692- kurcze, widzę że krwiak nie odpuszcza:/ może tak jak Olivia pisze, jeszcze trochę oszczędnego trybu życia i czasu i sie wchłonie.
    Mój o tyle "współpracuje" że jest ale nie mam plamień ani krwawień 🤷‍♂️pytanie co lepsze, czy żeby się opróżniał jak u Ciebie, czy pozostawał bez odzewu. Marzę żeby tego 22.03 dr powiedział że już go nie ma, za Ciebie też trzymam kciuki ✊

    Carolajn- na ile to możliwe myśl pozytywnie, albo postaraj się nie myśleć i spróbuj zresetować głowę 👊


    Mam małą nadzieje ze na święta wielkanocne będzie z Nami mały 🐥

    Dżoni, Malina1991, Maleszczescie Maleszczescie lubią tę wiadomość

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 10 marca 2021, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozostaje cierpliwie czekać, ale z bardzo dużym prawdopodobieństwem kolejna wizyta już u dr M 🙂🙂

    Jeszcze miałam cicha nadzieję, że odstawimy jeden Prolutex, ale doktor odpisał, że nadal 2 x.

    Carolajn - ✊

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2021, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    To i ja zwolniłam brzuszek ☺️

    Dzisiaj w nocy przyszedł na świat nasz Synek Tymon❤️, czujemy się dobrze.
    Gratulacje 🥰

  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 10 marca 2021, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    To i ja zwolniłam brzuszek ☺️

    Dzisiaj w nocy przyszedł na świat nasz Synek Tymon❤️, czujemy się dobrze.


    Gratulacje 💐

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 10 marca 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88-Gratulacje ❤️

    A co u mnie - ogarniam ostatnie rzeczy , już coraz mniej czasu, więc się na maxa spinam,🙈 ja to byłam ciężkim kalibrem pesymizmu do przejścia przez tą ciąże😅, ale się udało i jest optymizm, też czekam aż doktor wróci, a tak to wszystko dobrze ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2021, 09:47

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Lalka92 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 10 marca 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanie zapomniałam zapytać dr na wizycie, jestem po pierwszej wizycie u doktora, zlecił badania i teraz czekam na kolejną wizytę, orientujecie się czy mogę zrobić te badania na Ułańskiej? , hormony itd

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 10 marca 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka92 wrote:
    Cześć dziewczyny mam pytanie zapomniałam zapytać dr na wizycie, jestem po pierwszej wizycie u doktora, zlecił badania i teraz czekam na kolejną wizytę, orientujecie się czy mogę zrobić te badania na Ułańskiej? , hormony itd


    Można zrobić badania, tylko najlepiej przed zadzwonić i zapytać o godziny 🙂

    Lalka92 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 10 marca 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka92 wrote:
    Cześć dziewczyny mam pytanie zapomniałam zapytać dr na wizycie, jestem po pierwszej wizycie u doktora, zlecił badania i teraz czekam na kolejną wizytę, orientujecie się czy mogę zrobić te badania na Ułańskiej? , hormony itd

    Mi kiedyś kiedyś ktoś tzn albo Doktor albo Agata - już dokładnie nie pamiętam.... mówili że u nich mogę zrobić badania. Zależy też jakie bo przy niektórych parametry mogą się zmienić przez czas pomiędzy którym bylo pobranie a tym kiedy sama próbka będzie obroniona. Z tego co pamiętam to kurier z Ułańskiej jakoś popoludniu 17...18 odbierał próbki. Najprościej będzie zadzwonić do nich i zapytać 😉

  • Lalka92 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 10 marca 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Mi kiedyś kiedyś ktoś tzn albo Doktor albo Agata - już dokładnie nie pamiętam.... mówili że u nich mogę zrobić badania. Zależy też jakie bo przy niektórych parametry mogą się zmienić przez czas pomiędzy którym bylo pobranie a tym kiedy sama próbka będzie obroniona. Z tego co pamiętam to kurier z Ułańskiej jakoś popoludniu 17...18 odbierał próbki. Najprościej będzie zadzwonić do nich i zapytać 😉


    Dziękuje 🙂

  • Lenaa91 Przyjaciółka
    Postów: 109 52

    Wysłany: 10 marca 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    To i ja zwolniłam brzuszek ☺️

    Dzisiaj w nocy przyszedł na świat nasz Synek Tymon❤️, czujemy się dobrze.


    Gratulacje ❤️

  • Tatosya Przyjaciółka
    Postów: 78 90

    Wysłany: 10 marca 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    To i ja zwolniłam brzuszek ☺️

    Dzisiaj w nocy przyszedł na świat nasz Synek Tymon❤️, czujemy się dobrze.
    Gratulacje!!! Duzo zdrówka dla ciebie i synusia!!!

  • Tatosya Przyjaciółka
    Postów: 78 90

    Wysłany: 10 marca 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Ja dziś wizyta u Profesora, mam skołowane myśli 🤷🏻‍♀️
    7 dzień od zastrzyku Ovitrelle .
    Profesor powiedział ze pęcherzyk pękł, endometrium ma 12mm i wszystko wyglada bardzo obiecująco, kazał brać 2 razy dziennie luteinę pod język i na noc dopochwowo.
    I kazał czekać, sama nie wiem ci myśleć
    Trzymam kciuki

    Carolajn lubi tę wiadomość

  • Drzewko90 Przyjaciółka
    Postów: 91 104

    Wysłany: 11 marca 2021, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn - trzymam ✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2021, 10:45

    Carolajn lubi tę wiadomość

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 11 marca 2021, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn, które nie mieszkają w Poznaniu i dojeżdżają na każda wizytę. Czy bierzecie co wizytę urlop w pracy czy tez bierzecie l4 u doktora? Co w sytuacji, gdy trzeba przyjeżdżać co kilka dni, jak sobie radzicie? ☺️

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Lalka92 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 11 marca 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też jestem ciekawa🙂, również nie jestem z Poznania

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 11 marca 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie to było, czasem ustawiałam sobie inaczej w pracy (ale akurat mam taką możliwość), jak miałam ivf to poszłam na dłuższe zwolnienie, czasem też brałam urlop w pracy.

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 11 marca 2021, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie czy któraś z Was miała tak jak ja:
    Dziś 9 dzień od zastrzyku Ovitrelle i od 2 dni mam od samego rana wzdęty brzuch, takie uczucie ciężkości jak by na jajnikach, czasami takie kłucie, skurcze 🤷🏻‍♀️ Generalnie czuje się jak wieloryb tak ciężko
    Nie wiem co się dzieje czy to tak ma być ?

  • Drzewko90 Przyjaciółka
    Postów: 91 104

    Wysłany: 11 marca 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Dziewczyny mam takie pytanie czy któraś z Was miała tak jak ja:
    Dziś 9 dzień od zastrzyku Ovitrelle i od 2 dni mam od samego rana wzdęty brzuch, takie uczucie ciężkości jak by na jajnikach, czasami takie kłucie, skurcze 🤷🏻‍♀️ Generalnie czuje się jak wieloryb tak ciężko
    Nie wiem co się dzieje czy to tak ma być ?


    A może sprobuj z nospa czy pomoże? Ja mialam po pierwszej i drugiej inseminacji, jeszcze bóle podbrzusze to brałam nospe, doktor mówił, że ewentualne skurcze mogą utez utrudniać implantacji, z drugiej strony mogą to być też normalne objawy

    Carolajn lubi tę wiadomość

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 12 marca 2021, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Pytanie do dziewczyn, które nie mieszkają w Poznaniu i dojeżdżają na każda wizytę. Czy bierzecie co wizytę urlop w pracy czy tez bierzecie l4 u doktora? Co w sytuacji, gdy trzeba przyjeżdżać co kilka dni, jak sobie radzicie? ☺️


    Podczas przygotowania do transferu bo tych wizyt jest znacznie mniej brałam zwolnienie w pracy, też zależy na którą godzinę była wizyta, podczas procedury oceny są z rana więc też albo brałam wolne albo mówiłam w pracy, że będę później, też myślałam o opcji l4

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 12 marca 2021, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    A bralyscie l4 w dniu punkcji.? Czy można jakoś funkcjonować?


    Tak ja wzięłam l4, w sumie to cały dzień przeleżałam w łóżku, przespałam, ale następnego dnia już w miarę normalnie funkcjonowałam,różnie jest z tym samopoczuciem

    MuminkAa lubi tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ